Tematické bláznenie VYHODNOTENIE 3.KOLA

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Spĺňa táto sútaž vaše záujmy? Ste spokojní?

Paráda! Konečne spojenie toho všetkého!
28
61%
No no vlastne je to v pohode, ale niečo mi tu chýba
6
13%
Hm..nezapojím sa nemám na to podmienky
4
9%
Hm nezapojím sa nemám záujem
8
17%
 
Celkom hlasov : 46

Poslaťod Sasiq » Ned 23 Nov 2008, 21:21

Ziadam o predlzenie do zajtra! Viem, ze uz to je dost vela, ze aj minule, ale prosim. z dovodu, ze teraz som prisla domov, co som bola prec a musim sa este ucit. :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod savi3 » Ned 23 Nov 2008, 21:25

mno ludia supito presto predlzim do zajtra ale i tak :evil:
dajte si pozor kto ste nepridali a ani ste nepisali...jedne mpalicko vyhlasil, ze konci a sasiq sa ospravedlnila ale co zvysok???
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Invisible » Ned 23 Nov 2008, 21:28

Ja som do poslednej chvíle dúfala, že stíham... Ale nakoniec sa udalosti vyvynuli tak, že nie. :cry: Takže sa tiež ospravedlňujem. Zišli by sa ešte nejaké dva dni.
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Pon 24 Nov 2008, 20:53

Taak zrhnutie k dnesnemu dnu

eva-- odovzdala
babyblue--odovzdala
majo ---konci...
sasiq--odovzdala
luana ---odovzdala
invisible---odovzzdala
kitty---odstupila skrz problemy s PC
mpalicko---odstupil skrz problemy s PC
karmen---odovzdala

TAkze ludia!!! Hlavne majo a kitty...prosim ozvite sa alebo odovzdajte....

DNes je 24.11 pondelok...Dam cas do 26.11 stredy






A kedze nam uz dvaja ludia skrz PC odstupili....navrhujem ze ani z tohto kola nik nevypadne.... :wink:
Naposledy upravil savi3 dňa Str 03 Dec 2008, 12:47, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Pon 24 Nov 2008, 23:15

jeziis citate mi myslienky... zdrbala som pisomku a musim sa ucit... mama ani nf, ze tu som... mysli, ze si na nete hladam odpovede na otazky :cry: snad zaytra dostanem dobru znamku, aby som mohla pridat.... :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod Invisible » Uto 25 Nov 2008, 00:26

(Tak nakoniec som to stihla dokončiť ešte dnes. A predom sa ospravedlňujem za hrúbky. :oops: )

2. úloha

Benjamin a Clare boli najlepšími priateľmi už odmalička. Hrávali sa spolu s bábikami, robievali piknik na záhrade, dokonca improvizovali módne prehliadky. Benjamin bol odjakživa tak nejak zženštelý. A teda ak si niekto myslel, že tí dvaja by spolu mohli mať niečo viac ako len spoločné názory, mýlili sa. Benjamina nikdy nepriťahovalo ženské pohlavie, práve naopak..
Obrázok
Prebdené noci, nekonečné debaty, pravidelná manikúra, návšteva veľkých obchodných centier, veľké množstvo starých Vogue-ov a iných módnych magazínov, špičkové žúry.. To všetko sú charakteristické znaky pre dvojicu Benjiho a Clare.
Obrázok
Obrázok
Každý človek však túži mať aj niekoho druhého, ku ktorému by sa mohol pritúliť a pomaznať sa. Teda mať vážnejší vzťah. Do pár takých sa zaplietol aj Benjamin. Jedného dňa, tentokrát po skutočne drsnom rozchode, mal veľkú depku a ležal zarmútený na svojom lôžku v kúte izby.
Clare, ako jeho skutočná priateľka, sa mu prihovorila: "Benji, no tak. Nemôžeš predsa zvyšok svojho dlhého života stráviť oplakávaním nejakého dotyčného, ktorý ani nestál za to keď si neuvedomil, čo stratí, keď ťa nechá.." Takto to pokračovalo ešte pekných pár hodín... Benji jej kládol rôzne otázky, ktoré podotýkali na to, ako moc ho to zranilo.
Obrázok
Nakoniec si uvedomil, že skutočne nemá zmysel toto jeho zbabelé vylihovanie, ktorým sa hral na chorého. Clare dostala nápad, že by svoju stále pretrvávajúcu depku mohol zahnať nájdením si iného týpka niekde v bare. A tak mu navrhla ..
Obrázok
.. ísť do najobľúbenejšieho klubu pre homosexuálnych chlapíkov. Po iné dni tam býva veľmi husto, avšak dnes sa to tam tak ani zďaleka nehemžilo ľuďmi, ktorí sú zameraní na rovnaké pohlavie. Po dlhom hľadaní Clare našla správnu a presne dokonalú obeť pre Benjiho.
Obrázok
Benjamin išiel na lov a Clare sa zatiaľ nevinne prizerala z diaľky. S úsmevom na perách podišiel k neznámemu chlapíkovi, ktorý osamelo sedel v tmavom kúte. Ben nikdy nebol nejak humorne nadaný, avšak nikdy s ním nebola ani nuda. Občas sa strápnil, ale ostatní mu predsa vždy smiech opätovali.
Benji upol ruky a podišiel bližšie. "Môžeš ma prichýliť na svoju sedačku? Totiž.. Ostatné miesta sú už obsadené a keďže ty si tu sám..?!" Sediaci neodpovedal, len mlčky odvrázil zrak.
Obrázok
Avšak Benji si, tiež bez slova, sadol. Jeho spoločník bol zrejme mierne plachý, alebo hamblivej povahy, pretože pokiaľ sa do reči nepustil sám Benjamin, on len mlčal.
Obrázok
Občas hodil na barmana nejakú grimasu na úkor ich tichého posedenia.
Obrázok
Benji občas prehodil obkec okolo svojej minulosti. Aký bol jeho prvý bozk a s kým. A ako postupne neznámi zisťoval.. Benjamin aj on boli zameraní na rovnakí tip ľudí. A tak sa aj on sám zarozprával.
Obrázok
Postupne si začali lichotiť jeden druhému a konverzácia už išla ako po masle. Po dlhej chvíli zoznamovania sa, kedy už o sebe vedeli snáď takmer všetko.. Sa Benji zdvihol a pozval neznámeho na drink.
Obrázok
"Eh.. Takmer som zabudol. Ja sa volám Benjamin. Teší ma."
"Moje meno je Christopher, tiež ma teší."
Obrázok
A ďalej nasledoval už len štandardný postup večera. Spravili si pár spomienkových, spoločných fotiek..
Obrázok
Tancovali slaďák..
Obrázok
Dlho do noci tancovali slaďák..
Obrázok
Aj bar sa musí niekedy zatvoriť a tak tento prítulný tanec neskoro v noci taktiež skončil. Avšak románik medzi Banjaminom a Chrisom pretrváva snáď aj dodnes.

Miestnosť
Obrázok
Obrázok

Sim
Obrázok
Obrázok
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Štv 27 Nov 2008, 00:01

Pfuuu, fakt to nebolo lahke!... Takze prepacte, ale som chora a zobudila som sa len pred 8 :( Isla som to fotit a dlho som fotila. Teras som skoncila a musim off, elbo ma mama osekacikuje x( Takze zajtra rano vam to tu dam okej?.. Prepacte, ze zdrzujem. Viem, ze som lajdacka a vsetko si nechavam na poslednu chvilu. Ozaj ma to mrzi :(

EDIT:
Dovoľte mi, aby som vás na okamih preniesla dso mesta, ktoré je netradičné počtom stredných škôl a uneverzít. Taktiež ho nazývajú internátnym mestečkom. Vedie sa tu teenagerský a nespútaný život. Veď to určite poznáte. A v dnešný deň sa na jednej zo stredných škôl koná zaujímavá akcia. Módna prehliadka, na ktorej sú po väčšine profesionálky. Dostalo sa tam aj jedno dievča z internátu a to je Tina. Prehliadka je práve v plnom prúde a Tina je na pódium. Predvádza módnu kolekciu Zima 2008 a veľmi ju to baví.
Obrázok
Jej pohyby sú profesionálne a pózy nevídané. Tina je hviezda školy a všade chodí so svojou partiou kamošiek. Ale teraz ani jednu v pódiu nevidí. Už odišli. Keď módna prehliadka skončí a Tina vojde do svojej izby na prízemí internátu sú tu všetky jej kamošky. Tancujú a bavia sa. A je tu aj nejaký čudný chlapec, ktorý veľmi smiešne tancuje.
Obrázok
Keď kamarátky zbadajú vodkyňu skupiny zmrznú a prestanú tancovať.
Obrázok
Pozerajú striedavo na ňu a na chlapca. Odrazu sa ozve Mandy, iktorá sem s Jasonom prišla.
Obrázok
-Tina jáááá... jáááá som si myslela, že Jason sa k nám hodí. Je rovnaký ako mi ibaže on je chlapec, pištala a po čele jej stekali kvapky potu.
Tina ju mávnutím ruky prerušila. Bola síce pyšná a namyslená, ale tentoraz sa aj ona s milím homosexuálom skamarátila.
Obrázok
Prijala ho do partie .

Chlapec:
Obrázok
Obrázok
Volá sa Jason. Pochádza zo skromných pomerov a pri výbere strednej školy mu nebolo všetko jedno. Vedel, že z chudoby sa môže vyvliecť len dobrou školou a drtivým biflením. Takmer zabudol, že tam nemá žiadnych priateľov. Že je gay zistil v svojich 15 rokoch keď ostatný chlapci dávno mali priateľky a pozerávali erotické filmy a jeho to nijak neiritovalo. A keď do miestnosti vstúpil nejaký pekný chlapec cítil v podbrušku ako mu tisíc múch trhá vnútornosti.

Prostredie:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Pre niekoho najlepšia izba na prízemí v najlepšom krídle školy, pre niektorých chlapcov 13. komnata a pre niektoré dievčata izba 5 namyslených najkrajších dievčat školy. Pohodová izba, v ktorej bývajú dievčatá v uzavretom spolku. Miesto, pre ich relax i pre nočnú zábavu. Veď poznáte teenagerky :)

Toť vše!
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod savi3 » Sob 29 Nov 2008, 03:19

majo tak ako? :oops:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Ned 30 Nov 2008, 21:29

otec ved co bude so sutazou? :( kde je majoooo?
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod Majo358 » Uto 02 Dec 2008, 14:54

chcem sa vám ospravedlniť za dlhé čakanie na mňa, ale mám toho teraz kopu, k tomu mám veľmi málo času na zapnutie Simsa... ešte raz prepáčte a pokračujte bezomňa...
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod savi3 » Str 03 Dec 2008, 12:51

Kedze veci sa deju...a my cakame...Uz som upozornila rozhodcov a do vikendu y malo byt hodnotenie :wink:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Pon 08 Dec 2008, 19:55

Ten víkend asi nevyšiel, čo? :cry:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Uto 09 Dec 2008, 22:12

cakam na posledneho porotcu..a supnem!
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Uto 09 Dec 2008, 22:48

citim, ze sa s vami budem ,musiet rozlucit :roll:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod savi3 » Str 10 Dec 2008, 00:18

milacik a preco??
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Menšie TS2 súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť