Chatrč neďaleko Aquery...

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Má význam začínať s druhým príbehom?

Áno, určite.
16
64%
Uvidíme neskôr.
6
24%
Nie, myslím že to čoskoro vzdáš.
3
12%
 
Celkom hlasov : 25

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod Sugar » Pia 20 Feb 2009, 14:32

Ďakujem za všetky povzbudivé komentáre, ďalší diel je napísaný a fotky nafotené, už ich treba iba upraviť. :)
Teo bude mať ešte v príbehu pomerne veľkú úlohu, takže tam nie je len na okrasu. :mrgreen:
Dejové línie Mariell a Hazelle sa prepletú už v tomto prichádzajúcom diele. Rozmýšľam, či to nie je moc skoro, ale myslím že nie, nakoľko by som sa už rada dostala od opisov krajinky. :oops:
Záhada bude, myslím, že dosť veľká. :)
No a začala som riešiť dilemu, či vám dám radšej krátky diel, alebo ho spojím s jedným ďalším, čo trochu potrvá ale viac sa toho udeje. No... :roll:
doesn't anybody hate it when the street light turns red ?
doesn't anybody want five more minutes in bed ?
doesn't anybody, doesn't anybody have a letter to send ?
doesn't anybody wish they had just one more friend ?

Beloved Quabdur
Obrázok užívateľa
Sugar
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 11:35
Bydlisko: Na orlích krídlach :p
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod Mirabi » Pia 20 Feb 2009, 17:55

to znie velmi slubne :) napadlo ma ze sa to s Mariell a Hazelle (komplikovane mena :lol:) nejak prepletie a podla mna cim skor tym lepsie :)
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod tamuska » Pia 20 Feb 2009, 22:53

Tak citam citam a nie a nie sa mi nechce dat odoslat odpovedat :) no a konecne sa nasiel cas a hned sem hodim komentarik :)
Zacina sa to vsetko velmi zahadne a ta tvoja ankete :) pokracuj nevzdavaj to zacina to vazne skvele a ja to budem citat do konca
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod kulka55 » Sob 21 Feb 2009, 13:58

Takže, prečítala som si to, a musím povedať že super príbeh :respect: :D a teším sa na ďalší diel :hugo: :wink:
Vianoce ju-chu-chú,nech sa máte ako blchy v kožuchu!malý darček nech sa stane najväčším,nech vianočný čas už nikdy neskončí!
kulka55
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Pon 24 Nov 2008, 16:32

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod Sugar » Sob 28 Feb 2009, 15:07

Konečne som začal upravovať tie hlúpe fotky, celý týždeň som mala prepchatý školou, nestíhala som takmer ani spať, nie to ešte písať príbeh. Konečne oddych. Až teraz som si uvedomila, ako je ten diel zdrvujúco krátky. Ale snáď to nejak vynahradia fotky. :cry: Inak ďakujem všetkým, ktorí mi napísali, vážim si, že ste si prečítali predchádzajúce diely. Čo sa týka Hazelle a Mariell, tie mená sú výsledkom akéhosi skratu, ale narozdiel od mena Sugar ich neľutujem, lebo sa z nich dajú vytvárať fajn skratky :lol:

2.DIEL
Zvonček na dverách rozradostene cinkol a celé osadenstvo vnútornej miestnosti pumpy sa obzrelo, aby si premeralo príchodzieho.
Obrázok
Vo dverách stálo hnedovlasé dievča s mastnými vlasmi, červenými očami a zúfalým výrazom. Kroky mu smerovali k vzdialenému boxu na okraji miestnosti. Mariell stačil tento krátky pohľad na to, aby zhodnotila dievčinu nie príliš kladne. V skutočnosti ju označila za zúfalé, mladé stvorenie, plačúce nad čímsi iste bezvýznamným, neschopné tešiť sa zo života.
Obrázok
„Ariell, nedáš si ešte jede štamperlík? Na účet podniku?“ spýtal sa zarastený barman, ktorému spod šatky znudene vykúkali modré oči.
„Jasné že hej, Paul. Len mi nalej. Aj dve.“ Zasmiala sa, trochu hystericky, trochu nespútane, trochu krochtavo. Z úst jej bolo cítiť alkohol, akoby práve vypila celé trojbalenie Fernetu.
„Tak tu na, teda!“ predsunul pred ňu barman nízky pohárik so zlatistou tekutinou. Mariell ju do seba zhltla na posedenie.
Obrázok
Obrázok
„Ariell, kam to vlastne máš namierené?“ spýtal sa chlapík sediaci pri nej. Mal gaštanové vlasy a zelené oči. Veľmi príťažlivý typ, zhodnotila Mariell.
„Neviem, ale myslím, že sa asi usadím niekde neďaleko. Táto dedina je útulná a moderná zároveň. Máte tu diskotéku, bar, reštauráciu, motorest a krásne domy.“ Prúd jej slov bol narúšaný pravidelným štikútaním. Chlapov to však zdá sa neodradzovalo, práve naopak.
Zdalo sa, akoby všetci súperili o to, kto bude sedieť najbližšie pri nej.
Hazelle celé toto divadielko sledovala s odporom. Dnešní muži ozaj nevedia oceniť, čo je dobré a všetci sa ženú za tým, čo je skazené.
Čo je prekrista pekné na alkoholičke v sukni tesne nad nohavičkami, s prasacím smiechom a nechutným štikútaním, ktorá nemá ani poňatie o tom, čo je to život? A asi nemá poňatie ani o tom, aký vetrisko fúka za stenami tejto miestnosti!
Spytovala sa sama seba v duchu... Jeremy jej však pripadal iný, ešte donedávna. Mal ju naozaj rád? O tom môže asi len snívať... Celkom iste ju po celú dobu podvádzal s tou svojou Jennou. A rozišiel sa s ňou niekoľko dní pred plesom. A práve v deň, kedy sa stal ten hrozný incident s mamou a Maddy. A práve v deň, kedy musela opustiť Damiu...
Asi si aj ja dám pohárik. Pomyslela si skľúčene a zamierila k barovému pultu.
Obrázok
Nakoniec si však dala naliať čaju s rumom, čo bolo vzhľadom na ročné obdobie a pravú januárovú zimu normálne. Vlastne je už február. Skryla si hlavu do dlaní a položila kľúčiky od auta, ktoré doteraz zvierala, na pult. Na ruke jej zostali odtlačky po jednotlivých záhyboch.
Obrázok
Mariell sa na ňu zamračila. Niečo s tým dievčaťom naozaj nebolo v poriadku, keď takto mrhalo krásnym dňom s ešte krajším zapadajúcim slnkom. Už, už sa mu chcela prihovoriť, no zastavili ju slová ryšavého džentlmena vedľa nej.
„Ariell, poznám jednu ženu ktorá práve predáva dom tesne pri lese. Je odtiaľto vzdialený len pár metrov... A myslím, že by ti naň dokonca stačilo tých pár tisícok, čo máš vo vrecku.“
Usmial sa šibalsky a ukázal sa vytŕčajúce zrolované bankovky.
„Hups“ sčervenala Mariell a začala napchávať bankovky hlbšie do skrýše. Keď sa zohla po jednu pod barovou stoličkou, takmer spadla na hlavu.
Obrázok
„Myslím, Ari, že pitia by stačilo,“ skonštatoval Paul, zadržiavajúc chichot.
„Zrejme...“ usmiala sa Mariell priblblo a ihneď vytiahla na stôl zopár svojich dolárov, ktorými zaplatila vychľastaný alkohol.
Hazelle pohrdlivo odfrkla. To dievča asi nemá žiadnu sebaúctu. Ako tak na ňu vyčítavo pozerala, stretli sa jej oči s očami ryšavého muža vedľa Mariell. Zdal sa jej neuveriteľne povedomý, ale kde ho len videla?
Keď uvidela, že na dievča vedľa sa valí ďalšia vlna chorobného smiechu, rýchlo vstala, zaplatila a vybehla na čerstvý vzduch.
Obrázok
Chvíľu len tak stála a z hlboka dýchala. Pach alkoholu, cigariet, grilovaného mäsa... Odjakživa jej boli proti srsti. Nerozmýšľajúc vyrazila naspäť k auta, našťastie ju zastavil ten podlízavý hlas.
Obrázok
„Nestratila si čosi?“ spýtalo sa podnapité dievča. V jednej ruke zvieralo zväzok kľúčov, v druhej igelitku s náradím a bandaskou benzínu, zakúpenú v obchode vedľa pumpy. Hazelle sa takmer zastavilo srdce. Ako mohla byť taká sprostá? Skôr ako si však stihla prevziať nepoškodenú taštičku a kľúče, ozval sa výkrik a oboje padlo rýchlo k zemi....
doesn't anybody hate it when the street light turns red ?
doesn't anybody want five more minutes in bed ?
doesn't anybody, doesn't anybody have a letter to send ?
doesn't anybody wish they had just one more friend ?

Beloved Quabdur
Obrázok užívateľa
Sugar
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 11:35
Bydlisko: Na orlích krídlach :p
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod Yka » Sob 28 Feb 2009, 15:29

Ten podnik fakt vyzrá pekne na to že je to v nejakej dedine kde miznú deti :lol: :lol:
Sa mi lubil opis, ako Hazel vnimala Mariell "Čo je prekrista pekné na alkoholičke v sukni tesne nad nohavičkami, s prasacím smiechom a nechutným štikútaním..." :lol: a tie mastne vlasy na Hazel, no nemalo to chybu :lol: :lol:

Tie dve na seba asi zmenia nazor, vyzera to tak, že im je sudene sa stretnuť a niečo spolu zažiť :lol:

Som zvedava na dalši diel :)
Moje príbehy 7 dní a príde Smrť (dokončené) a Svet, ktorý sa skrýva.
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod Maggi » Sob 28 Feb 2009, 18:26

to zne napinavo, tesim na dalsi, co sa stane :D
vyborny opis, aj celkovo text je super
fotky vynikajuce :respect:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod breathee » Sob 28 Feb 2009, 20:13

nie som ten typ co zvykne pisat dlhe kometare za co sa ospravedlnujem :oops: , dufam, ze bude stacit ak poviem, ze pises vyborne. velmi sa mi paci tvoj styl. je putavy a dnesny diel bol aj mierne ostry :roll:. mam pocit akoby som citala skutocnu knihu vytlacenu na papieri :respect:

kazdopadne netrpezlivo cakam na dalsi diel :whistle:
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod Mafuš » Sob 28 Feb 2009, 20:28

Zaujimavy diel a nevadi, ze bol kratky aspon mame dovod sa o to viac tesit na to co bude s tymi dvoma dalej. Tiez mam pocit ze na seba zmenia nazor a ich zivoty sa prepletu.
A npaisane to bolo super. :roll:
SPISOVATELIA SÚ NAJSLOBODNEJŠÍ ĽUDIA NA SVETE.
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod Sugar » Ned 01 Mar 2009, 12:05

Yka: vďaka :) užívala som si písanie tej časti so sukňou a smiechom, rovnako ak aj stavanie benzínky :lol: neodolala som, keď som zistila, že existujú také svetielkujúce barové pulty :lol: a áno, už v budúcom diely sa začne čosi nadprirodzené :twisted:
Maggi: taktiež vďaka :)
breathee: ty si ma neuveriteľne potešila :D som veľmi rada, že sa to aspoň vzdialene podobá knihe :oops: mojím snom je totiž v budúcnosti nejakú napísať :oops: no, uvidím
Mafuš: ďakujem, jj osud splieta ich príbehy, mimochodom, je na to jedno špeciálne vysvetlenie, ale to sa dozviete až niekedy ku koncu :P
doesn't anybody hate it when the street light turns red ?
doesn't anybody want five more minutes in bed ?
doesn't anybody, doesn't anybody have a letter to send ?
doesn't anybody wish they had just one more friend ?

Beloved Quabdur
Obrázok užívateľa
Sugar
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 11:35
Bydlisko: Na orlích krídlach :p
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod Tatranka525 » Str 04 Mar 2009, 21:34

sa mi pacil tento diel a som strasne zvedava ako to bude pokracovat. fotky su super a aj ten podnik bol pekny.
Škola nie je krčma, aby sa do nej chodilo každý deň
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod eva » Str 04 Mar 2009, 22:48

Waau :)
Obdivujem ako píšeš, mne teda opisy nikdy nešli a myslím, že ani nikdy nepôjdu :mrgreen:
A fotky úžasné :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod Hika-chan » Štv 05 Mar 2009, 20:58

Po dlhej dobe som sa rozhodla precitat si nejaky pribeh a vybrala som si ten tvoj. No a musim povedat ze som si vybrala skvelo. :) Krásny simíci ako i fotky, skvele napísané a... proste vsetko. :D Len tak dalej!
A inak tá Teova mi trocha pripomína Martinu z paneláku. :lol:
,,Hoci je veľa ciest na úpätí kopca,
všetci čo prídu na vrchol
vidia ten istý mesiac."
Obrázok užívateľa
Hika-chan
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 169
Registrovaný: Pon 07 Júl 2008, 00:22
Bydlisko: Žilina
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod Mirabi » Pia 06 Mar 2009, 11:50

uzasne pises, je to dobre po vsetkych strankach, pockam si na dalsie pokracovanie :wink:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Re: Chatrč neďaleko Aquery...

Poslaťod Sugar » Pia 06 Mar 2009, 21:42

ďakujem :) večer idem fotiť a písať :) rozhodla som sa pre čosi dlhšie :)
hika- no, ja Panelák nepozerám, takže neviem posúdiť :oops:
bože ľudia, vy ma normálne privádzate do rozpakov :roll: vĎaka za všetky pochvaly
doesn't anybody hate it when the street light turns red ?
doesn't anybody want five more minutes in bed ?
doesn't anybody, doesn't anybody have a letter to send ?
doesn't anybody wish they had just one more friend ?

Beloved Quabdur
Obrázok užívateľa
Sugar
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Uto 25 Mar 2008, 11:35
Bydlisko: Na orlích krídlach :p
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia