The Careys

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Maggi » Str 04 Jún 2008, 14:55

tak to je super :shock: :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hanka » Str 04 Jún 2008, 18:44

Zajtra?No tak to dufam.. :roll: Mozno Tomak stihne.. :excited: :excited: Ak bude novy diel tak sa na mieste :what: zo stastia..Ja uz som z tohto pokracovania tak nervozna lebo nechcem aby Marry odisla a vobec enviem ci odide alebo nie :( :shake: a stale pozeram stare diely dookola.. :D
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod Tomak » Štv 05 Jún 2008, 00:33

Kebyže neohlásili na frasa teraz tie apartmány, už by aj bola nová časť :? . Snáď sa mi do zajtra podarí... Nevie mi len nič napadnúť na názov, nič sa mi nepáči. Asi to bude najdlhšia robota na zajtra.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod Emerald » Štv 05 Jún 2008, 01:04

tak šup do postele a možno sa ti nejaký názov objaví v sne :lol:
inak už sa naozaj teším, od posledného dielu je toľko nezodpovedaných otázok :roll:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tomak » Štv 05 Jún 2008, 01:56

Veru, inak nechcem vás sklamať, ale po tejto časti vážne uvažujem o možnom skončení s TC. Uvedomil som si to, ako som pridával do videa "Pokračovanie nabudúce/To be continued". Akokoľvek, táto časť bude veľmi dynamická ako aj jej pesnička, dúfam, že sa nezbláznite z toľkých šalených strihov, niečo som aj dosť tragicky nastrihal, myslím to tak, že horšie sa už nedalo ( :lol: ). Je možné, že vám časť vyrazí dych, to si zoberte po svojom.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod Maggi » Štv 05 Jún 2008, 08:39

stále nás iba napínaš, však to sem daj :lol: :lol: :oops:
ale to nemyslíš vážne s tým skončením, že nie :no: :melan: :ill: :shake: :( :wc: :wc:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Barbiika2 » Štv 05 Jún 2008, 14:29

neskonči s tým ! ved tam je dalsia generacia ! co sa prave nardila
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Poslaťod eva » Štv 05 Jún 2008, 14:36

Panebože, veď keby, že dáš nový diel TC, tak si ani nikto nevšimne, že sa niečo robí s apartmánmi :lol:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Hanka » Štv 05 Jún 2008, 19:02

Tomak píše:...Akokoľvek, táto časť bude veľmi dynamická ako aj jej pesnička, dúfam, že sa nezbláznite z toľkých šalených strihov, niečo som aj dosť tragicky nastrihal, myslím to tak, že horšie sa už nedalo ( :lol: ). Je možné, že vám časť vyrazí dych, to si zoberte po svojom.

:shock: tragicke?Zeby predsa Marry :?: :!: :shake: :what: :what: :no: Ne prosim nerob mi to!! :( Vies ja by som to psychycky nezvladla :cry:
Obrázok užívateľa
Hanka
Starec
Starec
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 13:02
Bydlisko: pri potravinach

Poslaťod Tomak » Štv 05 Jún 2008, 20:19

Myslel som to tak, že sa mi nepáči, ako som niečo nastrihal, ale už je to trochu lepšie. Práve to celé spájam, možno to už bude okej a mohlo by to už aj vyjsť. Nechajte sa prekvapiť. Konečne som však vymyslel nový názov, ale aj tak je oničom, pôvodný mal byť Halucinácie?.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod Barbiika2 » Štv 05 Jún 2008, 20:21

tomak : nazov je dvolezity ale vecsina ho ma v :ass: takze sa nes.er s nazvom ale pridaj uz tu cast ! :evil:
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Poslaťod Tomak » Pia 06 Jún 2008, 00:35

Som veľmi rád, že sa mi tak skoro podarilo vytvoriť novú časť. Ako viete, všetky časti The Careys boli celkom naivné, ale táto je asi najviac. Naivitu mám rád, ale nie prehnanú. Dúfam, že sa nezľaknete hneď v úvode a že sa vám bude páčiť, použil som nadrealistické motívy, veľa strihov, scén a rekordne nízky počet prechodov. Verím, že sa z toho vysomaríte. Neviem, či je pesnička alebo dej viac dynamický. Ozaj, chcem ešte ujasniť, že často neplatí, že použité pesničky sú moje "srdcovky". Vyberám na základe toho, ako si viem v tej pesničke predstaviť dej. Časť sa volá Volanie, už sa mi ten názov páči. Hoci sa nezdá, ale mám rád jednoslovné. Vytvoril som na to až vyše 450 videí, čo je v porovnaní napr. s časťou Fall In Love o vyše 400 videí viac. Na záver: Skončilo sa to aspoň tam ako v rozprávke.

http://www.gamesims.sk/

alebo

Popis: Rodina Careysovcov sa začína spamätávať z tragických udalostí. Popri radosti z nového člena Marka, ktorý automaticky nahradil Marry, sa zdá, že sú všetci šťastní. No Lily nezabudla, je akási čudná. Navyše začala mať vidiny, ktoré ovládli jej myseľ natoľko, že začala vnímať okolie inak a utiekala sa do hlbokých depresií. Je šialená? Asi si len niečo vrúcne praje, ale už to psychicky nezvláda. Marry jej veľmi chýba už 5 mesiacov.

DOWNLOAD - 5. časť: Volanie
Obrázok

PRÍJEMNÉ SLEDOVANIE!


Ak nechcete prísť o prekvapenia, za touto čiarou do prezretia videa nečítajte príspevky:





-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod Emerald » Pia 06 Jún 2008, 01:04

ty chceš aby som infarkt dostala? :shock:
to bolo Ú Ž A S N É škoda že to trvalo iba 4 minúty v kľude by som tu pri tom s otvorenými ústami a bez mihnutia oka sedela aj hodinu a pol :roll:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 06 Jún 2008, 08:16

tak ja som to práve dopozerala...
strašne som rada, že sa ti to nakoniec podarilo :shock: :shock:
ešte som z toho v šoku a oplatilo sa čakať :lol:
je to veľmi dobré a hlavne tie zábery :shock:
skoro ma porazilo, tá hudba a k tomu to video= SUPER
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Gatmička » Pia 06 Jún 2008, 09:58

Ale nie?? Ty si fakt na tom makal ako včelička :lol: šikulko a ja že čo si tu nebol.. Ale stačilo by chváli na teba teraz k dielu.. :D Je to vynikajúce, niektoré tie zábery ako keby ti simovia sami hrali do kariet, i keď sama viem že je za tým veľa driny a nastavovania.. Je to skvelo odvedená práca, ale to ty iste vieš. :wink: čo sa týka prechodov tak sa mi to páči, fakt vidno za tým kus talentu, ktorý ho ty máš na rozdávanie. :wink:
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia