Život vs. Smrť

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod Emerald » Sob 27 Mar 2010, 01:38

Fanynka a Instead vy si hlavne pokračujte vo vašej vlastnej tvorbe, ktorá vás teší.

A to mne Bugyna tvrdila, že ste sa dohodli, ešte keby som jej bola napísala, že pravidlá sú pravidlá a má si robiť jeden príbeh tak by sa bola i nahnevala. Ja som sa pozrela na vek a potom som si myslela, že snáď niekto taký vie čo chce.

Veď viete ako sa hovorí "Podaj prst a vezme si celú ruku." niektorí ľudia sú takí, že chcú pomoc a potom pomaly robíte za nich úplne všetko a ešte sa urazia ak im poviete, že práve nemáte čas.
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!

- Boys in books are just better
- Nechajte ma snívať.
- Som tu pre vás, vaša Emerald
- Google should be your best friend!
Obrázok užívateľa
Emerald
Globálny moderátor
Globálny moderátor
 
Príspevky: 6552
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:17
Bydlisko: GAMESIMS
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod fanynka83 » Sob 27 Mar 2010, 12:47

no emerald dakujeme ti obe za pochopenie..nase pribehy co mame ja a instead tak to si samozrejme budeme dalej robit,to je jasne..pokusime sa ale aj pokracovat v tych dvoch pribehoch co si annasims zacala..ja som jej s nimi pomahla ked bolo treba a aj bugyne som slubila pomoc ked bude treba..ja viem,ze som to nemala slubit,ale tak chcela som im pomoct ako aj instead a takto to dopadlo..co sa tyka pribehov co si rozbehla bugyna,tak tie ta poprosime emerald uzakmkni...aspon na cas,pokial nedokoncime ten splneny sen,tucne dievca a pripadne moj alebo pribeh co ma instead...no proste chceme najskor pisat tieto a potom az dokoncime tie od bugyni..tak este raz ti dakujeme obe za pochopenie emerald.. :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Život vs. Smrť

Poslaťod Dominikzneporadze » Ned 28 Mar 2010, 12:30

Ja sa vám všetkým ospravedlnujem ale aspon vidíte aka je v skutocnosti AnnaSims ja mam s nou tiez skusenosti ale nechajme to tak. Tak ak som koho kolvek urazil tak sorry.
Dominikzneporadze
Varovné hodnotenie
Varovné hodnotenie
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned 10 Jan 2010, 21:30
Pohlavie: Sim

Predchádzajúci

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia