My Life 6.diel (bez fotiek)

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

My Life 6.diel (bez fotiek)

Poslaťod LaRak » Ned 29 Mar 2009, 20:37

Môj príbeh(no nie môj ale môj vymyslený príbeh)
Naposledy upravil LaRak dňa Ned 30 Aug 2009, 15:35, celkovo upravené 7
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Maggi » Ned 29 Mar 2009, 20:38

pridáš aj text? :-|
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Ned 29 Mar 2009, 20:40

Ale neviem ako to je ten problém
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Maggi » Ned 29 Mar 2009, 20:42

normálne ho skopíruješ do príspevku :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Ned 29 Mar 2009, 20:48

Keď ale ja to tam dám ale mne sa to iba uloží do pc a nič :(
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Maggi » Ned 29 Mar 2009, 20:51

napíš ho vo Worde alebo v niečom takom a potom CTRL+C celý text prekopíruj sem do príspevku CTRL+V a pošli :roll:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Ned 29 Mar 2009, 20:55

My Life
Úvod

Ja som Alex Thundez. Moje záľuby sú čítanie, tancovanie a predovšetkým spev. Mám 16 rokov a chystám sa na univerzitu do Aubaquerku. Na univerzitu umení. Môj život je zatiaľ normálny ale premení sa na ešte lepší pre mamine rozhodnutie, do jej života vstúpi mojej najlepšiej kamarátky rozvedený otec. Bolo mi najskôr super keď som videla zapozeranie sa mamy na jej otca. No ale viac v denníku.
[img]http://
img144.imageshack.us/
144/7890/snapshot96da9c8b76da9c8j.jpg [/img]
No a tu prichádza na scénu moja mama Luana Thundez. Moja mama má rada módu a navrhuje oblečenie. Niektoré z jej kolekcie nosím aj ja. Moja mama môj vzor.
Obrázok
1.diel
Ráno som sa zobudila aj keď veľmi skoro, spomenula som si že som zabudla vypnúť počítač.
Toto sa mi nestávalo, ale myslím že to bolo z toho potešenia že sa idem prihlásiť do súťaže. Ale veľké obavy som mala z toho že mi možno pridelia mizerného tanečníka ktorý mi stúpa po nohách. Chcela by som za partnera Zaca Talimera ktorý vie tak perfektne tancovať. No keď som sa prebudila z premýšľania zapípala mi na počítači správa, že si ma na Skype chce niekto pridať do zoznamu kontaktov. Nebola tam fotka iba bolo skype meno Zac_T. Myslela som že to nemôže byť možné, že mi písal práve on. No prijala som ten kontakt.
ObrázokZačali sme si písať:
-Ahoj ty budeš určite to dievča ktoré sa chce prihlásiť do súťaže, voláš sa Alex?
-No áno, a ako si sa to dozvedel?
-No vlastne.....pýtal som sa zakladateľky kto sa prihlási aby som si vybral, a ty si sa mi zdala taká, zaujímavá a pozeral som si aj tvoje tanečné video a tancuješ skvelo.
-Tak to asi nie ale vlastne nechcela som niekoho kto by mi....
-....stúpal po nohách? Ani ja som nikoho takého nechcel ale myslím že mi by sme sa hodili na tanečnom parkete k sebe veď vieš ako to myslím.....
-No áno viem ale musím končiť vieš zase budem meškať s raňajkami a.....
-Chápem, tak v.....
-......divadle?
-Áno tak ahoj!
-Ahoj!
ObrázokDúfala som že mi to víde a tak som sa posledný krát pritúlila k Lucy ako každé ráno. Mala to veľmi rada, a vždy ma na to ráno zobúdzala. Ona je môj budík. Niekedy má ale zlé načasovanie, a potom ma už nenechá spať. No tak čo narobíte. Keď zase začne kňučať tak sa k nej posledný krát pritúlim a odídem.
ObrázokVždy, vždy, vždy aj keď vstanem prvá mama už si robí raňajky a ja ustavične ešte niečo robím. No veď viete to som ja vo všetkých smeroch.
Obrázok
Než sa nazdám tak ona raňajkuje ja si ešte umývam zuby a to je ďalší horor.
Obrázok,,Ahoj mami!“ kričím jej zo schodov. A ona mne odzdraví iba keď si dá zase ďalšiu lyžicu do úst a to znamená že zase meškám na raňajky: ,,Ahoj, Alex, alebo mám povedať zase meškáš?“ Musela som je už po tridsiaty štvrtý krát sľúbiť že sa to už nestane: ,,Neboj sa mami nebudem už meškať iba ma Lucy zobudila až o 7:05, a vieš že kým si umyjem zuby a tak.“ ,,Ja to chápem ale autobus chodí po teba o 7:35 a ty vždy raňajkuješ kvôli meškaniu iba čisté cereálie, nemáš čas si ani urobiť si raňajky.“ povedala na mňa prísnejšie. A tak som si zase napchala do úst cereálie ktoré mi mimoriadne chutili.
ObrázokMama zase pozerala do neznáma ale zase sa ma spýtala: ,,Vieš, Alex, nebolo by lepšie keby som si niekoho našla a vieš aby sme boli zase ako rodina, veď vieš že ma tvoj otec opustil keď si sa narodila a....“ Nenechala som ju dopovedať vetu: ,,Mami veľa krát som ti hovorila že niekoho neznámeho a vieš že chcem aby sme boli iba my dve a naše spoločné večere pri televízore.“ Mama smutne povedala: ,,Dievčatko moje, nenapadlo ťa že aj ja niečo chcem?“ ,,Tak ale môžeš si niekoho nájsť ale aby nebol nejaký tridsať dva ročný ok?“ povedala som ako kráľovná ktorá rozhoduje za svoju dcéru. ,,No dobre ako chceš, ale ostatné vyberiem ja!“ povedala keď som do seba napchávala posledné kúsky cereálii.
Obrázok
,,Mami a chcela som ti povedať že by som veľmi rada chcela ísť na školu umení v Aubaquerku.“ povedala som a mama stále hľadela do neznáma. ,,Mami?“ spýtala som sa opäť či ma náhodou ignoruje. ,,Mami, a zajtra je v škole stretnutie pre rodičov a žiakov, že vraj nejaká výstava. ,,No dobre a o koľkej?“ takže už som vedela že ma neignoruje. ,,Žartujem, pani učiteľka povedala že to bude u nás a že si sa s ňou dohodla.“ Povedala som a stíchla. Mama po chvíľke prehovorila: ,,No áno bude ale až v sobotu. A mimochodom prišiel už po teba autobus takže šup, šup!“ ,,Už idem iba dojem cereálie!“ snažila som sa vyhovoriť aby sme sa ešte rozprávali. ,,Žiadne dojem, poď rýchlo! Navleč si na seba rýchlo oblečenie a bež lebo ti ujde autobus!“ povedala už naozaj naliehavo. ,,Ale mami! Veď sú tu posledné kúsky!“ začala som protestovať. Mama už zdvihla varovný prst: ,,Rýchlo nesmieš meškať!“ ,,Ok už idem!“ povedala som s únavou.
Obrázok
Keď som kráčala k autobusu napadlo mi: ,, A čo keby sme s Andreou, dali dokopy našich rodičov, bolo by to ako že sme sestry, bolo by to super ale neviem či by to pre ňu nebolo veľmi nové ale viem že bude súhlasiť.
Obrázok
No prvá chyba bola tá že som to nemala povedať nahlas lebo ma mama cez otvorené okno počula. Nebola veľmi nadšená ale ani šťastná. Videla som jej zvyčajný pohľad, že by to bol dobrý nápad ale ja som sa najprv aj tak musela spýtať Andrei. Ako vždy.
Obrázok
Ale radšej som už bežala aby som nezmeškala autobus lebo by som išla pešo tridsať minút do školy. A to práve neznášam.

Luana

Zdalo sa mi to ako dobrý nápad ale neviem o ňom nič a predsa, sa môžeme lepšie spoznať na tom stretnutí. A aj tak by to bolo aj pre Alex dobré lebo by bola so svojou najlepšiou kamarátkou a komplikácie by neboli keby že chcú u seba prespať iba je to aj ťažké no ale malo by sa to zvládnuť. Len neviem, no kašlem na to pôjdem radšej nakupovať nejaké oblečenie, aspoň mi ubehne čas.
ObrázokKeď tak teraz premýšľam pozriem sa do kontaktnej knižky Aubaqerk. Bude to ľahšie a aj tak mám ju v aute takže......
ObrázokV obchode

Ako vždy si tu nikto nič nekupuje a keďže je výpredaj tak mám šťastie. Aj keď mi vždy trvá kým si niečo vyberiem. Je to pre mňa super keď si nikto nič nevyberá a to je väčšia šanca na to aby som si mohla kúpiť nové veci.
Obrázok
Snažila som sa komunikovať s tým mužom ktorý stál vedľa mňa:
-Dobrý deň ja som Luana Thundez a vy ste kto? Viete chcem ľudí lepšie spoznať.
-No ja David Antony viete rád sa tu tak obzerám, ľudí ignorujem, je to pre mňa také nič.
- No viete veď ja mám vždy kopec príležitostí prísť sem ale nikdy nezapadnem do spoločnosti je tu také ticho á.....veď viete.
- No to ani ja nemám príležitosti na to všetko nikto si ma nevšíma a tak.
-No ja mám okolo seba mužov až nad hlavou a to ma znervózňuje.
-No tak aspoň niečo, ja nemám nikoho pri sebe.
-No tak viete ja už musím ísť, viete dcéra už bude asi dom a nechcem prísť neskoro.
-No tak dovidenia.
-Dovi!
Rútila som sa k pokladni ktorá bola prázdna ako nič ale aspoň som nemusela čakať vo fronte ako vždy.
ObrázokBolo tam veľa ľudí, ale nikto si nič nekupuje, iba tam chodia hrať šachy, neviem prečo vlastne sú tam šachy ale čo už, aspoň idem s novým oblečením domov.
Obrázok
Keď som sa pozerala do auta tak som si všimla zmeškané hovory, od čísla ktoré som hľadala v telefónnom zozname. Bol to Andrein otec. Chytila ma panika.
Obrázok
Alex

Dnes som zobrala Andreu k nám domov. Aby sme si o tom povedali čo najviac ale bol to strach z plánu, o ktorom mama vie veľmi málo. Ale predsa to bol plán dobrý.
Obrázok
,,Vieš ja si myslím že by sme to mali povedať tvojej mame. Plánovať stretnutie naslepo není moc dobré.“ zapochybovala Andrea. ,,Neboj sa, je to dobrý plán uvidíš že to nebude nanič. Chceš aby sme bývali spolu?“ spýtala som sa majstrovsky. ,,No, chcela by som ale vieš že, no proste, ide aj o ich šťastie a nebolo by trochu od veci keby sme na to nemysleli?“ povedala už zase vážnejším tónom.
Obrázok
,,Neboj sa ja myslím aj na to mama to už vie.“ povedala som to kľudne. ,,Vie?“ bol na nej vidieť strach. Povedala som: ,,Vieš keď som si to cestou do autobusu hovorila ona akurát vychádzala z domu. Ale nevedela som to lebo som bola zasnená premýšľaním.“
Obrázok
,,Och! Tak to si radšej mala premýšľať potichu. Ale aj tak som prekvapená.“ povedala a nenechala ma nič povedať. ,,Ahoj dievčatá, a myslím že ten plán by sme mali skúsiť.“ povedala a odišla. Obidve sme boli prekvapené: ,,Čože?“


Nabudúce- Štastia až nad hlavu
Naposledy upravil LaRak dňa Sob 11 Apr 2009, 15:40, celkovo upravené 13
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Ned 29 Mar 2009, 20:55

iba neviem prečo tam niesu fotky
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Maggi » Ned 29 Mar 2009, 20:59

tu máš návod- :arrow: viewtopic.php?f=7&t=37
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Leia Skywalker » Pon 30 Mar 2009, 17:51

Moc ráda si tvůj příběh přečtu, ale nejdřív prosím oprav fotky, ju :wink:
Život dokáže připravit krušné chvíle, ale všechny stojí za to, aby se daly naplno prožít a později z nich vzešlo něco dobrého...
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Leia Skywalker » Str 01 Apr 2009, 19:16

Tak jsem dočetla. Vůbec to není špatný začátek. Sice trošku podobné osudy a situace jako v jiných příbězích, ale ic tak fádního, aby si to zasloužilo skritizovat :wink: V kždém případě si rozhodně uprav stylizaci příspěvků a uprav si kvalitu a velikost fotek :roll: Dále bych ti ráda poradila, aby jsi víc fotila tak, aby se člověk cítil blízko těch osob. Obličeje, nebo interakce, komunikace mezi nimi, aby jsme my čtenáři cítili, že se něco děje, aby nebylo mrtvo na těch fotkách (výrazy apod. maličkosti).

Přeji ti mnoho štěstí a zdaru při pokračování a doufám, že tě moje připomínky nevadí. Neboj máš dobré vyhlídky, když zapracuješ :wink:
Život dokáže připravit krušné chvíle, ale všechny stojí za to, aby se daly naplno prožít a později z nich vzešlo něco dobrého...
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Str 01 Apr 2009, 20:13

No druhý diel už bude lepší toto som iba tak zatiaľ lebo som nemala veľa nápadov, ale mohol by už aj prísť cez víkend lebo mám nafotené :whistle:
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod anikasims » Štv 02 Apr 2009, 21:48

jejko..kranse simka.. xDD jej je to pekne..som zwedawa na pokracowanie, fakt sa mi to loobi xDD
Obrázok užívateľa
anikasims
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Pon 30 Mar 2009, 23:37
Bydlisko: nové mesto nad váhom
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod LaRak » Pia 03 Apr 2009, 15:13

anikasims: Ďakujem, aj tvoj príbeh je pekný
Leia Skywalker: Popracujem na tom, keď sa mi bude dariť.

Ďalší diel priletí až zajtra :P
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: My Life

Poslaťod Leia Skywalker » Pia 03 Apr 2009, 18:35

Těším se :P
Život dokáže připravit krušné chvíle, ale všechny stojí za to, aby se daly naplno prožít a později z nich vzešlo něco dobrého...
Obrázok užívateľa
Leia Skywalker
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 09 Mar 2009, 21:14
Pohlavie: Simka

Ďalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia