7 dní a príde Smrť

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Bude Megan korunovaná na novú smrť? /výsledok nezmení verdikt :)/

Áno
59
57%
Nie
23
22%
Neviem...
21
20%
 
Celkom hlasov : 103

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod Gigushka » Ned 22 Nov 2009, 12:20

Koniec? Niee :( Taký prevrat preboha. :lol: :lol: Všetci pekne pomreli a tie dinosaury tam :respect: Pekne zakončené, žiadny happy end... skoro teda. Celkovo je koniec taký zvláštny. Škoda, že príbeh končí ale teším sa na tvoj ďalší. Pozrela som sa nedávno na prvý diel a ten začal skúškami "smrti" a od vtedy sa tento príbeh uberal teda úplne iným smerom. :yes: Škoda, že je koniec :napkin: A video je perfektné :)
Obrázok užívateľa
Gigushka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 54
Registrovaný: Ned 28 Jún 2009, 11:28
Pohlavie: Simka

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod stehlius » Ned 22 Nov 2009, 15:56

Juj konečne mi to ide. Tak posledný diel som si prečítala len chvíľku potom, čo sem bol vložený, ale nešlo mi prihlásenie tak píšem až teraz. Sánka mi padla, lebo sa to všetko zbehlo veľmi rýchlo a tie vysvetlenia... No nemám slov. Asi som si to takto nepredstavovala, ale inak by to nebolo prekvapenie. Tisnú sa mi slzy do očí, že po tej dobe to len tak končí :napkin: . Ale z tvojou tvorivosťou je to dobré, takže sa teším na niečo nové :pray: (možno by bolo zaujímavé nafotiť Anarchorance :hugo: :whistle: )
Gratulujem, gratulujem, gratulujem
Presýpacie hodiny neznázorňujú iba čas, ktorý tak rýchlo plynie, ale aj prach, na ktorý sa raz premeníme. :idea:
Obrázok užívateľa
stehlius
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon 15 Jún 2009, 23:33
Pohlavie: Simka

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod mimien » Ned 22 Nov 2009, 16:31

To uz je vazne koniec? :napkin: Klobuk dolu Yka, tento pribeh bol vazne uzasny..Je pravda, ze som cakala koniec trosku viac happy, ale to video na konci bolo taaaak kraasne, naozaj..
Uz sa velmi tesim na dalsi pribeh, uz teraz mi je jasne, ze bude skvely... :D :respect: :roll:
mimien
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pia 06 Nov 2009, 01:04
Pohlavie: Simka

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod simaciik » Ned 22 Nov 2009, 21:58

Posledný diel.. Takže teraz píšem aj svoj posledný komentár k tomuto príbehu.. :( ako začať.. hmm.. Tento príbeh mi bude naozaj chýbať..Všetko v nom bolo take fajn a dobre sa to čítalo.. :( Yka ale dakujem že si niečo taketo vytvorila naozaj to stojí sa to všetko od začiatku až teraz do konca to bolo naozaj premyslené. Video na koniec bolo naozaj pekné.
A ešte.. teším sa na nejaký další príbeh ak teda bude :) To je odo mna ku koncu všetko :) :( :respect: :shake:
simaciik
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 17:54

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod Lincey » Ned 22 Nov 2009, 23:56

Koniec? veľmi ťažko sa mi pripúšťa, že toto je koniec príbehu, že už žiadna daľšia časť nepribudne. Pretože tvoj príbeh mi skutočne prirástol k srdcu. Vždy keď som mala zlú náladu klikla som sem a prečítala si nejakú časť kľudne aj staršiu a hneď som sa cítila lepšie. Pamätám sa, akoby to bolo včera, keď som čítala prvú časť. Náhodne som klikla na príbehy a zaujal ma názov toho tvojho, keď som však zbadala koľko má už častí, odradilo ma to. No som skutočne rada, že som nakoniec svoju lenivosť premohla a pustila sa do čítania. Nad tvojim príbehom som strávila vtedy celú noc, slzili mi oči od vyčerpania, ale nedokázala som sa odtrhnúť. Odvtedy si získala ďalšiu vernú čitateľku, ktorá napäto čakala vždy na nový diel a obávala sa o životy postáv. Pretože každá z postáv mi istým spôsobom prirástla k srdcu, či už Kiara, Pandora, Megan, April, každá bola iná a niečim výnimočná.

Čo sa týka posledného dielu ťažko sa mi k nemu niečo hovorí, keďže bol taký rýchly a prelomový. Niečo takéto som viac-menej po tvojom upozornení čakala, ale aj tak som dosť smutná. Som skôr na tie happy-endy.

Och už zase som sa rozpísala, no nedá mi dodať ešte niečo , to najdôležitejšie. ĎAKUJEM, ďakujem za krásne hodiny strávené pri čítaní tvojho príbehu keď si ma dokázala úplne vtiahnuť do deja a zabúdala som na realitu. Máš nesmierny talent a ja len dúfam, že pre nás pripravíš nejaký nový príbeh pretože tvoje diela a štýl písania by mi skutočne chýbali.
Inak záverečné video je krásne, rozplakala si ma :)
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod Yka » Pon 23 Nov 2009, 01:28

Gigushka - áno, príbeh je úplne iný ako na začiatku. Je to asi tým, že na samom začiatku som nemala ani tušenia čo sa z toho vyvynie. :)
Koniec ako zo života, pre niekoho šťastný, pre niekoho nie :wink:

stehlius - :lol: Anarchorance :lol: , nie, to sa fotiť nebude, aj keď som konečne prelomila lenivosť, zobrala si vytlačenú formu od kamarátky a hurá do opravovania a dopísania viac tých scifi častí :) . Inak mám na pamäti tvoje rady ohľadom tých časov ktoré sú tam také podivné a naozaj ďakujem že si si prečítala tých 537 strán :lol: .
Nový príbeh som uvažovala ako nadiazanie na toto, no napokon som od toho upustila, 7 dní a príde Smrť som sa rozhodla nadobro zatvoriť :) Naozaj vďaka. :)

mimien - ďakujem, no príbeh o smrti nemohol byť priveľmi šťastný. Ja nie som zástanca prisladkých koncov, aj keď po smutných som sama smutná. NO ak sú príliš šťastné, frflem. :) Takto ako som už vyššie písala, je to bližšie k skutočnosti. Osud je na niektorých dobrý, na iných nie. :wink:

simaciik - aj tebe ďakujem, no a čo sa týka nového príbehu, bude a dúfam že prvý diel do dvoc týždňov, aj keď nesľubujem. 7 dní a príde Smrť som začínala iba s hrubým náčrtom a dopadlo to dobre, no nový príbeh by som rada premyslela trošku viac, keďže je tam na začiatku aj viacej postáv :) s rozličnými životmi. :wink:

Lincey - skutočne ti ďakujem, nielen za to že si sa prekonala lenivosť ako píšeš, ale aj za naozaj pekné komentáre, kde som vždy našla čo som potrebovala. Tvoj pohľad a názor, takže som vedela na čom som a čo sa ti ako čitateľke páči, ku komu cítiš sympatie a ku komu naopak nie.
Je mi ľúto že si smutná, no happy end by mi k príbehu nesedel :) a aj napriek tomu že som práve takmer napísala že sa pokúsim v ďalšom príbehu polepšiť, nemôžem to sľúbiť :nose: , ale budem sa snažiť :)
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod LaRak » Pon 23 Nov 2009, 19:10

JúúJ TaK Sa Mi PáČiL TvOj PríBeH, ŠkoDa Že Je KoNieC, aLe To S TýM, Že MeGaN ZniČiLa SveT :shock: WoW. VáŽne Si To SuPeR PíSaLa :goodpost: aLe NaJviaC Mi BuDe ChýBaŤ ApRiL, aJ KeĎ Na ToM ViDeu, VyZeRaLa uŽ TaK PuBeRťáCky xD, LeBo VteDy BoLa TaKá Ako KeBy JeMná xD (Ja VieM StRaŠné SloVo xD). Ja KeĎ SoM NaŠla FóRuM TaK PrVý PríBeH BoL TvOj. ZaUjaL Ma NáZoV PrOsTe SoM Sa Do ToHo PoNoRiLa, aJ KeĎ Ma MaMa ŤaHaLa Do PoSteLe, MuSeLa SoM DoČíTaŤ. NeMoHla SoM Sa Od ToHo OdTrHnúŤ xD. Už Sa TeŠíM Na TeN TvOj DruHý PríBeH. ThááK OkOmeNtUjeM CeLý PríBeH:

PoPraVde Sa Mi NaJpRv PáČiLi Tie PrVé ČaSti Kde KiaRa MuSeLa PlniŤ Tie ÚLoHy RôZne, TaK To Ma ÚpLne ZaUjaLo, aLe NeMySlíM To TaK Že TieTo KtOré BoLi TeRaZ Sú HoRšie, iBa HoVoRíM Že To PraKtiCky PreŠlo Z PrVýCh DieLoV Na ĎaĽšiU Inú FáZu, aKo KeBy. TieTo DieLy Už BoLi ÚpLne O NieČoM iNoM Ako Na ZaČiaTku (Sa OpaKuJeM ZaS xD). MySlíM Že KaŽdý Si TeRaZ PoMySlí Že Ako ZraZu, PríBeH ZaČaL, A aKo SkoRo SkOnČiL.

BoL To VáŽne SkVeLý PríBeH a ZaSlúŽi Si 5 HvieZdiČieK :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod Kiwy639 » Pon 23 Nov 2009, 20:01

Fuuu ani neviem, čo mám napísať. Zhltla som naraz posedné 2 diely a o to to bol pre mňa väčší (šok).uau, vážne si skvelá, ten koniec ma vážne dorazil, toto by som vôbec nečakala... Som rada, že aspoň April sa má dobre, bude mi za ňou, ale aj za všetkými ľúto. Chudák Megan, ako to celé zbabrala, veď napokon, ona za to nemôže, smrť má už raz takú povahu....
Pre mňa to bol viac smutný koniec, ale nie všetkomusí sknčiť šťastne. Veľké ĎAKUJEM ti patrí spolu aj s týmto :respect: (viac neviem dodať, momentálne som z toho endu trochu mimo :D )
Stále sa usmievaj. Nikdy nevieš, komu sa tvoj úsmev zapáči. :)

Zapáliť svetlo je lepšie ako nadávať na tmu.
Obrázok užívateľa
Kiwy639
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 873
Registrovaný: Uto 03 Jún 2008, 20:58
Bydlisko: Košice :)
Pohlavie: Simka

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod Mirabi » Pon 23 Nov 2009, 23:05

Neviem ci by som ten koniec nazvala dobry, alebo zly, pre mna asi taky akurat, hlavne ze to bolo naozaj dobre prekvapko. Paci sa mi ten nadych scifi, celkom by sa mi aj pacilo pokracovanie v tomto style, len ta zmes fantasy bytosti by mi tam kazila dojem, takze radsej uprednostnujem ze pride nieco celkom nove a tesim sa, lebo da sa na teba Yka spolahnut, ze vymyslis nieco super zaujimave :wink:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod Katenka » Pon 23 Nov 2009, 23:52

Škoda, že to skončilo..... :( Byl to nejhezčí příběh, jaký jsem kdy na netu četla. Ráda jsem čekala na další díl plná očekávání a pak jsem byla příjemně nebo míň příjemně překvapena dějem, ale vždy se mi to moc líbilo. Konec byl opravdu zajímavý. :) Yka celý tento príbeh bol PERFEKTNÝ!!!!

P.S. Moc pekné video...
Obrázok užívateľa
Katenka
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Uto 04 Nov 2008, 22:07
Bydlisko: Česká republika
Pohlavie: Simka

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod Mirabi » Uto 24 Nov 2009, 01:05

zabudla som pochvalit video, tak toto je na prve video viac nez dobre, hlavne ten koniec s Megan je perfektny :respect:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod Coraline519 » Uto 24 Nov 2009, 21:02

Strašne sa mi tento príbeh páčil :respect: je mi ľúto že skončil :cry:
konec ma rozplakal aj z videom :melan: teraz tu plačem a srandu si nerobím :shake: video sa ti fakt podarilo celý príbeh skvelý nezôžem sa na slovo :dumb: a páčilo sa mi ešte na ňom že bol s mála ktoré nemalo happy end.

Tneto príbeh mi bude chýbať :cheerup: mala som ho rada :heart: :heart: :heart: .
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod Dadul » Sob 28 Nov 2009, 23:10

Musim priznat,

ze me posledni dil naprosto dostal......

Tohle jsem necekala ale ani v nejmensim.....

Rekla bych, ze z toho co se nakonec stalo, nemohla byt stastna ani Megan.... a nechapu, jak mohla chtit, aby vladly vsechny ty nestvury.... vzdyt porad mela na svete rodinu...

:napkin: :napkin: :napkin: HUH... docela sila....


No, v kazdem pripade jsi to zakoncila docela pekne.... klidne muzes psat pokracko, kdyz se ti bude chtit treba ne hned, ale jednou muzes navazat :D :lol:

Chtela bych ti podekovat za naprosto uzasny pribeh..... Hodne toho tady bylo jiz receno, ale ja osobne musim priznat, ze to byl opravdu jeden z nejlepsich pribehu..... od zacatku az do konce....

Taky moc dekuji, ze jsi pribeh dopsala.... :D

Proste uplna parada.......

:twolove: :twolove: :love: :lucky: :lucky: :lucky:

Nerada se loucim, ale ted se skutecne tesim na novy pribeh..... od tebe to bude rozhodne stat za to :D :)
můj nový příběh DOTEK TAJEMNA
Obrázok užívateľa
Dadul
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 324
Registrovaný: Pon 16 Jún 2008, 15:14

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod Yka » Ned 29 Nov 2009, 01:00

Naozaj vám všetkým ďakujem, ani neviem čo viac dodať. :oops:
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: 7 dní a príde Smrť

Poslaťod eva » Ned 29 Nov 2009, 12:40

Yka, prepáč!! :napkin: Ja som celý týždeň diel ignorovala, lebo som si ho nevšimla. Myslela som, že to sú komentáre ešte k tomu predošlému dielu :slap:
A tak som rada, že ti ešte môžem povedať, že je to (vlastne bol) najlepší simspríbeh, aký som kedy čítala. A je mi ľúto, že končí, ale snáď bude o chvíľu niečo nové.
A video na prvý krát nie je zlé. Je celkom milé :lol:

Ale nie, :respect: - za to, že si ho dotiahla do úplného konca. :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia