Príbeh bez mena

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Má byť príbeh naďalej s fotkami alebo len s textom?

Určite s fotkami! Bez fotiek to nie je ono.
13
76%
Budem čítať ďalej aj bez fotiek.
4
24%
 
Celkom hlasov : 17

Poslaťod breathee » Uto 06 Jan 2009, 13:54

Ospravedlňujem sa, že dej nie je delený na kapitoly (ani nikdy nebol :D) - skôr podľa mesiacov v roku - takže táto časť ešte patrí k Októbru.
****

Denník, 15:36
No, Steve, keď sme už pri tých chalanoch...prečo nikoho nemám..hm..možno nie som pre žiadneho dostatočne zaujímavá a vyzývavá. Navyše - neviem baliť. Som úplne nemožná...a mám smolu, keďže asi len ty jediný stojíš za hriech...
Dokelu, prečo to pre mňa musí byť také ťažké?! Tá utáraná Leney dostane každého chalana, stačí len pohľad.

Zbohom, SMS od otca - vraj večera s ním a s barbie v stredu...radšej ma niekto zabite...

Ale je to dnes vydarený deň!!!


Streda, 16:18 - prípravy na večeru (G-R-C!!!)
No dovi. Nemám nič poriadne na seba...ale vlastne je to zbytočné...otec aj tak nemá vkus a názor barbie ma nezaujíma.

Mary volá (?)


-Andy, máš tie poznámky z dejáku?
-Čo, aké, čo s nimi???
-Preboha, v pondelok je test! Sklerotička!
-Diky...Neviem, či ich mám kompletné, ale zastavím sa u vás a skontrolujeme to, OK? Do šiestej mám aj tak čas.
-OK, čakám ťa. A kam sa chystáš, na rande?
-Keď to tak nazývaš...ale nie, večera s otcom a barbie.
-Ufmh...
-Trefa...Za 10 minút u teba. Čau!
-Čau.

Debilný test!!!

Andrea hodila denník a utekala k Mary. Zazvonila a otvoril jej Ivan - Maryn brat. Chalan, ktorý by ušiel, až nato, že mal LEN 16 rokov.

Obrázok
-Ehm, ahoj.-pozdravila ho.
-Ahoj, Andy. Mary je v obývke.-povedal a odkráčal do kuchyne.

Kriste, má nechutne pekné zelené oči! Pri tej jeho výške ani nevyzerá na 16...-pomyslela si Andrea kráčajúc do obývačky, nevnímajúc kradmý pohľad spoza kuchynských dverí.

-Čau. Zdá sa mi to alebo moja kamoška senilnie? Dúfam, že to nie je nákazlivé.
-Dovoľ, zatiaľ som úplne v pohode. Teš sa na pomaturitnú stretávku - ja budem neprekonateľne sexi a ty budeš vyzerať ako opuchnutá žaba.
-Neprovokuj!-zasmiala sa Mary,-no ale mali by sme sa pustiť do toho dejáku, keď vravíš, že máš čochvíľa zaujímavý program.
-Mám mimoriadne sarkastických kamošov, fakt.

****
Viem, že nie je veľa fotiek, ale ťažko môžem pridať fotku k pasážam, kde Andrea zapisuje do denníka...tak sa nehnevajte a dúfam, že aj napriek tomu sa vám to pozdáva.. :oops:
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 06 Jan 2009, 14:51

heh mne fotky ze tam su malo nevadia...ved niekedy ani neboli ...takze :) to je tiez co povedat :) No nie ale skvely dielik...:)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Uto 06 Jan 2009, 15:22

Takže si sa nakoniec rozhodla to sem dať... :)
Júj, ale som rada, lebo akurát si pamätám, že to bol super príbeh ale z daja si už až tak nespomínam :oops:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Uto 06 Jan 2009, 23:15

***
Andrein denník, 20:00
Aby sa jeden povracal. Barbie má tuším obnovenú farbu vlasov. Mám dojem, že už o chvíľu bude potrebovať napichať umelé ako Elton John. A tie nové airbagy? Otec zacvakal, nepochybne.

Nechápem, prečo s ním nemôžem večerať sama. Hentá je na neho sústavne nalepená. Sčasti však musím uznať, že mu to prospieva - jeho mozoľ sa zmenšil, stále sa usmieva ako prihoretý a tak. Len barbie je úplne iný typ ako mama...Asi by som sa mala zahrať na dohadzovačku a niekoho mame jemne podstrčiť, aby prestala mať pocit, že je tučná a otrasná. Má síce pár kíl navyše, ale stále vyzerá k svetu.

Došla SMS..hm...

Steve: Hello Andy! Co ako vecera? Dufam, ze si tu ubohu osobu neprizabila...:-)
Ja: Kdeze, co si ty o mne myslis, ja na to idem rafinovanejsie. Takto ma urazat :-)
Steve: Oh, pardon ;-). Inak, chcel som ti oznamit, ze som zamilovany!!!

Do mňa???

Ja: Vazne?
Steve: Hej. Vola sa Mike a je to fakt kus. V sobotu mame rande!!!
Ja: Tak to gratulujem. Aspon ty, ked nie ja...
Steve: Hlavu hore...pride to vtedy, ked to budes najmenej cakat. Ako ja a Mike.

21:54
Celý svet sa načisto zbláznil.

Pondelok, 12:35 (pred testom!!!)
Obrázok
-Stevie, chcem počuť detaily.-snažila sa Andrea o čo najveselší tón.
-Andy, tak počúvaj. S Mikeom sme sa zoznámili na diske...Vieš, len tak som sedel pri bare a on si prisadol. Nejako sme sa dali do reči...a vraj on hneď vedel, že som homosexuál!
-Ale čo. Tuším pôjdem nabudúce s tebou, nech si aj ku mne niekto takto prisadne.
-Jasné! Konečne múdra reč.
-Viem...Ozaj, nechceš ísť so mnou a Mary na humoristickú show?
-Šiel by som, kedy?
-V piatok o siedmej pred B-Café.
-Môžem zobrať Mikea?
-Jasné...Len už poďme na hodinu, bude zvoniť.

Sobota, 13:00
Je niečo horšie ako biflenie sa? Aj tak to hneď zabudnem. A keď k tomu ešte pridám, že som v maturitnom ročníku...nechcem na to myslieť. Len pár mesiacov a je to...

No ale teraz k inej téme. Stevova nová láska sa javí ako milý chalan - fakt KUS. Obávam sa, že všetci pekní a zlatí chalani sú homoši...no dobre...česť výnimkám...alebo mám jednoducho šťastie len na takých ako je Steve...na nedosiahnuteľných.

Možno jedna výnimka stála včera na pódiu v B-Café. Nie typický mačo, ale zaujímavý týpek. Lukas Newland. Bol skutočne dobrý, ľudia sa bavili. Ktovie, či ho ešte niekedy uvidím.


O týždeň neskôr
Sobota, 18:45
Nemala som vôbec čas písať. Ukázalo sa totiž, že test z dejáku nebolo to jediné na čo som sa mala učiť. Mám snáď namiesto mozgu hardisk?!

19:00
Keď už je reč o škole, tak sa stalo niečo, čo ma totálne odrovnalo! Ten Lukas, na ktorom som sa pred týždňom rehotala na show, k nám bol preradený do triedy z inej školy! Mám to brať ako dobré znamenie? WAW!!!

20:51
Som z neho dosť na nervy...len ma štve, že sa nedokážem odhodlať na nič a navyše som sa PRÍŠERNE strápnila na matike a franine. Šance sú podupané mojimi vedomosťami...

Nenávidím matiku a franinu!!!

A Leney sa mu VTIERA!!! Som oficiálne v koncoch...

Ehm...diskriminant?! Čo??? Pani profesorka, nabudúce po slovensky, inak tú úlohu zas nevypočítam.


21:16
Steve vyzerá byť nadpozemsky šťastný s Mikeom. Dobre, veď ja mu to prajem. Keď je rád on, ja som tiež...no nie tak ako by som chcela byť.

SMS od Mary: Osobka, mam nieco zaujimave. Smikaj na net!

Môj bože, to zas bude novinka...

pink-elf:halo, tak tu si. pocuvaj, je to dost uhodene, ale aj tak.
angie:tak to vysyp!
pink-elf:moj bracho sa zcvokol!
angie:nepovedz. a co s tym mam ja spolocne?
pink-elf:VSETKO! no ale poviem to od zaciatku...takze, len CIROU nahodou som dnes sla okolo jeho izby a kedze sa tam nenachadzal a dvere boli pootvorene, vosla som.
angie:NO A???
pink-elf:NO A TO, ZE SOM MU NASLA NA STOLE PAPIER S NEJAKYMI JEHO CMARANICAMI, KTORE SA MOC NEDALI PRECITAT...JEDINE, CO TAM BOLO ZRETELNE VIDIET BOLO T-V-O-J-E MENO!!! CHAPES???
angie:tebe fakt sibe. tusim sa ti prehrial mozog z tych poslednych pisomiek.
pink-elf:mozno nie som celkom normalna, ale slepa tiez nie. ved kolko Andrei myslis, ze pozna? hm?
angie:v jeho triede napr.?
pink-elf:ty mi neveris, co? nevsimla si si nahodou, ze posledny rok aj pol, ked si u nas na navsteve, sa sprava nejak divne?
angie:co ja viem. neskora puberta?
pink-elf:prosiiiimta...snad mi nemienis tvrdit, ze sa sprava uplne OK.
angie:dobre, dobre. naozaj sa sprava trochu inak, ale co je na tom? vobec to so mnou nemusi suvisiet.
pink-elf:OK, ako chces. len aby si nebola prekvapena. poznam si svojho bracha.
angie:uz to uzavrime. ano, jasne, tvoj brat je domna, spokojna? a teraz ma nechaj odpocivat v pokoji.
pink-elf:odkedy chodis spavat o desiatej?
angie:od dnes...dobru...

Mary fakt preskočilo. Ivan a domňa? Bože...správa sa trochu inak, a čo. Mary mi vždy nasadí do hlavy nejaké kraviny. Noo, a mám ďalšieho kandidáta, ani som zadkom nehla. Ale ten sa vylučuje!!! Maryn brat? Nikdy!

Stužková už o mesiac...!

***
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 06 Jan 2009, 23:27

jaaaaj precvicit si pamat oc bolo vazne :) no perficne :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Uto 06 Jan 2009, 23:53

super to bolo. dufam ze pridas dalsi diel
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Str 07 Jan 2009, 00:27

ďakujem... :oops: ... a nový diel určite bude
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod Antscha » Str 07 Jan 2009, 00:42

jeeej valmo valmo pekny pribeh velmi je to pekne to citam s otvorenými ustamy :lol: ...a tesiim sa na dalsi dielik
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod klobi » Str 07 Jan 2009, 10:24

:D jeej ten príbeh je super teším sa na pokračko
klobi
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Sob 29 Nov 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Sim

Poslaťod Mirabi » Str 07 Jan 2009, 11:07

breathee ty si jednoducho talent, som rada ze si sem hodila tento pribeh, tiez som ho kedysi citala a odvtedy uz urcite pribudli aj nove casti, tak tesim ked sa k nim dostanem :)
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Str 07 Jan 2009, 11:56

Super...dobre že si sem pridala príbeh je proste skvelýýý teším na pokračko!! :D
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Deniska » Str 07 Jan 2009, 11:58

Noo dalsi dielik prosim sup sup :D Fakt dobry pribeh
Scissors cuts paper
Paper covers rock
Rock crushes lizard
Lizard poisons Spock
Spock smashes scissors
Scissors decapitates lizard
Lizard eats paper
Paper disproves Spock
Spock vaporizes rock
And as it always has, rock crushes scissors
Obrázok užívateľa
Deniska
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 706
Registrovaný: Sob 11 Okt 2008, 14:00
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Str 07 Jan 2009, 12:12

vďaka za milé slová :oops:

nový diel už bude pridaný dnes večer :)
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Str 07 Jan 2009, 19:05

NOVEMBER
Andrea sa opierala o stenu na chodbe. Čakala kým otvoria triedu na ďalšie dve seminárne hodiny matiky. Nikdy tento predmet nezbožňovala a preklínala samu seba, že sa naň prihlásila. Navyše ju stále omieľala myšlienka na Lukasa...

Denník - Utorok, 7:41
Dokelu, mám s ním len jeden seminárny predmet, na ktorom sme navyše celá trieda! Takto to nikdy nedokážem. A tá krava Leney!!! Fakt sa čudujem, že sa ešte nič medzi nimi nestalo...teda aspoň si to myslím...

Kde sú všetci?! A Mary?

Stužková o DVA týždne a ja nemám šaty...


14:30
-Nechceš mi konečne vysvetliť, čo sa deje?
Obrázok
-Mama má rakovinu žalúdka...to sa deje.
-To nemyslíš vážne? Ako sa...čo...?
-V poslednej dobe jej bývalo často zle. Mysleli sme si, že to nie je nič vážne, dokým dnes ráno neodpadla. Boli sme s ňou v nemocnici, preto som meškala.-zamĺkla Mary a z očí jej vyhŕkli slzy.
-Moja, no tak. Neboj sa, dostane sa z toho. Musíš veriť.
-Ja ti neviem...čo ak...?
-Rada by som s tebou šla sa na ňu pozrieť, samozrejme ak chceš.
-Iste. Asi tam bude aj Ivo.

17:27
Nechápem, ako som sa mohla trápiť takými banalitami ako Lukas a stužková. Otec od nás síce odišiel, ale je zdravý. Len dúfam, že všetko sa urovná. Mary, ani zvyšok rodiny si to nezaslúžia.

20:05
Sedela pred počítačom a sústredene hľadala informácie o rakovine. Pripadala si mierne morbídne, ale chcela sa presvedčiť, či má Maryna mama šancu.

Hm, čo tu píšu...takže:
Nádory pažeráka a žalúdka majú vyhliadky na vyliečenie len vtedy, ak sa nádor včas zistí a lieči...
Prispieva k tomu nesprávne stravovanie, fajčenie, alkoholizmus...

Pokiaľ viem, Maryna mama nie je alkoholička a ani nefajčí.
Ďalej už ani nečítam, hrozné veci...

Ježiš, čo to je?!
-udivene zdvihla zrak od denníka k monitoru.

D-spirit??? To je kto?-otvorila okno chatového programu.

D-spirit:ahoj Andy. snad som ta nevylakal. to som ja Ivan.

Kriste, IVAN?????????? Kto mu dal moje ID číslo?.........MARY!!!

angie:Ivo? :o
D-spirit:nehnevaj sa, ale vypytal som si cislo od Mary. samozrejme, nebolo to zadara, ale neva.
agie:aha tak. ako sa ma mama? viete nieco nove?
D-spirit:doktor povedal, ze treba naordinovat okamzitu chemoterapiu a operaciu...vraj to nevyzera dobre, ale este nie je uplne neskoro.
angie:ufm..to som rada. len mi nejde do hlavy jedno...totiz, prezerala som si priznaky takeho typu rakoviny a pisu, ze pricinami moze byt alkohol, fajcenie, zla strava...tvoja mama predsa nie je ani na jedno z toho...
D-spirit:to mas pravdu. no zvykla sa stazovat, ze v robote varia priserne - vsetko az moc korenene alebo presolene...to jej nechutilo a chodila do mekaca.
angie:jedno lepsie jak druhe, a kombinacia tiez.
D-spirit:tomu ver...ale na inu temu, lebo toto ma depta.
angie:len chcem este vediet, ako je Mary...
D-spirit:zavrela sa v izbe. a ja nie som velmi dobry v utesovani. radsej ju necham. otec nam dovolil zostat zajtra doma.
angie:ked teda vyjde z izby, povedz jej, ze na nu myslim a taktiez jej zanesiem poznamky...okolo tretej.
D-spirit:si super baba, Andy..
angie:prestan..to by predsa urobil kazdy..chuda moje.. :(
D-spirit:a mna nepolutujes?
angie:v takejto situacii vtipkujes?
D-spirit:nie...len sa snazim neupadnut do depresie, je to dost tazke pre vsetkych. prepac, nechcel som, aby to vyznelo necitlivo, ale nedokazem plakat...
angie:nie, nie...ty prepac mne...
***
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod David » Str 07 Jan 2009, 20:12

celkom dobre, precital som to cele a budem to citat aj dalej :)
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia