Tematické bláznenie VYHODNOTENIE 3.KOLA

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Spĺňa táto sútaž vaše záujmy? Ste spokojní?

Paráda! Konečne spojenie toho všetkého!
28
61%
No no vlastne je to v pohode, ale niečo mi tu chýba
6
13%
Hm..nezapojím sa nemám na to podmienky
4
9%
Hm nezapojím sa nemám záujem
8
17%
 
Celkom hlasov : 46

Poslaťod Sasiq » Str 10 Dec 2008, 23:22

lebo vsetko to maju take dobre :D asi....
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod savi3 » Pia 12 Dec 2008, 18:27

Hlada sa Schischa! :oops: moj posledny porotca ktory je asi nezvestny :o
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Uto 16 Dec 2008, 13:46

OK kedze schischa je nezvestna!!! a vypadli i ludia...mam navrh, ale musite mi ho odsuhlasit...chcete hodnotenie bez jej slov? :( [u][/u]
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Uto 16 Dec 2008, 16:35

Podľa mňa by sme aj mohli pokračovať, zase sa to ťahá ako v iných súťažiach :roll:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod babyblue » Uto 16 Dec 2008, 17:19

tiež si myslim že vysledky by sa mali zverejniť bez jej hodnotenia,aby sa to nenaťahovalo :)
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Uto 16 Dec 2008, 17:30

myslim ze sa to taha uz dlho, ja sice nesutazim no mala by si tam dat vysledky bez toho hodnotenia
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod sobull » Uto 16 Dec 2008, 17:50

hej, daj hodnotenie aj bez nej, ved nemozu cakat vecne hadam :) ked sa schischa vrati, tak do dalsich kol moze hlasovat zase hadam..
Obrázok užívateľa
sobull
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 805
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 04:24
Pohlavie: Sim

Poslaťod savi3 » Uto 16 Dec 2008, 20:21

VYHODNOTENIE





savi3

babyblue..taaak, kedze ty si si vzala na musku extrem aj to tak chapem, extremne ruzovo nebyckove baby, extremne cukrikovy chlap:D a mne sa to paci! mne sa paci ako s nimi blbne v slipoch ake je to intimne cele....

takze ja davam sim 5, miestnost 5
10



eva..chapem ze si si vzala na musku takeho homosexuala suchara inteligenta, ale ano...maju i taku vlastnost, ze musia mat perfektne veci/mam skusenost../ ja akoze s nim som spokojna:d i ked nie je pekny do tvare, ale o to nejde! Mne to splnilo ocakavanie v tomto smere! v smere inteligenta netykavky ti davam 5 bodov:D

a miestnost...chapem ze vysoka skola..ale i tak mi izba pride viac chlapcenska ako zenska...prepac...3

karmen..taaak a ty si predstavila chlapca..ktory to taji, je mily, ale taji to...proste tak to vnimam a aj taky su:D a ja mam pocit ze v tomto smere tiez za 5..i ked ta kosela brrrr:D:D
a miesto? mnooo kedze si sa pokusila o chudobnych studentov a mam pocit ze obe vieme ake to je byt chudobny vysokoskolak...podla mna si trafila i to..originalne..ale nieco male mi chyba 4

luana...akoze...zlato si one of the best:D
homosexual s bandou obdivovateliek a priateliek v teen veku...nemam slov na chlapca je kraasny 5 a miestnost..ano nie je to typicka zenska miestnost, ale ty si ukazala ako si zenske flexibilne miestnost spravia:D 5



invisible...najskor sa mi to vobec nepozdavalo....ale potom mi to prislo ako fajne, leboo mi prislo z prvoti ze tam chybaju zeny:D moj priatel gay maaa cca 15 kamaratok na jednu ruku:D a povahu si dala podobnu...
mno ale nakoniec si nieco dala ine ako ostatni...a tym si si ziskala za chlapca 5
ale miestnost..juuj pride mi ako z vykladu na potahy ladene s tapetami...viac vzorov by som dala...3


sasiq..hmmm
tak miestnost ti vysla i ked skoda tej zltej na stenach:D:D 3
a co sa chlapca tyka, skoda ze nebol hlavny hrdina, on mohol predvadzat modu:D:D 3



pumukli



Babyblue – 7

Sim – Samotný sim- homosexuál v pohode, baby sú tiež fajn, páči sa mi ako si ich typovo rozlíšila, že tam máš dievčatá rôznej farby pleti, akcie pekné - živé, nafotené celkom dobre. Akurát text nieje zlý, ale ani až tak dobrý, celkový dojem na - 4

Miesto – Vidno, že si si dala záležať, miestnosť je bohatá na detail a je celkom jasné, že je to dievčenská izba. To je všetko super, avšak tie okná mi tam akosi nepasujú, a na veci ako sú štvorcová sieť som ja veľmi háklivá. Dávam- 3

Eva – 4

Sim – Tak ako som bola očarená v prvom kole a za tým si stojím, tak som rozčarovaná teraz v druhom kole. Zuzana a Jana vyzerajú ako síce pekné, ale predsa maminy a nie ako študentky VŠ. Neviem čím to je možno nevhodným typom účesu, makeupom alebo zlým výberom oblečenia. Ako študentky by mali pôsobiť skôr športovejšie pohodovejšie a oni sú príliš vyfintené, naškrobené. A samotný Arnošt je tiež len taký nič-moc, výber oblečenia nieje práve najšťastnejší, pripomína skôr seniora ako mladého študentíka a tu mi zasa naopak ako homosexuál príde príliš málo nafintený. Takže, je mi to ľúto tentokrát to je len – 3

Miesto – No možno by som uverila, že je to internátna izba, za nábytok aký nám pridelia nemôžeme, avšak by som nikdy neuverila, že je dievčenská. Veľmi málo drobností, ktoré ženy rady používajú. Navyše je strašne tmavá, pôsobí príliš temno , doslova zatuchnuto a je tam príliš veľký poriadok. Babské vysokoškolské internátne izby teda vyzerajú celkom inak , je tam častokrát bordel ( kúsky oblečenia, veľa kozmetiky, kníh, papierov, kabeliek, topánok a niekdy aj plyšákov ), občas aj veľa plagátov, fotografií a rozhodne je tam útulnejšie ako si ty znázornila. Poznám to z vlastnej skúsenosti. Začať s VŠ ešte neznamená skončiť s pubertou Wink Dávam – 1

Karmen – 6

Sim – Homosexuál je trochu suchý, ale vzhľadom na to, že to nieje typ homosexuála o ktorom by to bolo vopred známe, a vykričané, tak povedzme, že v pohode. Baby a akcie sú celkom fajn. Bublinky sa síce vyskytli, ale väčšinou boli k téme. Dávam – 3

Miesto – Tak tie študentské domčeky v univerzitných mestečkách mám veľmi rada smile Zariadené fajn, len mi tam chýba viac detailov ( dekorácia , nábytok ), ale oceňujem, že nevidím žiadnu štvorcovú sieť. Dávam – 3

Luana – 8

Sim – Jurko v pohode, dobrá sádra – ( dobrý nápad ). Baby sa mi menej páčia, tie ich účesy sú už trochu moc. Text fajn. Akcie v pohode, pózy si tiež vybrala starostlivo, ale môj celkový dojem zo simov je tentokrát len na – 4

Miesto – Nemocničná izba je zariadená fajn, aj je dostatočne uveriteľná , ale dievčatá museli mať ešte asi aj nejaký fúrik za dverami, keď hento všetko mali zo sebou :-D, ale páči sa mi, že si si dala záležať aj na detaile. Naozaj sa ti podarilo vytvoriť dievčenské prostredie, avšak v tvojom prípade je tam toho možno všetkého až príliš, že to pôsobí už až trochu chaoticky tak trošku nepríjemne rozbito, takže dávam – 4

Invisible- 8

Sim – Homosexuál – Perfektný veľmi sa podaril, Claire menej a málo ju vidno, Christopher bol tiež veľmi fajn smile , text sa mi páčil, fotky pekné, akcie dobré, dokonca aj bublinky sa hodili a hlavne boli k téme. Zadanie bol však dievčenský kolektív, a ty tam máš len Claire. Dala by som 5, lebo to, čo máš je takmer super, ale takto dávam iba – 4

Miesto – Každý priestor, ktorý si vo svojej práci využila bol veľmi fajn zariadený aj odfotený. Všetkého tam bolo tak akurát. Avšak, nebolo to prostredie typicky dievčenské, zasa by som najradšej dala 5 ale takto dávam opäť len – 4

Sasiq – 5

Sim – No trochu moc namalovaný, inak outfit v pohode, aj účes je fajn. Dievčatá len tak, že dobre. Text milý. Akurát mi nesedí tá pasáž, kde Mandy akože piští : ,, Tina jaaa....“ a kde jej akože steká pot z tváre, ak je Mandy tá ryšavá, tak tá tam len tak stojí a vôbec sa nezhoduje jej interakcia s tým, čo stojí v texte. Celkový dojem – 2

Miesto – to musí byť nejaký drahý internát :-D . Ale v pohode izba, pravá dievčenská. Síce mi k tomu nábytku trochu nesedí tá maľovka, ale dobre. To by ani tak nevadilo ako zasa tá otrasná štvorcová sieť za oknami. Ja som na ňu alergická. Dala by som rada viac, ale takto dávam iba -3


sobull


no.. v prvom rade.. vsetci mate zaujimave vnimanie homosexualov... Laughing

babyblue:

miestnost - 4
- ale hej, v pohodke, je to sice taky dost pekny internat (kedze tie nase slovenske vyzeraju tak, ako vyzeraju..) , ale moze byt Smile
chalanisko - 4
po dlhsej uvahe.. viacero veci sa mi nepacilo, napr. ze o nom hovorili v zenskom rode atd, potom to, ako sa vyjadroval.. ale jo, su aj taki, nie vsetci, ale su, takze nemam dovod protestovat Smile


eva:

miestnost - 1
chapem tvoj zamer, lenze zadanie bolo, ake bolo.. aj seriozne vyzerajuca izba moze mat v sebe nadych zenskosti a ten, ta tvoja, postrada.
chalanisko - 1
u mna nie, nesadol mi, nicim..


karmen:

miestnost - 3
taky priemer, su veci, ktore sa mi pacia a su aj take, ktore mi prekazaju Smile napr. farebne si sa s tym mohla viac vyhrat, so stenami v tej tanecnej miestnosti napr.. nevravim vsak, ze si to mala vymalovat na ruzovo, dalo by sa to zariadit aj v inych farbach Smile
chalanisko - 4
ale vela zavazilo jeho spravanie, totiz nie kazdy gay musi byt na pavielov obraz, takze plus u mna. mimochodom ta oranzova kvetovana kosela je velmi zla.


luana:

miesnost - 2
no.. nemocnicna izba.. napad je to dobry podla mna, celkom, aj ked sa tak uplne nezhoduje so zadanim, ale hodnotim skor prevedenie, takze tak..
chalanisko - 2
aj to len za ten zaver pekny.. preco preboha ma DAMSKE tricko??


invisible:

miestnost - 4
ale hej, pekna.. chyba mi tam trochu neporiadku.. moc uhladene to je.
chalanisko - 2
mam z jeho osoby zmiesane pocity.


sasiq:

miestnost - 3
ano, je to dievcenske, je tam bordel, ale nepaci sa mi to, nejako to nie je podla mojho vkusu, neviem, nepaci sa mi to proste.. ale kedze si vyhovela zadaniu, ok.
chalanisko - 1
no, do deja nejako extra nezasiahol veru a co sa tyka vyzoru, tak mi zrovna sympaticky nie je..




ejen

babyblue: 1/1
eva: 2/1
karmen: 2/1
Luana: 3/2
Invisible: 3/2
Sasiq: 1/2


schnegy


babyblue
postava:4
miesto:2
Preboha, viac kriklave to byt nemohlo?? Ze je niekto homosexual este neznamena, ze musi byt zabaleny ako cukrik...

eva
postava:3
miesto:4

Karmen
postava:3
miesto:3

Luana
postava:4
miesto:5
Mohli by vyzerat menej detsky...

Invisible
postava:5
miesto:5
Jednoducho krasa...

Sasiq
postava:2
miesto:3 :wink:


*************************************************************
Rebricek:

Kedze velky odstup ucastnikov som i toto kolo obdarila imunitou a s kazdou hrackou sa este raz stretneme:D
A ako pozeram na hodnotenia porotcov, som bola asi najmakksia, ale to preto za ma dlhorocny priatel-gay prisiel navstivit:D

--------------------------------------------------------------
celkove umiestnenia!
1. miesto: Invisible 37
2. miesto: Luana 36
3. miesto: Babyblue 33


Najlepsi simik!
1. miesto: Invisible 19
2. miesto: Luana, babyblue 18
3. miesto: Karmen 17


Najlepsia miestnost!
1. miesto: Invisible, Luana 18
2. miesto: Babyblue 15
3. miesto: sasiq, karmen 14


*************************************************************
3. sutazna uloha!!!

Kedze nam idu Vianoce, dame si vianocne kolo!!!
Poznate pribeh vianocna koleda? O bohacovi a troch duchoch?

miesto: chudobne Vianoce! ci uz chudobna rodina a ich izbietka, alebo spinava ulica, utulok , domov........Ale chudobne!

Simik: Bohac! ci uz hnusny! Dobry! Alebo ctiziadostivy! Je na vas aky vek a pohlavie, ale nedavajte mi ako simika batola:D:D

Termin? do 3.1.2009!
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod babyblue » Uto 16 Dec 2008, 22:11

mnoo takze som celkom spokojna z hodnotenim uvidime ako zvladnem tuto ulohu...ale nechapem preco sa stazujete niektory na tu izbu, ved to malo byt co najviac dievcenske :? :wink:
a ten chlapec, gayovia sa delia na ženy a chlapov a ja som urobila ženu no takže bol dievčenský, a sama mám takých kamarátov a kolkokrát sú lepšie upravený ako dievčatá :D
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Uto 16 Dec 2008, 23:15

nie som spokojna s hodnotenim :D proste ja si uz roky neviem uvedomit, ze moj styl sa kazdemu pacit nemusi :D ja si na to asi nikdy nezvyknem,. ale urcite to neni chyba porotcov :-/ prose nebola to moja najlepsia uloha avykon nebol ani 50 % z mojej strany :oops: buduca bude lepsia :tree:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod eva » Str 17 Dec 2008, 20:49

Začnem prvá, lebo potom už nebude času asi :oops:

3. súťažná úloha

V malej dedine znova zavládla tma, no z každého domu bolo vidieť šťastné oči akéhokoľvek veku. Opäť boli Vianoce. Krásne biele. Existuje niekto, koho netrápi, či je všedný deň alebo sviatok? Trebárs Julie, ktorá býva vo svojej malej chudobnej chatrči. Nerobí si z toho však ťažkú hlavu. Možno k nej nikto nepríde na návštevu, možno pre nikoho nemá piecť medovníky, ale má aspoň pokoj od vianočných naháňačiek.
"Úf," vzdychla si po celom dni upratovania. Nezáležalo jej na tom, že je práve Štedrý deň a upratovať sa malo týždne dopredu. Mala oveľa viac starostí ako ostatní. A toto zametanie malo byť za tým celým bodkou. Chopila sa teda znova metly a pokračovala.
Obrázok
Vtedy zvonku započula brzdy auta. Nakukla cez malé okienko a takmer neverila vlastným očiam.
Obrázok
Hneď spoznala tmavú siluetu, ktorá vychádzala z luxusného auta.
Obrázok
Bola to jej sestra Sára.
Obrázok
Krutá a zlomyseľná. Julie si nevedela predstaviť nikoho horšieho, no aj tak ju mala rada. Asi príbeh ako z Popolušky... Bohatá zlá sestra, ktorá ani za nič nepomôže chudere svojej. Tá ju má zase rada...
Ale aspoň jej svitla nová nádej, že Vianoce nestrávi taká sama. Bežala jej teda naproti, ale to ani nemusela robiť, pretože Sára doslova prerazila dvere, ako vtrhla dnu.

"Ahoj!" vykríkla celá šťastná Julie a mala veľkú chuť ju vyobjímať.
Sára kašlala na pozdrav a rovno začala jačať na celú miestnosť, že nechápe ako to mohol urobiť a že je to nespravodlivé. Lomcovala rukami na všetky strany
Obrázok
Znova sa v nej zmýlila, asi neprišla z vlastnej vôle.
"Kto čo urobil?" chcela vedieť Julie.
Obrázok
"Otec! Donútil ma prísť sem, aby si nebola sama a... to je jedno!" zamračila sa.
"Absolútne tu nemám chuť byť, tak dúfam, že to chápeš!" hnevala sa a Julie len smutne prikývla.
"Nesadneš si?" snažila sa odbočiť od háklivej témy a ukázala smerom k ošarpanej sedačke.
"No... je to dosť trápne, dúfam, že to pochopíš," jachtala, "Totiž, nechcem dostať na moje nové oblečenie nevítané parazity." Poslednú vetu ale povedala s riadnou ľahkosťou.
"Sadnem si na stoličku." povedala a už aj si ju odsúvala. Julie si teda sadla oproti.
Obrázok
"Nedáš si čaj? Mám ešte trochu vysušenej mäty." usmievala sa.
Obrázok
Sára si ju ani nevšímala, len si ďalej prezerala svoje super dokonalo-upravené nechty - zrejme na nich zbadala nejakú mini špinku.
Fajn! Povedala si sama pre seba. Nebudem tu zo seba robiť niekomu slúžku! Pomyslela si. Zdvihla sa z kusu dreva, ktorý pripomínal stoličku a namierila si to vonku. Sára za ňou hneď odpochodovala. Čo už, uvidíme, či vieš odhŕňať sneh, myslela si a zaviedla Sáru do jej malej záhradky.
***

Julie začala medzi hrabľami a lopatami hľadať lopatu na odhŕňanie snehu.
Obrázok
"Len vieš čo nechápem?" hundrala Sára a sama si aj odpovedala.
"V kuchyni máš presne takú istú sadu domácich potrieb ako vonku!" čudovala sa. Možno jej nezaškodí trošku sa schladiť. S krehkými rukami Julie chytila kôpku snehu a chrstla ju sestre do tváre.
Obrázok
"Si sa zbláznila?!!" jačala Sára, hneď ako sa spamätala z ľadovej spŕšky.
Obrázok
Julie ju už teda nechala tak, nech sa ďalej hrá na netýkavku, keď chce.
Hodnú chvíľu zavládlo hrobové ticho, zrazu sa k nej ale priblížila Sára a ukazovákom mierila na dvere do domu.
"Necítiš tu čudný zápach?"
Obrázok
Julie poťahovala nosom, s úmyslom zachytiť stopu pachu ale nedarilo sa.
"Nie, nič necítim," obrátila sa k Sáre. Šok. Sára za ňou stála v bojovnej polohe a so snehovou guľou, ktorá sa jej razom ocitla na tvári.
Obrázok
Možno sa predsa len raz zmení...
Obrázok
***

Fotky Sáry - teda boháča:

Obrázok
Obrázok

A izby:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Str 17 Dec 2008, 23:57

ta Sara mi pripomina spoluziacku ktoru neznasam a hnusi sa mi na celej ciare :lol:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Karmen » Ned 28 Dec 2008, 22:52

veľmi ma to mrzí savi a aj kvôli ostatným , ale musím sa odhlásiť zo súťaže padol mi windows a nejak mi blbne aj notebook celý a mám sformátované komplet všetky disky a keďže som v bakalárskom ročníku už sa mi simsovia ani neoplatia nainštalvoať, lebo nebudem mať na nich do leta vôbec čas :( :cry:
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod schischa » Ned 28 Dec 2008, 23:42

savi3 píše:Hlada sa Schischa! :oops: moj posledny porotca ktory je asi nezvestny :o


prepaaaaaaaaaaaaaaacte mi to ludia, ale mala som zaracha a moj mily ocinko my zobral kabel :evil: takze som sa fakt nemala ako sem dostat :(:( vazne mi to je luto :(
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Pon 29 Dec 2008, 00:59

neboj milaasik:D to pekne poznam:D chvalabohu mna uz taketo veci nestretaju:D:D
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Menšie TS2 súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia