Taky je zivot

Všetky uzavreté príbehy k The Sims 2 si môžete prečítať ešte raz v tomto archíve.

Moderátor: Sašena

Paci sa vam pribeh????

Hlasovanie končí za Uto 06 Máj 2008, 22:55

Ano paci
10
48%
Moze byt
4
19%
Nic moc
3
14%
Nepaci
4
19%
 
Celkom hlasov : 21

Poslaťod prasiatko » Ned 15 Jún 2008, 15:58

rozvod to nie :cry: :evil: :cry:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod tamuska » Pon 16 Jún 2008, 18:52

17 diel...


Rozvod....to slovo mi znelo stále v hlave....čo potom...no nič nemôžem sa ďalej takto trápiť znášať jeho urážky...nie koniec....rozmýšľala som kde podám žiadosť o prácu no nič ma nenapadalo...som v niečom dobra????
No áno som v hudbe ale tam môžem rýchlo klesnúť...čo keď ma spev neuživí ň....No nič moje jedine prianie bolo zbaviť sa Reného raz a navždy...žiadni strach nič ...
Obrázok
Bola som v kuchyni umyvala riad...bola som bežná žena v domácnosti nikým nerušena nikým nechcena.....moja vekova hranica sa šírila ku koncu...ale ja som nechcela byť stará ja som chcela byť mrtva...
.....
V kuchyni už jedol René ako inak sám....no ošmietali sa tam Tamka a Majk...no to su ale neposlušníci....najmä ten moj Majk
"A Tamka vieš o tom že večer keď zaspíš ta príde strašiť tvoj tatko??"
"Nie nie to neni pravda..."
"Ale je večer keď zavrieš oči ťa unesie.."
"Nie nie...ocinko ma má rád a nema ma prečo unášať..."
"Ale áno lebo ..."
"Majk...okamžite ju prestaň strašiť..."Mala som toho dosť a hneď som to zarazila chúďa Tamka...celú noc nemohla ani oka zažmúriť..
Obrázok
Konečne prišlo ráno deti sa pobrali do školy....jedine kto ostal doma je Daniel...ten mal riaditeľské voľno aspoň tak to tvrdil on..
Obrázok
"Tati???"
"Ano Daniel.:??"
"Počul som včera večer že ste sa zas hadali a spomenuli ste i Ninu....Tamkinu a Tinkinu mamu...."
"No vieš...ako ti to mám vysvetliť..."
"No mne veľa netreba vysvetľovať...mne stačí vedieť či si mal niečo s Ninu...."
"No nechcem ti klamať si už skoro dospelí...a poviem ti preto pravdu...Ano mal som niečo s Ninu...."
"A vieš o tom že mama si chce zavolať právnika a chce rozvod???"
"Ona to neurobi...bezomňa je nula...."
"Ale takto o nej nevrav!!!!!"
"A prečo nie jedine čo vedela bolo starať sa do toho do čo jej nič...."
"Vychovala nás..to je ti málo???"
"Pravdu povediac áno..."
"Tak potom prečo si si ju bral...."
"Tak dobre...poviem ti to ....ale nebude sa ti to ani trošku páčiť...L"
"Mne je to jedno i tak žijem od mala len a len v klamstve..."
"Tak bolo to dávno čo som stretol tvoju matku no vedel som že je veľmi bohatá...ja a Nina sme spolu už chodili....A tvoja mama si ma zobrala do týždňa proste rychlý premyslený plán.."
"Takže ty si moju matku nikdy neľúbil???"
"Pravdu povediac nikdy ma nepriťahovala...tie roky som ju znášal len kvoli vám a peniazom...."
Obrázok
Daniel viac nepotreboval počuť vedel toho až príliš ...vedel i to že nebol splodený s lásky....no bol ale len s polovičnej...cítil sa mizerne...cítil prázdno....
Zatiaľ som ja hrala na klavíri a tak relaxovala lebo som zbožňovala hru na klavíri....bolo to ukľudňujúce...
Obrázok
....Konečne dorazili domov deti...ako stále Majk sa prišiel privítať a zdrhol niekde preč...ako mali deti stále v pláne...povedať ahoj...a dosť...Keď som si všimla že k nám prišla nejaka holka...neprišla za Majkom...ani nie za Renem ale za DANIELOM....
Obrázok
Ta holka vyzerala milo...nikdy som ju nevidela...a tak mi aj pripadá že je to Danielova priateľka...nikdy nám nepovedal...mami mám frajerku to by sme museli oslavovať že niečo takéto on nám povie....
Obrázok
S jeho izby bolo počuť smiech...rozprávanie vvšeličo...no ako to dopadne s ňou???tak to netuším nechajme sa prekvapiť...


Pokračovanie nabudúce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Str 18 Jún 2008, 13:54

jeko zlate tesim sa novy dielik :lol:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod tamuska » Pia 20 Jún 2008, 18:42

dakujem ti prasiatko len ty citas moj pribeh...a este neviem ci budem dalej pokracovat ci pridam este jeden diel alebo viac...to sa dozvies o tyzden
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Str 25 Jún 2008, 21:31

Koniec


Noc bola tmava a Daniel si našiel končne priateľku trvalo to dosť dlho....všetci sú spokojní i ja som spokojná...prečo???Rozviedla som sa s Reném a cítim sa voľnejšia...i ked ho vídam s jeho novou manzelkou alebo priatelkou ...ani neviem moj život sa bliži ku koncu srdce mi už neslúži tak ako niekedy....neviem neviem....A čo sa stalo s dievčatami???
Nina si ich zobrala a teraz byvam sama v doma....bez Daniela a bez Majka....ktorý si svoje životi zariadili inak bezomňa......


Koniec príbehu
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na TS2 Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia