The Careys

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Barbiika2 » Pia 06 Jún 2008, 14:24

:arrow: slovo ohromujuce je príliš SLABÉ !! na vyjadrenie ake to bolo !

ja na filmoch a takých neplačem aspon nezviknem ale toto toto ma rozplakalo ( to mas na pricine ty tomak :? ) veeeeelmi sa mi to pacilo a tesim sa na dalsiu cast :) :P ludia ale mam v tom zmetok ! teraz marry je mrtva alebo zije?
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Poslaťod eva » Pia 06 Jún 2008, 14:47

Bože som myslela, že Marry je už mŕtva.... júj a aká radosť, keď "ožila" :lol:
A tá Lily je už strašne stará, ja viem, každý raz taký budeme, ale jej to nepristane :roll: si myslím... Ale ako hneď vedela, kde má ísť :lol: By bola sranda keby sa minuli :lol: Ale mne sa to video páči najviac zo všetkých. :)
Bolo skvelé, aká bola Lily mokrá alebo ako vystupovala z vane. Ja by som na to nemala nervy... :roll:

Btw.:Sa mi zdá alebo si zmenil obrázok? http://www.gamesims.sk/serialy/the_care ... ys_4_s.jpg
Ale je krajší :D lebo predtým tam bola ako vstupuje do kostola, inač kostol :lol: mi pripomína ako keby ich druhý domov :lol:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mousze » Pia 06 Jún 2008, 15:08

Jeeej bolo to FANTASTICKE tato cast bola najlepsia Gratulujem
8)8)8)

SUMMER

8)8)8)
Obrázok užívateľa
Mousze
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 17:08
Bydlisko: Pod Mostom 2 hehe

Poslaťod emma1 » Pia 06 Jún 2008, 18:09

waw nemam slow uplne uzasnee...aj ked newem wobec o com to bolo pretoze som to pred tym wobec nesledowala ale inak suopeer a to si ako urobil ze sa na zacatku cesala?
Obrázok užívateľa
emma1
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 182
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:50
Bydlisko: RS

Poslaťod David » Pia 06 Jún 2008, 18:38

wow to bolo SUPER gratulujem fakt super a že sa ti chcelo toľko toho v simse robiť ako reálne ešte raz je to SUPER
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Emerald » Pia 06 Jún 2008, 18:48

emma1 píše:to si ako urobil ze sa na zacatku cesala?


Tomak je veľmi šikovný "kúzelník" :wink:
on už viac krát spravil veci, ktoré vyrážali dych
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Max » Pia 06 Jún 2008, 18:50

no ja som si to akurat stiahol, a ked dojdem domov, idem kukat, uz sa nwm dockaat :excited:
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod eva » Pia 06 Jún 2008, 18:52

emma1: Nepočúvaj Emerald :lol: Normálne stiahneš kefu ako doplnky a keď dáš na zrkadlo, že "ohodit se", tak začne si tak hladkať vlasy a to potom vyzerá, ako keby sa česala :) Alebo to je nejak inak?? :o
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod emma1 » Pia 06 Jún 2008, 18:54

aha mno dik eva ale newes naky konkretny link?
Obrázok užívateľa
emma1
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 182
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:50
Bydlisko: RS

Poslaťod Emerald » Pia 06 Jún 2008, 18:56

ano eva je to asi tak, ja som to myslela zo srandy, ale na prvý pohlad to naozaj je velmi efektné :wink:
emma1 ak chces vediet kde nieco stiahnes tak navstiv temu downloady ktore hladame v sekcii downloady
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Barbiika2 » Pia 06 Jún 2008, 19:17

ja som stoho este stale paf ! a vie mi niekto povedat ze ci je marry mrtva alebo ziva ? bo ja som cela s toho vymleta :lol:
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Poslaťod kikushka1111 » Pia 06 Jún 2008, 19:51

ziva :( ako diel je velmi pekny aj efekty a tak ale no je to nemozne dla mna aby sa niekto prebral z komy a utekal na cintak. ako fakt...mno neboli by ju po prve pustili a po druhe by sa podla mna nevladala ani zdvihnut ale inak je vsetko v pohodke. no a mohla ja zomriet a tamta sa mohla nervovo zrutit no a tak nejak.

ale co ma najviac prekvapilo: TOMAK TO STIHOL!! :lol:
klik!

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
kikushka1111
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 464
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 22:56
Bydlisko: Košice

Poslaťod Hanka » Pia 06 Jún 2008, 21:47

kikushka ale nechapes v tom to bolo..lebo Tomak uz si nepamatam ci to pisal alebo to bolo v uputavke v tej s pesnickou od Miku o nejakom prepojeni..ale nic nechajme to tak...

No k dieliku..No ja..ja..proste nemam slov :shock: :shock: Ty kks som skoro skapala z toho dielu..Boze bol uzasny najma niektore sceny ako sa ti to podarilo :o :shock: Az teraz viem,ze sa len predsa oplatilo cakat..Ja som toto tak prezivala uz som bola v tom,ze Marry zomrie a normalne sa mi tisli slzy do oci a pocas celeho mi prebiehal mraz po tele..A nakoniec ona to prezila :shock: Ty kokos strasne sa mi pacilo ako si to cele premyslel..A este ako si spravil to s malym a jeho tvar a tam sa tak zablisko tvar jeho oca... :shock: Inak maly velmi pekny..Na zaciatku to bolo dost napate som sa zlakla pri tom a ked zacalo pocut hluk nemocnice a jak ju operu a tak..Jaj no ja som sa dost rozkecala..Ale proste ma tento diel OHROMIL :shock: :excited: :heart:
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod vika » Pia 06 Jún 2008, 22:33

musim povedat ze tento diel ma uchvatil :shock: je proste perfektne urobeny, nahraty a ta hudba to uplne doplnuje....ja som z toho paf, musela som si to pozriet 2x za sebou aby som to este raz videla :) je to super tomak , naozaj bravurne :) ma to hlbku a mna hlboko dojal :oops: :)
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Poslaťod Renatka.605 » Pia 06 Jún 2008, 22:38

Naaadherne to je :shock: :shock: uple som zirala ake je to nadherne .. a pacilo sa mi moc ako aj no proste wooow ..
:) :) :)
Obrázok užívateľa
Renatka.605
Starec
Starec
 
Príspevky: 1385
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:54
Bydlisko: Nitra
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia