Blanchet

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Blanchet

Poslaťod Thank_you_Michael » Štv 28 Jan 2010, 18:33

Úvod
Rodina Blanchet.. Každý z nich je originál.. Ako sa prekrížia osudy?



Napríklad taká Sylvia, od malička po ničom inom netúži, len aby mala úspešnú kariéru, a aby jej deti mali všetko čo potrebujú. Najlepšie vzdelanie, kvalitné oblečenie... V Zbohatlíkove mala vybudovanú perfektnú kariéru modelky, ale bude sa jej tak dariť aj v náboženskej dedine Sv. Michal ?



A jej manžel, Patrik. Ten tiež nie je veľký anjelik.. Je to záletník. Sylvia sa ho pokúša zmeniť, no márne. Sylvia vie že Patrik ju často podvádza no miluje ho.. Alebo už aj ju prešla trpezlivosť? Udrží sa Patrik v novom domove na uzde? Alebo ho zasa opantá nejaká krásavica?



Teenagerka Laura je fajn dievča.. Je síce pravda že teraz prechádza problémovým obdobím.. Uteká z domu, pije a fajčí. Stala sa z nej rebelka. Ostatní ale vedia že ju to čoskoro prejde..
Alebo nie? Ona je proste nevyspytateľná. V rodine poriadne premieša vzťahy..


No a najmladší Kristián. Milý malý chlapec.. Má rád knihy.. Rozpráva veľmi málo, no veci si dá ľahko do súvislosti. Z rodiny je najchápavejší, a najbystrejší. Ostatní členovia rodiny sa mu vždy stažujú.. A on im ochotne pomôže, samozrejme.. V poslednej dobe je však veľmi zvláštny... Skrýva tajomstvo niekoho zo svojej rodiny?
Thank_you_Michael
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 17:10
Pohlavie: Simka

Re: Blanchet

Poslaťod Thank_you_Michael » Štv 28 Jan 2010, 18:35

Ešte pred tým ako začnem: Laura a Kristián sú nevlastní súrodenci. Tu je história aby ste pochopili:
Sylvia sa osamostnatnila. Našla si nové bývanie aj manžela. Onedlho sa jej narodila dcérka Laura. Bolo to neskutočne šťastné obdobie. No niečo sa muselo pokaziť. Keď mala Laura 7 rokov, jej ocko bohužiaľ zomrel na zápal pľúc. Sylvia sa na pohrebe zoznámila z jeho dvojčaťom, Patrikom. Neskôr sa jej narodil syn. Sylvia má Patrika rada, no vie že ho nikdy nebude milovať tak ako jej predošlého manžela. Keď ju znova podviedol, presťahovala sa zo Zbohatlíkova do dediny Sv.Michal .. Zanechá zle spomienky alebo sa k nej budú vracať?
POKRAČOVANIE NABUDÚCE. ALE PROSÍM KOMENTY :D. JE TO MôJ 1. PRÍBEH A POTREBUJEM SA ZORIENTOVAŤ. :-D

este som nieco doplnila.. a mam na vas velku prosbu. chcela som tam dat aj fotky ale akosi mi to neslo.. ako to mam urobit?
Thank_you_Michael
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 17:10
Pohlavie: Simka

Re: Blanchet

Poslaťod Dadul » Štv 28 Jan 2010, 19:52

NO,

zni to zajimave....

Ale ten druhy prispevek bych pekne predelala....melo by to byt jako uvod do pribehu... a pak treba popis postavicek... ne jako rozsirujici doplnek...

Ale muze se z toho vyklubat zajimavy pribeh..

Co se fotek tyce..

Najed si na www.imageshack.us
jdi na BROWSE a vyber fotky ktere chces do pribehu, pak jdi na UPLOAD
az to program vytvori tak se ti zobrazi nasledujici vyber:


Links to share your image: ImageShack generates automatic image links and code for your images. Using this code, you can link to your files in a number of ways. You can embed your files into web pages or show them to friends via email and Instant messenger.

In order to use these links or codes, click anywhere inside the code-box, then press CTRL+C to copy the linking code. The linking code now exists inside your computer's "clipboard" and can be pasted anywhere. Now, you can open your target location (such as a messenger window or a message board post box) and paste your link or code there.

LINKS TO SHARE YOUR IMAGE:
Link
Direct Link
Forum Code
Alt Forum Code
HTML Code
Forum Thumbnail
Alt Forum Thumbnail

vyber direct link a zkopiruj ho do textu, pak si ten link oznac a zmackni nahore tlacitko Img

Fotka pak bude i v pribehu...
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Re: Blanchet

Poslaťod Sašena » Štv 28 Jan 2010, 20:40

Když zkopíruje Forum code, tak nemusí nic označovat, jen to sem vloží a obrázek se zobrazí. Je to jednodušší i pro ni, když to neumí..
Kdopak by se čerta bál?
Obrázok užívateľa
Sašena
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1115
Registrovaný: Uto 22 Júl 2008, 22:52
Bydlisko: Praha
Pohlavie: Simka

Re: Blanchet

Poslaťod Thank_you_Michael » Štv 28 Jan 2010, 21:42

diki.. viem ten uvod som domotala :slap: .. takze dam sem este ich fotky a budem sa snazit co najskor pridat 2. diel :-)
Thank_you_Michael
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 17:10
Pohlavie: Simka

Re: Blanchet

Poslaťod Thank_you_Michael » Štv 28 Jan 2010, 22:42

kokos domotana som.. 1. diel som myslela ze sem pridsm :).. no a vo foteni som tiez novacik takze trpezlivost :D

Tu je Sylvia ( mama )
Obrázok

Jej manžel Patrik
Obrázok

Dcéra Sylvie Laura
Obrázok

No a syn Sylvie a Patrika, Kristián
Obrázok

ja som proste zmatkarka hrozna takze.. :D
Thank_you_Michael
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 17:10
Pohlavie: Simka

Re: Blanchet

Poslaťod Dadul » Pia 29 Jan 2010, 16:52

Uprav si nastaveni fotek ve hre ...

Aby byly vetsi a kvalitnejsi...
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Re: Blanchet

Poslaťod Thank_you_Michael » Pia 29 Jan 2010, 19:24

diki Dadul.. v dalsom dieli uz budu kvalitnejsie :) ..

1. Diel

Obrázok
Domov. Konečne. 2 – Hodinová cesta lietadlom, a neskôr taxíkom bola veľmi vyčerpávajúca. Všetci sa tešili ako sa nahrnú do nového domu, a zaľahnú v nových izbách.

Obrázok
No keď rodina vystúpila z taxíka, na únavu ihneď zabudla. Hlavne malý Kristián, keďže dom naživo ešte nevidel. Rozbehol sa prezrieť si každý kútik – a prirodzene – hlavne svoju novú izbu. Laura tiež dlho nečakala. Schmatla svoj kufor, utekala s ním do svojej izby. Hľadala až kým nenašla plavky. Dala si ich a išla k bazénu, na ktorý sa už veľmi dlho tešila... No a Sylvia a Patrik sa na seba usmiali, pobrali svoje aj Kristiánove kufre, a išli napred novému domovu.

Obrázok

Pri večeri:
Laura: Nezdajú sa vám tie špagety nejaké tvrdé? Mami, nechcem ťa samozrejme uraziť, ale asi by si mala nechať varenie večera vždy na mňa, OK? Neviem sa dočkať keď zajtra pôjdem 1 – krát do práce. Dúfam že mi to pôjde.
Patrik: Ozaj keď spomínaš tú prácu – v Zbohatlíkove sú moje obchody už veľmi známe. Hrozne sa teším. Sylvia a čo ty? Už si sa pýtala po nejakej kariére?
Sylvia: Ešte nie, dnes na to nebol čas. Hneď zajtra ráno tam pôjdem.


Obrázok
Sylvia strávila takmer celý deň hľadaním práce v modelingovom priemysle. No všade jej povedali že je už na to príliš stará. Vlastne Sylviu práca modelky aj tak nebavila, no nemá vzdelanie, a na to teraz už vôbec nemá čas. No čo, keby to bolo nevyhnutné, Sylvia môže mať prácu aj v inom meste. Peniaze na dopravu má.

Obrázok
Lenže Sylvia nič nenašla. Všetci okolo nej boli šťastní. Patrikovi sa v podnikaní darilo ako ešte nikdy a deti prijali na prestížnu školu, kde sa im výborne darilo. Ale Sylvia nemala nič. Nemala kamarátky, s deťmi už nemala taký výborný vzťah ako kedysi, nemala prácu a navyše sa jej zdalo že ju Patrik znova podvádza.
Klesla na úplné dno.

Raz keď bola doma sama, a vonku bolo hnusné počasie, zišla jej na um strašná vec. Samovražda.

Čo myslíte, spácha Sylvia samovraždu?
Pokračovanie nabudúce.

prosim komenty :-D kritiku mozete som zvyknuta :D
Thank_you_Michael
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Štv 28 Jan 2010, 17:10
Pohlavie: Simka


Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia