Súťaž:Foť Moment

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Súťaž:Foť Moment

Poslaťod Tera » Uto 13 Máj 2008, 21:22

Foť Moment

Nova sutaz ktora je pomerne lahka a niejak obzvlast nezatazuje vas nabity den.Nazov hadam vravi za vsetko:Nafot moment-Ked prave niekto vas pristihol pri podvadzani,pri tajnej svadbe alebo pri nechutnych grimasach.Samozrejme nielen pri tom..napriklad pritom ako si vas simik vychutnava opalovanie,leto,bazen.V skratke ide o tom co najkrajsie v najkrajsom uhle a v najkrajsom mieste pofotit dany zamer ktory vam dam.Je to zlozite?Ani nie..staci simika vyfotit pri najzaujimavejsich cinnoch ..pravda za dany ucel ako napriklad tajna"svadba".Prosto vystihnut zamer fotky:Fot Moment :D

PODMIENKY:


Graficke upravenie:je zakazane!Pravda ak mate photoshop rami a pripadny text tam moze byt ,ak niekto ma iba skicar staci text.Nezalezi na tom ci to ma ram alebo nie ..naozaj,bude sa to brat iba ako snaha.V pripade ze vsetci budu mat photpshop bude sa to rarat ako plus.

Cas na vyplnenie ulohy:bude 10 DNI,zohladnim to ak niekto napise pm-sukromnu spravu preco nemoze vcas pridat sutaznu ulohu!

Budem rada ak vas bude aspon 5,nevravim ze vas tolko musi byt ale bola by som tomu Rada.Ak napriklad viete vopred ze to nebudete stihat tak sa prosim nehlaste!Nie ze by ste nemohli..ak to budete stihat tak prosim,ale aby sa zbytocne polka neodhlasila napr pri kocni sutaze.

Porota:Ja+4 dalsi.Je toho moc ale kazdy ma iny nazor.Bola by som aj rada keby porotcami je aj jeden chalan!Hlaste sa mi PM..Vyberam podla toho sice ako koho poznam,nie je to diskriminacia iba tolko ze viem co od daneho cloveka cakam a viem ze ma napr. uplny iny nazor ako ten druhy..tak aby to bolo ferovejsie a nie tuctove.Zato sa vy ostatny prihlaste ako sutaziaci... budem rada )

Zakazane: Zbytocny OT,Hadky-tudis normalne pravidla tochto fora vam budu prikladom - A este niekoho nesvojne nutit v(zaverecnom kole) dat hlas tomu a tomu+viackrat hlasovat

Priebeh súťaže
Bude jednoduchý... vid dole

HLASOVANIE :
Bude od 1 po 5 bodov.Co znamena ze porotcovia mi to poslu po vyplneni sutaze vsetkych sutaziacich pm-kou+prihovor preco,zaco,naco.Ale hlasovanie bude ako v skole..vid 1 bod(tka) bude najlepsia a 5 bodov(tka) najhorsia

VYHODNOTENIE a Celkovy Priebeh:Vyhodnotenie bude jednoduche...kto ma najmenej bodov je na prvom mieste a kto najviac na poslednom.Priebezne sa bududu pisat miesta no az na konci sa to vsetko zrata a ten ktory bude mat najmenej bodov,najlepsie tak ten vyhrava sutaz.Po sutaznych kolach sa nevypdava..az na konci!


Simikovia,prostredie,downloady su neobmedzene..takze simikov mozete strediat alebo ostat pri urcitych.Datadisky samozrejme hraju rolu a hlovne rocne obdobie preto najprv napiste ake mate datadisky a potom sa vsetko dohodne,vyplnte prosim prihlasku

Prihláška
Nick:
Vzstach k foteniu v hre:
Pouzivate downloady:
Ake mate datadisky:
Mate Phostoshop:
Preco ste sa prihlasili:

fotenie:1 okamih 3 fotky

Dalsie otazky...a co tu nneni ,zaujima vas ..tie napiste Pm-kou mne.Porotcovia hlaste sa a sutaziaici prihlasujte sa.Cas na to konk. neni ...a sry za pripadne chyby.[/b]
Naposledy upravil Tera dňa Sob 14 Jún 2008, 11:22, celkovo upravené 1
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Catqa » Uto 13 Máj 2008, 22:03

jeeej konecne nieco originalne..chvilku som uvazovala nad miestom porotcu alebo sutaziaceho, ale rozhodla som sa rozvyjat svoju kreativitu :D
takze:

Prihláška
Nick: Catqa
Vzstach k foteniu v hre: velmi dobry, kedze si robim aj svoj pribeh, 50% z jeho tvorby patri fotkam :)
Pouzivate downloady: samozrejme
Ake mate datadisky:Univerzita, Nightlife,Pets, Seasons, Free Time, Bon Voyage
Mate Phostoshop: ano
Preco ste sa prihlasili: ako som uz pisala, chcem si rozvijat svoju kreativnost :lol: ale aj preto, ze som zvedava, co zo seba vyondim :D
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Uto 13 Máj 2008, 22:04

Nick:savi3
Vzstach k foteniu v hre:ved poznate:D:D
Pouzivate downloady: ano
Ake mate datadisky:zvieratka, nocny, obdobia, dovolenky, podnikanie, skola...uf snad vsetko:D
Mate Phostoshop:ano
Preco ste sa prihlasili: milujem fotenie simakov:D:D
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Barbiika2 » Uto 13 Máj 2008, 22:09

Prihláška
Nick: Barbiika2
Vzstach k foteniu v hre: rada fotim simikov
Pouzivate downloady: ano
Ake mate datadisky: mazlickov , univerzita , rodinna zabava , hm moda , pre luxusny zivot
Mate Phostoshop: nie
Preco ste sa prihlasili: lebo rada sutazim
Obrázok užívateľa
Barbiika2
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Pon 31 Mar 2008, 17:45
Bydlisko: mám xDxD

Poslaťod klei6 » Str 14 Máj 2008, 08:35

Prihláška
Nick: klei6
Vzstach k foteniu v hre: no taky obycajny
Pouzivate downloady: nie
Ake mate datadisky: NL,Season,OFB,Mazlicci,Zakladna,Univerzita
Mate Phostoshop: Nie
Preco ste sa prihlasili: Lebo chcem skusit hru a fotenie
Naposledy upravil klei6 dňa Uto 20 Máj 2008, 17:33, celkovo upravené 1
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Emerald » Str 14 Máj 2008, 11:49

a tak čert to ber, prihlásim sa :lol: ale Tera na otázku mi odpovedz :oops: nech sa pripravím

Nick: Emerald
Vzstach k foteniu v hre: obrovský, fotím často, veľa a rada
Pouzivate downloady: ano
Ake mate datadisky: všetky datače aj minidatače
Mate Phostoshop: ano
Preco ste sa prihlasili: lebo inde ako v mojom príbehu a občas v prehľadoch noviniek z datadiskov a minidatadiskov fotky z hry neukazujem, a keďže fotím rada aj mimo toho tak to chcem využiť :roll:
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Poslaťod raqua » Str 14 Máj 2008, 12:23

jéj , aj ja sa chces prihlasiť
Nick: raqua
Vzťah k foteniu: vééľmi dobrý, fotím rada najmä do príbehov,keď to má niaky význam
Mate photoshop: áno
Prečo ste sa prihlásili: niečo podobné ako Emerald :lol: aby všetci videli moje pekné momentky
Aké mate datadisky: včetky datáče aj mimid. len teen style a celebration nemám nainštalovaný :lol:

inák originálny nápad!!
92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
P.s: akože tento podpis má už viac ako 8% fóra? :lol: sme the best!
raqua
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 19:09
Bydlisko: vzdy blizko pri notebooku :D

Poslaťod Tera » Str 14 Máj 2008, 16:21

Ty brdo :o to kolko sa vas prihlasilo...Som strasne rada a este ma caka citanie pm takze tak :lol:

Co sa tika datacov,kazdy vyuzije pri foteni ten ktory(ktore) ma kedze vsetci ich mate kopu..pokial som si dobre vsimla.Ta krabica na face sa bude pouzivat iba vtedy ak poviem..teda resp v niektorych kolach,ok?A tie ostatne..co ja viem..myslim tie na datadisky,to je uz vasa vec.Vid pridam ten link na tie face

Neskor Editnem
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sugar » Str 14 Máj 2008, 17:18

Nick: Sugar
Vztah k foteniu v hre: Veľmi rada fotím, veď sa pozrite do témy s mojimi simíkmi :)
Pouzivate downloady: áno
Ake mate datadisky: Pets, Seasons, Bon Voyage, Free Time, Open for Business a mini- Teen Style Stuff
Mate Phostoshop: áno
Preco ste sa prihlasili: lebo by som to chcela skúsiť a raz za čas spraviť jednu fotku sa mi nezdá veľmi ťažké :)
doesn't anybody hate it when the street light turns red ?
doesn't anybody want five more minutes in bed ?
doesn't anybody, doesn't anybody have a letter to send ?
doesn't anybody wish they had just one more friend ?

Beloved Quabdur
Obrázok užívateľa
Sugar
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 11:35
Bydlisko: Na orlích krídlach :p
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mousze » Str 14 Máj 2008, 19:10

Prihláška
Nick: Mousze
Vzstach k foteniu v hre: Velmi dobry pretoze hrozne rada fotim simov ako stvaraju rozne blbosti a pri dobrodruzstvach
Pouzivate downloady: samozrejme
Ake mate datadisky: University, Night Life, Open for Business, Free time, Pets, Season, Bon voyage
Mate Phostoshop: ano, ale neviem v nom pracovat...
Preco ste sa prihlasili: aby som sa zucastnila a aby bola zabava Very Happy
Obrázok užívateľa
Mousze
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 17:08
Bydlisko: Pod Mostom 2 hehe

Poslaťod Invisible » Štv 15 Máj 2008, 22:00

Aj ked vidim ze uz teraz je konkurencia dost velka :cry: skusim to :D

Prihláška
Nick: Invisible
Vzstach k foteniu v hre: Simikov fotim straasne rada :)
Pouzivate downloady: Ano!
Ake mate datadisky: Nightlife, Pets, Seasons, Free Time
Mate Phostoshop: Ano
Preco ste sa prihlasili: Ako som uz pisala.. Rada fotim simacke momentky.. :)
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod David » Sob 17 Máj 2008, 09:19

Nick: David
Vzstach k foteniu v hre: dobrý :D
Pouzivate downloady: Áno
Ake mate datadisky: Nočný život,Maznáčikovia,Ročné obdobia,Šťastnú cestu,Voľný čas minidatadisky: Rodinná zábava,Luxusný život,Poďme oslavovať,H&m móda,Teen style,Kúpelne a kuchyne interierový design
Mate Phostoshop: nie,ale mám iný program na úpravu fotiek aj rámy sa tam dajú dať volá sa Photofiltre Studio
Preco ste sa prihlasili:Lebo už som sa chcel zapojiť do nejakej súťaže
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Poslaťod Tera » Ned 18 Máj 2008, 12:47

Bože to kolki.. :lol: ja som rada že vas tolko je ale šak mi ani kola nevydu,viem že to neni o vypadavani..ale mslim to vseobecne :lol: hlaste sa este,denska mate poslednu sancu :)

Prasiatko sry prehliadla som simsačkinu spravu



POROTA
Ja
Gatmička
Hanka
Maggi
Simsáčka
Naposledy upravil Tera dňa Pon 19 Máj 2008, 22:02, celkovo upravené 2
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Uto 20 Máj 2008, 15:00

Inak dneska este editnem a dam prve kolo.
Rozhodla som sa ze sutaznych kol bude 13 (moje naaaj cislo) :roll:
A co sa tika fotiek...ako si to predstavujete? Pretoze ak chcete napr fotit iba jednu fotku alebo napr 3 ? Chcem aspon jeden ohlas a podla toho teda bude .Dakujem
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Uto 20 Máj 2008, 19:35

Presne ako emerald povedala... :) jeden okamih 3 fotky )

1.súťažná úloha
V sekcii hladame downloadi je ta krabica na face,prosim všetci si to stiahnite no toto kolo to potrebovať nebudete!!

Odfodte vášho simíka pri hádke,je jedno či sa bude tvárit znechutene,nahnevano alebo smutne.Tak aby bolo jasne že sa hada )
Naposledy upravil Tera dňa Ned 25 Máj 2008, 22:09, celkovo upravené 1
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na Menšie TS2 súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť