Príbeh bez mena

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Má byť príbeh naďalej s fotkami alebo len s textom?

Určite s fotkami! Bez fotiek to nie je ono.
13
76%
Budem čítať ďalej aj bez fotiek.
4
24%
 
Celkom hlasov : 17

Re: Príbeh bez mena

Poslaťod breathee » Sob 21 Feb 2009, 21:54

Tááákže, po dlhej dobe nový diel! A to všetko vďaka šikovnej eve, ktorej veľmi ďakujem za ochotu a pomoc :heart:

***
-To tu budeme len tak stáť? – dodala Mary po chvíli, aby prerušila ticho, - Andy, zavezieme ťa domov. Choď si po veci.
Obrázok
-Ale nie, netreba...
-Neprotestuj! Ivo daj mi Ivonnku a vezmi kufre, prosím ťa.

Ivan sa pousmial. So sestrou sa neoplatilo vyjednávať. Naložil jej a Andreinu batožinu do auta a čakal kým tie dve dokončia súkromný rozhovor.
Obrázok
-Radšej by som šla taxíkom...celá táto situácia je trochu trápna, nemyslíš? – Andrea pozerala na Iva stojaceho pri aute. Cítila sa horšie, než pred hocijakou skúškou.
-Nie, vy dvaja si to už konečne musíte vysvetliť. Teda ten rozchod a samozrejme Ivovo dieťa.
Obrázok
-Asi mi nepovieš kto je mama tej malej, však?
-On ti to povie. Ivonne je poklad, no to čo spravil bola najväčšia hlúposť v jeho živote. Mama sa už zmierila, no otec mu nevie odpustiť. A poďme, chcem byť už doma!
Obrázok
Počas celej cesty rozprávala iba Mary. Andrea túžobne vykúkala cez okienko auta, kedy už konečne vypadne.
Obrázok
Potrebovala dlhú sprchu a posteľ. Snáď jej mama nebude mať nejaké otázky ohľadom Ivana...možno to už aj dávno vie od jeho matky.

-Diky za odvoz, tu mi zastav, - vyhŕkla trochu prirýchlo plná nedočkavosti a vystúpila z auta.
Obrázok
Už by to nemohla dlhšie vydržať. Pozrel na ňu tými zvláštnymi očami, no našťastie nič iné nepovedal okrem krátkeho „ahoj“ a podal jej batožinu. Po rozlúčke s Mary vykročila k dverám bez obzretia. Jej mama už stála na chodbe.
Obrázok
Bez zbytočných otázok ju objala a poslala si odpočinúť pred večerou.
Obrázok
O dve hodiny už sedela s mamou v kuchyni za stolom. Nedalo jej nespýtať sa, či predsalen niečo počula od Ivanových rodičov.
-Hm, mami?
Obrázok
-Áno?
-Vedela si o tom, že Ivo má dieťa?
-No...Ivova mama mi niečo naznačovala v tom zmysle, že sa nečakane stala babičkou...
Obrázok
Andrea civela ako obarená. Všetci to vedeli, len ona nie.
-Prečo si mi to nepovedala?
-Andy, veď vy dvaja ste sa predsa rozišli. Nemyslela som si, že to pre teba bude dôležitá informácia.
Obrázok
-Asi máš pravdu...-uznala nakoniec s povzdychnutím. Keď ho však zbadala v internátnej hale pripomenul sa jej ich vzťah a teraz začínala pociťovať, že jej skutočne chýbal a chce byť opäť s ním.

Sobota, 19:29
Musím sa s ním dnes porozprávať...ešte dnes.

Nedočkavo si zapla na počítači ICQ a už jej aj blikali dve správy.
Obrázok
Jedna od Mary, ktorá bola momentálne offline a druhá od Ivana.

Pink-elf: haloo, kde si?!

D-spirit: ahoj...urcite budes zvedava ohladom Ivonne a nemienim nadalej nic skryvat. Dozvies sa vsetko...len dufam, ze sa nenahnevas. Prosim odpis

Angie: ahoj Ivo...slubujem, ze sa nenahnevam, mozes mi to povedat
D-spirit: ...stalo sa to v Anglicku...myslel som, ze tam pojdem sam, ale na letisku som stretol Danielle
Angie: pockat..to nie je ta, s ktorou si sa v opitosti bozkaval, ked sme spolu chodili?!
D-spirit: hej hej, ona
Angie: aha....
D-spirit: a zas hral hlavnu ulohu chlast...opili sme sa na konci pobytu a neviem ako ani preco...jednoducho sme vies co...a Ivonne je vysledkom
Angie: boze Ivan....

Andrea čakala snáď hocijakú odpoveď, len nie tú ktorú práve dostala.

Nemôžem tomu uveriť. Zas urobil to isté, dokonca ešte horšie a s tou istou babou.

D-spirit: som idiot...
Angie: netvrdim, že Ivonne nie je uzasne dieta, ale...asi vies co si myslim
Obrázok
D-spirit: viem...spomenul som si na teba hned po tej noci. Mozes mi ale verit, ze ju nelubim. V podstate po navrate z Anglicka sme spolu vobec neprehovorili. Nechala mi malu nech sa o nu postaram...
Angie: ah, to je sila. A skutocne sa ti ani nepokusala volat, ze ako sa ma Ivonne?
Obrázok
D-spirit: nie, vobec. Len jej rodicia mi poslali Ivonnin rodny list. Dokonca nezavolala ani vtedy, ked mala Ivonne prve narodeniny
Angie: zvlastne
D-spirit: viem....ale vykasli sa na to...podstatne je, ze mi na Danielle nezalezi. Vlastne som sa aj chcel spytat, ze ci by sme to neskusili znovu...ak je Ivonne podla teba prekazkou, pochopim to...

Zvažovala, ale nakoniec sa rozhodla, že by bola hlúposť odmietnuť.

Angie: nie, nie je prekazkou
D-spirit: OK, som rad. Takze mozem sa zajtra zastavit?
Angie: moze byt
Obrázok
D-spirit: OK, super...ja uz musim teraz ist, kupat malu...tak papa
Angie: pa

22:56
Opäť budem s Ivom!

Ale keď sa to dozvie Alan...neviem ako zareaguje. Nechcem, aby bol nešťastný. Síce vie, že ho beriem iba ako kamoša, ale aj tak.
Obrázok

A tú Danielle nechápem vôbec. Nechá dieťa len tak pohodené pred domom, nezavolá ani na narodeniny? Tu niečo nehrá.


Ivanovi vŕtali hlavou veľmi podobné otázky. Dokonca sa sám snažil pred pár mesiacmi niekoľko krát s Danielle spojiť, no jej mobilné číslo bolo odpojené a to isté hlásenie počul, keď sa jej pokúšal dovolať na pevnú linku.
Obrázok
Napokon sa jedného dňa rozhodol ju navštíviť doma, ale nikto neotváral. Susedka mu oznámila, že sa celá rodina nečakane odsťahovala. Tušil však, že za týmto únikovým manévrom sú jej rodičia.

Nedeľa, 14:10
Neskutočné...my dvaja máme opäť rande!

SMS (Ivo): Andy, za 5 minut som u teba, cmuk

Andrea letmo skontrolovala svoj vzhľad a šla Ivanovi naproti.
Obrázok
Keď konečne podišiel k nej a jemne sa usmial myslela si, že sa neovládne.
Obrázok
-Ahoj...tak...ja navrhujem park, hm?
Len nemo prikývla a v duchu si nadávala do idiotov, že sa pri ňom nedokáže správať normálne.

Pondelok, 00:09
Ľúbim ho, a je mi jedno, že má dieťa!

Bolo to snáď najlepšie rande na svete aj bez tých romantických vecí, ktoré sa na rande zvyčajne dejú... Ľahli sme si len tak do trávy a držali sa za ruky.

Obrázok
Rozprávali sme sa o všetkom, čo sa za ten čas keď sme neboli spolu stalo. Keďže bol ku mne úprimný ohľadom Ivonne tak som ani ja nechcela nič tajiť. Skôr či neskôr by sa určite na Alana pýtal. Videl, že som ho objímala a iste bol zvedavý, aj keď to možno nechcel priznať.

To najťažšie ma však ešte len čaká – povedať celý príbeh samotnému Alanovi a najlepšie osobne a čo najskôr.

***
Dúfam, že čakanie napokon stálo za to :)
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh bez mena - NOVÝ DIEL!

Poslaťod David » Sob 21 Feb 2009, 23:11

wow super konečne nový diel, je suuper hehe a je naspäť s Ivom teším sa na ďalší a aj fotky su pekné
David
Starec
Starec
 
Príspevky: 1603
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 14:50
Pohlavie: Sim

Re: Príbeh bez mena - NOVÝ DIEL!

Poslaťod tamuska » Sob 21 Feb 2009, 23:50

Konecne precitane a strasne sa mi to paci viac fotiek :) i ked som bola zvyknuta na paru ktore to tak vsystihovali :)
Tesim sa na dalsi dielik co bude s tym chalanom a ako to pojde s Ivom
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh bez mena - NOVÝ DIEL!

Poslaťod Mafuš » Ned 22 Feb 2009, 11:37

Tak konecne novy diel a bol supeeer. 8)
Ale mam furt nejake pochybnosti o vztahu Andrei a Iva.Nebude to take ruzove a urcite sa tam este nieco pokazi,alebo nieco ine :lol:
A fotky su velmi pekne :)
SPISOVATELIA SÚ NAJSLOBODNEJŠÍ ĽUDIA NA SVETE.
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh bez mena - NOVÝ DIEL!

Poslaťod Tatranka525 » Ned 22 Feb 2009, 11:37

ano, to cakanie stalo za to. bol to uzasny diel som necakala ze sa s ivom da dokopy, ale nastazujem sa :D
Škola nie je krčma, aby sa do nej chodilo každý deň
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh bez mena - NOVÝ DIEL!

Poslaťod sewanewa » Ned 22 Feb 2009, 16:41

Super dielik..Som síce trochu paf, že je Andrea znova s Ivom...Ale je to v pohode, som zvedava ako bude ich vzťah pokračovať.
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh bez mena - NOVÝ DIEL!

Poslaťod breathee » Uto 24 Feb 2009, 15:40

Ďakujem za pozitívne ohlasy, som rada, že predsalen pár ľudí ostalo verných a okomentovalo :)

Nový diel vám tak skoro nesľubujem, lebo mám toho dosť veľa, ale vynasnažím sa
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh bez mena - NOVÝ DIEL!

Poslaťod eva » Uto 24 Feb 2009, 15:56

Ja som zabudla, že ešte som nič nepísala :slap:
Tak ale lepšie neskôr ako nikdy... :mrgreen:

Ja som hrozitánsky rada, že Andy je znova s Ivanom, teraz sú vlastne taká malá milá rodinka :nose:

Snáď budem s nimi čoskoro fotiť v byte :oops:
Júj, ale celé sa mi to zdá milé a opäť úžasne napísaný diel :respect:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh bez mena - NOVÝ DIEL!

Poslaťod breathee » Štv 05 Mar 2009, 16:57

ahoojte všetci, čo ešte zabŕdnete do tejto témy! :) mám v mysli uložený istý nápad do ďalšieho dielu, tak dúfam, že sa ho aj podarí zrealizovať. tentokrát však dej nebude sprostredkovaný cez postavu Andrei, ale koho presne to vám neprezradím :nose:
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh bez mena - NOVÝ DIEL!

Poslaťod breathee » Uto 24 Mar 2009, 23:48

Všetkým sa ospravedlňujem, ale musím požiadať o uzamknutie tejto témy. Dúfam, že čoskoro sa zas vrátim s ďalším dielom, ale momentálne vôbec nemám čas a ani ďalšie nápady na dokončenie dielu.

Ďakujem za pochopenie
Naposledy upravil breathee dňa Štv 30 Apr 2009, 20:41, celkovo upravené 1
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh bez mena

Poslaťod Mirabi » Štv 30 Apr 2009, 11:19

Ten posledny dielik som si az teraz vsimla, bol skvely ako vzdy. Som rada ze sa Andrea s Ivom dali znovu dokopy, aj ked to bolo dost prekvapujuce, ale predsa len Ivo je Ivo, a dufam ze uz sa viac nepohadaju :)
A hadam este pridu aj tie napady na pokracovanie, lebo je to velmi dobry pribeh :wink:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Re: Príbeh bez mena

Poslaťod breathee » Štv 30 Apr 2009, 20:40

Ďakujem Mirabi, veľmi si ma potešila :heart: ...uvidíme, čo príde, ale začalo sa mi skúškové a neviem kde mi hlava stojí...a samozrejme ma strašne mrzí, že príbeh stagnuje :napkin:
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia