Najkrajší dom (bez downloadov)

Zapojte sa do súťaže a pokúste sa vyhrať cenu prvého miesta!

Páči sa vám táto súťaž?

áno
39
95%
niečo otrasnééé
2
5%
 
Celkom hlasov : 41

Poslaťod simsáčka » Pia 13 Jún 2008, 21:33

porotcovia môžte posielať hodnotenie a potom keď pridá kikushka tak aj pre ňu. :wink: Chcela som sa ešte súťažiacich spýtať či kúpeľňu a WC dali spolu alebo zvlášť ale skôr by mi vyhovovalo spolu
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod kikushka1111 » Pia 13 Jún 2008, 22:10

aaha boze ja som zabudla dajako...lebo ja mam tie fotky na notebooku a treba mi ich preniest do compu ale stratila som usb kluc takze budem musiet asi nevie ako ale ja to nejako cez vikend poriesim.
klik!

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
kikushka1111
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 464
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 22:56
Bydlisko: Košice

Poslaťod simsáčka » Sob 14 Jún 2008, 07:39

Tak to skús poslať emailom notebooku do compu alebo daj do compu net
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod simsáčka » Sob 14 Jún 2008, 10:11

Hodnotenie 4.kola:

simsáčka:
Emerald:Opäť krásnučké.Ale na spálňu by som dala aj
nejakú inú farbu aby nebola stále taká istá.Je to trošku fádne.8b

nikussa:Moc veľa farieb a niektoré kusy nábytku sa mi tam nehodia.
Zdá sa mi že je to nevýrazné.7b.

Alison22:Tá posteľ je celkom dobrá, na niektorých miestach vyzerá ako hrdzavé železo. :lol: Ale naozaj super nábytok.9b.

Elli:Zasa najkrajšie.
Podlaha je úplne fantastická a tak isto aj farba nábytku.10b.

kikushka1111: pôsobí to veľmi veľké na to že tam je menej vecí ,
ku posteli by som dala napríklad nočný stolík.
Nie je to najhoršie ale ani najlepšie.6b.

Sasiq:
Emerald: Ten velky priestor mi pride trochu prazdny...tiez divne rozlozenie izieb, ale celkovy dojem dobry....
OT: Mas na viac... 8b

Allison22: Neviem, kto tam bude byvat, ale je to ako pre starych rodicou. Pekne dekoracie len by trebalo, este na tom popracovat
OT: Trafila si jeden zo stylov, ktore mam rada... 7b

nikussa: Priliz vela farieb blbo pokombynovanych... Inaq nabytok celkom pekny, no vidno ze nemas prax. Vymenila by som okna a nejaky nabytok... dekoruj co najviac
OT: Vela trenuj.... 5b

Elli: No pekna pekna. Akurat tu velku kytku by som tam nedavala. Schodisko mi tam nepasuje a pred kreslo by sa hodila malinka telka inaq v poho
OT: Neboj sa dat tam toho viac... 8b

kikushka1111: Prazdnucke...Zase ma schody rusia... Dekoracie niesu... Nic nic, len aby tam toho nebolo viac ako 10
OT: Dobuducna iny nick Neber to ako kritiku ani ako diktaciu ani nic take, ale vazne sa tazko pises ... 5b

klei:
Emerland:
Mne sa ta spalen moc,moc paci je velmi osvetlena a paci sa mi aj jej nabytok len by som asi zmenila farbu stien ale to je v pohode davam 10bodov.

Alisson:
Tvoje izby milujem vsetky takze ja ani komentovat nemusim ale mozem je to velmi krasne milujem biele steny a ten obraz na stene je tam ako vysity (myslim nad postelou) gauc sa mi tam trosku nehodi ale je to ako steny u Emerland takze davem tiez 10bodov

Nikussa:
Tvoja izba teda spalna je tiez pekna a najme sa mi paci preto ze je taka ziva mas prvdu podlaha sa ani mne nepaci ale to sa da vzdy zmenit len na fotkach nie ale je to v poho davam ty 8 bodov

Elli:
Tato spalen sa mi paci asi zo vsetkych najviac ani neviem preco ale asi mi najviac pripomina taku realnu je velmi pekna a ta postel je uzasna takze ja nemam dat ake ine cislo ako 10bodov

Kikushka11111:
No co ja viem dalo by sa tam nieco ohodnotit aj dobre aj zle lenze je tam tohjo velmi malo a tiez mi tam chyba nejaka rastlina susene kvety a tak dalej je to tam ako v mysej diere neviem ci sa mi tam aj nieco paci asi len ten kutik s gaucom a to schodisko takze davam 4 body

savi3:
Emerald: prilis jednofarebne..prilis bledo blede..
aspon ine steny k tomu vsetkomu, nejake teplejsie, lebo mi to pride ako ubytovna a nie domaca spalna, i ked mi to pride zladene..ale nieco tomu chyba 7

alisson: pokus o nieco orientalne..je to jednoduche, ale tak isto ako pri emerald, tak i tu sa necitim ako v spalni, v ktorej sa skryjem, pomaznam s mackom..je mi taka cudzia, i ked v kusna.. 7

nikkussa: prilis kriklave cele:D a ked uz kriklave, zly nabytok k tomu..gauc by este usiel,...neviem, moc do toho nevidim:-( 4

Elli: dievca ty si mi po chuti:D utulne pritmie s ruzovym nadychom..priam dokonala spalna..ale zas cosik..chyba.. uz viem..iny koberec:D 9

kikushka: vkusne zladene, ba i dobre voleny nabytok..len ten priestor mi zas pride desivo velky..a ako sucast spalne by som nedavala schody, dala by som ich ako chodbu.. i steny su take poprazdny.... 5

Maggi:
Emerald: veľmi pekné, už to nie je ani také tmavé, len to nepôsobí útulne, skôr ako v hotely 9b

Alison22: pekné, hlavne per starších obyvateľov(telefón) pekne zariadené nemám čo vytknúť 10b

nikussa: pekne zladené farby, len by si to mohla fotiť bližšie , inaksa mi to páči len mi vadí ten biely gauč, nehodí sa tam 8b

Elli: útulné, teplé farby= krásne 10b

kikushka111: veľmi veľké a prázdne, a neviem kto by si dával izbu ku schodom 5b






OT znamená osobný typ
Naposledy upravil simsáčka dňa Str 18 Jún 2008, 16:40, celkovo upravené 7
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod kikushka1111 » Sob 14 Jún 2008, 10:22

ale v tom notebooku net nemam a ani ho tam mat nebudem a nebudem tu rozoberat preco takze to nemozem emailom poslat. a teraz mam dost maloo casu ale ja sa budem fakt snazit vyriesit to tento vikend.
klik!

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
kikushka1111
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 464
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 22:56
Bydlisko: Košice

Poslaťod simsáčka » Ned 15 Jún 2008, 10:24

porotcovia haloo hodnotenie!
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Ned 15 Jún 2008, 11:52

vecer poslem :wink:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod simsáčka » Ned 15 Jún 2008, 11:59

ešte že
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod kikushka1111 » Ned 15 Jún 2008, 18:16

tak konecne davam aj ja. ja viem ze je to zle. ale mne je to uz jedno.

Obrázok

Obrázok

Obrázok
klik!

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
kikushka1111
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 464
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 22:56
Bydlisko: Košice

Poslaťod Alison » Ned 15 Jún 2008, 19:11

ja len k tomu hodnoteniu..Sasiq,veď ja som písala že tam bývajú starý rodičia..preto je to tak zariadené..aj všetky ostatné miestnosti sú na ten štýl...okrem predsiene..//vtedy som ešte nevedela že tam bude staršie osadenstvo :lol: //
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Ned 15 Jún 2008, 20:19

samozrejme...to som neciitala, ale vystihla si to.. dufam vies, ze nie kvoli tomu mas tolko bodov ako mas :)
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod simsáčka » Str 18 Jún 2008, 16:47

Vyhodnotenie 5.kola:
1.Elli 47b
2.Alison22 43b
3.Emerald 42b
4.nikussa 29b
:flowers:

6.kolo
V 6.kole by malo ísť WC ale vviem že asi niektorý dali WC a kúpeľňu spolu.Tý ktorý to dali oddelene budú dávať WC a tí ktorý to dali spolu pridajú v tomto kole a v ďalšom nebudú súťažiť.Pri hodnotení to bude takto:
Tí ktorý dali WC oddelene- hodnotenie budú mať ako vždy
Tí ktorý dali spolu- budú sa hodnotiť takto:minimálne 10 a max. 20 bodov.
Aby to bolo fér. :)
Naposledy upravil simsáčka dňa Pon 04 Aug 2008, 11:33, celkovo upravené 1
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod simsáčka » Sob 21 Jún 2008, 22:31

Pridá už niekto? :?
Život je moc krátky na to aby sme si ho užili.

92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
SKA, rock, punk,metal,...
Obrázok užívateľa
simsáčka
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 692
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 16:02
Bydlisko: za schodmi v škole
Pohlavie: Simka

Poslaťod nikussa » Ned 22 Jún 2008, 12:22

kupelna+ WC:
dufam, že sa bude páčiť :oops: :oops:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok



už už pridávam...ked ja skoro vôbec teraz nemám čas, ledva že sa dostanem na net..

a ešte z blízka by som aj fotila, kebyže mám čo :) lebo simsa uz mam pekne dlho zmazaneho...lebo zevraj zabera na nasom PC vela miesta ale hlavna vec ze ine hry mu neskodia :evil: ...ale no a tak tieto fotky su fotene dosť dávno... :roll: :roll:

a ešte dikes za to hodnostenie :))) 8)
Hovorí sa, že optimista je neinformovaný pesimista... tomuto neverím :P
nikussa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 23:41
Bydlisko: Námestovo
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Ned 22 Jún 2008, 12:32

mne sa to pacccccccccciiiiiiiiiii :P
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Menšie TS2 súťaže

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia