Tri Cesty Osudom

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Re: Tri Cesty Osudom

Poslaťod Tera » Sob 23 Aug 2008, 00:17

4.diel-Pokazený Ples

Paula:
Na druhý den po tom čo som sa Udobrila s Ninou som začala plánovať čo dneska podniknem z dcérami.Viem že dneska majú ples a tak ked prídu zo školy asi pojdeme do mesta.Skor než ale prídu musím trochu poupratať a zaplniť ich prázdne žalúdky.Čo dneska navarím?Hm, spravím chutný šalat aby Sisi nehundrala?Z obývačky som sa premiestnila do kuchyne a začala spratovať riady,potom povysávala obývačku a utrela prach.Zobrala som si knihu a začala listovať v receptoch.Popritom som si jemne pohmkavala melodia ktory utvikla v mojom detsve,uspávanku.
Obrázok

Nikdy by ma nenapadlo že samú seba uvidím v Sisi.Presný obraz moje mladej duše.Panovačná,zatažená na image a kreatívna.Ked som bola v jej veku,fotografovala som rozne efekty ako napríklad mesto a rôzne staršie Tety,a tým si aj zarábala.Každý večer som bola s iným chlapcom no a asi si viete predstaviť čo sme robili.S babami sme rozoberali iba svoj image.Každú chvílu sme nervačili len kvoli minutému púdru.Listovala Som pomaly v knížke a potom ju prudko zavrela.Spravím obyčajné kura,áno.Dala som ju naspať a popratala sa do kuchyne.Začala som ho pripravovať a popritom pustila rádio,za chvílu tu budú.
Obrázok

Sisi:
Fakt úžasný deň,Zemepisárka mi fakt dá 3-ku na polročnom!Bola som tak naštvana že som si sadla do predu a z nikým nehovorila.
Ked som vystupovala Jase do mna drgla a pousmiala sa "Čo chodiš jak mátoha,ved je dneska ples".
Mna však netrápil ples takže som úplne zabudla nájst si partnera,nevadí Tomáš určite pojde.
"Ahojte dcérky"pozdravila mama a sadla si na gauč.Mikla som okom a sadla si ku stolu,dokonca ma ani netrápilo že máme kura.Začalo som jesť a rozmýšlať ako to poviem mame.
Obrázok

Jase a Kristen začali rozoberať aké šaty pôjdu kúpiť.Závidim im čisté svedomie pretože tie šaty si zaslúžia a viem že nebudú lacné.No čo ja?Budem sa vyjímať v šatach najmenej za 1000s a pritom by som mala ostať doma a učiť sa.Potom som však prišla na iné myšlienky a trochu som to pretočila vo svoj prospech.No čo,mama sa o tom dozvie neskôr teraz bol dôležitý jeden večer,ples.Ako malá som sa nan stráášne tešila a teraz,je tu.
Myšlienky mi prebehli hlavou a ja som sa zbadala ako si na kurati pochutnávam,bolo vynikajúce.
Obrázok

Kristen:
"Dáke modré s ramienkami,si ma vieš predstaviť bez ramienok"otočila som sa na Jasie.
"No neviem"ušklbila sa a vstala od stola.
Obrázok

"No podte,riady počkaju"zavolala na nás mama z obývačky.
Postavila som sa pozrela na Sisi,Potom so na mamu.Určite nebude chcieť šetriť a pritom už máme aj tak vela výdavkov.
Minule som ju pristihla s papierom o nezaplatených účtoch v obyvačke a nezmohla som sa ani na slovo iba okolo nej priesť a ľutovať ju.
"Ideš alebo ťa mám o to požiadať"drgla do mna mama.Jej úsmev jej prehlboval jemné vrásky okolo pier.A potom že má 38 rokov,ved vyzerá na 30.
Obrázok

Ani neviem ako sme sa ocitli pred známym menším butikom.Moc ľudí tam nebolo no mne to vyhovovalo.
Vystúpila som z taxíka kde hrala známa melodia a zamierila do butika.V krátkom tričku však bolo zima a tak som zrýchlila.
Už vonku bola počuť príjemna hudba a rozhovor predavačiek.
Hned na začiatku ma upútali klasické modre šaty.Wau.
Obrázok

Jasie:
Kto si vie vybrať?Z jedného rohu číhali krémovo zlaté šaty z druhého strieborné a..tieto čierne.
"Idem si vyskúšať pár šiat"poznamenala som a vošla do kabínky.
Obrázok

"Mami musím ti niečo povedať".
"Sisi teraz nie,rozmýšlam čo večer".
"Ale toto je dôležité..nevydržim to .."
Vytrhla som z kabínky podišla ku mame a ukázala cenovku tých šiat ktoré som si vybrala.
"Môže byť?1200s?"
Silno si vydýchla potom kývla hlavou a ja som ju objala.
Obrázok

Bola som taká štasná,no Sisi bola ešte viac.Ešte ked sme šli zo školy sa tvárila ako mátoha a kyslý citron,to sa mi nezdá takto rýchlo zmeniť náladu.Mama sa potom chvílu prehrabovala šatami a podišla k pultu a zaplatila.Vydela som jej utrápeny výraz,mala by som si nájsť brigádu,ach.
Chvílu sme sa tam ešte motali,Kristen skočila vedla do knižnice a ja som sa len tak pohupovala na hojdačke.Staré dobré časy.
Dakedy som sa dokázala húpať celé hodiny a bavit ma to neprestalo nidky,ani teraz.Potom som si všimla Kristen z dákym chlapcom,nedávala som tomu velký význam.
Obrázok

"Pojdeme?"opýtala sa mama a vzápetí zavolala taxík.
Obrázok

Paula:
Ked sme vystupovali z taxíka rozmýšala som nad utratenými peniazmi,ved som len tak minula 3300s.No úsmev mojich dcér sa nedal prehliadnuť a dalej som nad tým nerozmýšlala.
"Nad čim rozmýšlaš mami"opýtala sa kristen.Možno jediná vedela o mojich finančných problémoch.
Vystúpila som z taxíku a taxikárovi zaplatila.Ani sa ku mne neotočil,bola videt ochota.
"Nad ničím".
Potom som odišla do izby a sadla si za notebok,musim si najst dáku prácu a tak sa len popozerám.
Ponúk síce bolo dosť ale človeka nechceli už prijat kvoli veku,čo som taká stará?
Obrázok

Zatvorila som notebook a rozmýšlala nad otcom mojich dcér,keby tu bol bolo by to iné.O mnoho lahšie.
"Prečo ste si dali účesy robit hned ráno,teraz to máte rozcuchané.Vyzeráte ako čarodejnice"prísno som sa zahladela na moje dcéri.
Potom som si sadla na pohovku a uvelebila sa.Sisi chodila okolo a čakala som že mi niečo povie no zakaždým sa iba usmiala.
"Ked budete hotové zobudte ma".
Obrázok

Kristen:
Fakt som schudla,tie šaty sú M a sú mi ako uliate.
Keby som sa postavila na váhu určiťe by tam blikalo menej ako 61 kg ktoré som mala naposledy.Zato Sisi nevážila ani 50 a Jase tá bola primeraný stret
Posledný krát som pristúpila k zrkadlu rozotrela si poslednu vrstvu očného tiena a odišla na chodbu kde som čakala Sisi a Jase.
Obrázok

Prestupovala som z jednej lodičky na druhú a ruky sa mi triasli viac ako hlasivky.Za 10 minút vyšla Jase v krásnych čiernych šatoch a hned za nou Sisi v moderných modro-zelených.
"Vyzeráte skvele"pochválila som ich a šla zobudiť mamu.
"Počkaj"zastavila ma Jase"Ved aj ty vyzeráš dobre,sekne ti to"dopovedala a usmiala sa.
Obrázok

S úsmevom na perách som zobudila mamu a dala jej iba 5 minut.Chúda,bola uplne ospalá.
"Pojdem sa svami pozreť,iba na minutku"a odišla do spálne.
Potom vyšla v hnedých šatoch a posledný krat sa k nám prihovorila.Pir tom sa tvárila vážne ako nidky pred tým.
"Ja vás kontrolovat nemienim ale dobre viete že po plese býva vedšia párty.Ja len aby ste si dali pozor a o 11 boli doma,jasné?"
"O 11?"odute sa opýtala Sisi.
"Najviac o pol 12 a bez diskusii"pousmiala sa a pozrela na mna "Spolieham na teba".Sisi nato onudene prikívla a pozrela sa na mna,mrk.
Obrázok

Sisi:
Lenže ona nevie že žúrka začína o 11 a čo tam budem polhodinu?Ach,to je úplne skvelé.
Silno som sa prerazila medzi Kristen a mamou "Pojdeme?"
Mama si zobrala klúče a šla zavolať taxík no zrazu ktosik zavolal,och dalších 10 minút čakať.Sadla som si na gauč a počúvala spolu s Jase.
"Pani Frintova?Triedna?...och to mi je lúto".
"Nebude?..Jakto?..Aha chápem,do počutia"a zložila.Stála pri telefone a potom zo smutným výrazom podišla a pozrela práve na mna.
Obrázok

"Dcérky ples sa vraj ruší ale párty bude".
Vstala som z pohovky a pozrela naštvano na mamu"A prečo?"
"Vraj vaša triedna zemepisárka dostala infarkt a teraz leži v nemocnici a bojuje o život,chuda".
Tak jej treba,krava.Aspoň mi nebude mocť dať 3-jku.
"A to sa preto nemožeme ísť zabávať aj na ples,šak mne to nevadí že leží v nemocnici".
"Ako môžeš byť taká sebecká,ved ona bojuje o život a ty chceš ísť na ples"? osočila sa mna Kristen.
Obrázok

"Lenže ona nám,teda aspoň mne pokazila ples,ples!To pre mňa znamená vela"utrela som si hereckú slzu.
"Sisi ved bude párty"drgla do mna Jase.Rozhorčene som začala mávať rukami opetovať naštvané pohlady.
"Nechaj ma!Neznášam tu kravu.Pokazila mi ples a aj mi chcela dať trojku zo Zemepisu".
"čože?"skrikla na mna mama"A to si mi kedy chcela povedať,až po plese čo?"
"Od kial to vieš?"osočila som sa na ňu.Dáka je múdra!
Obrázok


"Vieš čo nikam nepojdeš,slečna.Ani na tú párty a ostaneš doma ,ja ti dám mi zatajovať".
"Ale.."prerušila ma silným gestom a potom palcom ukázala smer "detská".
Moj hnev sa stupňoval,ledva som sa u držala a tak somn radšej pritúpila k dveram a skríkla"Ja idem aj keby si sa mala obesit"a prudko som otvorila dvere a utekala pred cestu cestu kde chvalabohu stál taxík a rýchlo nastúpila"Do najbližšieho baru"poznamenala som a ďalej ma netrápilo.
Obrázok

PS:Dakujem gatmi si poklaaad
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Catqa » Sob 23 Aug 2008, 00:49

jeeeej :wink: velmi pekny diel...pises ozaj tak teenegersky...tak oddychovo :) uplne som si oddychla pri citani, aj ked tam bolo take mensie napatie...Sisi aka potvorka z nej...no som zvedava co paula urobi :wink:
chybicky mas v icq :)
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Pia 05 Sep 2008, 22:46

No oznamujem aj ked newm komu ze newm kedy pridam dalsi diel lebo ked idem do mojej rodinky padne hra a skusala som vsecko mozne mazala aj ruzove downy ..no skusim preinstalovat alebo co ale naozaj mi to nejde.A ked chvilu ide tak riadne sekavo a napise chyba hry ci take cosik..a robi mi to iba u nej :cry: do tyzdna dam vedet
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Pia 05 Sep 2008, 22:50

heeej to chce zmenit ovladace grafiky...mne to pomohlo..ked som mala taky pruser...proste niekde stiahni....ja uz ale neviem kde :oops:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Sob 06 Sep 2008, 09:12

no ja newm .ploc ale mi to robi iba pri jednej rodinke sakris... ? :( jooj no skusim sa pohrabat v nete
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Sob 06 Sep 2008, 10:54

no vies...mne robi bordel so starymmi rodinami predtym ako som dala instalacky..ako keby nieco v nich krachlo...no ale raz som ten problem co vravis mala..riesila som ho pravidelnym save a potom tie ovladace a uz to slo
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Gatmička » Sob 06 Sep 2008, 22:35

Bohužiaľ Tere nejde hra a tak vám s ľútosťou oznamujem že príbeh sa presúva do archívu :wink:
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia