The Careys

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Poslaťod pipa » Uto 10 Jún 2008, 18:31

Tento diel bol bomba. Careys som poriadne nesloedovala ale toto bolo velmi dojemne. Na začiatku to vyzeralo , že Mary žije potom zasa že zomrela no brutal.
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tomak » Uto 10 Jún 2008, 18:40

Och, ďakujem, toľko pozitívnych reakcii som nečakal. :roll:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod Gatmička » Uto 10 Jún 2008, 18:48

Tomak neklam, určite si chodil každý deň sledovať ake pozitýva sa tu nachádzajú.... čo inak ani nič sa iné nedalo čakať pri takom to veľdiele čo si stvoril.. nechceš si dať nick Boh stvoriteľ :whistle:
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tomak » Str 11 Jún 2008, 20:28

No nečakal, lebo v poslednej dobe sa viacerým napáčilo, ako som strihal, aké to bolo chaotické a pod. No chodím to tu sledovať, prečo nie? :lol:
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod Anička » Sob 14 Jún 2008, 14:02

Ehm, trochu neskoro, ale nemám veľa času, tak len tak narýchlo. Najviac sa mi páčil ten začiatok, lebo mi pripadal veľmi profesionalne spracovaný a bolo to aj veľmi realistické. Veľmi sa mi páčili tie dvere na začiatku a potlesk so všetkými zvukovými efektmi, potom ako sa zaber s huslami striedal s ostatnymi zabermi, kde boli Marry a Augustin, kvety a divaci. Vtedy to bolo všetko také priliš prijemne, že to vo mne vyvolalo také pekné pocity a zrazu keď začali byť tie zvony, tak to bolo zase strašne strašidelné, ako keby odbijali polnoc, a toho sa ja strašne bojím. :lol: Mno a ďalej ta nemocnica...n to ani nemam slov, lebo to bolo tak strašne realne urobene že naozaj :roll: Len jednu vec nechápem, prečo keď marry nezomrela, išlo na konci to dlhé pípnutie, vlastne toto ma miatlo celý dej, ale to až neskôr. Všetko, ako tam pobehovali tí splašení doktori aj rodina to bolo super. A ešte predtým ten vystrašení Marryn pohľad, a na konci ten výkrik...omg...tak toto mi už nerob, ja som mala nahlas repráky a skoro som infarkt dostala :lol: Bolo to ako z hororu ale strašne sa mi to páčilo, po tadeto to bolo strašne super. No a potom...by som povedala že to bolo pekné, ale vcelku normálka, ako vždy. Keď popravuje postele, alebo ide dolu schodami to sú také časrňté zabery, aspoň mám taký pocit. Inak Mark sa volá syn Deedee? Zlatý je :oops: Len som nechápala ten záber, už ani neviem či sa pozeral na mamu alebo na staru mamu, keď sa tam objavil zlomyselný pohľad jeho otca, ak je vobec on jeho otec, lebo už som to tak dlho nevidela, že si niesom na 100 percent istá. čo išlo potom ma veľmi doplietlo, lebo keď vyšla Lily na balkón, tak so msi myslela že marry je už dakde v nebi, lebo aj v tej nemocnici sa mi zdalo že už zomrela. :roll: no a zaplava slz sa mi až tak nepáčila, lebo mi pripadolo akoby to bol pot a nie slzy :lol: ďalej priesvitný koláč bol cool, ale voda sa vydarila, aj bublinky vo vani sa mi veľmi páčili. A potom keĎ sedeli pri stole tak tam bolo super keď položila vidličku, a všetky tie ksichty čo na ňu hľadeli, ale aj tak to bolo take divné, že bolo počuť len tú vidličku, ale napriklad to ako sa zdvihala zo stoličky a iné zvuky už nie, možno si cchel na to upozorniť, že dojedla a dakam sa chystá, neviem, ale bolo to dobré aj tak. Keď išla na cintorín a plakala tam tak som si už fakt myslela že Marry zomrela, vlastne som bola o tom uplne presvedčená. Ach a keď sa zobudila v nemocnici, tak som si najprv myslela že je to marnica alebo čo, len mi nešlo dohlavy, akoto že sa az 5 mesiacov ešte nezačala rozkladať, he, som ja teda morbidna, ale neskor mi došlo (asi keď som si to pozrela tri krát) že bola v kome. a keď som videla ako tam pobeháva v tom tuneli. Neviem ako si to spravil, ale bolo to fakt dobre , ako videla tunel a na konci svoju matku, a potom sa usmiala lebo ešte nenastal jej čas :roll: Bolo to dosť naivné, ale mne sa to páčilo napriek tomu. A nebolo to až take nemožné, lebo take veci sa stavaju. Hoci čo sa mi nepáčilo, bolo ako bežala za svojou matkou na cintorin to mi prišlo take odveci ani neviem prečo :roll: Inak ta pesnička bola pekná, je pochopitelne že to nieje tvoja srdcovka, ked to nespieva anastacia, ale podľa mňa tá pesnička bola nádherná a taká na tvoj vkus :wink: Neviem, asi to nebolo až tak narýchlo, sedím tu už hodinu, ale nevadí, hadam to bude mat odvahu niekto precitat skor nez pride k dochodku. ROzmýšlam čo esšte povedať, ale nemám slov, ak mi ešte niečo napadne tak napíšem do editu
Obrázok užívateľa
Anička
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 18:03

Poslaťod Barbiika2 » Sob 14 Jún 2008, 16:08

ja som to cele precitala aj ked som sa par krat stratila ze v tom texte. :lol:
a mne sa ta scena s tym tunelom velmi velmi pacila a este ze preco lili isla na cintorin ? za jej rodicmi ? :?: :)
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Poslaťod Hanka » Sob 14 Jún 2008, 16:35

Anicka si sa nejak rozpisala :D Dalo mi to namahu to precitat..
Barbika myslim si,ze na cintorin sa isla pomodlit :wink:
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod Barbiika2 » Ned 15 Jún 2008, 00:27

aha dik hanka :)
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Poslaťod Tomak » Ned 15 Jún 2008, 15:04

Vysvetlenia pre Aničku :lol: :
Vďaka najprv, no ten úvod je asi fakt celkom pekný, po takej dlhej pauze som spravil prvýkrát menšiu rekapituláciu. Pípnutie bolo zavádzajúce, niekedy sa viackrát stane, že niekto odchádza, a potom znovu ho udržia pri živote. V prvom rade ste si mali uvedomiť, že po 5 mesiacoch nikto nenosil čierne, zvyčajne sa nosí rok. Ten výkrik som si vždy stíšoval, jak som to strihal, lebo to sa nedalo :lol: , ale som rád, že splnil funkciu, ja som kdesi písal, že sa nezľaknite začiatku :lol: . Ten zlomyseľný pohľad nerieš :lol: . Na balkóne dajme tomu, že začala Marryina cesta v stave kómy.
S tou večerou, tá vidlička mala pôsobiť, zrejme sa mi nepodarilo, že Lily bola nahnevaná, ako sa ostatní vedeli pri Marryinom nešťastí tak zabávať, ona ňou tresla a nedojedla, odišla. Lily išla na cintorín, lebo hľadala miesto, kde by mohla byť sama a aj s niekym, s rodičmi. Asi to bolo tiež zavádzajúce, že išla na cintorín Marry, ale tak mohli ste si všimnúť, že tam boli 2 hroby, ktoré oplakávala. Ten úsmev v tuneli teda vôbec nepatril k tomu, že nenastal jej čas, ale že videla bielu lákavú čas tunela, ktorá jej spôsobovala slasť, no jak videla, ako sa pre ňu trápi mama, 2x sa nemusela rozhodovať. Mne sa veľmi páčilo, že začala behať, to bolo taká, ako keby sa po tej havárii prebrala a hneď pokračovala vo svojom behu ako v svadobných :lol: .

In conclusion alebo na záver. Hm, teda neber to zle Anička, ani tragicky alebo osobne :roll: :lol: . Ty si ma presvedčila, že s The Careys naozaj skončím. Myslím si, že tam už nemám čo ukázať, len sa tam v poslednej dobe piplem s detailami, jednak je to na jednej strane piplačka, jednak je tam niečo aj ľahšie natočiť než v reáli... Mi trochu Careysovci prídu založení na improvizácii, čo teda nie je zlé :lol: , ale často závery mením. Ako som povedal, The Careys chcem ukončiť dôstojne, keď som tam napísal "Pokračovanie nabudúce...", tak aj bude, ale posledné, viacmenej v memoriáli, budem sa snažiť tam pridať aj niečo nové, aby to neboli len strihy z celého života The Careys. Jednoducho to už ukončím. Včera som si uvedomil, že životné etapy vždy ukončievam svadbami, aj keď som končil "deviatku", tak to nebolo inak. V rámci uzatvorenia etáp v mojom živote, chcem uzavrieť aj túto. Ja už v poslednej dobe ani neuvažjem tak Careysovsky t.j. keď beží pesnička v mojom okolí, premýšľam do toho sims-príbeh. Akurát včera som polku omše na svadbe nevnímal a fantazíroval som si, ako by som to mohol zakončiť. Budem pokračovať v točení videí už len v reáli. Hm, kto vie, či neskôr aj nie v TS3 :wink: .

Môžem povedať, že som mal pre vás dobre urevanú premyslenú časť smrti Lily, ktorá mala byť posledná (nejak cca 9. alebo 10. v poradí), keďže sa to malo zakončiť smrťou ďalšej generácie. Tam som mal prichystanú veľmi dobrú pesničku, nikto ju z vás istotne nepozná, je z dielne mojej latino sestry, ktorej pesničky často počujem aj ja z jej izby :). Naopak to teraz zakončím úplne inak.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod Rikušík » Ned 15 Jún 2008, 15:11

koniec?? :shake: juuuj skoda dufam, ze potom zacnes s niecim new :lol:
Realita dokáže zničiť sen...Prečo sen nedokáže zničiť realitu???
Obrázok užívateľa
Rikušík
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Uto 08 Apr 2008, 17:49
Bydlisko: Štvrtá krabica zľava :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hanka » Ned 15 Jún 2008, 15:21

to..to nemyslis vazne?koniec? :shake: :shake: :cry: Ja to psychycky neprezijem.. :shock: :what: :what: :no: :melan:
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod prasiatko » Ned 15 Jún 2008, 15:40

:wc: :melan: :no: :melan: :ill: nie prosim nie to nemoze byt pravda nie ja chccem pokracko toto nam tomak nemozes urobit :evil: :no: :no: :melan: :ill:

Edit by Gatmička: porušenie pravidla, bodu 5!!!Nevieš ktoré to je? Tak sa ho nauč naspamäť!!!
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod Emerald » Ned 15 Jún 2008, 19:22

Vynadala by som ti za to že chceš skončiť, len to nejde. Ak nerátam upútavky, tak si pre nás pripravil 16 dielov, ktoré vyrážali dych a vždy v nás po odsledovaní zanechávali silné emódie.
A tak iba toľko, že sa teším na posledný diel a už teraz viem, že si naň tak ako na predošlé spomeniem i po čase a aj keď to rodinka Careys v živote nemala ľahké a každý diel nekončil happy endom, každý diel bol majstrovské dielo!

A preto tak ako povedal Christian Morgenstern:
Kód: Vybrať všetko
Snaž sa, aby podľa možnosti všetko malo svoj koniec; nič neochudobňuje život tak, ako keď veľa vecí začneš, a nič nedovedieš do konca.

je lepšie, keď budeme poznať koniec, ako keby sme mali čakať na niečo čoho sa možno nikdy nedočkáme. :)
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Ned 15 Jún 2008, 20:41

Tomak...my ta lubime, nehovoriac o tvojej praci tu...do ktorej zapadaju caryes...takze nenechaj nas v stychu :oops:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod vika » Ned 15 Jún 2008, 23:02

no som smutna ze chces s careys skoncit, ale chapem, ze po case uz ta to nemusi bavit ako nas co na to pozerame....Tesim sa aspon na koniec :) urcite to bude dostojne ;)
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia