Najkrajší dom (bez downloadov)

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Páči sa vám táto súťaž?

áno
39
95%
niečo otrasnééé
2
5%
 
Celkom hlasov : 41

Poslaťod Tera » Str 07 Máj 2008, 08:19

hej bomba to som vzdy chcela vedet ako sa robia taketo obrauky z napr 3 fotkami
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod simsáčka » Str 07 Máj 2008, 16:12

Pekný dom :wink: Emerald
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod kikushka1111 » Str 07 Máj 2008, 17:33

Obrázok


som dala stenu prec aby ste videli jak sa citia simici lebo sa pokial viem neda tak spravit aby mi bolo vidiet celu miestnost aj so stenami. (joj nestihla som dat prec tu blbost na stavanie stien tak dufam ze nevadi :oops: )

Obrázok

a este jadna

http://img233.imageshack.us/img233/6357 ... fc6dv6.jpg - nechce sa zobrazit tak musite si kliknut.

tak oki. dufam ze obrazky nepresahuju velkost :) no a mam: pets, seasons, ofb, vesela vianoce a a luxus zivot.
klik!

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
kikushka1111
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 464
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 22:56
Bydlisko: Košice

Poslaťod Alison » Štv 08 Máj 2008, 21:22

emerald :respect:

Tak a môj dom-teda predsieň :wink:
Obrázok
a pre istotu také vysvetlenie :oops: to miesto čo je vedľa toho kvetu na stolíku je tak naschvál..aby mali kam dať noviny,poštu a tak :wink:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
a kedže nechcem mať nejakú osobnú izbu pre knihovňu a tak,tak som to "hodila" do predsiene :)

Moje datadisky: univerzita,ročné obdobie,podnikanie,domáce zvieratká a šťastnú cestu.. Minidatadisky nemám žiadne
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod kikushka1111 » Štv 08 Máj 2008, 21:42

ah jo. s prehladom to prehram. tak nic. aspon si vezmem ponaucenie. nkdy viac sa nehlas do sutazi :(
klik!

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
kikushka1111
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 464
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 22:56
Bydlisko: Košice

Poslaťod katty » Štv 08 Máj 2008, 23:33

Kikush, nikdy tak nehovor :evil:
Bolo by mi smutno :( :cry:
A Ali: Super :D
A Kiki tiez :D
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod simsáčka » Pia 09 Máj 2008, 17:05

kikushka1111 píše:ah jo. s prehladom to prehram. tak nic. aspon si vezmem ponaucenie. nkdy viac sa nehlas do sutazi :(



Co by si prehrala tu ide iba o 1. MIESTO :P :lol: :lol:
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod kikushka1111 » Pia 09 Máj 2008, 17:16

jea katty dakujem ale ked sa pozeram na ellin a allisonin domcek....
klik!

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
kikushka1111
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 464
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 22:56
Bydlisko: Košice

Poslaťod Elli » Sob 10 Máj 2008, 11:46

kikushka1111 kdeze zatial sme videli len jednu malu miestnost z celeho domceka takze to urcite nevzdavaj :wink: si sikovna zariaduj s tym ze ta to bavi a tak aby sa to v prvom rade pacilo tebe nie koli sutazi..a tak sa to bude pacit aj ostatnym :) a okrem toho mas tu predsien peknu tam dost zalezi aj od toho ako to fotis a ty si tu miestnost urobila malu tak sa dala fotit len z hora a bez zdvihnutych stien a to vela robi uvidis ked budes fotit ostatne miestnosti co su vacsie a budes to vediet odfotit akoby to bola skutocna izba :)
Obrázok užívateľa
Elli
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 262
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 17:10

Poslaťod simsáčka » Sob 10 Máj 2008, 12:01

Je mi ľúto ale dnes mi Catqa oznámila že bohužiaľ musí odstúpiť zo súťaže pretože sa jej toho veľa nakopilo. :cry:
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod simsáčka » Sob 10 Máj 2008, 12:37

Porotcovia zašlite mi pm s vaším hodnotením.
Naposledy upravil simsáčka dňa Ned 11 Máj 2008, 14:36, celkovo upravené 1
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod simsáčka » Sob 10 Máj 2008, 14:33

Hodnotenie 1 .kola:
klei6:
Nikussa- je to take velmi obycajne nevidim tam nic zaujimave je to velmi velka miestonost kde je nic skoro dala by som tam nejaken ten stromcek ale bo nejaky kvet mno davam 4Body

Elli- je to velmi pekne len nabytok je taky tmavy ale inc super este aj tam nad tym kosikom pre zviera by som dala nejaky ten obrazok ale inac supe 8Bodov

Emerald- super velmi sa mi to paci tie schody su uzasne nabytok je tmavy a aj steny tak som to myslela aj pri ostatnych mno a ten obraz je ta krasny no davam 9Bodov

Kikushka 1111- mno nejak extra sa mi to nepaci bo je tam toho malo ale nieco je tam zasa pekne mno neni tam nic na stenach su velmi prazdne mohla si dat nejaky ten obraztok davam 8Bodov

Alison 22- je to prekrasne velmi sa mi to paci hlavne ten obrazok s tym klavirom je to prekrsne proste super neni to obycajne je tam toho vela aj
malo no tak davam 10Bodov

Tera-veľmi sa mi to páči zatiaľ tam nevidím žiadne chyby no tak dávam 10Bodov



simsáčka:
nikussa-Zda sa mi ze je tam trocha malo veci,zišla by sa tam nejaká dekoracia,takže 5b(so vzhladom na to ze mas len NL)

Elli-Velmi pekna volba farby,pekne veci.Na moj vkus trocha tmave takze 9b

kikushka1111-Krasna predizba,ako napisala klei6 steny su prazdne,preto8b

Emerald-Nadhera , ocenujem aj upravu fotiek-9b.

Alison22- Pekne dekoracie, farba aj nabytok nemam co k tomu dodat-10b

Tera-To je prekrásne páči sa mi tam ten obrázok, veľmi pekné zladené,vhodne vybratý nábytok.Dávam 10b.
Maggi:
nikussa: je to moc veľké a dokopy tam nič nie je, dala by som tam viac dekorácii a zmenšila by som to , ale keďže máš iba Nl 5b

Elli: je to pekne zariadené, no dala by som nejaké obrazy (v Pets je ich dosť pekných) a vyzerá to ako salón a nie ako nejaká predsieň 8b

Kikushka 1111: je to také jednoduché a je to také tmavé, keď niekto vojde dnu a hneď ho obklopí tmavá miestnosť pôsobí to depresívne 6b

Emerald: tiež je to dosť tmavé a z fotiek nevidno aké je to v celku veľké, ale je to dobre skombinované a pôsobí to útulne 9b

Alison22: toto je veľmi pekné, nenachádzam chybu, aj keď klavír by som nedala do chodby, ale konečne nejaké živšie farby a jednoducho je to najkrajšie 10b

Tera: no je to veľmi pekné, ale pôsobí to tak jednoducho. Ale každý má rád iný štýl. 10b

Sasiq:
Emerald:
Veľmi pekná predsieň. Nemám pripomienky. Jedna z dvoch naj... 9b
Nikussa
Tato predsien, ajked ma nieco do seba, nieje v mojom style... Uplne nevyuzity priestor. Zbytocne velka izba a co tam robi ten obrovsky kvet, ci strom, ci co to je? 5b

Elli
Tvoja predsien ma velmi zaujala. Mila, mala, utulna. Pekne farby, dekoracie akurat by som zvolila inu farbu koberca.
8b

Kikushka1111
Zaujimava, mala predsien. Mi pripada ako k velkemu rodinnemu sidlu. Akurat farby mi kazia dojem. 7b

Alison22
Krasna predsien. Akurat ta socha patri na ine miesto... 8b

Tera
Peknucka predsien! Len mi tam chyba viac dekoracii... Ale jedna z dvoch najlepsich

savi3:
NO jo..ja som bola asi dva roky na zakladnych simsoch..takze i s nimi sa da spravit harmonicky dom..takze..i ked ma niekto viac, niekto menej datacov, hodnotim dojem
a ja som mozno kruta..ale uprimna a kriticka..snad ma beriet v dobrom



Nikussa.... desivo blede, tie steny mohli byt kludne marhulove, co by sa k podlahe a obrazu hodilo..i priestor si dala zbytocne prazdny..co tak kvet? sochu? gauc? chyba mi tam ludsky, obyvatelny faktor...a je tam az priliz vela chladneho priestoru 5 bodov


ELli...Neuveritelne utulne..malinke mile..zelena a oranzova plus drevo..pride mi to ako krasna ubytovna..nabytok vkusny, jemny..ale ta hola stena nad lehatkom pre psa..mohla mat cosi doplnene:-(
Inak sa mi to velice paci 9 bodov

Emerald...co dodat, elegntny luxus§ Ani tafadna stena mi nevadi..ale to vieme ze tvoj cit pre sims je viac ako vymakany..a jednoducho nemam co vytykat..snad iba tu stenu 9 bodov

kikushka1111
no jo...pride mi to prazdne, ba i tie predmety su mierne chaoticky rozmiestnene a farba stien a ta podlaha, dala by som to zivsie, nie mrtvolne...nejaky ten obraz...nejaky kontrast..proste cosi 4 body

Alison 22
ojooj, je to az prilis strerilne. Keby len ta podlaha mala iny odtien..A kombinacia moderneho kresla a stareho hudobneho nastroja..Ci modernej sochy..a starej malovky na stene...keby to ma aspon nejaky uletovy prvok..co by to zcelil..podlaha a steny, keby naznacovali, ze tato moderna a klasicka cast ma byt spolu a basta..vtedy by to bolo dobre..
a ten ruzovy obraz...no jo volila by som teda klasiku skorej 6 bodov

Tera teba by som asi zbila! Tak nadherne vybrany nabytok a tak dovrzana podlaha!!! To chcelo cosi..cosi cerveno bordove ci marhulove" A nie tehl?! a steny su prazdne inak super 8bodov
Naposledy upravil simsáčka dňa Pon 12 Máj 2008, 17:13, celkovo upravené 6
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Ned 11 Máj 2008, 11:54

ja to iž mám nafotene len musim ešte čosik vyriešit a dam to sem..do 12 by to malo byt na sto pro..potom editnem
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Ned 11 Máj 2008, 14:19

Takže ..predsien na rychlo..berte ohlad

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
vedla akvarka su tie velke dvere..resp iba ram,ci ako to nazvat
EDIT:Pets,Seasons
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Ned 11 Máj 2008, 14:27

Tera, je to nadherne :shock:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Menšie TS2 súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia