Pod ruškom noci...13:NOVY DIEL!!!!!

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Čo sa udeje s blondkou?

1, umrie do troch- štyroch časti
7
11%
2, umrie dosť krutou smrtou na konci pribehu
13
21%
3, neumrie, ale nedaju sa s Patrikom dokopy
9
15%
4, Neumrie, ale daju sa dokopy
19
31%
5, Zmizne
14
23%
 
Celkom hlasov : 62

Poslaťod savi3 » Štv 13 Nov 2008, 21:20

ojojoooj faaster :oops:
vdaka ti ja si to velmi cenim ze si nasiel energiu a chut... a som vdacna hlavne ze si mi to sem napisal..ja som rada ked su komenty:D:D....
diel som skoro dnes spravila..ale akosi bohuzial nevydalo :cry:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod America » Pia 14 Nov 2008, 19:42

Uf, před nedávnem jsem začala číst tento příběh. Kdybych mohla, čtu ho 24 hodin denně ale času bylo málo, takže jsem to dočetla až po týdnu. A musím ti říct, že jsem dlouho nečtla nic tak napínavého. U některých pasáží jsem doslova byla přilepená na počítači a četla se zatajeným dechem. :oops:
Musím uznat, že Patrik je velice fešný (hlavně v prvních kapitolách jak nosil šortky bez trika :) ) ale do křížku bych s ním jít nechtěla. To jeho kuchání je fakt dost síla.
Tedy, doufám, že mu to s blondýnkou výjde, páč se pak bojím, že jestli spolu nezůstanou tak z PAtrika bude psychopat. :lol: Ne, dělám si srandu. Stejně ale doufám, že Patrik + blondýnka....
Co ještě dodat? Jen to, že jsem ráda nahlédla pod roušku tohoto příběhu a těším se na jeho pokračování. :wink:
America
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Poslaťod savi3 » Sob 22 Nov 2008, 12:56

America

Neuveritelne si ma potesila ze si to rozluskala a lubim tento tvoj koment:D:D
Hehe s Patrikom a Blondkou to mam vymyslene..i ked som to zmenila...lebo moja prva idea bola ina ako ju mam teraz v hlave, ale kedze je to vymyslene nic nezmeni jej a jeho osud:D:D

A TERAAAAZ

Uputavka.....na novy diel..je napisany nafoteny..len ho doladujem
Obrázok
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Yka » Sob 22 Nov 2008, 14:19

:lol: :lol: :lol: to čo je? :lol: vyzerá to dobre :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Sob 22 Nov 2008, 15:43

to je strom :lol:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Sob 22 Nov 2008, 16:11

ja sa uš teším na nový diel ale fest !! :wink:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Sasiq » Sob 22 Nov 2008, 17:17

uz daj :P uz chcem :lol:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod oskar123511 » Sob 22 Nov 2008, 18:39

Tak toto sa mi strasne lubi a tí na tom strome ci co no proste super:D
Naposledy upravil oskar123511 dňa Pia 06 Nov 2009, 21:34, celkovo upravené 1
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod savi3 » Sob 22 Nov 2008, 19:33

Nevedela co to malo znamenat, nechapala ako to ma chapat a co sa vlastne udialo....Ved jej priatelka..byvala priatelka? Vzdy sa rozpravali o tom aky su chlapi skveli a ko su ich napodobeniny este lepsie..a teraz toto? Nie lenze v hlave riesi nicim podporenu lasku voci Quidovi, neplodn zivot a este k tomu musi riesit vztah s kolegynou? Netusila kam ju vedie auto, no cielene smerovala do centra zabavy vzdialeneho od jej domu natolko, ze ona sama ho nenavstevovala, lebo to bolo plytvanie casom . Ale tento krat jej hormony, podvedomie a vsetko co v sebe ma...presne jej osobnost ju zenie do centra s cielom sa dokonale rozbit! Opit a uzit si este ako tam mladeho zivota, ktory jej v rukach zostava.
Obrázok

Temny Retro bar je ta ukazka pokusu o minulu architekturu, ze v nej najdete snad vsetko co majitelia baru nasli v podzemnych brlohoch po rodicoch, starych rodicoch a prastarych rodicoch a inych mrtvych predkoch.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Prave tu je bezne, ze najdete na stoje ruzu a pritom sedite na pentagramoch ci podobnych prapodivnych veciach. A skrz tuto starostaru vizaz vyhladava tento klub coraz viac a viac obycajnych, ale i prapodivnych ludi s cielom sa zabavit, uzit si atmosferu okolia, spoznat novych ludi alebo vyskusat jeden z velkeho mnozstva napoli zakazaneho napoli povoleneho materialu aky nalievaju do poharov.
Obrázok
Obrázok
Ked uz mala v sebe zopar jednoduchych napojov, ani len s niecim zmiesanych, alebo s niecim zapitymi...Zacala si sama pre seba mrmlat aka je nestastna, ako sa jej nedari a ako aj pohar je sam od seba prazdny a novy sam nechodi...Obsluha sa na nej zacala uz pomaly dost bavit, ba i jej prelievala pohare, len aby nemlcala a rozpravala dalej. Ked uz jej doliala casnicka dalsi jeden, tentokrat silnejsieho alkoholu ako predtym, prihovoril sa jej pan.Hlas ako keby spoza opony, jemny, lahodny, medom omotany hlas. Teda aspon to tak skrz alkohol vnimala.
Obrázok
Obrázok

„Ale ale slecna....co take zufale sa vam deje ked nasavate zufalo ako stary ozran?“ Hlas jej pohladzal usi a steklil jej siju. Mala pocit ako keby jej podliezava pod kozu, ale nebol otravny, ten hlas jej robil dobre.. Sofi v momente preglgla sliny i tie jeho dokonale slova stravila a pozrela sa na neho velice prapodivnym pohladom.

Obrázok
„heh..nazveme to nestastim v laske?“ Vyplula zo seba polovicu slov, ktore chcela povedat a pokusila sa zachranit svoje fiasko usmevom. Mimovolne sa povystierala a venovala mu hlbsi skumavy pohlad. Mlady sympatak..mlady...mozno ani nie, ale akurat jej veku, mozno o kvapku starsi. Sofi sa pod vplyvom alkoholu uskrnula.“Preco mas sedive vlasy?? Ved nie si starec??“ Co na srdci to na jazyku a veru jeho vlasy a modre oci bolo to co jej zamotavalo mysel snad najviac.
Obrázok
„Volam sa Duniaq a vy slecna?“ Usmial sa na nu, mierne ignorujuc jej otazky, a jej zablikotali hviezdicky v ociach. „Ale ked uz ste zvedava...Tie vlasy mam insirovane maliarom Andy Warholom...ale to je na dlho...“ Pokojne jej pohladil dlan a pokracoval v navale jemnych usmevoch, milych viet a skumavych pohladoch. Sofi a jej napite podvedomie sa tocili k nemu a priam pistala po jeho slovach a zaujme.
Obrázok
„Vy musite mat francuzkych predkov!“ vyhrkla zo seba, ked sa jej pospajali myslienky, identifikovala povod jeho mena a navyse bola schopna mu odpovedat.
Obrázok

„Vy ste bystra...“ Usmial sa na nu a uz ani netusila ako ju odtiahol od baru von. Podvedome ho objala, kedze jej chodza mala od priamej ci ovladanej chodze daleko a nacuvala jeho slovam, ktore jej nedavali vyznam. Nosom vdychovala jeho dokonalu vonu vyberaneho pana, dlanami hladila jeho oblecenie z vyberanej latky a pohladom mu skakala po tych vlasoch, ktorych vona nezaostavaa za jeho sarmom . Sofi akymsi prapodivne uvolnenym usmevom sla a nasledovala ho. „Ale ale kam? „ Skerila sa ako slniecko na hnoji, ked sa presuvali k akejsi hore? Temnemu lesu? Alebo..dalsiemu reklamnemu porastu?.

Obrázok

„Vies....ja som dost velky aktivista bojujuci proti alkoholu v zenskych rukach..“Opatoval jej trpezlivo usmev.
„heej? A to ako?“ zakoktala Sofi. „ Inaak ja som Sofi!“ Hlesla, ked si uvedomila, ze jej meno este ani len nepozna a v momente jej myslienky zmenili smer na jeho osobu.
„Ale vazne slecna, hladam inspiraciu,...niekedy v zivote, inokedy v umeni a raz za cas v zenach....“Premerial si jej tvar.“A dnes som sa chcel inspirovat tebou...“ Usmev mu rozohral tvar, ked vykrocili smerom k zahrade. Vlastne original to bolo bludisko, ktore sa na rychlo pestovalo cez leto na pocest 10 vyrocia zalozenia klubu a to co obsahovalo vedel len majitel, lebo aj tym co na nom pracovali bol udeleny trest mlcania..Premazali robotom cip v hlave.
“Takze mnou?“ Prekvapena Sofi v momente zareagovala. „Takze...Tak som ta zaujala? Ah jaaaaj....Opiatom zmanipulovane zeny ta lakaju??“Zaupela, ked ucitila vonu umelo pestovaneho lesika, ktory ju zacal obklopovat a jej oci mali problem sa vyrovnat s nahlou tmou, ktora okolo nej nastala.
Obrázok
„Ano take zeny ma lakaju..ale nie vzdy....“Odpovedal jej ticho. Sofi zacala pohladom sledovat okolie, pricom sa jej do srdca nalieval strach a vzrusenie. Ci uz z cudzinca, alebo okolia, alebo z celkoveho jej stavu. Red ocami sa jej mierne nafukovalo okolie, menili sa priame linie a temnota ako keby v dialke pohlcovala lesik. Jeho posledne slova zachitila len ako tak a sikovne sa pokusila vypatrat preco ma taku zalubu.“ A co to?“ Zatackala sa, ked sa podkla o maly korienok trciaci zo zeme. Rukami objala krik a pridko sa zosunula k zemi...
Obrázok
A vtedy jej udery srdca zvysili na kvantite a strach sa jej tlacil do spankov... nahle bola sama v umelom bludisku, cakajuc na jeho odpoved, cela roztuzena,sama... jeho koketne slova ju doslova taku opitu zmiatli.
Obrázok
“Heeej kde si?“ Srdce jej zacalo ako o dusu tlct, ale uz nie vzrusenim, ale strachom. Jej alkoholom pomylene zmysly nevnimali kam zmizol a kam ma ist. Nevnimala smer, okolie, len sa presuvala, utekala a vzrusene dychala. Okolie sa jej pod nohami vlnilo a mala pocit, ze co chvila sa zabori do neprekonatelnej hlbky.
Obrázok
„Kde som? „ Jej hlasok bol stale tensi a okolie temnejsie. Tmave sochy a magicke odtiene ciernej ju obkolesovali a matali jej hlavu. Niekde socha, inde pahyle. Oci jej zacali behat ako sialene a usta sa jej skrivili v bolesti a v strachu.
Obrázok
“ Pomooc! Ty si ma tu nechaaal!“ Zrevala a rozbehla sa o zlom krky skrz to bludisko. Kazdu chvilu zahla do zlej ulicky, do zleho smeru. „Soofie.....“ Div ze ju roztrhlo ked zacula septavim sposobom svoje meno. Striaslo ju ked to volanie neprestavalo, ba naopak sa stupnovalo. Ani si nevsimla ako ale zacala zdanlivo triezviet.
Obrázok
Snad strach? Alebo podvedomy pud sebazachovy? „Soooofie....“ Hlas jej bolestivo pretinal hlavu.“Ved som tuuu!!“ Zakricala, ked sa uz motala dost dlho v tomto bludisku nato aby to bolo pre u unosne. Jej jednotvarny dokonaly zivot si nevedel predstavit taketo veci. Ze ju niekto opitu hodi s chladnou tvarou do bludiska?!! Naposledy nabrala odvahu, stiahla zaludok a rozbehla sa za hlasom...
Obrázok




----------------------------------------------------------------------------
MYA


Obrázok
„Hej Quido, co mate so Sofiou?“ Hlesla Mya, ked realizovala pokus o jedlo v Sofiinej kuchyni a blazene sa pri tom usmievala.
Obrázok
„Mozno to co ty s Laksmanom...“Odvrkol chladne Quido, naco sa Mya mierne zasekla.
„Ako to myslis s Laksmanom?“ Premerala si jeho tvar s mierne nedovercivym pohladom a Quido rezignoval.
Obrázok
„Kasli na to Mya, medzi mnou a Sofi nie je nic a mozno vsetko, neviem to posudit...“Pokrcil ramenami a privonal si k Myii.
Obrázok
„Mas dokonale zensku vonu..“Usmial sa a odisiel od nej k oknu. Mya sa mierne zhacila pri nahlej blizkosti a slovne sa ubranila.“ Prosim ta nelez do cudzej zeleniny...“ Na to sa len Quido uskrnul.“ja nemam zaujem...len testujem co to da...“

Obrázok
Pokojne sa uskrnul cez rameno a zahladel sa do mora. Nasledujuce minuty miestnost zalialo neprijemne ticho, len miestami Mya zanadavala, ked jej nieco prskalo, alebo jej dielo prihorelo, ci jej tvar ovalil neprijemny dym , pokial kontrolovala vyvoj ich obeda, ci vecere..
...
„Asi nerada varis ze?“ Prehodil po chvilke Quido, ked uz miestnost zaliala konecne dokonala no jemu neznama vona. Mya prakticky odignorovala odpoved na otazku a dokonale zvrtla temu.
Obrázok
„Si chladny ako kamen? Alebo ako ladovy psi cumak?“ Pretala ho ustipacnym pohladom a zasladila cele divadlo usmevom. Rukami objala svoj vytvor a zvedavo ovoniavala. Quido len lenivo mavol rukou. „ No dobre dobre...Este nie som v podrezanych jazykoch dobry..takze beriem, ze si vyhrala...“ nerobilo mu problem rezignovat, lebo za tu kratku dobu, co stretaval ludi, zistil, ze ak on uhne a ustopi, je moznost, ze tym si ziska u nich aspon ako take plus. Zivotna strategia je predsalen na jeho prvom mieste..Strategicky prezil medzi robotmi, medzi umelinou, cielene sa dostal na svet a ziskal naklonnost Sofie a nasledne Patrikovej organizacie. Strategia zivota...
Obrázok
Presne, snad sa dostane strategicky na koniec vnutornej cesty, do ciela aky si zvolil uz davno.
„Si smiesny...“Prehodila Maya, ked porozdavala jedlo a pozrela na hodiny“Sofi tu uz mala byt....A aj Laksman by sa mohol uz zobudit....“ Quido si ju zvedavo premeral tak ako dieta, ked zacuje nieco zaujimave nove, alebo divne.
Obrázok
„On spava cez den?“ Mimovolne si vzal jedlo do ruk a zacal sa v nom sparat s vidlickou.“No ano...spava..je ako dieta..v noci nespi, cez den vstane skoro a poobede dotahuje..ale uz neni poobede!“
Obrázok
hoc chvilu nazerala cez okno do ich altanku, no po chvilke rezignovane vzala i svoj tanier a zacala jest.“Mozem ho kaslat...“Zamrmlala a vlozila prve susto do ust. Ako tak prezuvala, presne tak zacala opatovne premyslat a spovedat Quida ako v prvy den , co sa videli. Pekne od zaciatku..kde bol ako sa dostal k Sofi a co robil pocas zivota a Quido jej to prekvapivo kludne vsetko vysvetloval objasnoval a popritom skusal slovne hracky, kedze sa mu zacala viac pacit hra slov ako ludskeho tela.









---------------------------------------
PATRIKKK

Obrázok
Jaj ja som taky dokonaly vol!“ Nadseny Patrik vybehol pokojne do svojej spalne hladajuc Blondku. Uz tam lezala dost dlho na to aby sa na neho este hnevala skrz tu pitvu. Nepacilo sa mu ako na neho hladela, ked pachol od krvi, ale co mal robit? Predsalen to bol sposob ako ju utajit, mala by mu byt vdacna a nie na neho kricat..Hoc...ale kaslat, vie ze v jej dobe, bola moralka o niecom inom, ale v jeho dobe su ine zakony, priam zakony dzungle, ked uz sa nieco deje je na vas akymi prostriedkami si to clovek vysporiada.
Obrázok
Spokojne otvoril dvere na spalni a zazrel blondku sediac uz na posteli, co ho mierne znepokojilo.“ Preco si tam nepockala na mna? Co ak tu este su? Preco nie si pod postelou?“ Stres z odhalenia zvacsa presiahal u nho ine priority.
Obrázok
„Ja...som ti povedal, ze az ked po teba pridem mozes vyliezt...“ Nervozne si presiel vlasy, kedze na malom detaily este pred piatimi minutami mohol stroskotat jeho plan. Blondka sa na neho ani len nepozrela a mlcala.
Obrázok

“ Aj ja ta rada vidim...“Precedila medzi zuby. A toto Patrik na nej uplne neznasal a uvedomil si to len vdaka dnesku, ked bol mimo nej a mohol plne premyslat nad tym, ake ma na nho vplyvy.“Ale pozri..ani netusis o co ide a ake je to dolezite...“Postavil sa pred dnu so snahou nadviazat rozhovor na temu aku chce on, no ona sa tomu ocividne vedela vyhnut.“ To co z teba citim je zensky parfem?“ Patrik sa zasekol, ked zacala vstavat z postele a zhrozene si ju premeral.
Obrázok
“Ako prosim? Pocuvas sa co riesis?“ Nechapal, co sem taha, ked on sa ju pokusa poucit o tom aky je takyto zivot nebezpecny.“ Ja viem co riesim! Ty tu balis zeny ! To pre teba ta noc nic neznamenala? Ked sa vlacis za inymi?“ V momente sa rozpalila a vyhrkla na nho. Nielenze ju nechal bez dovodu pod postelou cel den, navyse na nu je aj neprijemny.
Obrázok
Jednoducho to nemohla viac zvladat.“No? A mna sa pytas co riesim? Ja som si myslela , ze mozeme mat nieco viac! To tu riesim!“ hnev z nej bol citit az sa cela triasla, kedze sa jej pod nohami lamal lad a ona si hladala oporu, kde to len slo. „Akoze..toto si si mohla odpustit...ty ani netusis co robim aby si prezila!“
Obrázok
Spustil pre zmenu on, lebo hned ako zazrel, ze otvara opatovne usta, nenechal si uz skakat po hlave. „ Takze nie aby si prejavovala vdacnost! Ten parfem je na mne len preto! Aby som sa zbavil niekoho kto by ta vzal prec a mna dal zabit! A ta krv? Akoze mne je jedno..ale ak chces byt odhalena, kludne ta predstavim znamemu a on ta kludne zabije! Nechapes?? Ja klamem a podvadzam aby si zila! Aby si bola uchranena pokial sa nieco neporiesi!“ Jazyk sa mu rozvazoval a uz nevedel zastavt naval emocii.
Obrázok
“A ty? Ty mi nadavas, ze ta nepodravim? Prepac ale riskujem pre teba cely zivot! Na to ze ta poznam par dni! Mohol by som na teba kaslat! Ale....“Hrdlo sa mu zovrelo do velkej guce a on si uvedomil, ze prepustil navonok emocie ktore skryval z potreby vonkajsej rovnovahy.“Vyborne....fajn!“dodal ako posledne a otocil sa k dveram. „Do hodiny som tu a stahujes sa nazad do izby!“ Odvrkol ako posledne, kedze uz nemal chut na nu hladiet, lebo ta krehkost z nej ho opantavala a nutila sa spovedat z toho co ho tazi a co v sebe skryva.
Obrázok
Nedal jej sancu reagovat, lebo chcel aby mala dokonale vycitky. Aby mozno pochopila co on robi, aby ona mohla vobec prezit.





.----------------------------------------------------------
SOFIAAAA bludisko


Obrázok
„Hallo?“ Zvolala, ked uz zufalo tapala v temnote a jedinym svetlom boli prapodivne svetielka zamotane do krov.“ Duniaqu to uz nie je vtipne...“Zaupela zufalo, ked uz padala do kolien a hlava si uz nevedela najst svoje miesto na krku. Strach stres a chaos striedal hnev, ze sla s prvym chlapom aky ju oslovil. Unavene siahla po jednom konari na strome, s cielom ho odhrnut a odhalit cestu, ktora snad ukaze jej noveho znameho .....
Obrázok
To co chytila bolo makke, rozpadavajuce a smrdlave. Ticho vecera pretal jej zdeseny rev, ked zistila, ze rukou objimala mrtvolu.“Boze niee!“ oci sa jej prekrutili, ked ju odrazu niekto od zadu chytil a sepol jej do usi. Sija sa jej napla, oci roztihli do desivej grimasy a srdce tuzilo prerazit hrudny kos a utekat kade lahsie
Obrázok
“Sofi....“ Zasepkal ten neznami a pohladil jej chrbat. Sofi chvilu nedochadzalo co sa deje a znepokojene ukazovala na mrtvoly na strome.“Ale Sofi...to su len atrapy z Helloweena...“Uskrnul sa a zacal ju tahat niekam inam, pricom ona sama rozdychavala soky, ktorymi ju nechal prejst.“Preco si to spravil? Ja som myslela...Nie! Ja by som ta mala teraz zbit!!“ Rozculene pozdvihla prst ba sa mu i pohrozila.
Obrázok
„Preco??“ Zahabkala ignorujuc jeho usmevy.“Ja? Ja som hladal inspiraciu..zvyknem pisavat knihy a ty si ma inspirovala viac ako dost...“Jeho usmev v momente rozklepanu Sofi odrovnal a ona sa zacala divoko smiat, ked si uvedomila, co sa vlastne dialo v poslednych sekundach, minutach........Hoc ho chcela este pred chvilou vytahat za strieborne kadere..Snad to bolo tym alkoholom, ktory jej ozivoval krv, ze opatovne sa nechala unasat jeho recickam. A ked jej zodpovedal, ze to trvalo len par minut, co jej stihol ujst sem a pokial ho nasla...Zacala sa hanbit, aka je hlupa.

Obrázok
Stres, zima a strach boli prec a opatovne zacala upadat do toho alkoholoveho opojenia, ktore sa natlacilo do uzadia, pocas jej stresov. „Takze kniha? A o com?“ Zacala sa chychunat, ked ucitila jeho pery na svojom krku a jeho teply dych smerujuci k jej peram. „Boze...“
Obrázok
Oci sa jej prekrutili a vzrusive simranie v podbrusku vohnalo do jej tela teplo. Take krasne ake zazivala ako teenagerka pri prvom rande. Jej novy znamy ocividne pochopil, ze nenamieta a pocas jeho dvorenia sa ocitla v jeho naruci smerujuc do „strasidelneho“domu , ktory tvoril sucast zahadneho mrtvolami posiateho parku ako najnovsej atrakcie.

Obrázok
Sofi len blazene opatovala jeho neznostky a okolie nevnimala. Preto bolo pochopitelne, ked sa nechala dobrovolne ulozit do makkej postele. Duniaq stihol uzamknut izbietku, pozapalovat sviecky a nadsene vyhovel Sofiinej prosbe o spolocnost...Vlastne uz sa ani nvnimala, uz nepocuvala ze to ona ho vola, aby k nej prisiel , aby ju nenechaval samu...
Obrázok
Obrázok
------------------------------------------------------------------------------







MYA LAKSMAAN

Obrázok
Voda obmyvala breh a sumivy zvuk hladil usi a cernava farba obzoru zrak. Noc ako vysita na romanticku veceru na plazi, no nie kazdy si mohol dovolit taku vymozenost.
Obrázok
„Tak co si z neho dostala?“ Sepol aksman, ked ucitil ako k nemu kraca Maya. Ta uz zvyknuta na jeho
postreh spustila bez dalsieho vyzvania.“ Nic....skuma okolie, je divny...“Pokrcila ramenami a zastala na jeho urovni. Ocami pohladila pokojne linie vody a vdychla jej vonu.
Obrázok
“Aha..Kde je Sofia?“Pokracoval s druhou otazkou so snahou dosiahnut odpoved, no Maya ho opatovne musela sklamat. „Ni e je doma..ani nevolala, ani sa neozvala...“

Obrázok
Zacala si nervozne obzerat okolie, kedze neznasala jeho pokoj v istych chvilach. „A co si to varila?“ Hlesol po chvilke ticha Laksman. Maya sa usmiala a drgla do nho laktom,“ Nemam ponatia no Quido to zjedol...“ Spokone, ako keby vyhrala slovny boj si zalozila ruky a cakala ako sa vyvlecie.
Obrázok
“ Aha..dobre ze som to prespal...“Hlesol chladnym hlasom a pokial ona na nho prekvapene civela sa povyzliekal a rozbehol sa do nocnej vody.“Ty hnusny suchar!“ Zvolala na jeho chrbat a bez zabran nasledovala jeho priklad.
Obrázok
Obrázok
----------------------------------




PATRIIIIK


S Horaciovou pomocou a s hnevom v sebe mali jej novu izbu prerobenu za okamih a este navyse stihli presetrit otvor v casopriestore s tym, ze si opatovne potvrdili, ze tento portal neprenasa od nich prec a ani neprinasa predmety.
Obrázok
Zhodli sa len preto opatovne, ze pre nich je bezpecne sa nonstop pohybovat po izbe, menovanej Zazracnej.
Obrázok
„Patrik..ja....volali mi , ze sa u mna stavia v blizkej dobe....“ Zacal koktat Horacio, ked dovliekli do izby ako poslednu postel a Patrik sa usmial.“Kasli na to..vypadni z mesta a najdu tu mna..vykaslu sa na to lebo im budem protivny...“
Obrázok
Oprasil o seba dlane a spokojne nimi zapukal, ked si prezrel dokoncenu izbu.“No parada, sme machry...“Dodal a potriasol Horaciovi dlanou.“ Urobis to tak? To je fajn...“Vydychol si Horacio a opatovne po dlhsej dobe zacal predostierat Patrikovi plan o megaparty v ich dome.“Tak co keby...si dame malu oslavu? Taku ze oslavnu...Telo Ivana slo dost dobre...predali sme ho hned...“
Obrázok
Zacal koktavo predsuvat svoj dlho duseny navrh, ked ho rezolutne zastavil“ Nie Horacio..este nie...ja..potrebujem klud..Pokial sa tu budu tie slecinky ponevierat nic tu nebude...“ Objasnil mu okamzite situaciu, naco sa Horacio pokojne uskrnul.“Ved ich pozveme tiez nie?“ Horaciove nadsenie uplne znechutovalo Patrika.“Vies co..vdaka za pomoc..ja sa ti ozvem...ked to budem mat...Ked bude pokoj a pojdeme na party..“
Obrázok
Pritakal mu a vytlacil ho sladkymi slovami o party z domu. Nasledujuce okamihy si premyslel asi sto krat, a rozmyslel tisíc krat, ale nakoniec spravil jedinu vec. Odprevadil ju mlcky do novej izby, ulozil ju do perin a a so slovami o sladkych snoch odisiel...Uznal ze to bude jedina vhodna vec, jedine riesenie a snad spanok obom prospeje.

Obrázok
Obrázok
Naposledy upravil savi3 dňa Sob 22 Nov 2008, 20:02, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod oskar123511 » Sob 22 Nov 2008, 19:58

Neverim čo to tu vidím ty si napisalá new diel?....Waaaaaaaaaaw
:lol: :lol:
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod savi3 » Sob 22 Nov 2008, 20:02

loool i ja som v soku neboj :lol:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod oskar123511 » Sob 22 Nov 2008, 20:05

Ale je to supeeeeer, neviem či šokujem z toho že si napisala new diel alebo z toho ako si to perfektne napisala :D
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod savi3 » Sob 22 Nov 2008, 20:42

oskar aky si zlaty :oops:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod oskar123511 » Sob 22 Nov 2008, 20:44

haha no diki ale, nie som zlaty len uprimny... pretoze si nemozem pomoc mne sa to VEEEEEEEElmi lubi :lol:
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod Sasiq » Sob 22 Nov 2008, 20:45

uzas :o lepsie ako inokedy... proste chudacka ale vasniva velmooo sofika :) peckovy diel :D
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia