To psisko pôjde z domu!!2.den - konečne trocha štastia-NEW

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

To psisko pôjde z domu!!2.den - konečne trocha štastia-NEW

Poslaťod Bambi » Štv 10 Júl 2008, 16:42

Tak a som spat s príbehom. možno si ho ešte pamatate zo stareho fora.

teraz tu dám naraz 4diely ok? :lol:

Úvod

Ahoj, volám sa Jennifer Laerová a bývam aj so svojimi rodičmi, sestrou a našim psíkom(fenkou) Nely v meste Krasohlídkov v útulnom domčeku s bazénom a jazierkom. Predstavím vám seba a svoju rodinu:

Toto som ja Jennifer- som ešte dieťa a mám veľmi rada zvieratká ale úplne najradšej mám našu Nely. Život bez nej si neviem ani len predstaviť.

Obrázok
Obrázok


Toto je môj otec Richard-rád hrá na klavíry a rybárčí. Pracuje v kariére hudba.

Obrázok
Obrázok

Toto je moja mama Júlia- miluje zahradníčenie a varenie. Je nezamestnaná. Pracuje doma, varí, upratuje a stará sa o nás.

Obrázok
Obrázok


Toto je moja sestrička Miška- je ešte batoľa, rada sa hrá a plače.

Obrázok
Obrázok

A toto je Nely- Nely je kríženec labradora a border kolie. Je veľmi milá a prítulná. Býva v mojej izbe.

Obrázok
Obrázok

Tu je náš dom:

Obrázok
Obrázok


Tu je moja izba kde bývam spolu s Nely:

Obrázok
Obrázok


Cez týždeň chodievam do školy a cez víkendy v sobotu chodievame ku jazierku na ryby a v nedeľu bývame zvyčajne doma. Mama s ockom pracujú na záhradke a ja sa čľapkám v bazéne. Keď prší, rodičia hrávajú karty a ja sa hrávam s Nely alebo vo svojej izbe a večer sa učím a robím si úlohy do školy. Teraz idem s Nely na prechádzku. Miluje, keď spolu chodievame do parku...
pokračovanie zajtra :smile:

PS fotky nič moc lebo som sem dala tie staré
:D

Nie je veľmi dobrý ale 3. diel je podľa mňa určite lepší. Tieto prvé nestoja za nič ale tým sa to celé začalo

1. diel: Láska k Nely

,,Hurá je piatok" naradostene vstala Jennifer z postele.

Obrázok

Rozhliadla sa okolo seba a zbadala Nely ako dojedá poslednú granulu z misky. ,,Dobré ráno Nely. Pôjdeme na kratšiu prechádzku." Jennifernaplnila Nely misku a pozrela sa na budík. ,,Ale nie. To už je 7.00? Znovu som zaspala. Nestihnem ísť a Nely na prechádzku."

Obrázok

Pohladkala Nely po brušku a prešla cez most do kuchyne kde mama práve robila cereálie.

Obrázok


,,Dobré ráno mami." ,,Dobré ráno. Ako bolo na prechádzke? A ako to, že si mi neprišla povedať, že ideš s Nely von?" povedala nahnevane mama.
,,Mami ja som s Nely vonku nebola. Zaspala som."
. ,,Mohla by si zobrať Nely vonku za mňa? Prosím" ,,Rada by som ju zobrala vonku ale musím zostať doma s Miškou." ,,A nemôže s ňou byť doma ocko?" ,,Nie nemôže. Ocko musel íst do práce. Majú nejaké problémy s klavírmi." usmiala sa mama. ,,Nely to vydrží. Pôjdeš s ňou keď sa vrátiš zo školy. Však sa jej nič nestane. Ale teraz sa už choď najesť lebo nestihneš do školy. Autobus tu je každú chvíľu."
Obrázok

Jennifer si smutne sadla za stôl a mama pred ňu položila misku z cereáliami,, Dobrú chuť zlatko"

Obrázok

Ledva Jennifer dojedla už vonku trúbil žltý školský autobus. ,,Mami, už je tu autobus. Idem do školy." zakričala Jennifer. ,, Ahoj zlatko. A nech sa ti darí."
Jennifer vyšla von a zbadala pred sebou žltý škollský autobus, ktorého vodič netrpezlivo vytruboval. Jennifer vykročila ku autobusu ale pritom skoro doslova narazila na Nely.

Obrázok

,, Och Nely, čo ty tu robíš?" Ledva to dopovedala už sa jej aj Nely zvalila k nohám. Jennifer hneď vedela čo chce.

Obrázok

Keď chce ísť Nely na prechádzku vždy sa zvalí na chrbát z vyplazeným jazykom. ,,Nely, je mi to ľúto ale musím ísť do školy. Nemôžem ísť s tebou n prechádzku." No Nely neprestávala prosiť. ,, No tak Nely, pochop to, nemôžem" Nely stále nie a nie prestať. Jennifer to boloveľmi ľúto. ,, Ach jaj Nely. Čo mám robiť?" Ale láska k zvieraťu hu nakoniec premohla. Vodič autobusu vytruboval o sto šesť ale to už Jennifer s Nely zmizli za najbližším rohom.
Obrázok


3. diel-Neobvyklé želania

,, Všetko najlepšie Miška." Miška má narodeniny. S mamininou pomocou sfúkla sviečky na torte.

Obrázok

A vyrástlo z nej krásne mladé dievča.

Obrázok

,, Tak čo by si si želala k narodeninám? Všetko ti splníme." sľubujú rodičia. Mne to ale nikdy nepovedalí. Dosť často mám pocit, že majú radšej Mišu ako mňa. A o Nely ani nehovorím. Tú priam nenávidia. ,, Tak čo Miška?“ a Miša odrazu spustila:

Obrázok

,, No, chcela by som papagája. Najlepšie kakadua palmového. Potom by som chcela novú izbu, Nie tú malú, v ktorej mám bývať. Preto chcem aby sa Jennifer presťahovala do mojej izby a ja budem bývat tam kde teraz ona. A ešte...“ ,,Nie. To nemôžete urobiť!!Mami, oci. A čo bude s Nelly?“

Obrázok

„ Buď ticho Jennifer! Miška ešte nedohovorila! A čo ešte zlatíčko?“ „ No ešte by som chcela nového psa!“ „ A čo bude s Nelly? kričala som Miša sa len uškrnula a povedala : „ Nelly pôjde do útulku. to sú moje želania“ Otec sa ku mne otočil a výťazoslavním usmevom: „ Tak a je to vyriešené. Nelly pôjde do útulku a to hneď zajtra! A Miške pôjdeme kúpi´t nového psa“ „ Oci prosím. nerob to.“ „ Sľub je sľub Jennifer.

Obrázok

Dám ti teda ešte jeden deň ale potom pôjde Nelly do útulku a mi si vychováme slušného a poslušného psa. Veľmi škaredo som sa pozrela na Mišu ktorá sa na mňa nechutne uškrnula. Do očí mi vbehli slzy a bežala som do izby.

4. diel-Posledný deň

Na druhý deň hneď po raňajkách začali rodičia sťahovať moje veci do malej izby na poschodí. Ja som sa radšej išla prejsť s Nely. Vyzerala veľmi smutno. Asi vycítila, že sa blíži niečo, čo odlúči mňa a ju od seba. A mala pravdu: ,,Neboj Nely. Všetko dobre dopadne. V útulku sa o teba dobre postarajú a ja budem chodiť navštevovať." Pohladkala som ju po hlave. Rozhodla som sa, že si poseldný deň s Nely poriadne užijem a najlepšie bude keď začnem hneď. Zdvihla som zo zeme konár a hodila som ho Nely: ,,Nely aport."
Obrázok

A Nely sa rozbehla za konárom a ešte vo vzduchu ho chytila a doniesla mi ho.: Krásne Nely." Keď nás už aportovanie omrzelo išla som sa spýtať rodičov či by som nemohla ísť s Nely do parku. Rodičia chvíľku rozmýšľali ale potom mi to mama dovolila s tým, že mi ale pôjde kúpiť nejaké oblečenie do Šedivej Módy. Súhlasila som. Nenechám si predsa kaziť deň tým, že s Nely kôli nakupovaniu nepôjdem do parku. Odjakživa neznášam nakupovanie ale teraz mi to výnimočne nevadí. ,, Aj ja chcem ísť. Zajtra idem prvý krát do školy! Chcem vyzerať pekne!" zrazu sa ozvala Miša. Veľmi ma to nahnevalo lebo som vedela, že mi chce skaziť posledný deň s Nely. Chcela som niečo škaredé odvrknúť ale zahrizla som si do jazyka. Predsa si nebudem kaziť posledný deň s Nely. ,,Ale jasné, že môžeš Miška moja zlatá". ,,Dobre mami. Ďakujem". Vyšli sme pred dom a vykročili k autu. ,, Nely hop na sedačku". Nely vôbec neprotestovala lebo zbožňuje cestu autom.

Obrázok

-------------------------------------------------------------------------------------

V aute
,,Mami? Kedy ide Nely preč?" spýtala som sa.
,,Nely? Dnes večer si pre ňu príde polícia a odvezie ju do útulku."
,,Už dnes? Veď ste hovorili......"
,,Nediskutuj už o tom! Proste dnes večer ide preč a hotovo!!"
Po tomto rozhovore už nikto až kým sme neprišli do Šedivej Módy nepovedal ani slovo.
-------------------------------------------------------------------------------------

V Šedivej Móde
,, Mami ja chcem tamtú sukňu, a tieto šaty, a toto tričko, a tieto plavky,a...." a mnoho mnoho ďalšieho si od mami vyžiadala Miška. Mňa mama naladovala do otrasných nohavíc a trička. Mame sa to veľmi páčilo a chcela mi ich nasilu kúpiť. Odporovať som nemohla tak som sa robila, že sa mi veľmi páčia.
,,Jennifer nemusíš si to kupovať. Vyber si oblečenie aké chceš. Nebudem ti predsa vnucovať svoj názor.“ Týmito slovami som bola veľmi prekvapená. Ale nebudem sa nad tým zamýšľať. Aspoň nie teraz. Kým si to mama nerozmyslí si radšej idem rýchlo niečo vybrať. Mama mi kúpila prekrásne šaty, nové plavky, asi 4 oblečenia do školy a 6 na domáce nosenie. Potom sme sa už konečne vybrali do parku.
Obrázok

V psiom parku


Nely celá naradostená vyskočila z auta a bežala ku miske zo žrádlom.

Obrázok

Celý čas čo sme boli v Šedivej móde bola zatvorená v aute. Potom sa vybrala preskúmať psiu búdu a uvelebila sa tam.

Obrázok

Zrazu ale do parku prišiel nový pes (zrejme túlavý) druhom nemecký ovčiak. Nely ho celý čas čo prišiel do parku pozorovala.

Obrázok

Ale potom podišiel cudzí pes ku búde kde odpočívala Nely a priateľsky zaštekal. Zrejme sa chcel s Nely hrať. Nely vôbec neprotestovala ale hneď vyskočila z búdy a začala cudzieho psíka očuchávať.

Obrázok

Po chvíľke sa začali spolu hrať a nakoniec sa stalo niečo, čo som nečakala. Nely a cudzí pes spolu vbehli do búdy a bolo počuť známu zvučku.(je mi to luto ale nestihla som to odfotiti) Nely a cudzí pes spokojne vyšli z búdy a pes oblizol Nely ňufáčik. Chcela som to ísť povedať mame, ktorá sa rozprávala so svojou kamarátkou ale potom som si to rozmyslela. Ešte by bolo zle a nadávali by aj mne. Nechám to tak. Však aj tak ide Nely do útulku. Zvyšok dňa v parku sa Nely celý čas hrala so psom, ktorého som pomenovala Rex.

Obrázok

Večer o 6.00 sme sa pobrali domov

Doma


Keď sme prišli domov Miša už mala v mojej starej izbe svoj nový nábytok

Obrázok

a moje veci mali byť hore. Keď som tam prišla našla som malú izbu na poschodí zmenenú na nepoznanie. Rodičia zmenšili hornú kúpeľnu a kúpili mi nový nábytok. Vyzeralo to ako v rozprávke.
Obrázok

Vôbec neviem, čo sa mojim rodičom porobilo ale cítila som, že v tom má prsty mama. O 20:00 zazvonil niekto pred domom. Pozrela som sa z okna a zbadala som tam policajné auto.
,,No zbohom. Už je to tu. Prišli si po Nely.“

Obrázok

Oco chytil Nely za obojok a vyviedol si ju pred dom a odovzdal policajtovy. Nely žalostne kňučala a bránila sa. Rýchlo som ju objala okolo krku. Pohladkala som jej lesklu srsť plnú mojich sĺz .
,, Nely choď. Choď už. Niekedy ťa prídem pozrieť.“
Policajt odviedol Nely do auta a otvoril okienko.

Obrázok

Sadol si za volant a naštartoval. Auto sa rozbehlo ale ešte dlho bolo počuť žalostné vitie Nely.
Obrázok
Naposledy upravil Bambi dňa Sob 20 Dec 2008, 19:47, celkovo upravené 12
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Štv 10 Júl 2008, 17:42

noo vauuuu
:arrow: na to že sa to volá To psisko pôjde z domu!! tak sa dej udial dosť rýchlo
podľa mňa si to nemala dávať všetko naraz lebo sa to odohralo rýchlo
____________________________________________________________
ale zas nemôžem povedať že je to zlý príbeh
keby si to rozvinula lepšie, a bu pokračovala by si o niečom s Nelou tak by to bolo asi lepšie ale pekné :roll: :wink:

a sviňa miš !! :evil: :evil:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Bambi » Štv 10 Júl 2008, 19:42

ja vem ale ja už mam urobenych 15 dielov a tieto prve su hrozne preto som to sem dala tak rýchlo :lol:
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Štv 10 Júl 2008, 20:19

aha tak potom o.k ale mne sa to ako páčcilo som zvedavá čo bude dalej !! :wink:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Alexxali » Štv 10 Júl 2008, 20:26

Diki Bambi,si suuuper !! konecne je tu, tvoj pribeh ;)
Obrázok užívateľa
Alexxali
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 621
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 14:02
Bydlisko: Paris
Pohlavie: Sim

Poslaťod Hika-chan » Štv 10 Júl 2008, 23:31

Jé Bambi. :D Keď som sa tu opäť vrátila a zistila čo sa stalo s fórom, často som si spomenula na tvoj príbeh. :( Bolo mi ľúto že už tu neni, ale teraz si mi urobila neskutočnú radosť!!! :D :inlove: :excited: Rýchlo ďalšiu časť! xD Nemôžem sa dočkať. Som už skoro zabudla ako to pokračovalo. :lol:
Mimochodom, ak si ma ešte pamätáš, som Tiffany. :roll:
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Poslaťod Jack Ohamo » Štv 10 Júl 2008, 23:38

Je to super! Už sa teším na ďalší diel :) Mne sa páčilo "útulný s bazénikom" :lol:
Obrázok užívateľa
Jack Ohamo
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:09

Poslaťod prasiatko » Štv 10 Júl 2008, 23:38

konecne spat moj nazor poznas :)
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod Bambi » Pia 11 Júl 2008, 00:01

jasne, že si ta pamatam :D
som rada, že si moj príbeh pamatate a že sa vám pačí
pokračko zajtra :D
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mirabi » Pia 11 Júl 2008, 10:51

Jej, tento pribeh bol jeden z mojich oblubenych, som moc rada ze je spat :)
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 11 Júl 2008, 12:52

ja som tiež rada. že si ho dala aj sem
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Bambi » Ned 20 Júl 2008, 20:13

new dielik do nedele :(
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Ned 20 Júl 2008, 20:15

je to velmi pekne a uz som to aj citala ale sa mi to velmi paci takze citam citam :D
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Renatka.605 » Ned 20 Júl 2008, 20:42

aj ja aj mne .. :lol: taklze toto budem citat pokracko .. :)
:) :) :)
Obrázok užívateľa
Renatka.605
Starec
Starec
 
Príspevky: 1385
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:54
Bydlisko: Nitra
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lane » Ned 20 Júl 2008, 21:42

krásný príbeh..veľmi smutný :( teším sa na pokračko..
"Život je takový,jaký si ho uděláme"
Obrázok užívateľa
Lane
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia