Život vs. Smrť

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Život vs. Smrť

Poslaťod Bugyna » Sob 20 Mar 2010, 23:19

Info
Názov: Život vs. Smrť
Autori: Bugyna, fanynka83, AnnaSims, Instead
Fotky: Bugyna
Obsah: Toto dieťa malo navždy zmeniť život jednej rodiny..Zmenilo ho však skôr a tak veľmi ako nečakal nikto z nich..Dokáže niekto vôbec zmeniť to čo sa ma stat? Dá sa zmeniť niečo čo sa už stalo?
Obrázok užívateľa
Bugyna
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pia 19 Mar 2010, 18:57
Bydlisko: Prešov
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod pipa » Pon 22 Mar 2010, 16:36

Poďla popisu to vyzerá nadejne tak som zvedavá.
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod Yka » Pon 22 Mar 2010, 21:31

No vyzerá to zaujímavo, hádam sa to zaujímavo aj vyvynie. Len mi nedá nepoznamenať, aj keď som sa snažila kusnúť si do jazyka, že či ste si vy štyria vedomí toho, že už v podstate dvaja z vás tvoria tri príbehy a zvyšné dve osoby dva. :roll: Ste sem podávali nových príbehov, len neviem kedy to chcete stíhať a ako dlho vám to vydrží :-|
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod fanynka83 » Pon 22 Mar 2010, 21:37

yka len pre vysvetlenie..ja svoj pribeh pisem sama,uz dlhsie..to vies zrejme..annsims ma dva pribehy,ktore zatial stiha,ja jej s nimi pomaham,ale ja ich sama nepisem,alebo ze by ich pisala len ona sama.a co sa tyka bugyni co ma ona pribehy teraz tak viacero co sem podavala,tak viem,ze ona to ma vsetky vymyslene az do konca.jej zatial s nimi nepomaham moc..vlastne my styri si na pribehoch pomahame tak nejako vzajomne..ale kazda ma svoj,teda svoje.. :)no a bugyna ma preto tolko pribehov,pretoze ma vela napadov v tejto dobe..to preto.. :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod Bugyna » Str 24 Mar 2010, 14:58

Stala sa jedna vec o ktorej nechcem hovorit cudzim proste musime dat prec vela veci a medzi nimi comp aj net. takze ziadam o zrusenie mojho uctu aj o zrusenie uctu AnnySims kedze sme mali spolocny net. opravedlnujeme sa za vzniknuté problémy a dakujeme za pochopenie. zbohom
Obrázok užívateľa
Bugyna
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pia 19 Mar 2010, 18:57
Bydlisko: Prešov
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod oskar123511 » Str 24 Mar 2010, 18:39

Ako mozes ziadat zrusenie uctu cudzej osoby?
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod Sašena » Str 24 Mar 2010, 18:59

Jsou prý sestřenice.. a nejspíš podle toho společnýho netu obě na studiích v Los Angeles. :?:
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod fanynka83 » Str 24 Mar 2010, 19:04

no takto.bugyna a annasims su sesternice,teda aokk nam vsetkym tvrdili a co sa tyka toho netu,annasims uz bola niekolko dni na slovensku aj s jej priatelom a byvali u bugyni.podla mojich informacii co som mala.tak preto ten spolocny net...musime sa s instead dohodnut na tych vsetkych pribehoch ktore sem obidve dali a v ktorych nas oznacili za spoluatorky,ze co spravime..nechali to tu len tak bez vysvetlenia.niektore pribehy pokracovat budu,len sa musime dohodnut ze ktore..dakujeme vsetkym za pochopenie.. :cry:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod Emerald » Str 24 Mar 2010, 19:53

Akože keď si teraz prečítam PM čo mi pred pár dňami písala Bugyna ako chcela okrem príbehu ktorý mala 3 ďalšie tak mi nezostáva nič iné iba "myslela som si, že to takto skončí".

A že prečo má každý dovolený iba jeden príbeh :? A odteraz na to budem ešte prísnejšia, pretože tie dievčatá čo majú jeden perfektný príbeh nemajú potrebu vytvoriť si ďalší, no tí čo ešte ani jeden príbeh poriadne nezačali už chcú mať ďalšie tri.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod Alison » Str 24 Mar 2010, 20:41

ja osobne nechápem prečo to preháňať až so zmazaním účtu :D na toto fórum sa môžu prihlásiť z hocikade (a ako som si doteraz všimla annasims je vždy veľmi rozlietaná kde tu po svete a pochybujem že bugyna chodí všade s ňou..hoci..ktovie :D)..a ak sa im net spojazdní tak sa sem môžu vrátiť..ale no ako oni chcú (A)
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod Instead » Str 24 Mar 2010, 20:44

To je trochu komplikovanejšie.
I am your joy.. Your best of joy..
Obrázok užívateľa
Instead
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1004
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 19:56
Bydlisko: In my world.. With....
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod fanynka83 » Str 24 Mar 2010, 22:26

ako povedala instead,je to trochu komplikovanejsie..co sa tyka pribehov ktore si zacala annasims a bugyna tak ja mozem k tomu z mojej strany povedat len to,ze annasims ma pri oboch svojich pribehoch poziadala o pomoc..cize ja som tie pribehy sama nepisala..len ked bolo treba snazila som sa jej v nich pomoct.co sa tyka bugyni tak ako to zrazu pred par dnami vyvalila na emerald s tymi troma pribehmi navyse tak to vyvalila aj na mna a instead..same sme obe nechapali ze preco tam dala aj nas,no ze preto,lebo jej s tym pomozeme ked bude treba..nechapala som to,ale nechala som to potom uz tak.co sa tyky pribehov ktore mala annasims ja z instead ich dokoncime..teda budeme pisat dieliky..co sa tyka mojho jedneho pribehu co mam a tiez co ma instead tak to pokracuje dalej ako keby sa ani nic nedialo..co sa vsak tyka pribehov ktore si bugina vymyslela a teda aj dala sem na forum,za to nemozem rucit aj ked nas tam oznacila aj spolu s instead ako spoluautorky..ani jednej z nas to neni jedno a mrzi nas co sa stalo,no budeme sa snazit obe to aj za ne nejako napravit..ani mne ani instead sa nedostalo ineho vysvetlenia ako vam tu ostatnym na fore..proste sa zrazu prestali ozivat..bez vysvetlenia.. :cry:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod David » Str 24 Mar 2010, 22:40

omg ja si myslim ze annasims ma 11 rokov a vsetko si vymysla :lol:
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod Alison » Str 24 Mar 2010, 23:25

žeby to konečne niekto vyslovil nahlas? :lol: :lol:
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod pipa » Štv 25 Mar 2010, 15:53

určite si to myslia viacerí ale niekedy je lepšie to neohovoriť nahlas. Každopadne by to nebol prvý prípad tu na fore.
It's a good thing to be strange, normalness leads to sadness.
-Phil Lester
Obrázok užívateľa
pipa
Starec
Starec
 
Príspevky: 2717
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 12:44
Bydlisko: Topoľčany
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia