Súťaž:Foť Moment

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Poslaťod savi3 » Uto 28 Okt 2008, 21:22

a a a a uz? :shock:
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Štv 30 Okt 2008, 22:29

no tak kto z porotcov ešte neposlal? už čakáme skoro dva týždne :!:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Pia 31 Okt 2008, 08:47

Poslali mi už len som tu včera ani pred včerom moc nebola takže Sorry a tu ho máte...

Hodnotenie 6.súťažného kola

MAGGI
Emerald:
pekne spravené, len tá žena vyzerá že má už už spadnúť do toho jazierka 1

Invisible:
myslím, že máš aj lepšie spravené úlohy, toto mi príde také jednotvárne
2

savi3:
je to veľmi pekné, aj myšlienku to má
1

pumkli:
na tomto som sa pobavila, je to veľmi originálne
1

catqa:
opisane asi najlepšie, veľmi sa mi to páči nie je čo dodať
1

GATMICKA
Emerald: Je to pekné, aj romanticke, aj by som si mozno tak to predstavovala moj romanticky vecer.. Ale chcela by to nieco ine.. nieco vynimocné.. dávam 2

Invisible: Velmi pekne spracovanie, aj pekne nafotene, ale zas by to chcelo nieco ine.. Je to klasika.. Dvaja romantika sviecky( ak ich vobec maju Laughing tiez dávam 2

Savi3: ano, paci sa mi pekný text k tomu.. To to je taka ina laska dlho neobetovana.. super 1

Pumukli: Uff tomu to sa hovori originalita... I ked to pride vtipne teda dost je stara  ale tak i take veci sa deju.. za originalny napad davam 1

Catqa: mile oslovilo ma to hned dávam 1*

MAX
Emerald: Podľa mňa je tam úplne vystihnutá tá romantická atmosféra, ako fotkami, tak tým dialógom 1*

Invisible: Neviem prečo, ale nepríde mi to romantické, prvé dve fotky sa mi zdajú identické a chýba mi tam nejaké príjemné osvetlenie, no komentár je veľmi pekný, takže 2

Savi: Úžasný dialóg a fotky sa k nemu skvele hodia, takže určite 1*

Pumukli: Fakt zaujímavé, ale toto by sa mi skôr hodilo ako vzťah matky a syna, aj keď rozhovor je pekný, takže 1

Catqa: Ten dialóg ma veľmi zaujal, presne tak by som si predstavoval detskú lásku, len fotky by mohli možno z trošku iného uhla, no aj tak ti dávam 1*

HANKA
Emerald
Tak toto bolo velmi pekneee..Take romantickee..Velmi sa mi pacilo aj ten opis k tomu a to prostredie kde si fotilaa krasneee
znamka:1

Invisible
Super fotkyy aj text je velmi dobryy..Len sa mi zdalo to trosku malo opisane..Niecoo mi tam chyba az tak ma to velmi neuputalo...Ale paci sa mi to
znamka:2

savi3
Obrazkyy su dobre ale ten text u mna jednoznacnee zabodoval..Miestami som mala pocit ako keby som citala nejaku stranu vytrhnutu z romantickej knihy..Boloo to krasnee opisane savii..Uzasne..
znamka:1*

pumukli
Na fotkach sa mi pacilo,ze bolo vidno ten ich vekovy rozdiel..Ze ona je profesorka a on len student..ale tie fotky boli take tiez len fajn..No a text nezaujal ma bol kratky..
znamka:3

Catqa
Jejj to bolo take zlate a mile..Nafotila si detsku lasku a to sa mi paci take originalne..ale ten opis taky kratky a fotky take normal..No vela veci mi tam chyba..
znamka:3

JA
Kedže sa blíži pomaly ku koncu ..resp 10 kolom sa súťaž uzatvára tak ja si dovolím dávať prisnejšie hodnotenie.
Emerald: Je to pekné romanticke ale ako už niekto spomenul..fakt mi tam niečo chýba:2
Invisible: Prečo je to take nudnéé..prečo?Text si mohla rozvinut Fotky pekné a živé ale:3
Savi:Jednoznačne naj zo všetkých pre mna..uplne skvelé fotky,nápad a text ..čerešnička na torte:1*
Pumukli:Fotky stoja zato ale..text? A celkový dojem..no...:3
Catqa:Jééjo je to velmi zlatunké a záživne..ale furt mi tam niečo chýby,neveim naozaj čo:2

Rebríček pridám spolu z 4.súťažným kolom do konca týždna...
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Sob 08 Nov 2008, 15:06

Tera a nemôžeš nám dať novú úlohu? a body za predošlé úlohy by si pridala potom keď budeš mať viac času
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Pon 10 Nov 2008, 08:29

7.súťažná úloha-Nevera

Presne tak..ked už se pri tej láske tak aj nevera musí byť,i nie ? Zachidťe na 3 fotkách jeden okamih. Pri hádke..pri nakúkaní susedky do okna,pri mrazivom plači manželky či manžela. D toho
:D čas máte do 20.NOVEMBRA

hija som jak retlicaaa :lol:
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Uto 18 Nov 2008, 02:21

Hihi ked nik prvy taaak idem ja:D

---------------------------------------------------
Po dlhsom zblizovani sa medzi nami dvoma tak prelomili lady..ze som to uz nevydrzala a podplatila som Marishu s priatelom aby mi pozicali na noc izbu...Ano stalo to dost..jej bonbonieru, jemu cigarety, plus som musela na dalsi den prat ich navlecky..ale nevadi...hviezdy nam priali...Teda az na jednu hviezdu...
A to mojho expriatela....Ktoremu som ale akosi oficialne nepovedala ze je uz ex...
Presne si pamatam kedy to bolo...bol to december, den, ked prvy krat tu zimu zacalo snezit...A ako to viem? Lebo presne po nasom ...ehm....ved vieme..my vletel do tej izby moj akoze byvaly, ktory mal byt ako aj polka internatu na party a zacal po mne ziapat, ze som obehlica....No mna to logicky vysokovalo a kricala som tiez, ze ci si nevsimol ze uz pol roka spolu asi nechodime :? Teda aspon on sa venoval skole a nie mne a ja som sa zariadila po svojom... :roll: A zabudla som ze som mu to neoznamila :oops:

Obrázok

Ale to ze som musela kricat a obhajovat novy vztah nebolo najhorsie...Najlepsi bol moj priatel Zac..ten sa uz so mnou daavno dohodol, ze nasu minulost si nebudeme navzajom riesit...A tato hadka? Bola o mojej minulosti..A pocas toho ako som sa s Ex hadala...

Obrázok

Moj priatel zistil ze snezi :lol: :lol:
Obrázok

On sa tak drzal tej dohody..ze ignoroval hadku a pozoroval prvy sneh...Aaaahhh
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Emerald » Uto 18 Nov 2008, 19:56

ja mám tiež, už včera som nafotila len som nejak nemala čas dať to sem, tak až dnes, ale stále stíham v určenom čase

..............................................................................................

"Ja som to vedela, že ty niečo máš s tou novou susedou! A ty si mi tvrdil, že tie nohavičky si niekto v práčovni zabudol v sušičke a omylom sa ti zamotali do oblečenia. Aj to všetko ženské oblečenie čo je na zemi si niekto zabudol v práčovni hm?"
Obrázok
"Nie ja, ja ti to vysvetlím, len sa prosím upokoj."
"Ja sa mám upokojiť? Na dve hodiny odídem k mame po našu dcéru, ktorú nám ochotne každý deň stráži aby som mohla robiť dvanásť hodín denne, pretože z tvojho mizerného platu by sme ani na plienky a mlieko nemali a ty si to všetko takto vážiš?!"
Obrázok
"No tak ty zradca kde ju máš?"
"Ale nikto tu nie je."
"Prosím, nikto tu nie je? Dobre som počula, že sa tu niekto nahlas chichúňa keď som vošla. Alebo mi chceš povedať že vyskočila z tretieho poschodia oknom? Otvor skriňu!"
"Prosím ťa, prestaň robiť scény, vidíš že malá sa ťa začína báť."
"Mňa a báť? Teba sa bojí, pretože ťa pomaly ani nepozná. Okamžite otvor ten šatník, viem že tam je!"
Obrázok
"Ja ho neotvorím, pozri sa tam sama. Ale si paranoidná."
"No to sa uvidí, keď zo šatníka vylezie tá ničiteľka manželstiev, ktorá práve v šatníku zakopla o krabicu s hračkami!"

..................................................................................

dúfam, že je to dobre :oops: inak vstavaný šatník je tam z ktorého uhla som fotila, som si potom uvedomila, že nemám fotky z tej strany, ale tak už bola vypnutá hra a nemám čas fotiť to nanovo :(
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod pumukli » Štv 20 Nov 2008, 16:05

je mi to velmi luto, ale budem este asi take dva max. tri dni meskat, musim sa ucit do skoly a navyse som chora, ze nemam na nic energiu, ale hned jak sa mi bude dat, pridam. dakujem
dance dance dance
Obrázok užívateľa
pumukli
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 15:13

Poslaťod Invisible » Štv 20 Nov 2008, 19:44

Taktiež to čo pumukli... :cry: Vôbec nestíham, mám toho hrozne moc. Takže prepáčte za meškanie. :(
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Str 26 Nov 2008, 08:53

OMG...haloo?! načo sa to natahuje..to je tak hrozne si najt taz 7 dni polhodinu času... :cry:
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod pumukli » Str 26 Nov 2008, 15:10

7.kolo - Nevera

Svadobní hostia sa bavili, len jej vlastný ženích kamsi zmizol. Keď sa po ňom začala vypytovať už aj jeho vlastná rodina, rozhodla sa ho v dome pohľadať.
Nechápala to, kam mohol zmiznúť. Prehľadala celý dom, nakoniec ešte skúsila spálňu vo východnom bloku. Možno bol už trochu vyčerpaný, musel si ísť na chvíľku odpočinúť. Otvorila dvere a to čo zazrela, bolo veľmi kruté. On sa okamžite od nej odtrhol a hodil zúfalý pohľad na svoju nevestu. Vedeľ, že toto sa tak ľahko nevysvetlí.

DIANA stála ako obarená, nemohla uveriť svojim očiam, okamžite sa jej do nich natisli slzy. Ruky rozhodené, v hlave jej búšilo, zalial ju studený pot : ,, Ako si mohol??!! V ďeň našej svadby! A čo to má vôbec znamenať? Čo tu vlastne tá ženská chce? “

MIA sa škodoradostne uškŕňala. Stalo sa presne to, po čom túžila. Konečne opäť rozvírila už pridlho kľudné vody medzi nimi. Nenávidela ju. Bola to ona- Mia, koho si mal vziať. Nie tú obtlstlú pehavú bleduľu z dediny. Podľa nej samej jej Diana nesiahala ani po päty. ,, Ach, je mi ľúto drahá, že ťa náš vzájomný kontakt natoľko rozrušil .“ prehodila slizkým tónom.

TOBIAS vedel, že urobil obrovskúc chybu, toto tak ľahko nevysvetlí. Načo len dal Mii možnosť k tejto katastrofe?? Veď on miluje len Dianu aj napriek tomu, že nemala ani štipku z toho južanského temperamnetu na ktorý bol u Mii zvyknutý ešte predtým než sa s Didi spoznali. Tentokrát v tom však bol nevinne... alebo nie?? ,,Didi, mrzí ma to, o nič nejde, vysvetlím ti to....“ začal nervózne habkať dúfajúc, že sa to urovná, že s Didi bude zasa rýchlo všetko ok a Mia konečne navždy zmizne z jeho života...mal to byť predsa len posledný bozk....

Obrázok

Obrázok

Obrázok
dance dance dance
Obrázok užívateľa
pumukli
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 15:13

Poslaťod pumukli » Sob 29 Nov 2008, 22:14

viem, ze by sa to nemalo a mala by som editnut svoj predchadzajuci prispevok, ale chcela som, aby bolo zjavne, ze sa to tu pohlo. navyse nechcem si pisat taketo veci do sutaznych prispevkov. oznamujem teda, ze ja uz som tiez odovzdala a caka sa uz len na invisible a catqu.... :!:
dance dance dance
Obrázok užívateľa
pumukli
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 15:13

Poslaťod Gatmička » Uto 02 Dec 2008, 19:17

No vidím že sa to tu naťahuje ako sopeľ od 13.5- do teraz.. si myslím že je tak akurát.. Máte čas do 13.12 čo je presne 7 mesiacov čo začala súťaž. Ak to vtedy nepridáte tý čo ešte majú, tak to zamykám s tým čo je sa urobí vyhodnotenie a bude... Teri prepáš ale 10 kôl už nebude pretože je úbohé, aby jedno kolo trvalo mesiac, aj keď viem že to nieje tvoja vinna.
THE END
Obrázok užívateľa
Gatmička
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1668
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:18
Bydlisko: Su len dve možnosti bud azet, alebo doma
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Str 03 Dec 2008, 00:20

Možem sa na nich vykalšať ...takže poprosim porotu PM ja všetko potom pridam ked budem mat..dakujem
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Invisible » Str 03 Dec 2008, 15:56

Ale niee... Ja už dnes pridám! :o (Ja som z toho Gatmičkinho príspevku pochopila, že máme odovzdať do 13., nie??) :( Tak na mňa prosím ešte jeden deň počkajte... :cry:
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Menšie TS2 súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia