Tematické bláznenie VYHODNOTENIE 3.KOLA

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Spĺňa táto sútaž vaše záujmy? Ste spokojní?

Paráda! Konečne spojenie toho všetkého!
28
61%
No no vlastne je to v pohode, ale niečo mi tu chýba
6
13%
Hm..nezapojím sa nemám na to podmienky
4
9%
Hm nezapojím sa nemám záujem
8
17%
 
Celkom hlasov : 46

Poslaťod schischa » Pon 29 Dec 2008, 14:46

no ja len dufam ze 2 a pol roka prejde ako voda a potom mi skusi nekto zobrat kabel :lol: no ale uz som tu, a mozem v dalsom onom, kole pokracovat :) ak teda este mozem :lol: :D
Obrázok užívateľa
schischa
Starec
Starec
 
Príspevky: 1657
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:44
Pohlavie: Simka

Poslaťod Invisible » Ned 04 Jan 2009, 00:33

Ja už to mám nafotené, ale ešte potrebujem upnúť fotky a spraviť komentáre. Ale zajtra to tu odo mňa určite máte.. :)
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Luana » Ned 04 Jan 2009, 14:20

Je večer, a celkom pokojný, lebo väčšina ľudí sa už vrátila z vianočných bálov a zábav. Prišla chvíľa posedieť si doma, v teple, s rodinou.
Vonku sneží. Pofukuje chladný vietor. A v tomto nečase jeden osamelý pán merá cestu na kraj mesta.
Mieri ku malému tehlovému obydliu skrytému v tieni stromov. Dom je dnes už poznačený zubom času. Opadaná omietka, zanesené škridle, pleseň pod strechou a divoká, neudržiavaná záhrada ostro kontrastujú s príbytkami jeho priateľov a známych.
Obrázok
Pán sa nezastaví, a zamieri si to ku domu bližšie. Pod nohami občas zacíti chodník, alebo lepšie povedané to, čo z neho zostalo.
Prikradne sa až teste ku oknu - tak blízko, že ho ožiari slabunké svetlo zvnútra, a zároveň zastane tak, aby ho obyvatelia domčeka nezbadali.
Obrázok
Spočiatku to, čo vidí nedáva celistvý obraz. Sú tam dve deti, sediace na koberci, ktorý nedávno vyhodila grófka Westwellsonová, lebo ho na večierku obliali šampanským. Maličká kôpka dreva je prichystaná na ráno, kedy bude v jedinej izbe rovnako chladno, ako vonku.
Obrázok
Vedľa detí drobčí batoľa, s plyšovým medvedíkom, ktorého mu na Vianoce iste ušila mama. Aká je už veľká, pomyslí si oný pán a po tvári sa mu rozleje teplý úsmev.
Obrázok
A obraz uzatvára posledný obyvateľ. Ten pán sa naňho, alebo vlastne na ňu, díva s láskou v očiach. V tejto mladej žene, Penny, sa odráža podoba jej matky tak, ako je to len možné. Bolí ho, keď vidí, ako sa jeho dcéra namáha, aby aspoň na štedrý večer bol ich domček čistý a útulný.
Obrázok
Nedvojak si pri pohľade na rodinku predstaví, aké by to bolo, keby jeho a Penninu matku kedysi dávno nerozdeľovalo spoločenské postavenie. V myšlienkach sa pohybuje na hrane dvoch svetov, dvoch rodín: tej, ktorej otcom je tam, v meste, v prepychovom paláci - a tejto, ku ktorej sa nemôže priznať, lebo by to znamenalo znemožnenie ako tak jeho, tak jeho "mestskej" rodiny, ktorú, i napriek všetkému nadovšetko miluje.
A tak sa pán len v tichosti prizerá, ako Penny nechala na chvíľu handru handrou a zasadne ku šijaciemu stroju, ako ju jej dcéra, jeho vnučka, pozoruje pri práci a jej starší brat ešte vylizuje posledné zvyšky od večere.
Obrázok
Keby mohol, sledoval by túto malú rodinku celé hodiny. Sledoval by, ako sa prichystajú do postele, cez zimu znesenej z horného poschodia sem dole, do tepla. Ako jeho dcéra dáva jeho vnučkám a vnukovi bozk na dobrú noc, a potom prenesie modlitbu za svojho zosnulého manžela.
Ibaže bol čas odísť, a tak pán zaklopal na dvere a odišiel. Predstavoval si Penny, ktorá príde otvoriť, a potom zbadá na zemi malú krabičku. Predstavoval si, ako ju otvorí, a ako neveriacky otvorí ústa. Možno potom kúpi deťom lepšie šaty. Možno dá opraviť ich dom. Možno sa odsťahuje preč, za lepším životom. Možno ich už nikdy neuvidí.
Ale aspoň bude vedieť, že im od tohoto dňa bude na svete lepšie.
Obrázok
***
Pán alias Bohatý Otec
Obrázok
Obrázok
Izba
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Naposledy upravil Luana dňa Ned 04 Jan 2009, 17:43, celkovo upravené 1
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Poslaťod Invisible » Ned 04 Jan 2009, 16:36

3. Súťažná úloha

Rozpráva: Michelle Winfrey
Je to už dávno, odkedy som sa stala obyvateľom malej chalúpky v rozsiahlom lese. Mala som vtedy chvíľu pred maturitami, bola som vzornou žiačkou a príkladnou dcérou dvoch rodičov zbohatlíkov. Avšak v priebehu niekoľkých dní sa všetko zmenilo. Sled po sebe tragických udalostí spôsobil, že som sa dostala do neveľmi útulného miesta, mimochodom pre viac-menej psychicky chorích ľudí. Akokoľvek som sa tlaku - v niekdajšej budove kde som následne žila - nedokázala vzoprieť, vykonala som útek do neznámej budúcnosti. A tak sa z bohatého dievčaťa na vysokej nohe stala žobráčka. Niekoľko rokov strávených na tomto kľudnom mieste, kde som mala vždy čistú a chladnú hlavu, ma naučilo správať sa zodpovednejšie a vážiť si veci tak, ako sú.

.

Opäť aj vtedy sa deň začal kľudne. Slnko už bolo pomaly na obzore, čo napovedalo mne inak neznáme časové rozmedzie dňa. Aj keď bolo obdobie takmer v polovici zimy, počasie bolo primerané na tento čas a tak som sa rozhodla stráviť v náručí mojej milej prírody. Ešte zavčas ráno som si stihla z blízkeho potoka prevziať čašu vody a taktiež aj zásoby jedla na celý dnešok - čo predstavovala hŕstka černíc, malín a iných chutných plodov okolia (ktoré si ešte pani Zima nechala).
Obrázok
Keď už som mala všetky základné potreby zaobstarané, podišla som opodiaľ od domu na menšiu prechádzku mne už celkom známym lesíkom. Nešla som ďaleko, iba pár metrov od príbytku som uvidela spleť zelených kríkov s prenikavo bordovými ružami. Zohla som sa začala pár jemne trhať. No v tom ma prerušil ostrý hluk.
Obrázok
Trhavým pohybom som sa zdvihla z pričupenej polohy, ktorou som bola skrčená pri kroch, a postavila som sa na rovné nohy. Vôkol mňa bolo okrem toho zvuku ešte vždy počuť šum vtákov, či žblnkotanie neďalekej, už takmer zamrznutej, riečky.
Obrázok
Pomaly som nakúkala spoza stien chatrče, kto že prišiel navštíviť les tentokrát. Z dlhej, čiernej a najmä nablískanej limuzíny vystúpil šedivý pán v rokoch. Podišiel na druhú stranu vozidla a otvoril dvere svojej spolusediacej - zrejme jeho nadrianej. Taktiež staršia pani, vkusne oblečená a upravená vystúpila z vozidla, najprv sa len porozhliadala po okolí a potom vykročila vpred.
Obrázok
Bojazlivým a ustráchaným tempom som sa pohla aj ja.
Obrázok
Tá predo mnou sa tackajúca silueta mi bola až príliš známa. Nakoniec mi predsa osvietilo mozog. Spoznala som ju! Bola to moja matka - Nora Winfrey. Moja mama, ktorá sa predo mnou skrývala a hambila niekoľko dlhočizných rokov sem nakoniec prišla. Roztvorila som ruky na znak objatia, ale ona sa odvrátila a znechutene zastonala. Takmer mi vyhŕkli slzy.
Obrázok
Vošli sme dnu. Mati sa pár krát poobzerala okolo seba (najprv s prekvapeným výrazom, neskôr ponížene) a až potom začala svoj preslov.
Obrázok
Áno. Stalo sa presne to, s čím som predpokladala. Hneď čo som rozpovedala svoj príbeh a predstavila svoju chatrč mojej niekdajšej biologickej matke, začal sa z nej valiť prúd nekonečných otázok. Jej tvár pritom nabrala prudko nahnevaný výraz. Otázky typu: "Michell, ako si dovoľuješ žiť v takomto chlieve??!!" Pričom slovo chliev neviditeľne podčiarkla a dodala tak tejto vete obzvlášť urážajúci význam.
Obrázok
Pamätám si len to, že som z toľkého smútku a zarmútenia stratila vedomie - čo sa pri mojej precitlivenej povahe často stáva. Ďalej som počula už len zúfalé volanie o pomoc, ktorého hlas nepatril mne.
Obrázok
.

Zobudila som sa pod tlakom niečoho teplého, čo sa ma jemne a pohodlne tlačilo k telu. Pomaly som otvorila zlepené oči a nemohla som uveriť sama sebe. Myslela som, že sa mi to všetko iba sníva. Okolo mňa bol luxusný a dokonale zladený nábytok (bolo vidno, že určite nebol kúpený za lacný peniaz), ležala som uprostred čistej veľkej postele so suchými perinami, zo stropu na mňa nekvapkala voda (ako to bolo zvykom u mňa doma), mala som oblečený suchý béžový župan, ktorý ma hrial aj keď som sa odokryla.. Jednoducho niečo, čo som dávno nezažila.
Obrázok
Keď som sa poriadne rozhliadla po celej izbe, uvidela som v jej rohu sedieť moju matku. Takže mi to bolo jasné - odpadla som, prišlo jej ma ľúto a tak ma odviezla do svojho domu, aby ľudia nevraveli, že je to nezodpovedná matka, ktorá zanevrela na svoje dieťa. Avšak na moje prekvapenie, keď zbadala môj pohľad, ktorý smeroval k nej, roztiahla ruky a podišla bez slova bližšie ku mne. Tuho ma k sebe privinula, objala a povedala: "Vitaj späť doma, dieťa moje!"
Obrázok

Miestnosť
Obrázok
Obrázok

Sim
Obrázok
Obrázok
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod babyblue » Ned 04 Jan 2009, 18:20

pardon za meskanie ale boli povedzme menšie technicke problemy :oops:

Rodina Cromwellových si užívala svoj bežný deň, matka sa starala o dve ratolesti a otec musel ako každú sobotu odísť do práce...
Boli chudobný ale šťastný...
Obrázok
Keď tu zrazu, objavil sa vo dverách šéf pána Cromwella a to pán Zlý so svojou ženou pani Zlou...
"Fuj tak toto je ten apartmán Cromwellovcov?"začala sa posmievať pani Zlá
Obrázok
"Pani Zlá viem, že toto nieje miesto pre vás ale mi sme tu šťastný."usmiala sa víťazoslávne pani Cromwellová
"Drahá nechytaj sa toho."vykrýkol pán zlý keď uvidel ako jeho žena skúma okolité veci
"No tak tu si teda ani nesadnem."vyhlásila afektovane pani Zlá
Obrázok
"Prečo ste sa sem teda uráčili prísť panstvo?"opýtala sa pani Cromwellová
"Chcel som aby ma váš muž zaviezol na chatu a tam nás aj obsluhoval."odpovedal pán zlý
"Ale môj muž je v práci"
"O tom velmi pochybujem, vášho muža som v práci už dlho nevidel."povedal povýšene pán zlý
"Ale on chodí do práce pravidelne."začala zvišovať hlas pani Cromwellová
"No to určite, povedzte svojmu mužovi že, má okamžitú výpoveď!"
"Čože a z čoho budeme žiť? Vy ťuťmák, vy,vy..."chrlila zo seba nadávky pani Cromwellová
"AAAAAAAAAAAAAAAAAAA tu je myyyyyyyyš."ozval sa škrekot pani Zlej
Obrázok
"Nie pani to je Peanut."ozval sa najstarší syn Cromwellovcov Sam
"A už mám toho dosť."začala kričať na všetky strany pani Cromwellová "Vy ste hrozný chumaj, sedíte si a nič nerobíte, pečené holuby vám padajú rovno do ust zatial čo iný ľudia hladujú, a možno by ste mojho muža v práci vydeli , kebyže sa vo svojej továrni aspon raz za čas ukážete."pokračovala pani Cromwellová
Obrázok
"Pod drahá toto teda nemusím počúvať."zlakol sa pán Zlý a spolu so svojou manželkou vybehli z domu
A keď už boli vonku tak pani Cromwellová povedala:
"Panebože oplať im aspoň pár zlých skutkov."
Zrazu sa nebesá rozostúpili a na oblohe sa objavil pán Boh
Obrázok
"Budiš po tvojom dobrá žena."ešte to ani nedopovedal a zrazu sa spustil hrozný vietor
Zem zamrzla a tý dvaja sa začali šmýkať a padať na zadok, a kým prešli potom lade naspäť k autu prešli tri dni...
Obrázok

Dúfam,že sa príbeh páčil a tu sú fotky miestnosti:
Obrázok
Obrázok
Obrázok

A ešte pán Zlý:
Obrázok
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Poslaťod Luana » Ned 04 Jan 2009, 18:35

babyblue - presne tie modré šaty z prvého obrázku som chcela použiť aj ja :lol: Je to oblečenie Sophie z Howl's Moving Castle, jeden z mojich obľúbených filmov, mám dokonca originál DVD :oops:
Animelist || Mangalist || Shelfari || Little Ramblings

The drowning girl's fingers
Search for the entrance stone, and more.
Lifting the hem of her azure dress,
She gazes -
At Kafka on the shore...
Obrázok užívateľa
Luana
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 465
Registrovaný: Ned 19 Okt 2008, 21:14
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Pon 05 Jan 2009, 23:44

ahojky...blbol mi net...tak sa pytam stihate??
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Uto 06 Jan 2009, 15:21

,mne sa zda ze niekto nepridal......co mi uslo?
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Uto 06 Jan 2009, 15:26

Sasiq, Karmen? :(
Naposledy upravil eva dňa Uto 06 Jan 2009, 17:31, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Majo358 » Uto 06 Jan 2009, 16:20

nie, ja som už skončil v minulom kole :wink:
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod savi3 » Uto 06 Jan 2009, 19:12

mno karmen mala pokazeny notebook..cakam na odpoved..a sasiq..cakam na odpoved:D
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Karmen » Uto 06 Jan 2009, 21:45

ja som už skôr napísala, že sa odhlasujem, simov mi úplne vymazalo(sa mi pokazil notebook) a nanovo sa mi ich inštalovať ani neoplatí lebo viem, že na nich ani nemám čas, kvôli škole - skúškové obdobie a začínam písať bakalárku, ledva stíham chodiť na net :( , ospravedľňujem sa savi
"Len dve veci sú nekonečné - vesmír a ľudská tuposť; a tým vesmírom si nie som tak istý." Einstein
Obrázok užívateľa
Karmen
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 627
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 15:19
Bydlisko: pri PC :)
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Sob 10 Jan 2009, 00:18

Za tento monolog ma tu milovana spoluobcanka (cakajuca dieta) asi zabije 8) ..
Je mi strasne luto, ale musim sa i ja odhlasit... Nerada by som to tu zdrziavala tak ako do teraz... vcera som sa na net nedostala vobec a dnes som tu len na skok... Cakaju ma skusky a ja na tom niesom prave najlepsie... A tazko je presvedcit rodicov o niecom, co si sami nemyslite... Naozaj velmi ma to mrzi, ale nemam cas hravat sims a postupne asi odidem aj z tohto fora... Vo svetle udalosti poslednych dni som uplne neschopna i vo svojom vlastnopm zivote a nerada by som nieco uprednostnila pred tym, co sa deje v rl... nemyslela som si, ze niekedy by som opustila toto forum, alebo hoci len sutaz z vlastnej vole, ale bohuzial stalo sa... prosim nemajte mi to za zle a je mi velmi luto, ze som to tu takto pre nic zdrzala... :oops:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod savi3 » Sob 10 Jan 2009, 00:43

1...NIE SOM CAKAJUCA DIETA!!! ALE AK ANO BUDE SA VOLAT ZLNIKOVY ZACHVAT :lol: 2...PRECO TY JEDNA MJA! TA ZRUBEM PO HOLEJ!!!!/vraj nasilie zabera/ No jo v tom pripade idem pisat porote..smrk :(
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Re: Tematické bláznenie

Poslaťod savi3 » Štv 26 Feb 2009, 17:41

KONECNE OHODNOTENEEE
:pray:



Schischa

eva 3/4

miesto: noo mohlo to byt chudobnejsie, ale celkom ok
simik: v pohode

Luana 5/3

miesto: vystihla si to
simik: neviem, nejaky cudny je


Invisible 5/5

podla mna super :)

babyblue 5/5

takisto ako Invisible :)

Schnegy

eva
postava: 5
miesto: 3

Luana
postava:5
miesto:5
Toto sa mi velmi paacilo.

Invisible
postava:3
miesto:3

babyblue
postava/y:4
miesto:3
Pobavila si ma :) Pan Boh je cernoch :lol:

Pumukli


Eva- 5

Miesto: Vyzerá dosť chudobne, len je tam toho trochu málo ukázaného. Nepáči sa mi, že tam nieje žiadny náznak Vianoc ( aspoň tá sviečka na stole sa cení ), ale v texte si sa vynašla. Samotný príbeh je taký zvláštny. Trochu je to celé neuveriteľné. Vonku je to zariadené celkom fajn a je tam sneh, tak dávam 3

Sim: Nepáči sa mi ani jedna ani druhá simka. A vôbec nevyzerajú ako sestry, to sa mi nepáči, ale obliekla si ich celkom dobre, aj s tými nalakovanými nechtami a textom to súhlasí a vybrala si celkom fajn interakcie. Dávam 2

Luana- 6

Miesto: Prostredie naozaj biedne. Veľmi pekný text. Veľa vecí si nechala na čitateľovi :-) . To hodnotím ako pozitívum, a čo sa miesta týka, tak páči sa mi, že aj napriek tomu, že sú chudobní, majú aspoň sviečky ako náznak Vianoc. Možno by sa mi tam žiadalo viac vianočných doplnkov, ale tak nevadí no. Dávam 4

Sim: Ten pánko sa mi ale vôbec nepáči, na mňa pôsobí trochu neprirodzene, umelo, bude to asi hlavne tým skinom. Deti sú lepšie a tá Penny vyzerá byť tiež celkom fajn. Kostýmy dobré. Dávam však len 2 ( ten hlavný pán mi totiž vôbec nesedí )

Invisible- 4

Miesto: Naozajstný chliev :-) . Chudobné prostredie sa ti podarilo dosiahnuť, ale po Vianočnej nálade ani stopy a tuším bolo v zadaní chudobné Vianoce. Ani v texte si ich nespomenula ( za to som strhla aj babyblue 2 body ). Vonku to vyzerá skôr na jar , fotky sú síce štandardne veľmi pekné, ale trochu málo si z príbytku ukázala, rozmýšľala som, že kde asi tak spí, že možno v tej vani :wink: , takže dávam 2

Sim: Znova stará pani bez vrások. Pôsobí neprirodzene, obliekla si ju fajn. Chudobná psychicky labilná dcéra sa ti podarila viac, dobre že je taká strapatá, avšak je oblečená priveľmi pekne na to že je žobráčka. Interakcie a pózy sú ok. Lenže tentokrát celkový dojem len na 2

Babyblue- 6

Miesto – Všetkým sa podarilo vytvoriť dostatočne biedne miesto, aj tebe. Je tam biedne ale povedzme že útulne. Avšak opäť po Vianociach ani stopy ( to je u mňa mínus 2 body ). Celkovo to bolo vtipné, milá kratučká rozprávočka. Za miesto však dávam len 2

Sim: Pán Zlý sa ti podaril, pani Zlá menej, tá chudobná pani je fajn až na tie zafarbené skoro fialové vlasy . Pohyby a interakcie sú dobré, to oceňujem avšak trošku umelo vyzerajúci simovia. Ono to celé však pôsobí tak neuveriteľne, vtipne, časovo je to neurčité, že to tuším ani tak nevadí. Je to taký milý ,,úlet“ :-) .Najlepší sú tá čiernovlasá maličká a samotný pán Zlý, ten je hlavná postava, takže predovšetkým za neho, za kostýmy, originalitu a za zvolené pohyby na fotkách ti dávam 4

ejen
eva: 2/3
luana: 3/4
invisible: 2/2
babyblue: 1/3

sobull
eva :

izba - 2
takto.. ano, snaha bola, su tam pouzite osarpane kusy nabytku atd, ale nieco mi tam chyyyba, aj ta zenska co tam byva sa mi zda nejaka nemastna neslana..

zenska - 2
ta sa mi paci celkom..
povodne si mala v obidvoch o jeden bod viac, pretoze tie veci same o sebe zle nie su, ked mam hodnotit len konkretne jednu vec, ale dokopy aj s tym "pribehom" to tvori komplet, ktory mi akosi nicim neimponuje..

luana :

izba - 5
SUPER!

chlap - 4
povodne som chcel dat 5 za oboje, ale ked som sa mu pozrel do tvare, tak som si to rozmyslel, je nejaky zvlastny..
celkovo vsak perfektne, skvele napisane, aj pribeh zaujal :wink:

invisible :

izba - 1
no podla mna prehnane, chudobne pomery ok, ale tie plesne a pod, no trochu moc.. mimochodom, kde su vianoce? a zmienky o mraze som tiez nepochopil, kedze behala zenska v letnych handrach :)

zenska - 5
ta sa mi pacila :)

babyblue :

izba - 3
v poriadku :)

chlap - 3
super kostymy, aj ich spravanie a pod., len ten isty pripad ako eva, samostatne su tie veci super, len dokopy mi moc nehraju, ten pribeh ma neoslovil moc, aj ked cierny boh, no si originalna, to sa ceni :)


savi3

eva:
zenska...taaak tej davam tak ako citim:D pre mna znamena niekoho bohateho a na urovni...a miesto dokonale kontrastuje s jej osobnostou...
zena-4
miesto-4

luana
dievka nemam slov!!!!!
5
5

invisible

taaak miestnost mi prisla moc ze moc...i ja by som sa snazila plesen odstranit i zubami keby nebolo praskov:D:D
2
postava ale nema chybu:D:D
5

babyblue
akoze nemam tiez slov bravurne!!!
5
5

........................................................................................................

Viem ze je to cele strucne, ale casu je ako omrviniek...hm to neviem aka metafora ma byt, ale jaaa ho mam malo ale konecne som sa dokopala dat hodnotenie dokopy!!!

VYHODNOTENIA TRAMTADAAA
1.miesto!!! Luana :respect: 48bodov
2.miesto!!! Babyblue :dance: 43bodov
3. miesto!!! Eva&Invisible! :smoke: 37bodov


Gratulujem slecny!!! a hned aby som nezabudla!
zadavam novu ulohu!!!

4.uloha!!!


MIesto: ukazte nam najoriginalnejsie miesto na ucenie? Nie detsku izbu alebo internatnu, ale nieco uplne nove pekne!!!
Simik: a ukazte simika, ktory tak dokonale je schopny skolu ignorovat...ci uz to jew neschopna ucitelka, desny student..je to na vas!!!!

A termin? Dajme si predbezne 15.,marec!!!!!
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Menšie TS2 súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť