Pod ruškom noci...13:NOVY DIEL!!!!!

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Čo sa udeje s blondkou?

1, umrie do troch- štyroch časti
7
11%
2, umrie dosť krutou smrtou na konci pribehu
13
21%
3, neumrie, ale nedaju sa s Patrikom dokopy
9
15%
4, Neumrie, ale daju sa dokopy
19
31%
5, Zmizne
14
23%
 
Celkom hlasov : 62

Pod ruškom noci...13:NOVY DIEL!!!!!

Poslaťod savi3 » Pon 05 Máj 2008, 23:42

Predsalen...napriek mojim skuskam, som sa rozhodla zacat pisat pribeh, uplne novy, pri ktorom si odreagujem moje stresy zo skoly a skusok. Uvod si dovolim pridat v bezobrazkovej forme, kedze je neutralneho charakteru.
------------------------------------------------------------------------------

:arrow: Minule som sa pozastavil nad jednou myslienkou, ci skor ciernym humorom, ktory som zazil na vlastnej kozi. Hladel som jej do oci, pohladzal jej hebku tvar a ona sa ma so sarkazmom spytala.
"A teraz mi ako vylupnes oci?"
Dopila sampanske, zvodne sa usmiala a ani netusila, aku ma pravdu.
---------------------------------------------------------------------------
Je to uz 90 rokov po tom, co nam dovolili vyliezt spod zeme ako krysam ujst z vezenia. Po 90 rokoch opadla radiacia na zemi na vhodnu hodnotu na novy zivot. Posledna atomova vojna vyzmykala skoro posledne stopy zivota..no ta predposledna nas pripravila na tuto moznost..Ludske podzemne kralovstvo vytvorilo zasobaren , ba vyrobu kysliku, precistovania vody, podzemne nemocnice, skoly, hospody...Uz poslednych 150 rokov vieme ako zit pod zemou dokonalym zivotom. Mnohi z nas pod zemou stale su...Lenze ja a niektori odo mna sme na povrchu..Dychame kyslik, ktory vytvaraju budy v strede mesta, obsadzujeme nasu podu podla dedicnych papierov..Ba co viac...Nasiel som sposob ako si doplnit organy...Po predchadzajucej atomovej vojne sme totiz zacali odumierat, preto technici z Nasa upriamili pozorovania na nahradu organov umelymi organmi a krvou, ktora by bola schopna sa prisposobit i povodnemu telu i telu vytvoreneho zo zivych kovov...Ja...lovec...si doplnam v mojom novom dome organy...z jedinych zivych bytosti...Mam totiz v uzbe portal...casovy portal, cez ktory mi sem chodia pobludene bytosti z dvadsiateho storocia este s plnou vybavou...Ano..atomova bomba potvrdila najhorsie predpoklady, potrhala casopriestor a ja som zacal vydavat tiene, ci nahle sa zjavujuce osoby na ulici. Hned som pochopil o com to je... A zacal som biznis...Som obchodnik s organmi....
-----------------------------------------------------------------------------------
Naposledy upravil savi3 dňa Štv 22 Jan 2009, 17:15, celkovo upravené 3
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Uto 06 Máj 2008, 00:00

Skoro ma vyStrelo(nie vytrelo :lol: ) ked som uvidela Pribehy-Autor:Savi3!!! :shock:
A inac, supeeeeer :D (trochu nechutne :lol: )
A co to to hlasovanie? :evil: :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Uto 06 Máj 2008, 00:04

no jo vies...ja som mala jeden dost krvavi pribeh na starom fore..neviem ci si ho zazila..a kedze nemam skompletizovanu zalohu...tak som skusila cosi nove..v dalsom diely budu obrazky....a hlasovanie? ved chvilu vyckaj :lol:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Uto 06 Máj 2008, 00:06

V hlasovani som dala 2. moznost, podla skuocnosti, originalsnejsi pribeh som necitala :D
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Uto 06 Máj 2008, 00:07

heeej, ved to je len uvod :make: :ton: ale i tak srdecna vdaka
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Uto 06 Máj 2008, 00:08

Neva, a dobry vyber smajlov :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Max » Uto 06 Máj 2008, 00:18

waaaaw, savi to je super, nedal som sice ze sa to dalo cakat ze to bude morbidne, ale tu druhu moznost, lebo sa mi zdalo ze znamena viac :lol: , ale obdivujem to aj teba :oops:
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod prasiatko » Uto 06 Máj 2008, 07:51

jejko mna to chytilo .......... bola som kuknut ci mi niekto neokementoval pribeh a zaujimalo ma to nam to savi urobila ....................jaj je to pekne ja asi zmesam bus :lol: :lol:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod XCHERRYX » Uto 06 Máj 2008, 08:28

No tak na toto sa teším, len čo som videla savi :P trochu mi bude chýbať Svetlá temnota, myslela som, že bude pokračovanie :( fňuk...ale toto vyzerá fakt kvalitne...júúj teším sa na to ako malá :lol:
Bez lásky sa nedá žiť, bez bolesti sa nedá milovať.

but I always say,
one's company,
two's a crowd,
and three's a party.
Obrázok užívateľa
XCHERRYX
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 633
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 11:34
Pohlavie: Simka

Poslaťod Gatmička » Uto 06 Máj 2008, 09:35

Savizna chceš ma prevalcovať? či ako? :lol:
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Uto 06 Máj 2008, 11:41

no je to super, ako všetky tvoje príbehy :lol: . Nechutný príbeh tu ešte nie je tak sa môžme na čo tešiť :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Uto 06 Máj 2008, 11:53

Iha...a ja ze sa vybuvam, kuknem na net...a aha ho kolko komentov :lol:
Nebojte sa, svetla temnota este nie je stratena..takze klidek..a toto?...no nova inspiracia...hihi
Gatmi, neboj, na twoju lasku moje morbiditiny nemaju, ved sme kazda z ineho sudka v pisani :lol:
diki za podporu :wink:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Alison » Uto 06 Máj 2008, 14:56

jééj savi začala znova s príbehom :) hoci nie so svojím "starým známym" ,ale verím,že tento bude rovnako dobrý ako ten predtým :wink: zase niečo nové a originálne..len by ma zaujímalo kde si prišla na takúto inšpiráciu? :lol: a ešte som zvedavá ako k tomuto pofotíš obrázky :) ale tak s tvojou šikovnosťou.. :wink:
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Uto 06 Máj 2008, 16:12

jeejko to je pjekrasne velmi sa mi to paxci a tesim s auz aj na obreazky a samozrejme aj na dalsi diel :!:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod savi3 » Uto 06 Máj 2008, 17:00

jaa? ja nevjem...mne sa sniva a taak:D:D no hej hej...uz som vyrobila v simoch postavy...len teraz sa trosku zas poucim :wink: tak treba trochu pockat :lol:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia