Nezabudnutá láska

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Rikušík » Ned 06 Júl 2008, 19:41

zachvilu idem uploadovat fotky tak do hodiny alebo do neviem kedy bude dielik tu :wink:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Rikušík » Ned 06 Júl 2008, 20:10

5.DIEL



Pre Jessicu a Veronicu bola záhada, že doma nikto nebol. A tak sa len vybaľovali a pozerali trelevízor.
O nejakú hodinu prišiel domov Richard. Vyzeral veľmi zničeno a smutne.
Jessica ho na privítanie hneď objala a nedočkavo sa pýtala kde bol a kde nechal Samanthu. To už Richard zvážnel a spustil:

Obrázok

„Vieš Jessica, nechcel som ti volať aby som ťa zbytočne neznepokojoval ale Samantha je v nemocnici“, sklopil hlavu Richard.
„Čože?! To snáď nie! Čo sa stalo mame?“, znepokojila sa Jessica.
„Nedávno jej prišlo veľmi zle, odpadla. A tak som s ňou šiel k doktorovi a zistili jej nádor“.
„Preboha! A ako je na tom? Vylieči sa?“, neskrývala smútok Jess a tisli sa jej slzy do očí.
„Teraz sa jej tá choroba prejavila dosť vážnejšie, je zničená a nevládze. Leži v nemocnici a chodí na chemoterapie. Doktor tvrdí, že pri jej veku a zdravotnom stave je šanca na uzdravenie malá.“, zalamuje rukami Richard.
„Božee, v ktorej nemocnici je? Idem zaňou!“, rozplakala sa Jessica.

Obrázok

„V nemocnici Dona Emanuela“, ako náhle to Richard dopovedal Jessica sa rozutekala so slzami do nemocnice.

Obrázok

Obrázok

Keď vošla do nemocnice zbadala sestričku.


„Dobrý deň prosím vás kde leží Samantha Flower?“
„Dobrý deň, počkajte pozriem do spisov. A tu to máme, je na izbe 17. Ale návštevy sa za 10 minút končia tak sa poponáhľajte“, a usmiala sa milo sestrička.
Jess sa začala obracať a hľadať ktorým smerom má ísť.
„Ach prepáčte, je to tamtým smerom“, a ukázala sestrička prstom na ľavú stranu.
„Dakujem“, a Jessica sa vybrala po bielej chodbe.

Obrázok

Bol tam cítiť typický zápach nemocnice. Nikdy nemala rada to prostredie, pôsobilo na ňu tak nepríjemne, melancholicky. Cítila sa tam zvláštne keď si predstaví, že tam bojuje o život toľko ľudí, keď si predstaví, že tam prišlo o život toľko nevinných ľudí. Chcelo sa jej plakať, no nechcela aby ju videla Sam smutnú. Musí jej dodať energiu, nádej že vyzdravie!
Stála pred dverami izby 17. Bála sa tam vkročiť.

Obrázok

Vydýchla si a zaklopala na dvere. Nikto sa neozval, no Jessica otvorila dvere a vstúpila. Prvý dojem z izby bol nepríjemný tak isto ako celá nemocnica. Biele steny, nemocničný zápach. Jess prebehli zimomriavky po chrbte keď zbadala svoju mamu ako zničeno leží na posteli. Prikročila k nej a sadla si na stoličku vedľa postele.

Obrázok

„Ahoj mami, ako ti je?“, povedala ticho Jessica.
„Ahoj zlatíčko, no to vieš...zničeno“, a sklopila zrak.
„Neboj zanedlho sa vyliečiš a potom spravíme takú párty, že sa ešte dva roky po nej budeme smiať!“, žmurkla Jessica na svoju mamu, ktorá vyzerala fakt znivočeno a bezradne.
„Ach kiežby si mala pravdu, myslím, že už mi na tomto svete neostáva veľa času.“
„Nie mami takto nehovor! Nemôžeš sa opúšťať! Pokým budeme pri tebe stáť tak na tomto svete budeš večne, jasné?“
„Hmm.. A prepáč ak som ťa na dovolenke znepokojila tým telefonátom, ale vtedy som sa cítila fakt pod psa. Myslela som, že už umieram a tak som sa chcela s vami rozlúčiť pokým som vládala.“, ospravedlňovala sa Samantha.
„Keby som to vtedy vedela tak by som okamžite prišla domov! Mala si mi to povedať hneď!“, rozčuľovala sa Jessica.
„A práve o to šlo, aby si neprišla! Nechcela som vám prekaziť dovolenku.“
„A ako dlho ti bývalo zle mami?“, Jess sa cítila fakt mizerne no snažila sa to zakrývať.
„No pravdu povediac už dlhší čas som mávala závraty a bolesti, myslela som, že to prejde, že je to starobou.“, Samanthe sa tlačili slzy do očí.
„Mami! Mala si mi to hneď povedať preboha!“, vtedy to už Jess nevydržala a rozplakala sa. Hodila sa mame okolo krku..
„Ľúbim ťa mami!“
„Aj ja ťa ľúbim Jess, pozdrav doma Veronicu.“, mierne sa Sam pousmiala.

Obrázok

Vtom na dvere zaklopala sestrička..
„Návštevy sa skončili prosím vás rozlúčte sa“, a odišla.

„No tak ja už musím ísť, drž sa mami a lieč sa! Prídem ťa čoskoro pozrieť“, a dala jej na rozlúčku bozk na čelo.
„Ahoj aj ty sa drž a daj na seba pozor“, chytila Jess za ruku a silno ju stisla. Jess sa pobrala k dverám, otočila sa a povedala:
„A ozaj mami?“.
„Áno srdiečko?“, spozornela Samantha.
„Spravila som to, čo si si priala nielen ty ale aj Veronica. Našla som si priateľa, škoda, že ťa s ním nemôžem zoznámiť. Je v práci tam, kde sme boli na dovolenke. Ale ako náhle
sa vráti privediem ti ho ukázať“, a usmiala sa Jessica.
„Potešila si ma Jess, som rada, že niekoho máš. Ale daj si pozor a nesklam sa v ňom!“
„Neboj dám dám.. ahoj“.
„Ahoj“.

Obrázok


Keď sa Jessica vrátila domov necítila sa práve najlepšie. Prvé, čo urobila keď prišla domov bolo, že sa bola pozrieť do izby Richarda a Sam. Všetko si to tam obzerala, cítila tam ešte mamin parfum. Znovu sa rozplakala.

Obrázok

Zrazu vošiel do izby Richard.
„Jessica, ja viem, že to teraz nie je pre teba ľahké. Ale zatiaľ, čo si bola na dovolenke volal právnik“, vtom si Jess utrela slzy.
„Právnik? A načo?“, prekvapivo sa pýta.
„Ehm, no vieš. Oliver ti chce vziať Veronicu. Buď sa dohodnete s Oliverom, alebo to za vás vyrieši súd.

Obrázok


Pokračovanie nabudúce
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod lucyka » Ned 06 Júl 2008, 21:54

je to super :lol: ale opovazis sa mu dast veroniku :evil:
Celym menom som Anna Maria Lucia ale psst...
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

Poslaťod Maggi » Ned 06 Júl 2008, 22:11

to isté ako lucyka ak mu dá Veroniku osobne mu ju zoberem :twisted: :lol:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod lucyka » Ned 06 Júl 2008, 22:12

este mala otazocka ona ma nador ze a prece je tam vzadu obraz vajcenikov a penysu :?:
Naposledy upravil lucyka dňa Pon 07 Júl 2008, 12:43, celkovo upravené 1
Celym menom som Anna Maria Lucia ale psst...
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

Poslaťod katty » Ned 06 Júl 2008, 22:25

Veronicu ochranujem ja! :twisted:
Jak sa jej ten haj*el dotke, bude tiect krrrrrv :twisted:
A Sam neumrie, budem sa modlit ked pojdeme k ujovi cernoskovi do kostole :D
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Invisible » Pon 07 Júl 2008, 11:19

Pekný dielik. :o Až teraz som si pozrela tie fotky z dovolenky a sú super. Dúfam, že to Jess so Sadrickom dlllho vydrží. :P
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Kikuša » Pon 07 Júl 2008, 11:48

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej! :shock: Z teba bude spisovatelka krasny pribeh a este krajsie fotky :) Kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne :D :D :D :D :D
Priateľ je ten, pred ktorým môžem myslieť nahlas...:heart:
Obrázok užívateľa
Kikuša
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1170
Registrovaný: Pia 27 Jún 2008, 17:52
Pohlavie: Simka

Poslaťod Rikušík » Pon 07 Júl 2008, 13:57

dakujem :oops: :oops:
lucyka to je v tej nemocnici v kazdej izbe..a niesu tam len tie obrazky..kebyze vam dam fotku celej izby tak tam je este mnoho takych...to vies pre efekt nemocnice :wink: :lol:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Pon 07 Júl 2008, 14:53

ja som to vedela !!!!!!!!!!! :evil: neber ani samantu ani veronicu niee !! :evil: :evil: :( ale ináč fajn diel len nie ich 2 !! :cry:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Rikušík » Pon 07 Júl 2008, 14:54

fuuch prave som s kamaratkou vymyslela co s nimi idem porobit ale neviem ci budem mat odvahu bo to ma potom asi zabijete :( :cry: :roll:

qwerty ja sa ta bojim normalne :lol: :lol:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 07 Júl 2008, 15:56

KRASNY DIELIK normalne sa tesim ale dufam ze malu nedostane lebo pojdeme asi v skupinkach mu ju vziat :P
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Pon 07 Júl 2008, 17:11

Rikušík píše:fuuch prave som s kamaratkou vymyslela co s nimi idem porobit ale neviem ci budem mat odvahu bo to ma potom asi zabijete :( :cry: :roll:

qwerty ja sa ta bojim normalne :lol: :lol:

ale nie nemáš dôvod sa ma báť :) :D
______________________________________
ALE V PRÍAPDE žE SA NIEčO STANE Z VERONICOU A SAM TAK ...... neviem ale potom už za seba ručiť nebudem !!
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Majo358 » Štv 31 Júl 2008, 01:32

včera som začal ten príbeh čítať od začiatku.... píšeš zaujímavo, pútavo, kvalitné zábery fotiek, dávaš ich v pravé chvíle :wink: A NIE ŽE SA NIČO STANE VERONICE!!!!!!! :no:
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod Emerald » Sob 06 Sep 2008, 22:45

Upozorňujem, že v tomto príbehu nepribudlo pokračovanie už vyše 1 mesiaca a autor to nijak nevysvetlit. Ak autor do týždňa neoznámi, že s príbehom bude pokračovať, tak téma bude zamknutá (ak má príbeh málo dielov tak i zmazaná).
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť