Cesta životom - nový 7. diel

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Re: Cesta životom

Poslaťod fanynka83 » Sob 13 Jún 2009, 21:38

krpec ja viem ze vecsina bude zrejme hlasovat za trojku ale ja by som bola fakt velmi rada keby si tento pribeh dokoncila v dvojke..podla mna takych simov ako mas tu v trojke neurobis urcite a aj cele by to bolo uz tak nejako inaksie..takze ja hlasujem aby to ostalo tak ako to je... :pray:
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod Krpec » Pon 15 Jún 2009, 23:23

ech no vidím že to tu akosi stojí takže ja teda napíšem diel a nafotím ešte v dvojke a potom ešte môžete vyjadriť svoj názor či teda ostáva pri dvojke alebo prejdeme na trojku lebo nejako mi to tu stojí :( tak hádam keď sem pridám diel sa to zase rozhýbe :)
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod Krpec » Štv 18 Jún 2009, 13:05

oplatí sa mi tu ešte vôbec písať?? však už nemám žiadnych čitateľov okrem fanynky :( :cry: :shake:
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod sewanewa » Štv 18 Jún 2009, 22:32

AJ ja som stále tvoj čitateľ, len mne je jedno či to budeš robiť v sims 2 alebo sims 3, pre mňa to nie je podstatné, lebo je to tvoj príbeh a ty ho tvoríš..Ja len čítam... :wink:
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod LaRak » Ned 21 Jún 2009, 15:06

Oplatí, ja už iba pozerám na fóre čo je nové, komentáre veľmi nepíšem ale čítam tvoj príbeh veľmi rada.
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod Krpec » Pia 26 Jún 2009, 13:02

no takze dobrá správa je že dneska alebo zajtra spravím fotky a najneskôr do pondelka tu máte nový dielik ta zlá správa je že cez prázdniny nebudem mať čas na príbeh a celkovo ani na sims 2 a 3 budem chodiť na brigádu a budem sa musieť učiť keďže maturujem budúci ročník a moji rodičia si vzali do hlavy že mi urobia s prázdnin "peklo" takže neviem kedy dám potom ďalší dielik ja sa pokúsim čím skôr ale neviem ako na tom budem časovo tak dúfam že mi to tu zatiaľ neskrachuje :(
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod Krpec » Pon 14 Dec 2009, 01:58

ahojte... ja viem ze som sa dlho neozvala a ze za tu dobu mi to tu urcite krachlo ale nemala som cas potom nam odpojili internet mala som vela ucenia a nemohla som skratka pribeh dokoncit... ono ako diel by uz aj bol napisany ale nestiham to sklbit s fotenim a tak sem nemozem pridavat dalsie dieliky :( dost ma to stve lebo pisat tento pribeh ma naozaj bavilo ale keby sem pridavam dieliky bez fotiek tak by to bolo hrozne suche a nemala by som z toho taky dobry pocit... no a preto bude asi nutne tento pribeh skoncit :( ospravedlnujem sa vsetkym, povodna vidina bola dotiahnut pribeh az do konca, chcela som aby bol prinosom pre forum ale zial nestiham to casovo, teraz ani nemam cas velmi hravat sims 2 a ani nemam kde kedze som tu hru mala na priatelovom notebooku a on sa rozhodol ju vymazat lebo som to dlho nehravala a jemu to zaberalo miesto. Asi to posobi ako chabe vyhovorky ale nemozem inak :(
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod fanynka83 » Pon 14 Dec 2009, 13:40

krpec je mi to luto...tvoj pribeh bol jednym z tych ktory som rada citavala..ale tak ked nestihas tak nestihas..myslim ze vsetci tvoji citatelia to iste pochopia,pretoze kazdy mame to svoje,pre ktore nemozeme to alebo to...takze v pohode...ale aj tak dik za dobry pribeh..fakt sa dobre cital,vtahoval do deja...ako vravim je mi to luto,ale zase ked to tak citis tak to tak urob...vsetko je len a len na tebe.. :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod Krpec » Pon 14 Dec 2009, 14:00

ja som povodne s pribehom nechcela prestat a skusala som vsetko mozne, pytala som sa v skole ci niekto nehrava simsa ze by mi robil fotky ale nikto o to nemal zaujem a bez tych fotiek to proste neni ono tak som to vzdala potom
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod fanynka83 » Pon 14 Dec 2009, 14:23

krpec pozri..ak chces skoncit len kvoli otmu nehnevaj sa na mna podla mna je to hlupost..vies aj ja som to povodne mala v plane ale niekolko ludi tu na fore ma presvedcilo,ze ak je pribeh raz naozaj dobry a teda ako myslim ze sa paci tvojim citatelom,co je aj logicke inak by ho necitali,tak potom ho budu citat aj nadalej aj ked tam nebudu fotky..mne sims stale blbne tak som do niekolkych dielikov ani nepridala fotky a pozri..pribeh mi pokracuje aj nadalej beznich a v podstate v pohode...nic take hrozne sa nestalo..ale je zase pravda ze mne osobne tam tie fotky velmi chybaju...ale da sa to aj bez nich..mam to odskusane na vlastnej kozi a mozem ti povedat ze ak to chces skutocne ukoncit len kvoli tomu,nerob to...nemalo by to len kvoli tomu zmysel... :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod Krpec » Pon 14 Dec 2009, 18:21

lenze ine je ked nedas fotky do jedneho dielu a po case ich tam pridas a ine je ked nedavas fotky vobec... ja s tym chcem pokracovat naozaj lebo pisanie ma bavi, naplna ma to ked som smutna a tak len tie fotky by boli problemom. Skusim to nejako vyriesit a uvidim co sa s tym da robit kazdopadne dakujem za podporu :)
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod Krpec » Uto 15 Dec 2009, 23:49

oficialne oznamujem ze v pribehu budem pokracovat, nainstalovala som si na moj pocitac sims 2 a kedze tam tych datadiskov nemam vela tak mi hra az tak moc neseka a da sa tam robit celkom dobre fotky bez toho ze by mi hra padala... nebudem vsak dieli pridavat tak casto, fotky budem robit ked budem stihat tak dufam ze ma nikto neukamenuje ak budu niektore dieliky bez fotiek... samozrejme ked budem mat viac casu tak dofotim a potom tie fotky doplnim. No a zaroven prinasam mensie info. Kedze si uz presne nepamatam odkial som mala vsetky downloady tak hlavny hrdinovia budu vyzerat celkom inak, dom je v celku rovnaky len ten nabytok je odlisny ale tak hadam neva :) takze tu info ako budu postavy vyzerat... su to zatial len Bakerovci, Pobatovcov som este nestihla ale v priebehu tyzdna dodam aj ich :)
Tom Baker
Obrázok
Avea Bakerova
Obrázok
Mateo Baker
Obrázok
Lillien Bakerova
Obrázok
Tom s Mateom
Obrázok
Avea s Lillien
Obrázok
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod fanynka83 » Str 16 Dec 2009, 12:24

krpec velmi si ma potesila..som rada ze si sa dala prehovorit...bola by skoda keby takyto dobry pribeh nedotiahnes az do konca...takze vela stastia ti prajem aj nadalej... :)
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod Krpec » Sob 19 Dec 2009, 02:02

dakujem fanynka :)) cez vianocne prazdniny nieco pofotim a potom pridam dielik hadam to tu znova ozije :D
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: Cesta životom

Poslaťod Krpec » Uto 05 Jan 2010, 20:18

takže prinášam info že dneska alebo zajtra tu budete mať dielik :)
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia