Taky je zivot

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Paci sa vam pribeh????

Hlasovanie končí za Uto 06 Máj 2008, 22:55

Ano paci
10
48%
Moze byt
4
19%
Nic moc
3
14%
Nepaci
4
19%
 
Celkom hlasov : 21

Poslaťod katty » Ned 13 Apr 2008, 22:35

Krásny diel, ale prečo má René make-up?? :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Ned 13 Apr 2008, 23:55

Dobrý diel, nie som rada, že sa dali znovu dokopy :? :cry:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 15 Apr 2008, 18:17

Ved pockaj na dalsi diel :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Gatmička » Ned 20 Apr 2008, 17:01

Tamuska ma poprosila o zamknutie na nejakú dobu kvôli učeniu, verím že potom sa k čítaniu jej príbehu vrátite :wink:
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Str 28 Máj 2008, 22:35

chcela by som pokracovat v pribehu ...ale momentalne mi nejako nejde fotit takze paru dieli budu bez fotiek potom vsetko doplnim :) zatial majte strpenie
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Str 28 Máj 2008, 22:37

15.Diel ....TVRDA REALITA....



Kedze nasi mali drobcovia uz vedia chodit aj vsetko tak je cas navstivit lekara....ockovanie necaka.....No aj kto necaka je aj Mortimer chce vediet cije su Tinka a Tamka.....a nielen ona ale aj Ja..

Vchadzame do nemocnice a ja cela napeta...cakam co sa bude diat Danielko sedi doma a uci sa a maly Majky prave za svoju statocnost odolatiu ihlicke dostal sladulinke lizatko....Hned po nom nastal obrovitansky rev Tamka a Tinka sa neceli ockovat co i len to ....cakali ich 2 inekcie a chudinky boli take vystrasene ze musel pri nich byt ocko..
Igor: Moje zlate nebojte sa ja som tu a nielen ja ale i vasa mamicka
Nina:Ano :)Pocuvajte ocka...
Igor:Nina potrebujem sa s tebou vazne porozpravat....
Nina:(Nine zaskocilo bola sokovane o com) Dobre milacik
Zatial co Tamka a Tinke zistovali kto je ich skutocny otec za dverami zacali vselijake vycitky nadavky ..

I:Nina preco davas robit nasim malym testy otcovstva???
N:Eh no vies....
ked v tom somprisla ja...a konecne....cakala som na tuto chvilku dost dlho.. konecne Nina pociti bolest....aku som zazivala ja...Stala som tam ja a Nina nemohla klamat....vedela co jej hrozi...
I:No tak konecne dozviem sa??
N:No tak dobre priznam sa ti....Vies pred svadbou som viedla maly romanik s Mortimerom....No po nasej svadbe som ho neukoncila...
(ked toto Nina povedala Igorovi s celej zlosti vystrelila ruka a dala Nine poriadnu Facku!!!Ninu to neodradilo a pokracovala dalej!) No po nasej svadbe som nespavala len s tebou ale aj s Mortimerom...a teraz neviem kto je otcom Tamky a Tinky....
IGOR NEMUSEL POCUT VIAC VEDEL DOST VEDEL I TO ZE KED TIE KRASNE HOLKY BUDU JEHO NINU VYRUTI Z DOMU A O NE SA POSTARA....

O 1 hod neskor..........
Doktor:Mame vysledky Igor Hvizdos je otcom dievcat...
Nine sa odlahlo...no nevedela co ma v plane Igor netusila nevedela citat myslienky...nic....Ja som bola rada ze su to jeho....
Po dlhej ceste sme prisli domov...cesta bola dlha...vystupili sme s auta ked v tom
I:Nina zbal si svoje veci a okamzite vypadni mam dost rozvadzame sa!!!
N:Igor ja ti to vysvetlim...Ja ta Lubim..
I:Ty ma lubis ja naivny som si to len myslel ale opak bol pravdou jedine co si vedela bolo minat moje peniaze a podvadzanie poza mojho chrbta nechcem ta uz vidiet ....Stretneme sa pred sudom uvidime kto s koho!!!
.....
Nina si zbalila veci...odchadza...ked tak pozeram Rene bezi za nou a pomaha jej s vecami....COZEEE asi neverim vlastnym ociam oni sa tam bozkavaju....Moje sny moje nadeje vsetko sa znicilo ....On nevie ze som ho videla ale ako sa vravi pomsta je sladka....





Pokracovanie nabuduce...
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod emma1 » Pia 30 Máj 2008, 16:39

welmi super diel som zvedava ako sa to bude dalej wywyjat len skoda ze bol bez obrazkov...
Obrázok užívateľa
emma1
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 182
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:50
Bydlisko: RS

Poslaťod tamuska » Pia 30 Máj 2008, 17:09

obrazky mozno budu ked mi s nimi helpne kamoska :) takze mozno neskor :) Obrazky budu
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 30 Máj 2008, 18:02

dobručký dielik, som zvedavá čo bude ďalej
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 02 Jún 2008, 15:23

buduci dielik bude mozno s fotkami ked sa ovsem podari:)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Sob 07 Jún 2008, 13:21

minidielik.... potom uz pride diel s fotkami...

Keď Nina prehrala súd o deti odišla preč do zahraničia a založila si rodinu s nejakým známym hercom....Táto informácia priviedla Igora do hrobu (Alebo mu dopomohla?)...Igor bol chorý a zomrel nečakane....dvojičky boli ešte malé no boli na jeho pohrebe...Do opateri som ich dostala ja mám ich rada ako svoje vlastné i keď ich biologicku mamu nenávidim...

Tinka a Tamka vyrástli na mladé slečny...začali chodiť spolu s Majkom a Danielom do školy....No ja som mala prázdno v srdci...Uz si ani nepamatam kedy naposledy som videla moju matku či vobec este žije...to je otázkou..odišla od nás keď zomrel otec...a od vtedy o nej niesu žiadne správy...

Naša rodina sa blížila pomaly do záhuby Rene odišiel z práce ....ani nepovedal dôvod po večeroch odchádzal a vracal sa až nad ránom.
Chcela som odisť do práce ale keď som mu to spomenula tak začal po mne kričať , že čo si to dovoľujem ...že jedina moja práca je starať sa od deti...Chcela som sa s nim rozísť ale ako uživím sama 4 deti??


Obrázok
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 09 Jún 2008, 17:33

bude este 1 deil a koniec všetkeho
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pon 09 Jún 2008, 17:34

to tým myslíš, že končíš s príbehom? :shock: :(
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 09 Jún 2008, 17:39

tak ja sa zariadim podla kamosky lebo jej som dala moje simska...lebo mne momentalne sims nejde....:( mi odisla od sims grafika :D nevydrzala to ....no a ked som ju i pytala a vravela ze bude fotit neviem ake fotky mi posle uz to neni to co bolo...:( ci bude koniec ta sa presne dozviete ked bude dalsi diel pretoze ked kamoska bude este chciet fotit ak nie tak koncim a ked budem mat svoj notebook ta tam uz budem ficat
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Ned 15 Jún 2008, 15:21

16.


V dome každý spal...moje myšlienky blúdili no nevedeli sa zastaviť chcela som si ísť ľahnúť no uvedomila som si že tam spí René a ja pri ňom nechcem byť už ani minútu musím ho zniesť...kvôli deťom....iný dvôvod by tu nebol prečo vastne naďalej ostáva bývať v mojom dome...
Obrázok
V dome bolo krásne ticho každý spal...Každý ???Tak to netrvrdim...Tamka už dávno spinkala...ale Tinka???
Obrázok
Spravila som si večeru môj život i tak bol o ničom a kebyže priberem niekoľko kíl nemám čo stratiť veď už žijem ako sama....a to že René ešte je stále môj manžel mi už ani tak nepripada...
Obrázok
Jedenie bolo môj ďalši koníček ale prečo???...Neviem chcela som stlstnúť....nechcela som mať dokonalú postavu...nepotrebovala som ju...bola mi proste NANIČ...
Jedla som a život mi plynul veľmi rýchlo..
Obrázok
Tinka sedela za počítačom no keď som sa priblížila znervóznela...
"Tinka deje sa niečo???"
"Ehmm nie Teta nič sa nedeje...."
"Si si tým istá???"
"Ano jasne..."
"A prečo vlastne ešte nespíš ráno máš školu..."
"Niesom unavená ešte trošku budem na internete a pojdem si ľahnúť "
"No tak dobre..."
Obrázok
Odišla som no už som aj pochopila prečo tak Tinka znervóznela....Na internete hľadala Ninu....no neviem či úspešne dufám že nie..
...nielenže Tinka nespala no bolo ich viacej a to Majk a Daniel...ktorý boli zahrabaný v učeni....
Obrázok
Obrázok
Bolo mi zle spať som nemohla....chcela som sa vytratiť s domu a odísť sa zabaviť na diskotehu proste rýchly utek....no otvorila som dvere a René nespal...neviem ani ako sa dostal na hojdačke...celý vytešení keď ma videl okamžite prestal....
Obrázok
Vrátila som sa späť do domu...no nielen ja ale za mnou šiel René a začal po mňne kričať....
Obrázok
"Kde si sa vybrala??"
"Prejsť sa...."
"Ano a o deti sa kto postará..??"
"A čo tak ty ...už by si sa mohol začať chovať ako rodič...!!!!"
"Ano ja...ja sa o tie dve male spratky tvojho brata nebudem starať.."
"Ano a ked si mal flirt s Ninu to nebolo nič??"
"A čo keď som mal ty jej nesiahaš ani po päty..:"
Obrázok
Chcela som mu vlepiť no ovládla som sa...odišla som preeč s kuchňe..... a nechala som ho tam....bola som rozhodnuta...najmem si právnika...
bude ROZVOD:...



Pokračovanie nabudúce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia