Nezabudnutá láska

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Nezabudnutá láska

Poslaťod Rikušík » Štv 29 Máj 2008, 21:20

ÚVOD- Predstavenie

Jessica Flower
Jessica je veľmi sympatická dáma s dobrým srdiečkom. Je mama 8 ročnej Veronicy, ktorú od narodenia vychováva sama s pomocou jej rodičov.
Prečo sama?? Kde je jej manžel? Kde je šťastná rodinka akú si každý po narodení dieťaťa predstavuje??- Nieje....
Jessica mala na vysokej škole priateľa ktorého neuveriteľne milovala. Na konci výšky spolu splodili dieťa. No stalo sa to, čo Jessica vôbec neočakávala. Priateľ ju opustil. Ostala sama...sama sa musela predierať životom. Nebolo to pre ňu ľahké. Veď pre koho by bolo? Ale o tom neskôr.

Obrázok


Veronica Flower
Malé 8 ročné dievčatko, ktoré nikdy nepoznalo svojho otca. Jessica ju presviedča o tom, že jej otec zomrel krátko pred tým ako sa narodila. Veronice je to veľmi ľúto, keď vidí jej kamarátky ako chodia každý víkend s ich ockami na výlety, prechádzky...Ale Veronice akoby chýbala polka srdca. Tá polka patrí jej otcovi, ktorého už asi nikdy neuvidí.
Je to veľmi vzorné, dievčatko ktoré má v škole samé úspechy- to zdedila po svojej matke. Ale vlastnosti zdedené po jej otcovi niesu nejaké extra dobré. Veronica nimi Jessice vždy pripomína toho chlapa, pre ktorého preplakala toľko nocí. Toho chlapa ktorý jediný môže zato, že sa v živote niekedy trápila...a trápi.
Obrázok

Samantha Flower
Mama Jessici a starká malej Veronici. Je to veľmi dobrá žena. Vždy poskytovala radosť, šťastie a lásku tam, kde ju potrebovali. O rodinu sa vždy starala najlepšie ako vedela. Je to milujúca žena, ktorá vždy srší humorom a spríjemňuje každý deň svojej rodinke.

Obrázok

Richard Flower[/b]
Otec Jessici, starký Veronici a manžel Samanthy. Už trochu postarší pán väčšinou podráždený a zatrpknutý. Ale čudujete sa keď toľko rokov pracoval ako učiteľ na strednej? Rukami mu prešlo mnooooho žiakov. Tí mu nervy už načisto vyžrali. Ale vie byť aj veľmi priateľský a milý pán. Len pozor aby ste ho nenahnevali(vtedy radšej utekajte kade ľahšie). Veď jeho dcérenka by o tom vedela rozprávať.

Obrázok

Rodina žila niekoľko rokov ďaleko od ich rodného domova. Len prednedávnom sa znova presťahovali do mesta, s ktorým ich viažu všetky spomienky z detstva.
Ich nový domov-

Obrázok

_________________________________________________________

Jessica po prvej noci v novom dome ráno ležala na posteli a premýšľala, kde asi tak a ako môže žiť Oliver. Ach...vy asi neviete kto je Oliver. Už som ho spomínala v úvode. Je to Veronicin otec, muž, na ktorého Jessica nikdy nezabudla. Nech sa snaži ako sa snaží, ani po takmer deviatich rokoch ho nevypustila z hlavy.
Ale keď v tom....
ju z premýšľania vytrhne plač cez otvorené okno. Rýchlo na seba niečo hodí a beží dolu strmými schodmi z ktorých takmer zletela aby sa šla pozrieť, čo sa von deje.

Obrázok

Keď vyšla von vchodovými dvermi zbadala Veronicu ako plače pred domom. Keď ju Veronica uvidela rýchlo sa rozbehla aby jej ušla do domu, no Jess ju chytila a začala utešovať.

Obrázok
Obrázok

Pokračovanie v 1. časti :)
Naposledy upravil Rikušík dňa Štv 29 Máj 2008, 22:20, celkovo upravené 1
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Štv 29 Máj 2008, 21:27

tam musis nastavit...without resizing...lebo inak ti ich takto ten uploadovac zmensi
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Štv 29 Máj 2008, 21:30

no...mále fotky.....to mal byť prvý diel?....to budú nejaký zbohatlíci, májú obrovský dom....trošku o ničom....
ae určite sa ti podarí to zlepšiť, verím ti
ako si dala aby ju utešovala :shock:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Štv 29 Máj 2008, 21:32

dieta ked ti place...a rodic ma svojvolne ovladanie vykona to sam od seba..ak ju tak vidi :wink:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Rikušík » Štv 29 Máj 2008, 21:54

maggi nie to nieje prvý diel, keby si pozornejsie citala tak tam vidis napisane uvod- predstavenie a na konci: pokracovnaie v 1.casti...

jasne posnazim sa zlepsit co sa bude dat tak prosim aj o nejake rady :)


savi dakujem a to kde najdem to one? :lol: ked bude cas to editnem :)
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Štv 29 Máj 2008, 22:00

Mne sa to dost paci, da sa este rozpisat, ale beriem to ako uvod, a zaciatok 8)
Velmi pekne a originalne simky :)
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Rikušík » Pia 30 Máj 2008, 15:00

1. DIEL

„Veronica, čo sa deje???“ , pýtala sa vystrašene Jess.
-Veronica sa nezmohla v toľkom plači ani na jedno slovo.
„Poď Verči sadneme si na lavičku, hlavne sa upokoj.“, Jess zobrala dcérku za rúčku a viedla ju na lavičku pred domom. Obe si pomaly sadli a Jess sa snažila zistiť čo Veronicu rozplakalo.
„Mami, keď.. keď ja by som strašne chcela mať ocka s ktorým by som chodievala na výlety, na kúpalisko, tak ako to majú všetky moje kamarátky.“, a Veronice sa zas nahrnuli slzy do očí.

Obrázok

„Zlatíčko...“, a Jess si pritúlila Veronicu bližšie k sebe.
„Ja ťa chápem, že ti chýba otecko. Je mi ľúto, že už nieje medzi nami živými, ale s tým my už nič nezmôžeme.“, zaklamala Jessica.
„Máš tu mňa, máš tu starkého, starkú...na nás sa môžeš vždy spoľahnúť. Ak ti chýba nejaký výlet v kruhu rodiny cez víkend môžeme niečo podniknúť. Čo ty nato??“, šibalsky sa usmiala Jess.
„Áno mami! Budem rada! Ďakujem ľúbim ťa!“ konečne vyčarila úsmev aj Veronica.

Obrázok

-Jess sa postavila a šla sa pozrieť, čo robí ostatok rodiny. Samantha práve dovarila večeru a nenásytný Richard už klepkal vidličkou po stole.

Obrázok

„Dobrú chuť vospolok“, uškrnula sa Jessica.
„Ahoj Jess, naberiem ti??“, milo sa ponúkla Sam.
„Jasné ďakujem mamča“, posadila sa Jessica.
„Tak ako ste sa vyspali dievčence?“, prehovoril aj Richard.
-Jessica neváhala a znovu sa rozhovorila: „Fuu celkom v pohode, až na to ráno“, povzdychla si potichu.
„Čo sa stalo ráno??“, zastarala sa podozrievavo Samantha.
„Ležala som v posteli a z vonku som počula Veronicin plač. Keď som sa s ňou porozprávala, dozvedela som sa, že plakala preto, lebo jej chýba otec“, smutne pozrela Jess do taniera.
„Je jej ľúto, že jej kamarátky chodia s ockom po výletoch a ona ho nikdy nepoznala.“, pokračovala.

Obrázok

„A ty sa jej ešte aj čuduješ?? Chúďa dievčatko nikdy nezažila to, čo zažívajú kompletné rodiny“, zvýšil hlas Richard.
„Nie, ja len proste neviem čo s tým mám robiť. Navrhla som jej, že cez víkend pôjdeme všetci niekde na výlet, alebo neviem kde, proste hlavné je, že budeme spolu“, pozrela sa zazeravo Jess na Richarda.
„Zlatko, ja som ti už dávno hovorila, že si máš nájsť nejakého chlapa. Celých osem rokov si nedala žiadnemu fešákovi šancu aby urobil šťastnou teba a tvoju dcérku. Nemôžeš ich predsa do smrti všetkých odmietať“, zalamuje rukami Samantha.

Obrázok

„Ale mami, ty predsa poznáš môj názor. Ja proste na Olivera zabudnúť nemôžem!! Nikdy som nepremýšľala o živote s iným mužom.“, okrikuje celú kuchyňu Jessica.
„Si ako malé naivné dievčisko! To budeš do konca života čakať nato, kým ti zaklope na dvere muž ktorý sa zachoval k tebe ako k poslednej handre a ty sa mu ešte aj hodíš okolo krku?!!! A tým bude trpieť ešte aj Veronica! Mala by si popremýšľať nad tým ako sa budeš stavať k životu mladá slečna. Pamätaj nato, že bez práce niesu koláče! A Oliver ti len tak z neba nespadne!“ a dokončil to Richard buchnutím po stole.

Obrázok


-Jessica už nemala nervy na otcove múdre reči a zutekala do svojej izby ako nejaká pubertiačka. Znova si ľahla na posteľ a premýšľala nad otcovými slovami.

Obrázok

Obrázok

-Kým sa odohrávala menšia výmena názorov v kuchyni Veronice sa už nálada celkom zlepšila. Čakala už len kým príde autobus aby ju odviezol do školy. Mala isté obavy z novej školy, z nových ľudí. Ale na druhej strane sa tešila na nové kamarátky, na nových učiteľov.

Obrázok

Keď odišla Veronica do školy Jess sa vybrala do obchodov pokúpiť nejaké oblečenie a drobnosti domov, poobzerať si staro-nové mesto v ktorom toľko rokov nebola.

Obrázok

Keď zakotvila v miestnej kolkárni začula známy hlas. Nedalo jej to a obzrela sa. Zbadala strašne známu tvár. V hlave jej hmýrilo milión otázok. Čo tu robí?? Je to naozaj ona?? Ako žije?
Obrázok

Ach.. toľko rokov som ju nevidela! Musím ísť za ňou. Jess neváhala a vrhla sa žene okolo krku. Tá len nechápavo Jessicu odstrčila, že čo si to dovoľuje.

Obrázok

„Kim! Kimberly Poirotová si to ty??“, Nadšene vykríkla Jess.
„Áno som, kto...kto...Jessica Flower??!!!“, zakoktala Kimberly.
„Jasné, dievča teba som nevidela pomaly 100 rokov, ako žiješ??“, pustili sa baby do reči.
Asi by som vám mala objasniť kto je Kimberly. Je to bývalá Jessicina najlepšia kamarátka z vysokej. Zažili spolu toľko zábavy, ale aj plaču a trápenia. Kimberly stála pri Jessice aj pri tom najhoršom keď ju opustil Oliver. No po vysokej o sebe nevedeli nič, boli ako cudzie osoby. Ich cesty sa opäť spojili.

Obrázok

Obrázok

Priateľky sa trochu pozabudli s časom a prerečnili takmer celý deň. A čudujete sa im keď sa 8 rokov nevideli?? Majú si toho ešte kopu povedať.

„No Kim, mala by som už ísť ty moja mandarínka“, a začala sa chichúňať Jessica.
- Kimberly na ňu škaredo zazrela a začala sa smiať i ona.
Mandarínka bola totižto dlhú dobu jej prezývkou na vysokej pretože jeden večer s priateľom boli v jej izbe a bozkávali sa, keď tu zrazu si Kim sadla na mandarínku a tá sa jej poriadne rozpleskla na zadku. O pár hodín o tom vedel celý internát, ktorý sa na tom dosť zabával. Ach to boli časy.

„Jasné Jess ty s tým asi nikdy neprestaneš (zamračila sa Kim), no pôjdem radšej už aj ja rodina čaká veď vieš“, usmiala sa Kimberly na Jessicu.
„Počkaj! To mi nedáš ani číslo man.. ou prepáč Kim“, vyplazila jazyk Jessica.
„Ach ty potvorka, jasné píš si 0918 000 753“
„Ďakujem mojka tak idem ja. Ozvem sa ti niekedy a pokecáme ok?? Ahoooj!“, rozlúčila sa Jessica.
„Áno budem rada. Tak sa maj krásne.“, odzdravila sa aj Kimberly.

Obrázok
Obrázok

-A tak sa obe pobrali iným smerom. Kimberly za svojou rodinou a Jessica späť k tej svojej.

Na druhý deň ráno Jessice zazvonil telefón a ozvala sa Kimberly.
„Ahoj Jess v piatok sa v klube koná diskotéka nepôjdeš somnou? Vieš mohli by sme si dorozprávať to, čo sme včera začali. Môžeš zavolať koho chceš ja tiež možno niekoho splaším.“, rozprávala milým tónom Kim.
„Ahoj Kimberly ďakujem za pozvanie budem o tom uvažovať. Veď dnes je len streda. Keď budem rozhodnutá zavolám ti.“
„Super ale snaž sa prosím, chcem aby si tam bola. Tak zajtra najneskôr mi daj vedieť prosím ťa.“, naliehala Kimberly.
„Dobre, tak ahoj.“, ukončila Jess rozhovor.

Obrázok

Jessica rozmýšľala celý deň nad ponukou od Kimberly či má ísť v piatok na tú diskotéku alebo nie. Ale rozmýšľala stále aj nad slovami jej otca a mami, že by si mala nájsť priateľa. V hlave jej hmýrili myšlienky, či by predsa len nebolo lepšie niekoho si nájsť a možno by bola tak šťastnejšia aj Veronica. Ale čo Oliver?? Naňho zabudnúť len tak nejde.

„Tak to predsa len skúsim!!“, vykríkla nahlas Jessica.

Obrázok

Samanthu skoro vystrelo keď začula Jessicin „pokrik“ a hneď sa jej pýtala čo skúsi.
„Tak mami ja som predsa len rozmýšľala nad tvojimi a nad ockovými slovami a máte asi pravdu, že by som si niekoho mala nájsť. Tento piatok ma Kimberly pozvala na diskotéku tak tam pôjdem a uvidím čo bude. Čo nato povieš??“, usmiala sa Jessica na mamu.
„Ach, dcérka potešila si ma. Budem ťa v tom podporovať ako len bude treba, veď môj názor poznáš.“, a Samantha darovala Jessice objatie.

Obrázok
Obrázok

-Richard počul ich rozhovor a neodpustil by si keby k tomu niečo nepovedal aj on.
„No mladá slečna konečne dostala rozum... „
„Otec ak chceš zase provokovať nemusíš ústa ani otvárať“, znervóznela Jessica a odišla sa do kuchyne najesť.

Obrázok
Obrázok

Richard tento krát vyskúšal asi samomluvu a mrmlal si popod nos: „Ach mne sa zdá, že Jess chytá ďalšia puberta!“

Obrázok


Ospravedlňte moje gramatické chyby prosím :roll:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 30 Máj 2008, 15:16

pekné to je :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Rikušík » Pia 30 Máj 2008, 16:47

ďakujem :)
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pia 30 Máj 2008, 17:01

Wow :shock:
Riki, si hviezda, je to super :D
Bavi ma, budem sa tesit moc, moc, d=jeden z mojich naj pribehov :wink: :oops:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Rikušík » Pia 30 Máj 2008, 17:25

jeej Katty ďakujem si zlatá :) aspon mám povzbudenie do práce na ďalšom dieli :)
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pia 30 Máj 2008, 17:27

jejo nadherny dielik som zvedava co bude na tej diske moc sa mi to paci len tak dalej :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Pia 30 Máj 2008, 19:39

krasny dielik :)
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod Invisible » Ned 01 Jún 2008, 21:32

Snad si niekoho najde :P Tiez som zvedava na pokracko :)
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod XCHERRYX » Ned 01 Jún 2008, 22:10

Veľmi pekný príbeh :) som rada, že tu vznikajú nové príbehy, aspoň mám čo čítať, je to super! :wink:
Bez lásky sa nedá žiť, bez bolesti sa nedá milovať.

but I always say,
one's company,
two's a crowd,
and three's a party.
Obrázok užívateľa
XCHERRYX
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 633
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 11:34
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia