Bludisko

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Páči sa vám príbeh?

Áno, je veľmi zaujímavý
20
67%
Neviem to posúdiť
3
10%
Nie, iba opakuješ po iných príbehoch
1
3%
No...Nič moc
6
20%
 
Celkom hlasov : 30

Bludisko

Poslaťod Sugar » Uto 27 Máj 2008, 18:28

Úvod

„Adri, nevystrkuj si hlavu z okna! Prechladneš skôr ako dojdeme k babke.“ povedala žena sediaca na prednom sedadle oranžového automobilu.
„Ach mami! Veď tu v aute je vyše 30 stupňov... To sa mám uvariť?“ odpovedala žene dievčina ktorá sedela vzadu. Bola to očividne jej dcéra, na očiach mala slnečné okuliare a na nohách mala oblečené teplé, zimné čižmy.
„Vravela som ti predsa, že vonku je horúčava, tak načo si trvala na tých čižmách?“ zvýšila hlas jej mama a nepekne sa na ňu pozrela.
„Mami, hovorí ti niečo slovo móda?“ afektovane jej odpovedalo dievča menom Adriane.
Obrázok

„Mohli by ste už vy dve stíchnuť? Bolí ma z vás hlava...“ pridal sa do hádky chlap za volantom.
„Jonathan, vysvetli láskavo tvojej dcére, že ja nie som jej kamarátka ale mama!“
obrátila sa žena na svojho manžela.
„Victoria, hlavne kľud, o chvíľu sme už tam...“ usmial sa na ňu Jonathan a chytil ju za ruku.
Adriane na zadnom sedadle si len odfrkla a ďalej sa vykláňala z okna.
Obrázok

Po krátkej chvíli sa oranžové auto zastavilo na nepríjemne natriasajúcej ceste z hliny, pri ktorej stál malý vidiecky domček. Neďaleko od neho bola sivovlasá žena vo voľnom tričku a milo sa usmievala na ľudí v aute. Tí chvíľu nehybne sedeli, potom Victoria ako prvá vystúpila z auta, aby sa zvítala so svojou mamou.
Obrázok

Naposledy ju videla pred piatimi rokmi a aj to úplnou náhodou, jediný spôsob akým s ňou komunikovala, boli telefonáty.
Ani tie neboli niake extra dlhé, zvyčajne sa Victoria so svojou mamou rozprávala tak 10-15 minút. Bolo to tak odvtedy, keď sa ako 20 ročná presťahovala z dediny ktorou tak opovrhovala, do mesta aby začala svoju kariéru. Neskôr si našla muža, porodila dcéru a s mamou sa rozprávala len výnimočne. Victoria svojho otca nepoznala, zomrel keď mala tri roky.
„Ahoj mami!“ falošne sa pozdravila Victoria a bežala vstriec svojej mame, aby ju objala.
„Ahoj dcérka, dlho sme sa nevideli čo? A kde mám vnučku? A tvojho manžela? Ani jedného z nich poriadne nepoznám.“ povedala stará dáma keď sa vymanila z dcérinho objatia.
Obrázok

„Pokiaľ ide o Adriane, tú budeš mať možnosť spoznať až-až. U Jonathana, ti musí stačiť vedieť, že je to dobrý človek, inak by som si ho nebrala.“ vysvetľovala mame Victoria a pritom naznačila zvyšku svojej rodiny, ktorá ešte vždy sedela v aute, aby sa prišli zoznámiť.
Keď k nej obaja podišli, Victoria sa obrátila na Adriane a povedala: „Toto je stará mama Julie... Stráviš u nej tieto letné prázdniny, kým budeme my s ockom v SimCity kvôli práci.“
Adriane to už vedela, jej rodičia boli pracovne vyťažení a obaja s ňou trávili len málo chvíľ. Nikdy sa o ňu poriadne nestarali, preto sa z nej stalo to čo sa z nej stalo. Už ako 12 ročná začala fajčiť, posmievať sa iným osobám kvôli vzhľadu. Nemala takmer žiadnych kamarátov okrem Stely a Charlie, ktoré boli rovnaké ako ona. Adriane však vo svojom vnútri nebola zlá, trpela len nedostatkom lásky. Navyše ju rodičia veľmi rozmaznávali a tak to aj vyzeralo.
Obrázok

„Teší ma, stará mama Julie.“ vystrela pred seba Adriane ruku.
„Aj mňa teší Adriane, volaj ma babka.“ prijala ruku svojej vnučky Julie a usmiala sa.
Jonathan medzitým prešiel k autu a vykladal Adrianine ťažké kufre, určite plné zbytočností.
Keď ich konečne vyložil pridal sa aj on k skupinke stojacej obďaleč.
Obrázok

„Dobrý deň Julie, som Jonathan Brown, manžel vašej dcéry.“ aj on podal svokre ruku, hoci na ňom bolo vidno akúsi nechuť.
„Dobrý deň.“ odpovedala mu Julie, „azda by ste však už mali ísť Victoria, nechcete predsa meškať... Navyše by sme sa už s Adriane mohli začať zoznamovať, keď spolu plánujeme prežiť nasledujúce dva mesiace.“ snažila sa čo najmiernejšie rozlúčiť.
„Máš pravdu mami, už je pol šiestej a do SimCity je to ešte riadny kus.“ povedala Victoria pričom sa zahľadela na hodinky. „Tak ahoj zlato a maj sa tu pekne, čoskoro sa uvidíme. „pobozkala dcéru na líce. Následne tak urobil aj Jonathan a kým sa ešte Victoria lúčila s mamou, on už nasadal do svojho krásneho autíčka.
Obrázok

Jeho manželka sa k nemu o chvíľu pridala a pokým sa dalo, rýchlo kývala svojej dcére a mame, až napokon auto zmizlo z dohľadu.
Obrázok

„Pomôžem ti s kuframi?“ milo sa obrátila Julie na svoju vnučku.
„Nie, ja to zvládnem aj sama,“ odpovedala jej Adriane.
„Tak hor sa do pekla“ šeptom dodala tak, aby to mohla počuť len ona.
„Čo prosím? Vieš uši mi už neslúžia tak ako kedysi.“ naklonila sa k nej Julie.
„Ale...nič...“ zahovárala rýchlo Adri, prešla ku kufrom ktoré zostali položené len tak pri ceste, zdvihla ich a pozrela na dom, kde mala stráviť celé dva mesiace.
Obrázok

Obrázok

----------------------------------------------------
tak dúfam, že sa vám príbeh zapáči, a prosím o nejaké komenáre, aby som vedela čo mám zlepšiť
doesn't anybody hate it when the street light turns red ?
doesn't anybody want five more minutes in bed ?
doesn't anybody, doesn't anybody have a letter to send ?
doesn't anybody wish they had just one more friend ?

Beloved Quabdur
Obrázok užívateľa
Sugar
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 11:35
Bydlisko: Na orlích krídlach :p
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Uto 27 Máj 2008, 18:34

Podľa mňa nemusíš nič zlepšovať :) Dobrý nápad s tými prázdninami, som zvedavá, čo vymyslíš :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Uto 27 Máj 2008, 18:44

Wow, vazne super pribeh, nemusis nic zlepsovat, uz sa ani neda :P
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lincey » Uto 27 Máj 2008, 18:49

Súhlasím, dobrý text i fotky. Príbeh začína zaujímavo,nemám viac čo dodať iba, že sa teším na pokračovanie.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod emma1 » Uto 27 Máj 2008, 18:53

pribeh je uplne super len by ma zaujimalo ako si to urobila z tou cestou? :o
Obrázok užívateľa
emma1
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 182
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:50
Bydlisko: RS

Poslaťod Hanka » Uto 27 Máj 2008, 19:11

Velmi chvalim pribeh pacia sa mi fotky a aj text..nie je to take nudne a najviac chvalim,ze uz len uvodom ma to chytilo..Je to zaujimave a tesim na pokracovanie a som zvedava ako bude pribeh pokracovat.. 8)
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod Christina » Uto 27 Máj 2008, 19:32

Priznam sa ze najprv sa mi to nechcelo citat :oops: , ale som rada, ze som si to predsa precitala :wink: tiez ma to hned chytilo a uz som zvedava ako to bude pokracovat. len tak dalej!!!drzim palce
Obrázok užívateľa
Christina
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Ned 18 Máj 2008, 14:02
Bydlisko: Za pocitacom

Poslaťod klei6 » Uto 27 Máj 2008, 20:00

Podla mna je to vynikajuci pribeh a nic by som na nom nemenila uvod bol velmi zaujimavy a prazdniny nieje tiez zly napad uz len dodam ze sa tesim na pokracovanie :D
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Yka » Uto 27 Máj 2008, 20:10

Vyzerá to zaujímavo, hlavne ma zaujalo že hlavná postava nebude milé sladké dievčatko :)
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod Renatka.605 » Uto 27 Máj 2008, 20:27

woOoOw .. dobry pribeh pekmny zaciatoka vseeetko.. :) len tak dalej ..a tesim sa na dalsiu cast 8)
:) :) :)
Obrázok užívateľa
Renatka.605
Starec
Starec
 
Príspevky: 1385
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:54
Bydlisko: Nitra
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Uto 27 Máj 2008, 20:30

jejko mile :oops:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod Maggi » Uto 27 Máj 2008, 20:49

veľmi zaujímavý príbeh, dúfam, že sa pekne przvinie :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod pumukli » Uto 27 Máj 2008, 20:53

nuz, celkom sa to slubne zacina, mi to pride trochu ako zaciatok nejakeho science fiction :wink: uz aj ten nazov je trochu taky
zvedava som jak to budes dalej rozvijat :)
Obrázok užívateľa
pumukli
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 15:13

Poslaťod Sugar » Uto 27 Máj 2008, 22:23

veľmi vám ďakujem, vôbec som nerátala s toľkými ohlasmi... to aby som si pohla a začala písať ďalší diel :D
emma1- tá cesta je jeden download z MTS
doesn't anybody hate it when the street light turns red ?
doesn't anybody want five more minutes in bed ?
doesn't anybody, doesn't anybody have a letter to send ?
doesn't anybody wish they had just one more friend ?

Beloved Quabdur
Obrázok užívateľa
Sugar
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 11:35
Bydlisko: Na orlích krídlach :p
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Str 28 Máj 2008, 13:54

a a a a ktora konkretne? Aky link..prosim..ta cesta je nehorazne dobra...
Ja ti poviem akurat k pisaniu...cosik...
co tak takato zmena:
odpovedala žene dievčina, ktorá sedela vzadu/ odpovedala zene dievcina sediaca vzadu...
alebo mozes odstranit slovicko "na"
Paci sa mi to , je to pekny uvod..prazdniny su divoka predstava..a ja len naznacujem ze tymto sposobom sa to plynulejsie cita ako dej :wink:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia