The Careys

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Tomak » Štv 11 Dec 2008, 18:16

Dôstojný neviem, či bude, ale viem, že koniec nebude otvorený, nie som taký zákerný :lol: . Inak to, čo som povedal o 6. časti už nemusí platiť, lebo bude to nakoniec neplánovane inak.
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod Emerald » Str 17 Dec 2008, 20:44

17.12. 6. časť The Careys bude hotová už dnes! :excited:

I :love: The Careys
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tomak » Str 17 Dec 2008, 23:29

:lol: Som rád, že sa tešíš, no dúfam, že viacerých nesklamem. Mierne odfláknutá robota, nemohol som sa ubrániť použiť gýčové efekty :lol: . Ako som vravel predtým, že časť bude v niečom prelomová - tak na to zabudnite! To som sa rozhodol zmeniť. Nie je v ničom, asi iba v tom, že je to naozaj posledná časť, ako som hovoril a dodržal. Som rád, že som nakoniec urobil ten sľúbený koniec, už to bolo nasilu. :(

Nechce sa mi to ani veľmi komentovať, všetky scény hovoria za seba. V skratke by som iba povedal, že obsah s myšlienkou sa mi páči a naozaj s ňou aj súhlasím (život ako v poslednej časti TC nebýva len v telkách), forma takmer vôbec, ale "indžoj" :lol: !

Obrázok

Popis k časti nájdete na stránke
DOWNLOAD

ĎAKUJEM vám!
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod Max » Str 17 Dec 2008, 23:45

taaak uuuzasnaa cast, hlavne po grafickej stranke, cela ta scena ako sa tam tocili v tej zahradke je skvela, taka prepracovana, myslim, ze pekny happy end, som velice spokojny, len neviem vobec najst tu scenu z realneho zivota :roll:

Edit: jejha prvy comment som napisal :lol:
Naposledy upravil Max dňa Str 17 Dec 2008, 23:53, celkovo upravené 1
And I thought I told you the game is over!
Obrázok užívateľa
Max
Starec
Starec
 
Príspevky: 5438
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 11:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Amyna » Str 17 Dec 2008, 23:51

kráááááááásne až mi vyhrkli slzy ... :cry: ... škoda že nebudeš pokračovať ... milujem tvoje príbehy .... ako sa poznám tak zajtra si to pozrie,eče tak zo 10 krát ... bude mi chýbať tvoj príbeh .... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ... a krásny koniec ...
Moje RPG
Vždy ťa budem ľúbiť Čačinka
Obrázok užívateľa
Amyna
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 331
Registrovaný: Štv 23 Okt 2008, 17:52
Bydlisko: u Hilarky :D

Poslaťod Emerald » Štv 18 Dec 2008, 00:39

scéna z reálneho života je záber na dúhu, ktorú máš v izbe namaľovanú na stene

možno to bude znieť sentimentálne ale cez slzy nevidím na klávesnicu Obrázok no slzy nie sú vyjadrením smútku za rodinou Careysovcov, ale reakciou na množstvo pocitov ktoré vo mne vyvolal tento diel a i keď nebol prelomový bol výnimočný tým, že si ním dokázal vyjadriť viac šťastia ako si niektorý dokážu predstaviť, špeciálne by som ešte chcela vyzdvihnúť úplný koniec kedy Lily ukončí celý príbeh okrem silného emocionálneho efektu to pôsobilo veľmi reálne a profesionálne

toto bol ten najkrajší KONIEC
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tomak » Štv 18 Dec 2008, 01:02

:) Ďakujem vám.

Emerald, veľmi si vážim tvoj koment a s tou dúhou máš pravdu.
Keď som robil tie spomienky, tak aj mne to prišlo tak nostalgicky, že už vážne koniec, ešte som to neskončil a už mi to začalo chýbať. :lol: A držal som sa tohto tvojho citátu, ktorý je podľa mňa veľmi trefný > http://forum.gamesims.sk/viewtopic.php?p=22269#22269

Ale viete ako to malo pôvodne skončiť, to by asi také šťastné nebolo :) .
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod vika » Štv 18 Dec 2008, 01:24

mne sa tento zaver verlmi pacil :) podaril sa ti vydareny koniec, som len smutna ze uz nebude pokracko :( lebo tvoj serial/videa som pozerala velmi rada a s napatim :)
vika
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 581
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 17:47
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Štv 18 Dec 2008, 08:54

koniec pekný, trošku dosť veľký HAPPYend :D
alečo...to treba hlavne keď niekde ide skončiť najlepší video príbeh na SR :wink:
no páčilo sa mi to :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Štv 18 Dec 2008, 22:24

nuž nie všetko sa deje tak ako si dopredu naplánujeme, ja som aj rada že sa to skončilo happyendom pretože bol krásny :)

a dramatickú zápletku s napínavým dejom možno ešte v budúcnosti využiješ v nejakom inom videu :wink: možno už z prostredia hry TS3 veď vraj tam výroba filmov a fotopríbehov pôjde ľahšie
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Anička » Uto 23 Dec 2008, 18:35

Musím sa priznať, že som pôvodne túto časť nechcela vôbec pozerať, pretože som nechcela aby malo the Careys pre mňa osobne koniec. No potom som si povedala, že idú Vianoce....a keďže darčekov nie je nikdy dosť....tak si jeden taky venujem. Bolo to take, že človeka, ktorý nevyronil aspoň 1 slzu nechápem, zo začiatku mi to vobec neprišlo smutne, ani keď Richard (myslím že tak sa volá) sedel v base, veď tam mal celkom Luxus, a ani žiadne scenky ako sa mu opakuje v hlave to čo spravil a pod. takže to čo by som tam od teba čakala tam vôbec nebolo :D ale nechýbalo to tam, uplne stačili spomienky Lilly na mladosť a to ma uplne odrovnalo, vieš na čo som si spomenula?? na staré časy na fóre....Zdá sa mi to akokeby to bolo len včera, keď som sťahovala 1. 2 časti The Careys a trvalo mi to asi 3 hodiny ale bola som z toho taká šťastná....bola som malé dievča a atk strašne som to prežívala...že mi viac prišlo smutno za tými časmi, keď som tu bola nonstop a boli tu všetci ostatní zo starého fóra, ako za tým že the naozaj Careys končí. Pamätám sa, ako som sa tešila z nového domu Careysovcov, a ako sa mi strašne pášil, narozdiel od toho najnovšieho žltého, kam sa presťahovali potom, ako som skoro zinfarktovala, keď som zistila že Thomas je farár, ako som plakala keď zomrela Mima, a ako som sa tešila keď sa narodily Marry a DeeDee. Je to naozaj smutné, ale som aj tak rada, lebo zastávam názor, že radšej prestať v najlepšom, ako niečo robiť z donútenia, viem si predstaviť, koľko času ti to muselo zabrať, všetky tie diely, 1. aj 2. séria, keď boli také strašne prepracované, aj efektami, pohybmi kamier, zvukmi, jednodcuho všetkým. Ano, už sa opakujem ,ale naozaj vidno veľký rozdiel medzi 1. a poslednou časťou, akokeby to robil iný človek. Čo mám povedať k tejto časti, prišlo mi do plaču aj kôli tomu, že po tých všetkých utrapach a problemoch, žiju naozaj ako normalna rodina šťastne oboje sestry, aj ani Lily s Leošom sa nerozišli ani nič podobné, a čo je najlepšie, NIKTO NEZOMREL! To ma tak potešilo, som sa veľmi bála že Lily nakoniec nejaký infarkt dostane alebo čo, som sa celý diel len toho bála. A naozaj máš dosť pravdu že je to dosť gýčové, a príde mi to také narýchlo odfláknuté(ešte Lily keď pláva z razu mmá krátke vlasy, to sa nezvyklo stávať), ale nech už by si to urobil akokoľvek aj tak by to vyvolalo také isté pocity, lebo The Careys končí a s tým už nič nenarobíme. Priveľmi sa tam opakovali tie radovánky v parku a tie veci ako skákanie do lístia, bolo tam naozaj veľa tých efektov, rozmazaného obrazu a podobne, ale myslím že taký koniec má byť-gýčový, ma citovo zapôsobiť, nie vyvolať profesionálny dojem (aj keď si myslím že ty už si profesionál, aj keby si neviem čo robil a snažil sa aby to vyzeralo hrozne neprofesionálne tak by to vyzeralo profesionálne).Čo bolo totálne že cool, keď sa šla Marry zosobášiť tak narýchlo, ja som si myslela že mu vtedy šepká že je tehotná, ale keď som ich videla v tom kostole tak moja reakcia bola podobná ako Thomasova :D Potom keď Lilly a Leoš tancovali a boli tam na pláži, a jedli a držali sa az ruku, to vo mne zase vyvolalo sentimentálne pocity...ale to neviem prečo :D všeobecne ma to dojíma keď vedia byť dvaja sebe po toľkých rokoch k sebe milý a romantický..A celkovo mám z toho cez slzy veľmi radostný pocit, že to dobre skončilo, hoci mi je veľmi ľuto. Anastaciu si si nemohol odpustiť to viem, a tá pesnička naozaj tak znie ako šťastný koniec....aj keď ju počujem normalne v radu a tak, myslím že to bola veľmi dobrá voľba, lepšiu si hádam ani nemohol dať...hoci ty iste vieš ešte aj o iných, no ja Anastaciine pesničky ať tak nepoznám. A ešte niečo, viem že teraz bduem vyzerať ako totalny idiot, ale pri tejto časti som si uvedomila, že som sem veľmi dlho nechodila, a zanedbavala svoju učasť na tomto fore, čo je veľká škoda, lebo sa mi k tomuto miestu viaže veľmi veľa krásnych, smiešnych (žarty na 1.aprila, peticia pre tomaka, moje 1.plavky), ale aj smutných spomienok, a povedala by som že som tu odrastala, veľa som sa tu naučila (napr. ako pridávať obrázky na fórum cez imageshack :D a pod), toto bola asi prvá stránka na ktorú som pravidelne chodila odkedy sme mali net a spoznala som tu veľa užasnych ľudí, hoci veľa z nich sem už bohužial nechodí :( Vďaka the careys som sa konečne uvedomila a som zase si už naozaj najdem čas a zajdem sem aspoň raz za deň lebo to tu pre mňa veľmi veľa znamená. Takže sorry za citové výlevy, viem že pólka textu sa ani neviaže k The careys aj keď pre mňa osobne je to to isté, a nnenhnevám sa ak to nebdueš čítať, pretože ani mne by sa nechcelo :D takže tak

A pár otázok:
1."Tak toto bol môj príbeh...a čo váš?" - odkiaľ to dočerta máš, dakde som to videla, ale kde to bolo?? :D
2.Ktorá je to tá scéna z reálneho sveta?
3.Ktoré diely z 1. aj z 2. série sa ti najviac páčia?
4.Za akým učelom si vytváral rodinu Careysovcov? len tak z nudy, alebo si planoval, že budeš niečo točiť?
5.Na koľko percent vážne si myslel The Careys v ts3??
6.neplánuješ sa točeniu nevovať vo "veľmi ďalekej budúcnosti?
7.Čo z toho v čo si veril sa splnilo?

A ešte zaujímavosti:
1.Piemerná doba, za ktorú napíšem jeden komentár sa rovná asi dvom dňom
2.Na The CAreys som namotala značnú časť triedy + kamošky, ktoré to doma pozerávali so svojimi rodičmi aj súrodencami
3.Najviac razy som pozerala 7. časť 1. série, pretože sa mi nesmierne páčila oproti tým minulým, videla som ju nepreháňajúc aspoň 50x
4.dakedy som si púsťala všetky diely za sebou keĎ som prišla zo školy každý deň
5.1.séria sa mi páči oveľa viac ako druhá, síce tam neni toľko profi prvkov, ale pre mňa osobne vaic znamená
Obrázok užívateľa
Anička
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 18:03

Poslaťod Tomak » Ned 28 Dec 2008, 17:43

Ako by sa mi nemohlo chcieť toto čítať? :D Mne budú chýbať asi tvoje "careysovské" výlevy. Je to super, ako vieš človeka skritizovať a aj pochváliť. Ďakujem za obe :) .

Som v prvom rade veľmi rád, že sem budeš chodiť a dúfam, že to nie sú slová do vetra, lebo asi začnem znovu TC :lol: . Aj vo mne to vyvolalo veľmi nostalgické pocity, ale som veľmi rád, že som to dotiahol do konca, hoci iného :) .

Mne gýčovo prišlo skôr to, ako praskal starý obraz než to rozmazávanie, to bolo podľa mňa ok, páči sa mi veľmi prvá tretina časti, neskôr to už mizne na kvalite. To že sa tam stále točili a hádzali lístím, je podľa mňa super, vyjadruje to celé takú atmosféru pozitívna a nádeje na lepšiu budúcnosť, preto je toho aj tak veľa na zvýraznenie, to sa mi tiež páči.

K tej pesničke, je melodicky a myslím, že aj textovo dosť pozitívna a mala skvelé refrény, sadla ako uliata, nie ani kvôli tomu, že sa mi páči interpretka, ak chceš vedieť pravdu, čo si myslím o Anastacii, tak môžeš čítať v tomto mojom prekvapivom citovom výleve :lol: - http://forum.gamesims.sk/viewtopic.php?p=60964#60964.

A kde to vidíš iné vlasy Lily? Veď som nič nemenil, časť vlasov mala ponorenú vo vode, kde to má krátke? :lol:

Inak spomenul som si na tie tvoje plavky, to boli filozofie na strany :lol: .

K otázkam:
1. Neviem, čo máš na mysli, ale mne to tiež príde známe, možno iba kvôli tomu, že na YouTube.com som pridal taký menší recover k Depresii časti a tam som dal po anglicky niečo v zmysle - "...and what about yours?".
2. Reálna stena je dúha, ale to asi nepochopíš, lebo si sem nejak nechodila :lol: .
3. Tak úplne najviac sa mi stále páči Depresia, nemá to konkurencie a súhlasím s tebou, že prvá séria bola v niečom iná a krajšia. Čo ja viem, asi už nemyslím "careysovsky". Keby som mal zhodnotiť najlepšiu z 2. série, tak to je asi 4. časť, ale ťažko mi povedať. Ale zrejme bola tá 4. naozaj vrchol série aj obsahovo.
4. No asi len tak z nudy a spontánne. Objavil som program vo Windowse - Movie Maker - a skúšal som strihať The Sims 2, veď viď prvá časť, nemá to dej, nápad vznikol až po 2. časti, kedy sa to vo fóre veľa ľuďom zapáčilo a žiadali pokračovanie :).
5. Percentá neviem, ale nie je to nemožné, lebo rodinu Careysovcov v TS3 budem 100% robiť :) a hrať za ňu.
6. Venujem sa už natáčaniu reálneho sveta len tak v rámci hobby, nedávno som vo výtvoroch písal a poslal link na moje prvé video z reálneho sveta, veľmi sa mi páči. V januári ideme kúpiť kameru, mala byť už na Ježiška, ale tesne nadražili cenu. :evil:
7. Je toho určite veľa, počítam aj malé drobnosti, v ktorých vidím zázraky. :)

Vďaka aj za zaujímavosti, niektoré ma pobavili :lol: .
Môj život je sen, z ktorého sa ťažko prebúdzam.
Obrázok užívateľa
Tomak
Site Admin
Site Admin
 
Príspevky: 2688
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:12
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Sim

Poslaťod Silva » Uto 30 Dec 2008, 10:40

musim povedat nadherne ako vzdy toto posledne video. Skoda ze koncis.. (aj ked mozno len v sims2) kazdopadne tu tvoju duhu na stene som si vsimla hned a uz som aj chcela ist pisat na forum ked som si vsimla ze si to spomenul v zaujimavostiach. Kazdoapdne nadherne videa este krajsi pribeh. Si talent :)
First sin tastes the best...
Obrázok užívateľa
Silva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2157
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 22:17
Bydlisko: Šedé mesto
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia