Taky je zivot

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Paci sa vam pribeh????

Hlasovanie končí za Uto 06 Máj 2008, 22:55

Ano paci
10
48%
Moze byt
4
19%
Nic moc
3
14%
Nepaci
4
19%
 
Celkom hlasov : 21

Poslaťod klei6 » Pon 07 Apr 2008, 18:03

a ak sa mozem spyatat kedy bude pokracovanie?? :P
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 18:03

Prave teraz ho pisem tak do takych 5 min by malo byt:)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pon 07 Apr 2008, 18:07

Yes! Yes! A ak sa možem spýtať( :P ) tak kto to bol na tej fotke? :oops:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 18:12

Hlavna hrdinka Natali....len prefarbena :D uz neni blondinka :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pon 07 Apr 2008, 18:21

Jeeej, tak ona sa volá Natali?[size=0]ja viem, som idiot[/size] :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 18:28

12.diel Odhalenie

Dni prechadzali ale aferka medzi Renem a Ninou pokracovala stale viac a viac len ja som si nahovarala ze to neni pravda ze su len kamosi a pomaha jej preto lebo caka svoje prve dieta...no hej aj ja som tehotna a tolko mi nepomaha...verim mu a to je podstatne...neverim ze by ma dokazal podviest s takou ...ako je ona!!!!
Obrázok
Obrázok
No mozno som si to ja myslela ze lubi len a len mna...ved preco by si chcel znicit rodinu ma krasneho chlapca a na ceste je dalsie dieta...tiez chlapcek tak preco??Moje myslenie ze ma podvadza...som chcela vypustit ked mi zhorel obed....nebola som na nic sustredena vyrila mi otazka PODVADZA MA????
Obrázok
Pomaly som davala na stol moje pripalene palacinky...ked si za stol sadol Igor a vedla neho si sadol maly Daniel ani nechapem ako na tu stolicku vysiel...bolo mi to zahadou ...cely den je dnes trosku popleteny a k tomu ma vecer Daniel narodeniny jeho ocakavane...
Obrázok
Moje tehotenstvo mi dalo dost zabrat a ked mi Igor povedal ze cez noc bude s Danielom tak som bola velmi rada konecne sa vyspim...a nebudem musiet vstavat kazdu pol hodinku....Je 11vecer a Igor neni v posteli a ani v inej izbe netusim kde sa vyparil....
Obrázok
Cakala som na neho chcela som ho citit jeho blizkost i ked to v poslednej dobe dost medzi nami skriepilo i tak...chcela som mat istotu ze je pri mne ze ja som ta ktora je pre neho cely zivot...ja...
No nie....zaspala som po hodinovom cakani....no on si pokojne spal pri Nine...ved to ...Igor sa staral o dieta ja hlupa tehotna som spala vo svojej posteli a on prinej!!!Pobral sa od nej az nadranom...
Obrázok
.....
7.00pozriem vedla seba...postel je stale tak ulozena ako som ju nechala rano...kde spal???....Tak toto nie...o chvilku pozriem Rene ide v pyzame a smeruje ku mne s falosnym usmevom...
"Ako si sa vyspala milacik??"
"Ako som sa vyspala???Mozes mi laskavo povedat kde si bol??"
"AKo kde som bol na zachode...."
"Ja nemyslim teraz !!!!Ale cez noc kde si bol"
"Ahaa cez noc bol som...no eh. bol som pozriet na Daniela ale videl som ze je tam Igor tak som sa siel von poprechadzat..."
"Ano von poprechadzat????"
"ANO"
"A bolo ti von teplo??"
"Ano bolo teplo "
"Hlavna vec ze vecer som sa zobudila nato ze von fuka strasny vietor ....no hlavna vec ze ty si vecer pobehujes v pyzame ....a je ti teplo!!!Tak hovor pravdu kde si bol!!!!"
"Vies co nemam naladu!!!"ked toto povedal zobral sa a rychlo niekde odisiel vten den som citila ze sa nieco stane ...nevedela som to opisat ale citila som to..
Obrázok
No vecer ma Daniel oslavu...tak som vypustila vsetky ostatne povinnosti a supsa do pecenia torty....prisiel cas....stala som tam s nim ...Igor bol v praci a do dveri vosli Rene a Nina ako stale SPOLU!!!!
na cele hrdla kricali "VSETKO NAJLEPSIE DANIEL"
Obrázok
Obrázok
Bolo po oslave a ja som sa rozhodla pre zmenu image...ach co tu ale mame....farba....cervena....No tak co uz ved zmena je zivot....
Umyvadlo bolo cele cervena a moje dielo bolo dokoncene konecne som nemala pocit...ze som hlupa prefarbena blondina....
Daniel si siel lahnut pretoze rano ho caka prvy den v skole....
a tak som sa rozhodla si ist zaspievat trosku sprijemnit cas...
Obrázok
Den cely popleteny unavny zaroven krasny....Moj maly Danielko uz nieje az taky maly....Ale stale je Moj ....
Pozeram sa s okna a rozmyslam ako to bude o tie 10 roky neskor...kolko budem mat vnucat....kedy mi povie Daniel mami som zalubeny....ked v tom mi odtiekla plodova voda....."COOOO"
ano zacala som rodit...ani neviem ako a uz dalsi maly drobec sa pytal na svet....
Obrázok
"Natali co ti je"ozval sa hlas Igora...ach tak strasne by som chcela aby to povedal Rene...no nie ten ani do izby nevosiel nezaujimala som ho ja ani dietatko...
"Ja rodim Igor...ja rodim"
"Mami ......"Ozvyval sa decky plac...
"Neplac ...to bude v poriadku mamka len rodi"oznamil mu Igor..
"aha takze mamka neumrie??"
"Ako ta mohla napadnut taka hlupost?"Opytal sa Igor sa pousmial sa
Obrázok
Moj vyraz tvare napovedal tomu...ze chcem koniec ....no po dlhej bolesti prislo to male krasne nevinne stvorenie....ked som sa mu zahladela do oci ako keby som sa pozerala na Daniela....ked som ho prvy krat drzala v naruci...bol nadherny...a jednoznacne som mu dala meno MAJK
Obrázok
Ked som drzala to male krasne telicko a chcela som sa pobrat ho ulozit...Rene vosiel do izby ani na mna nepozrel...ani si nevsimol ze ma dalsieho syna...a dokonca ze sa vola Majk!!!!Mala som zlost...nic si nevsimol chodil....a stale bol zamysleny....No ja som vyhladla...co u mna nebolo nic nove....a nielen najest som sa stihla ale aj upravit...
Obrázok
Ked som tak pozerala zas som Reneho nevidela v izbe....tak som sla do Danielovej Rene tam ovsem nebol...tak som sa zohla a dala mu sladku pusu na dobru noc...ked som zbadala Reneho siel k Nine...
Obrázok
Chcela som ist za nim...ale? s deckej izby sa ozyval plac Majk ....prebalila som ho dala mu sladku pusinku a sla som do Nininej izby!!!
Obrázok
Coze to co ma znamenat Rene siel k Nine a pobozkal ju....moje sny moje tuzby sa rozplynuli....isla som k nim blizsie...no i tak si ma nejako nevsimli...nevsimli si moju pritomnost!!!
Obrázok
Moj svet sa zrutil tak strasne som ho lubila tak velmi...a on ....on ma podvedie ja uz neverim....neverim jeho slovam....Preklinam den ked som ho spoznala v ten den som si myslela ze budem stastna ze budeme spolu tak dlho ako moji rodicia...ktory...sa lubili po cele manzelstvo...ale toto ...som naozaj necakala....mame spolu 2 deti a on..on si kludne chodi za inou...keby niekde prec...ale s Manzelkou mojho BRATA!!!
Obrázok
Tak toto nie.."Ty si obycajny klamar...nenavidim ta!!!Nechcem ta uz vidiet!!!" moja zlost prekvytala....chcela som ho zabit...chcela som mu nieco urobit vyhodit ho z domu...no zmohla som sa len na to jedno ze som ho udrela a nic viac...Citim sa ako obycajna chudera co nic nedokaze...
Obrázok
Obrázok
"Vies co....Uz nikdy neuvidis mna ani deti!!!Mam toho dost!!!Ako hlupa som ti verila ako hlupa som si ta vzala a ty si ma len podlo zneuzil!!!!"
"Ale ....."
"Ako ale ziadne ale nebude uz nebudem tolerovat tvoje hlupe vyhovorky ktore nemaju ani zaciatok ani koniec dost toho bolo!!!!Konec"
"Ja ta lubim"
"Ty ma Lubis???A preto ma podvadzas s Ninu???"
"Ona ma pobozkala..."
"Ach ano ona ta pobozkala a ty chudacik si sa branil zubami nechatami aby to nerobili zeeee...."
V tej chvili som sa citila byt volna...no ked v tom sa stalo nieco neuveritelne Rene spadol na zem...a zacal bluznit....on sa zblaznil...nezniesol pocit ze som ho pristihla pri nevere...a zlozil sa s toho....
Obrázok
Jedine co mi ostavalo bolo volat doktora...no ten prisiel az po 15 minutach a pokial nechodil on tam robil sliepku a vselico ine...nakoniec sa ho podarilo dat do kopy...
Obrázok
"Natali....prosim ta velmi pekne prepac mi to....slubujem ze uz nikdy viac to neurobim....neodhadzuj nase spolocne manzelstvo...mysli na deti ake to budu mat bez otca tazke.."
"Ano ja som nato myslela ale ty nie...ty nie ty si ma musel podvadzat....vies co chod mi s oci!!!!!"
Obrázok



Pokracovanie nabuduce....
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Pon 07 Apr 2008, 18:34

juj krasne ja chem ece :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 18:37

tak dalsie dieliky az fakt neskor...lebo...sa mi treba ucit 3 strany v sj ...a pri sims som sa naucila az 1 :D co neni bohvieco...a dala som za den 2 dieliky...az ked tak dam diel v piatok pretoze vtedy mam najviac casu na sims :) cas mam v pondelok a v piatok pretoze ostatne dni ma brat nepusti
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Pon 07 Apr 2008, 18:42

ja budem plakat :angry: ja ju asi prizabijem :whistle:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 18:44

heh mozno ked sa naucimdo 18 tak zapnem sims...a skusim este nieco pofotit...ale tak nedavam velku nadej ....
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pon 07 Apr 2008, 18:48

Super diel :( ja tu Ninu aj Reneho zabijem :x
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 19:33

dam vam uputavku na 13 diel...ale ten diel bude az v piatok takze lumte svoje hlavicky co asi bude....a fotka sa vam bude pacit :D
Takze toto su NINE DETI 2 DIEVCATA :D

Obrázok
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Pon 07 Apr 2008, 19:37

jeko ale ty sa mojka uc lebo chcem novy dielik
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod tamuska » Pon 07 Apr 2008, 20:02

Tak tento dielik je pre prasiatko a tych co citaju moj pribeh :)

13diel....1.polovica...


Po tom incidente co sa odohral v Nininej izbe som nemala chut vidiet nikoho len svoje deti...no sla som az za Majklom pretoze Daniel bol prvy den vo skole .... no tesim sa ked pride a povie ako bolo som rada ze aspon mam deti na ktore sa mozem spolahnut niekoho kto ma nezradi...
Obrázok
Ked som ulozila Majkla do postielky hned zaspinkal taky maly krasny anjelicek...Vojdem do kuchyne s nadejou ze nikoho tam nestretnem....no mala som stastie nebol tam nikto...mala som chut na cerealie tak dlho som ich nemala ze ani nepamatam ....na ich chut...
ked v tom sa predomnou zastavila Nina...
Obrázok
"Ehhmm...Natali? JA....Ja....by som sa ti chcela ospravedlnit...."
"Ano?Ospravedlnit?Ja nechcem ospravedlnenie ja chcem vediet preco?"
"Vies ....mne sa Rene nepaci....neni moj typ...on v kuse chodil zamnou a stale mi vravel nejake tie pekne slovicka...ved to poznas ked si tehotna tak ta vsetko zobere 2krat viac....a ja som dost precitlivena..."
"Ano viem...ale i ty vies ze Rene je moj manzel!!Ze ja som ti dala strechu nad hlavou....vdacis zato mne!!!Igorovi som tiez pomohla....ponukla som mu byvanie a ako si sa mi odvdacila???Tak ze si mi zvadzala manzela??"
"Nie to nie je tak ako si myslis ....on zvadzal mna....Vies ja som si narobila dost problemov ked si ma pristihla s Mortim...on bol moja prva laska....on ma lubil bez penazi taka aka som...a proste...teraz mam dost ked neviem cije cakam dieta...."
"Tak to jednoducho skonci!!!!"
"Ale ako ??"
"Renemu povec co si myslis:.....a id na testy....a potom uvidis ked bude dieta Igorove...mozes tu ostat a ja na vsetko zabudnem....ale ak nie ...ty si pobalis veci a odides co najdalej!!! Rozumela si??"
Obrázok
"Ano rozumela ....dakujem ti pekne ze ma chapes..."
"Prave to ze ja ta nechapem...ale je i tak dost ze si sa prisla ospravedlnit....i ked si to nemusela.."
"Vies ja tvojho brata naozaj lubim....a nechcem o neho prist...."
"Ja uz ziadnym reciam neverim prepac idem za Majklom..."
------
Vychadzam s kuchyne a na chodbe stoji Rene...co som komu urobila ...ze som tu stretla jeho...zas pocuvat ako ho to mrzi...no on neciti tu bolest on to nevidi...ako ja...ze ma podviedol zradil moje srdce.....on nie on je zaslepeny on chce aby vsetko bolo tak ako on si praje ale nie ....to skoncilo...
Obrázok
Zbavila som sa ho ....ked som dosla k postielke Majk spinkal....zamyslela som sa vlastne preco som bola v kuchyni...az potom mi doplo ze som si nechala na stole cerealie....sadla som si oknu vyhybala som sa spolocnosti....Uz v tomto dome som neverila nikomu nikomu okrem deti ktore su nevinne....a su moje...
Obrázok
Zatial co ja som travila cast v kuchyni Rene mal zas zachvat blaznostva...zobral muku a robil ako by to bolo jeho dieta....uz som neverila ociam on je blazon...za vsetkosi moze sam ked to poje tak dalej dam ho do ustavu nek ho daju do kopy...ved taky clovek moze byt nebezpecny pre male deti...
Obrázok
Obrázok
Zas zvoni telefon...a ako inak stale je to pre Ninu....
no bol to zvlastny telefonat...
"Prepac nemozeme sa stretnut no vies som chora...a nechcem nikoho vidiet maj sa..."
Kto jej mohol volat a odmietla ho ...s klamstvom....vrtalo mi ci nie nahodou Mortimer a on nevie ze Nina je tehotna...on nevie ani ze je vydata...co sa cudovat...
Obrázok
Po necelych 5 hodinach pocut hrozne vykriky....podla vykrikov mi svitlo v hlave ze Nina rodi....ako prvy pri nej stal Igor...ano muz jej muz....
No o chvilku som len pocula "Milacik mame 2 krasne dcerky"
Obrázok
No stale zahodou ostava kto je ich pravy otec...ved tie male su od seba odlisne....
Obrázok
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Pon 07 Apr 2008, 20:24

jejko krasne a uz si sa poucila :shock: :o :shock:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia