My Life 6.diel (bez fotiek)

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Pon 13 Apr 2009, 11:05

fanynka83: Ááááá, nový čitateľ. Ďakujem za pochvalu. :oops:
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod fanynka83 » Pon 13 Apr 2009, 14:25

LaRak...nie som az taka nova..citam tvoj pribeh uz odkedy si ho sem dala...teda tzv. za cerstva...ale dobre a zaujimavo sa to rozbieha takze ti drzim palceky a aj ostatne prsteky,nech je to cim dalej tym lepsie.... :pray: :D
fanynka83
Deaktivovaný účet
Deaktivovaný účet
 
Príspevky: 1081
Registrovaný: Štv 01 Jan 2009, 18:30
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Uto 14 Apr 2009, 15:19

Nový dielik bude najneskôr o týždeň, lebo mám menší zákaz počítača. Takže budete musieť vydržať :lol:
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Krpec » Ned 19 Apr 2009, 23:15

mne sa to tiež páči, ten nápad je dobrý a som zvedavá čo bude ďalej... určite to nenechávaj, keď si už začala tak pokračuj myslím že to bude fajn príbeh :)
Keď je ťažké lúčiť sa, znamená to, že všetko čo sme prežili bolo nádherné....
Nikdy sa nesnaž zdokonaliť to, čo už dokonalé je
Láska je ako chrípka. Príde keď ju najmenej čakáš a rovnako nečakane aj odíde


Môj príbeh - Cesta životom
Krpec
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 22:31
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Uto 28 Apr 2009, 17:07

Ospravedlňujem sa za to že som už dlhšie nepridala diel: musela som sa učiť lebo v tejto dobe máme veľa písomiek. Diel nepridám ani ďalší týždeň možno sa mi podarí v sobotu alebo piatok keď je ten štátny sviatok. Prosím nezamykať túto tému :pray:
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Zdenuška » Str 06 Máj 2009, 19:28

Super dieliky.Teším sa na ďalší.
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Ned 10 Máj 2009, 18:20

My Life 3.diel

Alex:

V škole som sa cítila blbo lebo sme sa na literatúre rozprávali o športovcoch a športovci nie sú moja stránka ale bolo ešte horšie že Andrea sa o to zaujímala a ja som skoro zaspala od únavy.

No mala som šťastie že to bola posledná hodina a išlo sa na obed. Pani učiteľka sa radostne pýtala Andrei aký má rada šport: ,,Andrea všimla som si ako sa o šport zaujímaš tak som sa ťa chcela spýtať ktorý je tvoj obľúbený.“ ,,No je ťažké si vybrať lebo všetky športy viem predviesť a proste neviem.“ Andrea až od hanby padala že nevie odpovedať.

,,No tak Andrea, keď vieš také najznámejšie športy, vyskúšam ťa v basketbale a keď ti to pôjde pôjdeš na celosvetovú súťaž!“ vykríkla pani učiteľka po celej triede a vykríkla hlavne slovo celosvetovú. ,,Tŕn, tŕn!“ zazvonil rozhlas a mi sme sa s triedy pobrali do jedálne.

Už sme sedeli a ja som si sadla ku Zacovi. Miesto pri ňom mi ale strašne chcela obsadiť Miriam. ,,Počúvajte, keby že ma učiteľka vyberie na tú súťaž tak mi budete držať palce v sále?“ spýtala sa lišiacky Andrea. ,,A ako vieš že to bude v sále? Teda myslím tým že ste sa o tom nerozprávali až tak dlho a...“ ani som nedokončila vetu a Andrea mi skočila do reči: ,,Moja sesternica je šampiónkou v basketbale a ona išla na takú súťaž a bola som tam takže viem o čom je reč.“ Ale až potom sme si všimli že Luci sedí v druhom bare aj keď sa vo všetkých podáva to isté.

,,Chúďa Luci zomrela jej mama a teraz je ako z kameňa.“ povedal Zac ale aj ja som videla jej smútok aj keď ho nedávala najavo. ,,To vás tak baví sa na ňu pozerať, ešte sa rozplačete.“ povedala zlostne Andrea a my sme od nej odtrhli oči.


Po obede sme išli skúšať so Zacom jednu scénu s predstavenia a bola tam polovička našej triedy. Veľmi som sa hanbila ale Zac nie veď mal v tom prax tak ma musel upokojovať ešte pred triedou. Začali sme s našim tancom, najprv mi Zac pobozkal ruku cítila som sa ako v siedmom nebi.

Ostatní sa vzadu rozprávali ako by mali stáť a také veci. Pani učiteľka jediná povedala že sa normálne do tej role vžívame: ,,Myslím že oni sa do toho vžívajú ako keby boli naozaj ako Jack a Anne. Je to ako keby to boli oni naozaj.“

A pani učiteľka hovorila pravdu vžili sme sa do toho lebo sa máme skutočne radi. Nakoniec prišiel náš valčík. Užili sme si ho a bolo nám v tej chvíli jedno či nám budú tlieskať alebo budú kričať fuj.

Všetci začali tlieskať a prekrikovali sa ale my sme sa iba uklonili a počúvali čo hovoria: (Učiteľka) ,,Podarilo sa vám to vážne som vás to naučila dobre. (Andrea) Vhúú, ešte, ešte! (Miriam) Zac skvele si to zatancoval.

Luana:

Bola som doma ale nevedela čo som mala robiť tak som si čítala môj starý denník ktorý som si písala od 17tky.

Otvorila som a čítala si niečo z toho:
Milý denník, dnes som sa stretla so zábavným chlapcom ktorý sa volal Erik. Bol strašne zábavný ale aj citlivý. Neviem ako to mám nazvať ale proste láska na prvý pohľad. Boli sme spolu veľmi dlho a užívali sme si toho veľmi veľa a hlavne to že sme spolu. O dva mesiace som zistila že som tehotná. Čakala som s ním dvojičky. Keď sa narodili boli úplne rozdielne. Volali sa Alex a Andrea. Nečakala som to ale bola som šťastná. No o pár dní išiel s malou Andreou Erik na prechádzku a niekde sa vytratil. Dala som fotku do novín keby ho niekto videl aj s malou nech zavolá na číslo 0902 369 258. No nikto sa neozval a ja som ostala s Alex sama. Verila som tomu že budeme ešte niekedy spolu. S Alex sme prežili veľa zážitkov ale vždy keď sa ma Alex spýtala kto je jej ocko som zmeravela. Ale teraz si idem hľadať nového lebo už nevydržím byť s Alex sama a trápiť sa s peniazmi. Alex ma chce zoznámiť s jej kamarátky otcom. Ale jej kamarátka sa volá Andrea a keď sa pozriem na Erikovu fotku kde sme spolu ktorá mi po ňom ostala je Andrea ako moja dcéra. Niečo mi hovorí že keď sa stretnem s Andreinim otcom bude to Erik. Neviem či ho mám najprv kontaktovať že sa stretneme a porozprávame si niečo o jeho odchode.

Dopísala som tam ešte niečo keď v tom vošla do chodby Alex. Nevedela som čo mám robiť tak som denník rýchlo zasunula pod svoje kreslo a nenápadne som povedala: ,,Ahoj dcérenka, ako si sa mala v školičke? A ako bolo dnes Andrei?“ spustila som ale ani neviem prečo. ,,Mami prestaň prosím s tými detskými slovami dobre? A Andrea sa mala super pôjde na šampionát v basketbale,“ povedala Alex a ja som vstala zo stoličky. ,,Vedela som že ju Erik niečo dobré naučí!“ vykríkla som a ostala stáť ako socha lebo som si uvedomila čo som povedala. ,,Mami aký Erik? A čo s tým má spoločné Andrea huh?“ skríkla a ja som jej začala stukať. ,,No, idem sa prezliecť.“ Povedala som a zostala v nervoch.

Alex:

Neviem prečo mama začala stukať ale asi niečo tají. Ešte som si všimla že dala pod sedačku nejakú knihu. Otvorila som ju a začala som si ju čítať. Ani neviete čo tam bolo napísané na konci.......

Pokračovanie nabudúce
---------------------------------------------
Prepáčte že nie su fotky dajak mi blbne imageshack keď zistím čo sa to deje v ďalšom diely budú.
Naposledy upravil LaRak dňa Uto 12 Máj 2009, 17:08, celkovo upravené 1
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Zdenuška » Ned 10 Máj 2009, 19:26

Však nie je len imageshack je aj www.obrazok.eu a tak. :wink:

Ale neva.peknučký dielik.teším sa na ďalší.
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Pon 11 Máj 2009, 19:19

Tak sa pokúsim dať fotky dik
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod sewanewa » Pon 11 Máj 2009, 21:51

pekná zápletka sa ti tam začína rysovať...len tak ďalej..
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Uto 12 Máj 2009, 16:39

Snažim sa aby sa vam to pacilo tak staci rozmyslat a vyroni sa napad
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Str 10 Jún 2009, 20:44

Najbližší diel bude už asi Sims 3 pretože sa moc nedostávam k Sims 2 keď dostanem Sims 3 (nebojte sa ešte tento týždeň) tak už budem iba pri tom tak to už bude Sims 3, dúfam že to nevadí. Mám už napísaný skoro celý diel už iba čakám na Sims 3.
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod sewanewa » Štv 11 Jún 2009, 00:25

Samozrejme, že nevadí...Už sa teším na TS3...
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Coraline519 » Uto 21 Júl 2009, 19:32

wau supr príbeh velmi sa mi páci :)
:idea: pre niektorých na svete znamenám iba niekto, ale pre druhých znamenám celý svet :idea:
Obrázok užívateľa
Coraline519
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 645
Registrovaný: Str 01 Júl 2009, 14:28
Bydlisko: Adelaide
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Štv 23 Júl 2009, 17:28

Ďakujem za komentíky:

4.diel
,,Priveľa problémov,,

Alex:

Nemôžem tomu uveriť. Toľko veľa vecí na mňa a práve v tejto chvíli. Nemôžem sa z toho spamätať. Keď si poviem že sa budeme sťahovať do Sunset Valey a to ostatné, tak ma rozbolí hlava. Neviem čo s tým mám urobiť. Musím to mame povedať. Najlepšie bude keď jej to poviem a kto by si pomyslel že som čítala jeho súkromný denník.
http://yfrog.com/15screenshot3xqej
,,Mami! Poď prosím sem! Musím ti niečo súrne povedať!“ ,,Už idem Alexandra. A nemusíš zase až tak kričať,“ povedala namosúrene.
http://yfrog.com/edscreenshot6nj
,,Prepáč mami, viem že si nahnevaná ale musím ti to povedať. Ja, vieš, čítala som si tvoj súkromný denník,“ s plačom som si sadla.
http://yfrog.com/edscreenshot4yj
,,No, vieš, ak mám pravdu povedať, nevadí mi to. Som rada že to už vieš, lebo by som ti to musela všetko hovoriť, a bolo by pre mňa ťažké vidieť že keď som ti povedala, si taká naštvaná vieš? Nemám právo sa prečo zlostiť.“ povedala a silno ma objala. ,,No vieš mami, ja sa pôjdem už asi baliť. Nechcem to robiť po rande lebo by som to nestíhala dobre?“ spýtala som sa a pomaly som kráčala do izby.
http://yfrog.com/08screenshot7cojj
,,Tak ja vám idem navariť, aby ste sa dobre cítili!“ vykríkla mama a pobrala sa do obchodu. Nechápala som, prečo tak skoro. Zac ma pozval na prvé rande, a ja sa v pondelok popoludní sťahujem, síce viem že je skoro na balenie ale von si nechám iba niekoľko vecí. Nemám nad pomyslením že idem plakať, spomínať na otca, toho ktorý bol vždy pri mne. Od malička čo chodil po Andreu do škôlky, bol pri mne. Aj moja sestra je pri mne. Aj stále bola. Musím jej to povedať. Musím. Keby že sa k nám nasťahujú bude koniec s Andreinim zápasom, ale sme sestry a to je dôležité. ,,Tŕŕn,tŕn,tŕŕn!“ zazvonil mi mobil. Bola to Andrea. Čo asi teraz môže chcieť? Pomaly som zdvihla a hovorím:
,,Ahoj Adri, čo by si rada?“ milo som povedala.
http://yfrog.com/0wscreenshot9lihj
,,Ahoj Alexandra, prečo si mi nepovedala že sa sťahujete?“ povedala naštvaným hlasom. ,,No vieš, ja som ti to chcela povedať zajtra na tom večierku, ale kto ti to povedal?“ spýtala som sa, a dúfala že nepovie mama. ,,No, tvoja mama, a vieš čo je najhoršie? Zac by to vedel skôr, lebo s ním máš dnes to rande!“ zakričala a položila.
http://yfrog.com/epscreenshot8wj
A najhoršie na tom je, že sa porovnáva so Zacom. Nikdy by som nedopustila, aby medzi nás vstúpil chalan, a pokazil nám priateľstvo. Musím porozmýšľať, kde chodí keď je naštvaná. Á, už to viem. Osamelá pláž, pri vile Gromanovcov. Musím tam ísť hneď!Naštartovala som auto a išla. Mesto bolo skoro prázdne. Pozriem sa na denné akcie a vidím, grilovačka na Západnom parku, tam by som hneď išla keby som nemala niečo dôležitejšie na práci. Zastala som pri osamelej pláži. Pomalým krokom som sa približovala až kým som nezazrela dve osoby. Pomyslela som si, že není až taká osamelá.
http://yfrog.com/epscreenshot11tj
Bola to Andrea a.......... Linda. Nevedela som čo sa deje ale vedela som že nič dobré, podľa zničeného výrazu Andrei.
http://yfrog.com/15screenshot12ij
Naposledy upravil LaRak dňa Str 26 Aug 2009, 23:51, celkovo upravené 1
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia