Pod ruškom noci...13:NOVY DIEL!!!!!

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Čo sa udeje s blondkou?

1, umrie do troch- štyroch časti
7
11%
2, umrie dosť krutou smrtou na konci pribehu
13
21%
3, neumrie, ale nedaju sa s Patrikom dokopy
9
15%
4, Neumrie, ale daju sa dokopy
19
31%
5, Zmizne
14
23%
 
Celkom hlasov : 62

Poslaťod savi3 » Štv 08 Máj 2008, 20:52

uha :lol: a ritom mne to prislo ako cisty chaos, ked som to poslala a trpnem od vtedy, kedy to precitas :lol: jeej tak dikiii :wink:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Gatmička » Štv 08 Máj 2008, 20:57

:lol: :lol: :lol: tak mne to prišlo normálne :lol: alebo teraz neviem mám prečítať ešte raz že či som sa nekopla? :lol:
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Štv 08 Máj 2008, 21:02

psssst...radsej ee :oops: hihi :lol: vazne si ma potesila..i s emerald..dostali ste ma
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Štv 08 Máj 2008, 21:16

tak to sa tesim, neboj bude to uzasne :wink:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Sob 10 Máj 2008, 19:02

wow.... milujem tvoje pribehy, ale akoze toto je bombasticke!!! Jeden z naj pribehov na svete :) skveeele
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod savi3 » Sob 10 Máj 2008, 19:03

dakujem baby moje :wink: teraz mam zhony, ale hned ako to opadne, tak pridam diel, isto isto... :lol:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Sob 10 Máj 2008, 19:09

hmmm... ok... :lol: isto ... by ma zaujimalo co sa stane... cem vidiet pitvu :booboo: :pyj: ... hh
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod schnegy » Ned 11 Máj 2008, 23:06

savi moj nazor poznas :wink: Konecne som sa dostala aj k prvemu dielu a je to este lepsie ako som si myslela. Takto aj s obrazkami to dostalo pravu simacku dusu a myslim, ze to ma velky potencial, prepracovanu a velmi originalnu myslienku. Paci sa mi tvoj lahko morbidny styl pisania, citalo sa to same. Mna dlhe diely vzdy odradzovali ale u teba naopak :) Takze len takto dalej, uz sa tesim na pokracovanie, budem urcite citat :wink:
Science is organized knowledge. Wisdom is organized life.
(Immanuel Kant)
Obrázok užívateľa
schnegy
Starec
Starec
 
Príspevky: 3126
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:32
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Pon 12 Máj 2008, 15:53

Dakujem Schnegy draha..som rada, ze si sa pustila :lol:
A slubim, ze budem robit minidieliky :wink: I tak jednohubky chutia niekedy lepsie ako pecene kura :wink: :lol:
--------------------------------------
Prebudil Sa s viac ako ponurou náladou, keďže jeho pes Hell sa do rana nevrátil z výpravy, ba sa vydesil, či mu nejaký čakajúci zákazník neublížil, keďže každý vie, komu patri.
Obrázok
Mierne namosúrené sa prechádzal po dome hore a dolu, uvedomujúc si, že ako náhle nemá pracú, nemá čo robiť, keďže priateľov nemá, neuznáva, ba i toho prasacieho hlupáka by vyhodil z okna, jeho možnosti zábavky sú nulové. Avšak ma čosi čo robieva, keď nieto roboty.
Obrázok
Sleduje vládne akcie na internete, ktorý dosahuje zatiaľ minimálne pokrytie, no jeho dom je v epicentre signálu.
Umelá vodná hladina sa začína sama regenerovať....Rastliny, prezívajúce dlhé rok pod zemou sa chytajú úspešné ovzdušia...Výskyt kyslíka dosahuje akurátne hodnoty pre život, i keď vzácne plyny majú nadpriemerne percento...Rastliny začínajú produkovať kyslík...Slnko vydáme viac ako len 100 dni do roka...Oblaky nad severnou pologuľou rednú, ľadovce čiernej hmoty sa topia..Vlada vytvorila skládku čiernych odpadových vôd....
Obrázok
Veľmi rad je nad vecou, keď chápe okolnosti cíti sa mocný. Naposledy mohol aspoň pozbierať zo skládky šikovné materiály a vymeniť starú techniku v labáku za novu. Jeho rozjímanie a skúmanie odkazov medzi riadkami, ktoré mohli zanechať reportéri- jeho priatelia, vyruší náhly buchot a rev z vrchnej izby.
Obrázok
V momente sa zamračí a zapne kameru z izby jeho obete.
„Čo to tam vystrája...“ Začne škúliť ako sa dievča pokúša rozbiť dlaňami, následne stoličkou dvere. Keď zapne zvuk, zvali sa na jeho osobu množstvo nadávok a osočujúcich slov.
Obrázok
„Kto ste! Kde som!“ Vydýchne si, že sa dievča zaoberá takými hlúposťami, čo vlastne nie je nič dôležité, keďže nekričí vety u typu. –Krvácam, zabijem sa, som hladná, boli ma brucho- Tieto vety znamenajú zníženie kvality dodavky pre výrobu.
Obrázok
Spokojne zamľaská, oprie sa o kreslo a vydýchne si.
Obrázok
„Ale i tak ta musím skontrolovať...Rýchle čeknutie tvojho zdravia mi pomôže v analýze.“Zazíva, postaví sa pomaly zo stoličky a začne premýšľať, aké výživné jedlo by jej mal pripraviť a či ju prinúti spať s práškami, lebo poslednú noc nespala vôbec.
Obrázok
„Je treba spánku..inak mi umrieš...“Prehodí ledabolo nazerajúc do chladničky.
Obrázok
Na juhu sa začínajú rozmáhať pomocne akcie na odchytávanie ľudí- utečencov z podzemia... Mysľou premýšľa nad správou z Afriky.
Obrázok
„Trt utečenci...Časová trhlina...“ Vôbec sa neznepokojuje, že niekto tam ďaleko sa pokúša zachrániť tých náhodných cestovateľov a je vďačný, že jeho priateľ z tej strany mu poslal správu v podobe článku.
Obrázok
Veľké množstvo armádnych síl, nemocničnej posily a iných dobrovoľníkov bolo vyslaných do povodia rieky Kongo, kde sa náhodne prekopali na povrch tohto sveta ľudia, ktorí ešte nemali povolene, či neboli prichystaní na opustenie podzemia...
„Áno...musí tam byt plodná diera..Ak sa mi rozbehne dobrý biznis..sťahujem sa tam..*Uškrnie sa viac ako zlomyseľne a vydá sa smerom k jeho obeti so zámienkou jedla, keďže ju chce len omámiť a podrobiť testom, či je schopná darovať organy.
„Ale až o týždeň..“
Povzdychne si, lebo predstava pitvy v týchto dňoch neprichádza do úvahy.
S ľahkosťou odomkne dvere za ktorými vystrája ten živel a pokúsi sa jej vnútiť jedlo.
Obrázok
„Ahoj...hla obed..Snáď si vyhladla...*nastrčí na ňu tanier, ktorý ona po par sekundovom očnom kontakte vyhodí niekde do éteru a spusti tie nadávky ktoré už počul.
Obrázok
Nemá fantáziu..stále tie iste slova...Zaochká, vystrčí nenapadne malú injekciu a jedným ťahom jej ju zabodne do chrbta, pohotovo sa usmievajúc.
Obrázok
„Ale tak.. budeš zbytočne hladná...“Zašepká, vyzdvihne jej ľahké a mlade telo na ruky, nesúc ju do kontrolnej miestnosti.
Obrázok
Mašinka je jeho vynález. Keď pracoval pod zemou pre medicínske ciele, zostrojil chladničku, ktorá do dvoch hodín určí kompletný stav tela. Od organov po tenké cievy, či tie časti mozgu ktoré nik nepoužíva.
Obrázok

Som zvedavý čo bude robiť keď sa zobudí...Aká je...zatiaľ je búrlivá...ak jej to výdrži, môže sa však vyčerpať..asi jej napustím vzduch spánkovým jedom..nech sa mi popredu nevysuší...
Obrázok
Posledne myšlienky doznejú v jeho inteligentnej hlave a on sa opäť spokojne zvali na balkónové lehátko, čakajúc, pokiaľ mašinka vyzisti čo je jeho matroš zač.
Dal by som si hranolčeky....
Obrázok
Nepreslo ani len 15 minut kludu, ked ho pocastoval pritomnostou Horacius. Jeho tvar vykukla z balkonovych dveri a usmev mu sprevadzalo ladne vlnenie licnych lalockov naplnenych sadlom.
Obrázok
„Zdravim Patrik...No co..“ Vyskeril sa na neho Horacius a pokusil sa ho udriet muzsky po ramene, comu sa Patrik uspesne vyhol, predstierajuc ze mu cosi padlo do oka a surne to musi vytiahnut von.
Obrázok
„Ahoj..“ Pomrvil sa na kresle a dufal, ze chladny ton a znechutena tvar daju najavo prasatu, ze jeho pritomnost nie je vitana, no on to pochopil ako vyzvu. Ako vzdy..vtierky sa nezapru....
Obrázok
„Sledoval som spisy..Za posledny rok nasej prace sa nik nestazoval a ani jedna operacia nebola reklamovana..“ Jeho pochvalny ton sa Patrikovi v momente sprotivil, tak sa rozhodol viac ako kruto zareagovat. Nasa praca? Ved vsetko robim ja..a tych par pitiev co si riadil..Na tie si radsej ani len nespomeniem...
Obrázok
„Hej som dobry ja viem..“ Hlesol spokojne Patrik, pukajuc si hankami. Jedine, cim sa da Horacius do krvi urazit je, ked sa Patrik tvari, ze vsetku pracu robi sam.
Obrázok
No tento krat jeho kolega prekvapivo ignoroval krute podpichnutie, ba sa tvaril nad mieru spokojne.
„Chapem Patrik..robis manualnu pracicku..ale sledujes tie vysledky?“Zahladi sa do hrbky papierov, premyslajuc, ci ich ma podat Patrikovi.
Obrázok
„Ach..skoda dreviny na tolky papier...“ Patrik vstava zo svojho utociska, ked pochopi, ze sa Horacia nezbavi, pokial ho nevypocuje. No zacina premyslat o inom.
Obrázok
Kedze za milymi slovami prichadzaju vacsinou slova o praci...slova smerujuce na blondinku, ktoru ma utajene v dome. Mal by som ho hned opit, uspat..Ked mi nabehne do domu, tak ju isto zazrie a bude chcet robit .To nedovolim..Na tvari sa mu rozsvieti usmev, ktory by chcel zmenit az na taky usmev, aby sa Horacius citil pri nom bezpecne, co sa tak bezne nestava. Horacius sa mierne , ba az nervozne z nahleho usmevu pomrvi, no stale si hudie svoje.
Obrázok
„Patrik...Chcelo by to oslavu...Ale pred tym..mas nejake nove telo, matrosik?“ Horacius zabodne skumavý pohlad do Patrika, ked konecne zlozi vysledky ich prace. Patrik sa vsak pohotovo chyti jeho tuzby oslavovat a rozvinie tu cast jeho vety. Tajne dufa, ze tym odsunie povinnosti bokom.
Obrázok

„Samozrejme..oslava...uz som ju chystal...“Ukaze na dva pohare na stoliku, ktore planoval rano vypit. Prasky mam vo vrecku..chlap sa tak skoro nepreberie..Zmurkne na neho, ked zazrie, ze jeho baculata tvar plodi dalsie otazky.
Obrázok
Obrázok

„Pod moj..musime sa odreagovat....“ Rezolutne ho odtiahne k lehatkam, vyuzijuc maly okamih, ked sa Horacius pokusi nazriet mu cez okno do bytu..mu nasype priesvitny prasok do kokteilu.
Obrázok
Jednoducho moja dovolenka je svata..............
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Yka » Pon 12 Máj 2008, 16:39

Super pridem zo školy a novy diel :) som rada že blondynka zatiaľ žije, aj ked dúfam že uvidím nejakú dobre krvavú pitvu :lol:
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod Natalia » Pon 12 Máj 2008, 16:56

Zaujiamvy diel, vela nepovedal ale dajme tomu, ze je to ticho pred burkou :lol: Dufam ze blondinu pekne vypitva :D Nie ze sa zlutuje :twisted: ale vyzera to tak ze chlap nema charakter :lol: Jednoducho super pribeh :D
Obrázok užívateľa
Natalia
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:25

Poslaťod savi3 » Pon 12 Máj 2008, 17:10

hej ticho pred burkou..ved ma dovolenku..takze to tak berte. :lol: ale i take dieliky musia byt..lebo je dost tazke ho pochopit..takze som dala jeho svet..aby som ho priblizila..keby bola hned akcia..bolo by to tazsie na chapanie
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 12 Máj 2008, 21:46

jejo nadherne ako stale brutis sa tesim na dalsi dielik :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Uto 13 Máj 2008, 11:35

:lol: :lol: no spravim nejake tie susy a bude..snnaad vas zaujme viac ako tento :wink:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Uto 13 Máj 2008, 16:12

super diel savi :wink: odkiaľ sú tie vlasy s čelenko u modrou pls ??
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia