Taky je zivot

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Paci sa vam pribeh????

Hlasovanie končí za Uto 06 Máj 2008, 22:55

Ano paci
10
48%
Moze byt
4
19%
Nic moc
3
14%
Nepaci
4
19%
 
Celkom hlasov : 21

Taky je zivot

Poslaťod tamuska » Pia 28 Mar 2008, 23:04

Predstavenie....
Moja mama ...Tamara Hvizdosova...
Medzi jej zaluby patri :varenie, hudba...
Znamenie:ryby
..... moju mamu by som Vam popisala asi tak ze je mila, trosku vybusna ale taka ista ako kazda jedna...
Obrázok
Moj otec...Igor Hvizdos...
Mezdi zaluby patri: sach,varenie,...
Znamenie:Panna
... mojho tatka by som popisala asi len tak Pomoze v najtazsiej chvili... a je i moj zivotny vzor...
Obrázok
Tak toto som ja Natali H.
Mam rada tanec,spev,zabavu,citanie,atd.
Narodila som sa v znameni Kozorozec...no moj zivotny sen je zalozit si stastnu rodinu....no maly detailik je ze nikdy som sa nezalubila a nepocitila co je to skutocna laska.
Obrázok
Moj brat....Igor ....Je moja dvojca i ked sa ani trosku nepodobame...
Medzi jeho zaluby patri:Jedenie, nocny zivot a flakanie sa po vonku.
No on nie je len moje dvojca ale i moj najlepsi kamarat co sa u surodencov tak casto nevyskytuje...
Obrázok
Naposledy upravil tamuska dňa Ned 06 Apr 2008, 22:55, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pia 28 Mar 2008, 23:05

1.dielik..... Vysneny den??

Bolo rano...slnko svietilo a ja som trcala v kuchyni a varila si ranajky....den ako stvoreny na opalovanie..no pre mna nie...ten den bol vynimocny...vynimocny akurat pre Igora...Dnes sa staneme dospeli...
Cas leti a rodicia s nas uz nadobro chytili tie takzvane sive vlasy :D
Obrázok
Kazdy si praje nieco pekne...nieco co chce aby sa mu splnilo v zivote no ja sa citim ako keby zakliata prirodou...Moj brat vystriedal skoro 5 dievcat a ja ...:( no ja nikoho nenasla som nikoho takeho co by ma mal rad viac ako kamaratku...Moji rodicia nikdy netusili co ma trapi,nad cim uvazujem....A tak som si spokojne jedla ranajky a rozmyslala som aky smer bude naberat moj zivot...
Obrázok
Rodicia uz chystali balony....povedane na Ich oslavu nie na moju ja som nepotrebovala ....balony, tortu podla mna je to zbytocnost...Su to len detaily na ktorych si ja osobne nepotrpim v dectve som to brala ale teraz ...teraz uz nie....Oni chystali a ja som hrala hru...Nebola som s toho 3krat nadsena ako Igor no nevadilo mi to...noo pred rodicmi som sa tvarila ze sa tesim na tu malu rodinnu oslavu ....lebo ked som sa pozrela do ich tvare videla som tam taku radost ako ked sme sfukli prvy krat sviecky na torte...
Obrázok
Obrázok
Blizil sa cas,cas mojich narodeni...
"Milacik?? Kde si?? Pod je najvyssi cas sfuknut sviecky"ozval sa mamin hlas od bazena...
No je to tu ....ten cas..."ano mami uz letim"povedala som no nebola som bohvieako nadsena....
Prisla som k stolu ...Torta bola krasna...a ten macik tiez bol to moj prvy macik co som dostala a ona ho polozila vedla torty...
Obrázok
Vedla mna stal Igor a len sa skeril no nechala som ho tak ....je to nas den a nebudem ho kazit....
Obrázok
Stala som pri tej torte a rozmyslala ....Hm aky bude mat zmyslel moj zivot??? Aky?? To mi nikto nepovie....Rodicia boli cely stastny ze sme im konecne dospeli...Konecne....niekedy som mala pocit ze otec je rad ze sme skoro dospeli...no mamka len pritom slabucko place....
Stala som tam a rozmyslala vlastne som aj zabudla naco som tam ked v mojom mysleni na mna niekto zakrical "SFUKNI TIE SVIECKY" no nevedela som kto a bolo mi to sice jedno no mal pravdu ved som prisla nato aby som sfukla sviecky a nestala ako kamenna socha...
Obrázok
Obrázok
No moja maminka nelenila a hned mi kazala "PRAJ SI NIECO MILACIK "
ach ano prianie....hm rozmyslala som a v duchu som si povedala chcem mat stastny zivot....
Obrázok
V tej chvilii sa somna stala dospela....uz niesom ziadna pubertalna teen.Som dospela...no citim sa lepsie...citim sa volna...ani neviem preco...
Obrázok
Hm :evil: ani sa nenazdam a Igor sa vytahuje aky on je fesak...normalne som mu cela vrazit zato ze povedal na mna ze stale som skareda ....noo daco hrozne no ukludnila som sa a sla do svojej izby...
Obrázok
Sedela som v izbe a rozmyslala nad slovami Igora...STALE SI SKAREDA....ma pravdu som skareda...sadla som si za stolik...rozmyslala som chcem nieco urobit s vlasmy....hm a co natocit?Dat sa do postupky?? ....no stale to budem ja....Chcem sa zmenit od zakladov...Ostriham si vlasy....Ked som videla ako mi padaju moje dlhe vlasy na zem bolo mi do placu...citila som ako keby som stracala vlastnu dusu...no chcela som zmenit svoj zivot od zakladov....
Obrázok
Vysla som pred dom po postu no v dialke som videla nejaku zenu....tu zenu poznam....ale len s videnia...raz alebo dvakrat u nas bola vyvestit moje mame buducnost ohladom kariery a vsetko sa to splnilo....s malou dusickou som sla zanou....
Obrázok
Uz som bola blizko ...chcela som sa otocit noo povedala som si NIE prestan ideme za nou nek sa deje co sa deje....
"Dobry vecer" oslovila som ju a hlas sa mi triasol, no nielen hlas ale aj ja som sa triasla od strachu ...ani neviem preco...
"Dobry den,srdiecko..."vestica chvilku mlcala no pokracovala"mohla by som ti nejako pomoct??vidim ze nieco mas na srdci" povedala to presvecene no mala pravdu potrebujem od nej nieco...
"No viete cely zivot som sama ...chcem sa s niekym stretnu,jednoducho najst si ozajstnu lasku...."povedala som a bola som cervena ako paprika i ked som nevedela preco...
Obrázok
"No to neni ziadny problem....Zavri oci...a skus si ho vysnivat"povedala a hladkala svoju chulu ....
Hm tak podla mojich predstav by mal byt vysoky blondak s modrymi ocami....jednoducho dokonaly muz....No moje snivanie prerusil jej hlas...
"No tak niekoho som ty nasla o chvilku pride...."povedala spokojne
Obrázok
Nepreslo ani 10 minut a s neba spadol muz!!!!Nebol taky aky v mojich predstavach :cry: :cry: Mal dlhe vlasy:( Zelene oci :( No nie podla mojich predstav.... povedala som si...stop!!!nebudem cloveka posudzovat podla vyzoru chcem ho spoznat....
"ahoj ja som Natali...."povedala som mu .
"Ahoj ja som John..."odpovedal tak ako keby musel...
"aha no som rada ze ta spoznavam...."
"hm kiezby to bolo i na druhej strane..." povedal ...no nechapala som ho...
Obrázok
Preslo najviac 15 minut a on mi povedal nieco co som od neho necakala...
"Ty mozes zato ze som tu !!teraz som sa perfektne bavil...noo musim ten cas travit s tebou...s takou co mi neni sympaticka...no proste hroza...nebudem tu stracat cas....Odchadzam ZBOHOM!!!!
Zatvoril dvere a ja somstala v kuchyni a citila som sa ako keby mi niekto bodol noz do srdca....
Obrázok
Stala som pri okne...a pozerala ako John odchadza...ani sa neobzrel...ten pohlad v jeho ociach bol nezabudnutelny ten odpor voci mne....Naozaj som az taka neznesitelna? Skareda?.... :cry: :cry: :cry:
V tej chvili som sa pobrala do postele a tuzila som sa viac neprebudit....
Obrázok

pokracovanie nabuduce...
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Sob 29 Mar 2008, 11:25

2.diel...Nahodne stretnutie....

Vecer ked som si lahla rozmyslala som co budem robit.....Nechcem byt viac sama..samota ma ubiija....cem lasku svojho zivota...chcem si zalozit rodinu...chcem mat deti ktore naucim chodit....rozpravat ...deti na ktore budem patricne hrda...No bojim sa ze ked sa zas prebudim do noveho dna bude to to iste...Stretnutie s niekym ktory mi povie to co John...
Moja snaha vyjde nazmar....Alebo som az taky omyl prirody???
Obrázok
Hned ako som vstala bola som pevne presvecena...ze si svoju lasku budem hladat coj co stoj!!!!Isla som sa obliect,umyt chytila som sluchatka a volala......zvonii zvoni...a ja som coraz viac nervoznejsia..
"Prosim?Tu je vestica"ozval sa hlas zeny ktora mi vcera dohodila Johna
"Dobry tu je Natali...ehm cela by som vas popytat neskocili by ste ku nam??? na chvilkku??....povedala som no citila som sa cervena....a trapna...
"ach ano mohla by som o takych 20 minut pridem vyhovuje??opytala sa
"ano jasne vyhovuje mi to budem vas cakat"povedala som noo uz sto pro si o mne vestica mysli ze som zufala...no ....nek si to mysli ved je to pravda chcem muza svojich snov....chcem niekoho....a preto som ZUFALA...
Zrazu vidim ze sa blizi vestica...isla som jej naproti noo uz som ocakavala od nej lepsie vysledky....
Obrázok
No na moje pocudovanie sa ma opytala kolko som ochotna zaplatit za muza .....Nechapala som prv...nez mi to nevysvetlila poriadne..
"Tak viete niektory muzi...no sa nestretnu len tak kvoli tomu ze maju volno no oni to robia kvoli peniazom....tak kolko ste ochotna dat penazi?mozno medzi nimi bude i vasa skutocna laska..."povedala a sibalsky sa usmievala...
Tato informacia ma zaskocila ....take nieco som necakala...cakala som hocico napriklad i to ze mi povie, ze nikto s vami nechce ist von....
Nooo ona mi ukazala jej zazracnu gulu....Ked som sa do nej pozrela videla som tmu prazdnotu chlad....Toto ma byt moja buducnost?? Cierna tma ? Chlad??? :cry: :cry:
Obrázok
No moje myslienky prerusila opat otazkou "No tak kolko???Mam i ine zakaznicky nieste jedina...a ponahlam sa "videla som na nej ze uz ma ma plne zuby...
"Ach ano prepacte....Dam vam 5.000 bude to stacit???"povedala som
"Ano to uplne stacii"a jej vyraz bol znovu taky ako predtym taky spokojny...s toho ze s cloveka vytiahla peniaze...
Obrázok
Obrázok
No o chvilku spadol muz.....hmm ked som ho uvidela myslela som si ze tu vesticu zabijem...dala mi :evil: :evil: :evil: mi schodzku s obycajnym postarom!!!!!Za5.000 dostanem postara.....tak to bol vrchol....
Obrázok
"To co ma znamenat date mi rande s postarom??? Za 5.000??? Ako ste vobec normalna....Za tie peniaze by ste mi mohli aj niekoho ineho dohodnut a nie postara....."hnev sa vo mne stupnoval...ona to videla a dala mi dalsiu schodzku....Ten chlap...vyzeral ze mu biju posledne dni jeho mladosti....To by bolo ja budem mat babo v brusku a on bude stary sivy....a ked dieta vyrastie on aj zomrie...hm dakujem no neprosim...
Obrázok
Tento den ...bol proste zakliaty....zakliaty v pravom slova zmysle ...uz nikdy nevolam vestici....Taka zrada taka podlost....Videla som ze oproti sa niekto pristahoval....Vizeral ako muz v mojom sne blondak,modrooky....no bral krabice do domu....isto ma manzelku...a cakaju spolu babetko....No ale zoznamit sa s nim mozem ved to neni hriech ...
Obrázok
Boze ten chlap bol v blizkosti este
krajsiii.... :shock: :shock: :oops: :oops:
"Dobry den,slecna alebo pani?? "povedal ten neznamy chlap
"dobry den,slecna...."povedala som a citila ze sa zacinam cervenat.
"O taka krasna dama bude mat isto priatela alebo snubenca...a prepacte nestihol som sa predstavit volam sa Rene Angel"povedal a nadherne sa usmieval...
"Nie bohuzial nemam nikoho ...som sama ...a ani ja som sa vam neprestavila volam sa Natali Hvizdosova...byvam hned oproti... a vy ste sa pristahovali spolu s rodinou?? alebo priatelkou" pytala som sa chcela som vediet ci ...ma niekoho...bala som sa ze povie ano...ale chcela som to vediet...moja zvedavost zvitazila...
Obrázok
"Nie ja som sam...pristahoval som sa s dediny...a chcem si tu zalozit rodinu a najst nejaku tu pracu...."povedal a usmieval sa cim ma hypnotizoval...ten pohlad boze som s neho hotova...
"Ach naozaj....tak ja som tu vyrastala krasne mestoo...."no vedela som to co som potrebovala....
"Mozem vam nieco povedat??"opytal sa tak nezne..
"Ano mozte...a mozme si tikat..." :wink: :wink: :wink:
"Tak dobre.... Strasne sa mi pacis...a rad by som si s tebou niekam vysiel...ovsem ak chces... :oops: ovsem ak nemas iny plan"zdalo sa mi ze sa cervena no ta ponuka ma velmi zaskocila...
"ANO POJDEM RADA" vyhrklo to zomna ani neviem ako....citila som sa nadherne....vobec som necakala ze takto to skonci..
Obrázok
Jemne ma objal...boze to objatie....Myslim si ze snivam...co ked je to sen a ja sa prebudim a vsetko sa mi zdalo??
No on ma len zahrnal samimi lichotkami ....nezne mi bozkal rucku....
Bolo to ako v sne...vsetko take dokonale...
Obrázok
Von v radiu hrali velmi krasnu skladbu on nelenil a pozval ma do tanca....priala som si aby sa ta chvilka nikdy neskoncila aby trvala na veky....aby to bolo stale tak....ja v jeho naruci ako tancujeme...
Obrázok
Obrázok
Vsetko sa tak udialo rychlo....a ani neviem ako a prisiel moj PRVY BOZK!!!!!Tak dlho som po nom tuzila tak dlho az sa to nakoniec stalo...stalo sa to s nim.... :oops:
Obrázok
Na vecer sa mi trebalo pripravit....no musela som sa s nim rozlucit...vedela som ze sa s nim stretnem tak som sa nebala lucenia....nie tesila som sa ked sa zas stretneme....
Obrázok
No len co som prisla pred domom....v hlave mi vyril moj PRVY BOZK
Obrázok


Pokracovanie nabuduce
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Karmen » Sob 29 Mar 2008, 17:22

1 diel bol super :) , druhý :cry: , no, šla i na to príliš rýchlo to s tou vešticou bolo dobré, aj to, že sa do susedstva nasťahoval muž jej snov, ale to ako sa predstavili - žeči ma partnera alebo priateľa - to bolo dosť od veci, a ako sa to rozvýjalo ďalej :cry: -to si kľudne mohla dať aj zasnuby a svadbu a koniec, a pochybujem, že človek cudziemu povie, že prišiel do mesta aby si založil rodinu :cry:
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Sob 29 Mar 2008, 18:08

no a kedy bude ten novy dielik lebo som ho citala na straom fore
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod klei6 » Sob 29 Mar 2008, 19:39

je to nadherny pribeh alke tento druhy diel sa m,i zdal akisi kratki alebo malo komentaru ale urcite sa mi viac pacil 1 die; :P
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Invisible » Sob 29 Mar 2008, 22:40

Krasny pribeh!! Chce to pokracko :oops: :love:
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod stresska » Ned 30 Mar 2008, 00:07

noo podla mna napad nie je zly len ta druha cast bola vazne taka prirychla.. a inac...je to len mnou alebo ma ten blondak make up? :D
„Vyšplhala som sa na najvyššiu horu. Spadla do najhlbších údolí. Bola som v Japonsku aj v Afrike. A pôjdem aj do vesmíru. Ale všetko by som to vymenila za niečo sladké.“ ;-)
Obrázok užívateľa
stresska
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 84
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 18:49
Bydlisko: he

Poslaťod tamuska » Ned 30 Mar 2008, 11:31

no jo 2 je taky rychhlejsi...pretoze ...som chcela rychlo urobit..nieco co bude mat dalej nasledky...proste vsetko co ide rychlo bude mat nasledky....:D
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Ned 30 Mar 2008, 11:32

3dielik......Radost alebo smutok.??

S Renem sme travili spolu vela casu....zoznamila som ho s rodicmi aj s bratom vyborne si sadli brali ho ako clena rodiny bala som sa ze ho tym vyplasim...no naopak on bol rad...Kazdy den chodil zamnou....moji rodicia mi naznacovali aby som ho poziadala aby sa k nam nastahoval...no nebola som si tym stopercentne ista...bala som ho ze ho stratim...
Obrázok
Rozmyslala som nad svojou buducnostou...Budem zit s Renem?? bude o mna stat??Zobrala som si svoje jedlo von...jedla som...a rozmyslala o tom co mi vraveli rodicia...nek sa k nam nastahuje...ale co ked budem sediet stale tak sama ako dnes???Nie uvidim casom ....aj ked presli niekolko mesiace....stale sme spolu a klape to...
Obrázok
Nielen ja som bola myslienkami inde ale aj Igor...Sotva som ho doma videla...Cely tyzden nebol doma...najviac sa doma zdrzal necely den a odisiel to preto lebo si nasiel priatelku no nechcel nam ju predstavit...pod slovami "Ona Vas nechce spoznat...a ja jej rozhodnutie respektujem".Ked prisiel domov ...fu neviem ci on to nazyva uz domov...no len ide do svojej izby lahne si na postel...a s nikym nehovori....uz len cakame na slova odstahujem sa natrvalo rodina....
Obrázok
Noo ked k nam prisiel Rene...neviem zdal sa mi taky nesvoj...nevedela som co mam cakat bala som sa ....ked znervoznel...
"Natali musim to povedat"a hlas sa mu triasol...
"O co ide,???" bala som sa ako nikdy....
on si len klakol vytiahol krabicku s prstenom a spytal sa "Vezmes si ma??"
Moje oci zaplavili slzy stastia...."Ano milacik vezmem"obimala som ho ako keby som ho videla uz naposledy..
Obrázok
Moj otec to vsetko pocuval za dverami...bol rad...lebo to rozkrikoval na cely dom...no moj ocko bol zvlastny malo jedol...uz nebol taky plny elanu....ako kedysi posledne mesiace....to uz nebol on...nevedela som co sa s nim deje....
Obrázok
Rano som sa zobudila a von sa nieco dialo no bolo mi to jedno stale som myslela nato zasnubenie...Noo moj otec robil tajnosti Reneho som rano nevedela najst...Mama sla do prace...brat fuuu o tom som tiez nic nevedela....no naraz sa ozval hlas otca..."Zlatko,zober si spolocenske saty a pod...."povedal otec...a nahlil ma..."Ach ano uz"navliekla som si prve saty co mi prisli pod ruku...Vijdem s domu....a co to nevidim..... :shock: :shock: Rene stoji a caka na mna ....oni pripravili tajnu rodinnu svadbu....Boze take prekvapenie...
Keby som vedela ze sa mam obliect na vlastnu svadbu dala by som si zalezat...a nielen ...tak by som na seba dala prve saty co mi prisli pod ruku...
Obrázok
Uz sme stali...a davali si slub nasej lasky....take to bolo necakane....az ked prislo nato slovo "Natali Hvizdosova beries si Reneho Angela??"
"ANO BERIEM"odpovedala som s velkou radostou...
"Ty Rene Angel beries si Natali Hvizdosovu?"
"Ano beriem"povedal a pozeral na mna ...ako ked sme sa stretli prvy krat...
Obrázok
Obrázok
Prisiel svadobny tanec....vsetci hostia tlieskali a boli radi...moj velky sen sa splnil...splnili sa moje tajne zelania...no mrzelo ma ze moja matka bola v praci...a nevidela moj velky den bola som sklamana...no je to moj den...nepokazim si ho!!!!!!!!!!!!!
Obrázok
Obrázok
Od mojej svadby bol otec este viac cudnejsii nez predtym....sedel sam von...pozeral na hviezdy pozorovala som ho s okna...take smutneho som ho nikdy nevidela...chcela som aby siel k doktorovi no on ze mu nic nieje....ze to sa mi len zda....
Obrázok
Obrázok
Ked som bola v pracovni ....sedel a hral sach....s nikym sa nerozpraval....citila som s neho chlad...neda sa to popysat...
sedel nekomunikoval....nepozdravil vyhibal sa okoliu...
Obrázok
Mama si to prv nevsimla...lebo sa videli len zriedka....a to ked si siel otec...lahnut....co ani vela nepospal...Bojim sa o neho netusim co sa s nim deje...
Obrázok


Pokracovanie nabuduce....
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Ned 30 Mar 2008, 12:50

jej krasne mile fakt juj milucke
\
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod The.Simka » Ned 30 Mar 2008, 12:55

Je to dobré! :D
Obrázok užívateľa
The.Simka
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 87
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 12:07

Poslaťod klei6 » Ned 30 Mar 2008, 13:16

paci sa mi to a tyesim sa na dalsi diel dufam ze bude super len tak dalej :D
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod tamuska » Ned 30 Mar 2008, 14:17

4.diel...pokracovanie...Radost alebo smuttok...

Ked som si isla lahnut rozmyslala som co sa deje s otcom...trapilo ma to no moje myslienky stale prerusoval Rene..Lezala som na posteli...lahol si ku mne a pritulili sme sa k sebe....vtedy som zabudla na starosti....zabudla som na cely svet bola som nesmierne rada ze on je moj... ze nepatri inej....a prisla aj svadobna noc....(Kazdy si domysli co bolo :D :lol: :lol: )
Obrázok
...V tej noci som sa este zobudila na smed...co som citila....sla som do kuchyne ked tak pozeram svieti sa v pracovni...."hm zas to je mama"..vravela som si potichucky...no prv som sa napila....a ked som sa jej sla opytat preco nespi....nestala tam ona....bol tam moj otec...stal pri okne hladel ...hladel niekam do neznama....
Obrázok
"Oci?Nieco sa deje???"opytala som sa ho i ked unavenim hlasom...
"Nie,nic milacik utekaj si lahnut je neskoro"povedal ako keby on mal na hodinkach 3 hodin poobede...
"No viem,ze je neskoro a zaujima ma preco nespis ....od rana si na nohach...este som ta dnes nevidela oddychnut...."tusila som nieco no bala som sa len pomysliet ze ho nejaka choroba ubiiija...
"No eh niesom unaveny....citim sa fit...neboj sa bez si lahnut"Zaklamal ...vedela som to ze klame...nikdy nevedel dobre klamat a preto som ho mala rada
"Ale tati ja viem ze fit niesi!!!!A unaveny si ledva vidis na oci...prosim id si lahnut..."pozrela som na neho s prozbou..
Obrázok
"milacik??"ozval sa smutny hla otca...
"ano,??"...
"Musim ti nieco povedat....noo nevrav to nikomu....nechcem aby sa trapili....Eh no vies....Ked som bol este mlady.. :lol: tak na nam chodil kazdy rok lekar...pozriet nas zdravotny stav...no asi tyzden pred mojim dochodkom....mi zistil ze mam nevyliecitelnu chorobu....nevedel mi povedat ci sa to da alebo neda liecit....proste...ani nevedel kolko mi ostava casu...vtedy som casto odpadaval...no teraz sa to zlepsilo...Bol som aj u doktora a ze vidi zlepsenie...no hocikedy moze nastat zvrat a ta choroba sa vrati ani neviem ako...aspon tak mi to povedal doktor....tak sa kvoli mne uz netrap....vies pravdu a uz bez lahnut..."povedal a nebol trikrat rad ze mi to musel povedat...
Obrázok
Vedela som ze sto pro mu je teraz nanic..ten zly pocit ako keby sa naplnil...no vravel ze je to v poriadku....objala som ho a odisla do postele....
Obrázok
Ked som sa zobudila....co prve ....utekala som pozriet otca ako sa ma no ten ...ako keby sa nikdy neudial rozhovor si cvicil jogu...vraj to uvolnuje telo a dusu...no i mysel...
Obrázok
......po takych 2 hodinach neviem ani ako ani preco som pocula mamu nariekat....plakala ....a trosku zvysovala hlas na otca...."Ako ty ma uz nelubis?? Po tych spolocnych rokoch manzelstva.... :cry: Preco mi vravis teraz ze mam ti dat pokoj...a to ustavicne kazdy jeden den...stravili sme spolu cely zivot...a chcem umriet po tvojom boku...no TY!!!Ty si myslis ze ma to neboli ked nechces sa somnou rozpravat???....Tak to si naomyle..."povedala mama pritom trosku nahnevana ale velmi smutna...
Obrázok
No od tej hadky....bolo v dome asi tyzden ticho...mama a otec nekomunikovali a ja s Renem sme si hrkutali..No az na jedno poobedie...ked som cvicila a prislo mi nevolno....nechapala som s coho...no tusila som....Meskali mi mesiaciky vacsia chut do jedla....sla som na vysetrenie a povedali ze som v prvom stadiu tehotenstva....bola som taka rada .....boze ta radost sa nedala opisat...
Obrázok
Ked som chcela tu radostnu spravu povedat rodicom....tak .... :shock: som neverila ociam....Otec padol k zemi...krcil sa a jeho slova zneli "LUBIM VAS NAVZDY" myslela som si ze....si robi srandu...ze nas chce vystrasit....no nie ....on padol k zemi mrtvy....:( mama bola v praci...zato som ju nenavidela...jeho posledne dni....a ona...stale len a len v praci....Ked zomieral nebola pri nom.....
Obrázok
Ako prvy pribeh Igor....Nechapal co sa deje....pozeral a citil ten isty chlad co ja .....smrt si prisla po otca....boze chcela som to zastavit poprosit smrtku o milost ale neslo to....neslo ...v tej chvili som sa nedokazala ani len pohnut...
Obrázok
Smrtka si pozerala zoznam....chcela som jej ho zobrat a roztrhat.....chcela som aby zmizla...no ona niekam volala....Objavilo sa biele svetlo...pochopila som....uz to konci....uz niet cesty spet...uz sa mi otec nevrati....
Obrázok
Obrázok
A ked si predstavim, ze som mu chcela povedat ze bude mat vnucika alebo vnucku...dietatko ktore nikdy neuvidi...nikdy nepolaska...tak ako mna....Citim sa ze moj svet sa ruca...ruca sa pomaly....ked som zacala konecne verit ze svet mi doprial to stastie...nasla som si muza...dal mi dieta....no....necakala som ze mi ten svet vezme otca.... :cry: :cry:
Obrázok
Moje stonanie bolo pocut na cely dom...nebola som jedina....no podrzal ma Rene stal pri mne....obimal ma ....a posepkal mi do uska..."Nasa Laska bude vecna....Chcem zomriet...jedine s tebou v naruci....Bez teba nie...."povedal to ......no najradsej by som bola keby to tak mama povedala otcovi...:( no ona bola v praci...v praci...a a nikdy inde...
Obrázok


Pokracovanie nabuduce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Ned 30 Mar 2008, 14:19

taky smutny bol :cry: ale aj tak dobry :)
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Ďalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť