Najkrajšia Simka alebo Simík

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Najkrajšia Simka alebo Simík

Poslaťod LaRak » Pia 13 Mar 2009, 19:49

Tu ukážte aký máte talent na vytváranie simov v rôznom oblečení
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: Najkrajšia Simka alebo Simík

Poslaťod LaRak » Pia 13 Mar 2009, 19:55

Takže najprv sa musíte prihlásiť takže pridám otázky:
1.Aké máš datadisky rád/a?
2.Aké máš minidatadisky rád/a?
3.Tešíš sa na Sims 3?
4.Ktorý datadisk ťa najviac zaujal
5.Dôvod prihlásenia do súťaže

Prosím ozvite sa a napíšte, prvú súťažnú úlohu oznámim keď bude prihlásených 5 ľudí takže sa ponáhľajte!
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: Najkrajšia Simka alebo Simík

Poslaťod matusho » Pia 13 Mar 2009, 20:15

night live.seasons,kupelne a kuchyne,tesim atd. fotku nemam
Ja som FunRadio...ale aj SIMGAMBLER...alebo ako sa to pise
Obrázok užívateľa
matusho
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str 23 Apr 2008, 18:10
Pohlavie: Sim

Re: Najkrajšia Simka alebo Simík

Poslaťod David » Pia 13 Mar 2009, 20:20

omg to je demence
1. sutaz musis prekonzultovat s adminom
2. precitaj si PRAVIDLA tejto temy aj celeho fora
3. to je nejaka anketa ake mam rad minidatadisky a datadisky?
Aby sa nestávalo to, že sa každý bude pýtať či daná súťaž je povolená tak Vám sem budem písať oznamy.Čo sa týka ďalších súťaží toto je posledná ostatné sa môžu spustiť po skončení súťaží :) Takže mi pm ani do v tedy nepíšte. Pretože sú ďalší čo už písali a tý budu nasledovať. Tebe Ríkúšik prajem veľa šťastia nech dôjdete do ciela, a prihlasených prosím aby súťaž zbytočne nenaťahovali pretože sú v poradí aj iné súťaže na ktoré sa môžete tešiť :wink:
A tiež si odpustite v súťažiach komentáre, tipu. "Ja by som sa prihlásila, ale nemám čas." Myslím že organizátorovi súťaže je jedno že by si sa prihlásila, je mu ide o tých prihlásených.

1. Pred založením súťaže sa prosím cez PM poraďte s administrátorom.

2. Žiadna súťaž nebude povolená bez toho, aby jej zakladateľ nemal dobre premyslený jej priebeh, spôsob hodnotenia súťažných úloh.

3. Prvý príspevok musí bezpodmienečne obsahovať informácie požadované v bode č. 2, okrem toho musí byť zadaný prihlasovací formulár, a predbežný odhad koľko bude mať súťaž kôl a ako dlho bude trvať.

4. Každý môže mať naraz iba jednu súťaž.

5. Nezakladajte súťaž ak v nej nebudete pokračovať!!!

6. Súťaže, ktoré nebudú obsahovať požiadavky uvedené v bodoch č. 2. a 3. budú bez varovania zamknuté. Všetky požiadavky na to, ako má dobrá súťaž prebiehať som uviedla v pravidlách vyššie. Administrátor alebo moderátor sa následne rozhodne, či danú súťaž zmaže alebo požiada autora o jej dopracovanie.

7. Autorovi, ktorý iba začne súťaž a nedokončí ju z dôvodu, že o ňu stratí záujem bude po druhom takomto zlyhaní zakázané vytvoriť novú súťaž. Tým, ktorí sa pred založením súťaže nepodaria a súťaž bude v rozpore s týmito pravidlami, bude založenie ďalšej súťaže zakázané okamžite.

8. Fotky, ktoré budete vkladať pri plnení súťažných úloh, nesmú presahovať šírku 600 pixelov.

Ďakujeme, že tieto pravidlá budete rešpektovať.

Tieto pravidlá platia pre každého bez rozdielu od momentu, keby boli zverejnené a na ich dodržiavaní sa bude trvať!
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim


Späť na Menšie TS2 súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť