Hra/The Game-!!!NOVY 3.DIEL!!!

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Antscha » Štv 15 Jan 2009, 09:32

babyblue mne sa to paci je to pekne a smutne ale fakt naozaj mne sa to velmi paci a mam rada tento pribeh aj ked boli zatial len dve videa :)
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Štv 15 Jan 2009, 21:26

jjj. suhlasim. bolo to pekne. tvoje vida su rozhodne medzi tymi lepsimi. pacil sa mi diel a ako si to spravia. proste pochvala :D
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod babyblue » Sob 17 Jan 2009, 00:03

som rada ze sa vám to lúbi, vela veci by sa dalo este dotiahnut ale ved s chyb sa clovek uci :D a ten ujko na konci. to som zabudla povedat, tak to je prekvapenie do dalsieho dielu :)
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Sob 17 Jan 2009, 00:28

uz sa tesim na dalsio dielik. som zvedava, kto je ten ujko, a ci to bude prijemne prekvapenie, alebo naopak :)
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mafuš » Sob 17 Jan 2009, 11:50

Boze to bolo tqake krasne :oops: ale take smutneee :cry: :napkin:
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Poslaťod Silva » Ned 18 Jan 2009, 03:17

dobre videa ale mne osobne nesedi vyber hudby.. nuz ja pocuvam cosi ine a aj ceknito dost skresluje.. kazdopadne skusaj zlepsis sa ale zatial to tiez zle nieje.. pane boze ja si pamatam na sboj prvy diel namair.. to bol trapaas :D:D tebe to aspon vyslo celkom obstojne
First sin tastes the best...
Obrázok užívateľa
Silva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2157
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 22:17
Bydlisko: Šedé mesto
Pohlavie: Simka

Poslaťod babyblue » Ned 18 Jan 2009, 22:29

dakujeeeem vazne si cenim vase komentare aj ked si uvedomujem ze je vela co zlepsovat, aj tak sa ale velmi tesim sa kazdeho noveho nazoru, proste dakujeeeeeeem a dufam ze budete pribeh sledovat aj dalej, buduci diel bude clanok :D :oops:
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Poslaťod babyblue » Ned 08 Feb 2009, 11:39

2.diel:Quentin a jeho pozvanie

„Daniel chceš ma požiadať o ruku?“ opýtal sa muž, mladíka klačiaceho pred ním
„Prepáč Oskar,“povedal mu Daniel vstávajúc „Iba mi spadlo jedlo...v poslednej dobe mi všetko padá...“
„Počul som o tvojom strýkovi a tiež o tom, že ti chceli zobrať obchod po strýkovi kvôli dlhom. Ako to dopadlo?“opýtal sa Oskar so zármutkom v očiach
„Zobrali nám ten obchod , starý otec s toho dostal mŕtvicu, teraz je v nemocnici...“
„Čudoval som sa kde je...“povedal Oskar a potom sa obidvaja na pár minút odmlčali
„Neviem ako zaplatím nemocnicu, starý otec nerozpráva a doktor poradil aby sme ho odpojili..., ale to je jediná rodina ktorá mi ešte zostala...“prerušil Daniel svojím výrokom hlboké ticho „Ale je pekné od teba,že si sa zastavil a podporil ma.“
„No vlastne som neprišiel kvôli tomu.“povedal usadil sa rovno, vystrel svoj veľký chrbát a z hlboka sa nadýchol...
Oskar bol hrdý a inteligentný muž, vyrastal spolu s Danielom v rovnakej štvrti. Keď boli malý bol Oskar Danielovým ochrancom. Chodili spolu na základnú a na strednú, potom sa rozdelili...Daniel išiel študovať právo ale nedokončil ho a tak chlapec ktorý študoval dva roky na Hardwarde skončil v druhotriednom obchode s knihami ale bol celkom šťastný...
Oskar po vysokej Danielovi povedal, že by chcel ísť robiť ochranku nejakému prominentovi...
Posledné čo o ňom počul bolo, že odišiel do Európy a potom už nič...
Až dnes zastavil sa v jeho dome aby dal Danielovi ponuku ktorá sa jednoducho neodmieta...
„Daniel prišiel som ti pomôcť...no vlastne precujem pre človeka, ktorý by ti chcel pomôcť...“
Obrázok
„Áno?Kto to je?Poznám ho?“vyhŕkol Daniel zo seba sériu otázok
„On tvrdí, že jeho otec poznal tvojho otca veľmi dobre,vraj spolu vyrastali, a tak keď sa o tebe dopočul, chcel ti pomôcť.“povedal mu Oskar so sklonenou hlavou, dívajúc sa na svoje ruky
„A ako mi chce pomôcť? Musí to byť veľmi dobrý muž.“
„Neviem ako ti chce pomôcť iba mi povedal, aby som ťa pozval k nemu vraj to spolu vydiskutujete.“povedal a podal mi vizitku na ktorej stála adresa neznámeho muža. „Daniel viem ,že som tu dlho nebol a určite máš dôvod nedvôverovať mi ale dávaj si na Quentina pozor.“
„Takže sa volá Quentin.“skonštatoval nahlas Daniel
Oskar iba kívol na Danielovo zistenie, podal mu ruku a ako rýchlo sa objavil tak rýchlo aj zmizol.

LUXUSNA VILA LE´ TRAVAILLE
„Tak som tu.“povedal si Daniel hneď po vystúpení z taxíka

Takže teraz alebo nikdy, pomyslel si Daniel pozerajúc sa na luxusnú vilu
Daniel pomaly vystúpal po schodoch a opatrne zazvonil. Otvoril mu postarší komorník oblečený do bielo-čierneho obleku.
„Dobrý deň,ja som...“začal Daniel
„Prišiel na pozvanie pána Quentina.“prerušil ho komorník
„Volám sa....“znova nestihol Daniel dopovedať
„Áno viem, vy ste Daniel Smith.“dopovedal komorník Danielovu vetu a povýšenecky si ho premeral „Poďte ďalej,pane!“
Obrázok
Daniel vstúpil do haly vydláždenej mramorom. Na stenách vyseli drahé a starodávne obrazy. Miestnosť nebola veľmi vyplnená nábytkom, iba uprostred miestnosti stál kávový stolík a popri stenách boli sporadicky uložené kvetiny a stoličky.
„Následujte ma!“prerušil mrazivé ticho miestnosti komorník
Daniel sa cítil v dome veľmi zvláštne...Dom bol preňho chladný a cudzí, ale aj tak cítil, že v tom dome už raz bol.
Obrázok
„Nech sa páči,posaďte sa!“oznámil komorník hneď ako prišli do priestornej pracovne „Chcel by ste niečo?“
“Och,áno,rád by som...“snažil sa konečne dopovedať Daniel vetu ale zase mu to bohužiel nevyšlo.
„Takže nič.“odvrkol komorík a zavrel za sebou dvere
Komorník dverami hlasne buchol a tento silný zvuk sa rozlahol po celej miestnosti. Daniel si pomaly sadol a očammi prešiel po miestnosti. Pracovňa bola zariadená v štýle baroka ale Danile si všimol, že niektoré kúsky sú novšie. Vstal a začal si obzerať dobový konferenčný stôl, keď tu zrazu niekto otvoril dvere.
„Vidím, že obdivujete môj písací stôl!“povedal mladík stojaci pri dverách
Obrázok
„Áno, úžasný kúsok. Vy musíte byť Quentin.!“podal mu ruku Daniel usmievajúc sa
„Patrí moje rodine už po generácie.A ty si iste Daniel.Vyzeráš trocha začudovane.“
„Prepáčte čakal som niekoho staršieho.“
„Neviem prečo si každý myslí, že bohatý znamená byť aj starý.“zasmial sa Quentin „A tikaj mi.“
„Prepáč, no vlastne prišiel som kvôli tvojej ponuke.“začal Daniel
„Och,áno iste ide o jednoduchú vec.“povedal Quentin a uškrnul sa „Počul som o tvojej situácii a rád by som ti ponúkol prácu.“
„Ak potrebuješ právnika tak ti musím povedať, že som bohužial nedoštudoval...“
„Nie chcel by som ťa prijať ako svojho, no povedzme pomocníka, buďeš pre mňa vybavovať veci ktoré nestíham...s podrobnosťami ťa oboznámim neskôr, ...a vlastne, skoro by som zabudol,dnes máme večierok v štýle baroka. Príd, môžme to tam prebrať.“
„No vieš neviem či mám večer čas...“
„Ja nie nepoznám.“zvážnel Quentin ale v zápetí sa usmial“Goerge! Povedz šoférovi nech pána zavezie kaderníkovi a do obchodu Seville.“
„Veľmi pekne ďakujem.“postavil sa Daniel zo stoličky a otočil sa k dverám kde už stál komorník
Daniel išiel dlhou chodobou tesne za komorníkom. Daniel mal spustené oči na zem ale keď ich zdvihol pocítil niečo čo už dávno necítil...Pre Daniela bola anjelským stvorením.
Daniel ak ji teraz neoslovíš, si úplný hlupák,pomyslel si Daniel dívajúc sa na ňu
„Ahoj.“pozdravil ju Daniel
Obrázok
Dievča na Daniel iba pozrelo, a so zamyslenou tvárou pokračovalo do pracovne.
Daniel si iba na nej všimol , že má vytetovaný huslový klúč na šiji.
Obrázok

VEČER
Daniel vystúpil znova ped vilou, tentoraz však bola tma a Daniel už bol po zmene.
Obrázok
Pred Danielom sa otvorili ťažké drevenne dvere a Daniel vstúpil do haly.
„Dobrý večer dnes budem váš sprievod.“povedalo dievča oblečené v čiernom
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Poslaťod Antscha » Ned 08 Feb 2009, 15:45

no perfis toto fakt :o super dielik a tesiim sa na pokracko
:shock:
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mafuš » Ned 08 Feb 2009, 17:36

Jeeeeeej,supisne pises,.Len mi tam vadi ze az zbytocne vela si tam opakovala jeho meno :
Daniel išiel dlhou chodobou tesne za komorníkom. Daniel mal spustené oči na zem ale keď ich zdvihol pocítil niečo čo už dávno necítil...Pre Daniela bola anjelským stvorením.
Daniel ak ji teraz neoslovíš, si úplný hlupák,pomyslel si Daniel dívajúc sa na ňu
„Ahoj.“pozdravil ju Daniel .
Toť moj nazor :wink:
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Poslaťod babyblue » Ned 08 Feb 2009, 20:14

veelmi pekne dakujem za mile komentiky no ano je tam spomenuté stokrát jeho meno :D tot vysledok ked hotentot pise, ale aspon si zapameta ako sa vola :oops:
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: Hra/The Game-!!!NOVY DIEL!!!-TEXT

Poslaťod Tatranka525 » Pon 09 Feb 2009, 23:14

jeeeej je tp uplne uyas :shock: sa mi to strasne paci
Škola nie je krčma, aby sa do nej chodilo každý deň
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Re: Hra/The Game-!!!NOVY DIEL!!!-TEXT

Poslaťod babyblue » Uto 10 Feb 2009, 22:12

som rada ze tento pribeh citaju aj ty ludia ktory citali Jakeovo poslanie :heart:
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: Hra/The Game-!!!NOVY DIEL!!!-TEXT

Poslaťod babyblue » Str 29 Apr 2009, 21:01

3.diel:6 hodín pred plesom...

„Prečo si ma chcel vidieť.“ opýtala sa Charlie hneď ako vošla do miestnosti
„Posaď sa.“ povedal Quentin pokojným hlasom a pozoroval ako si sadá „Videla si ho už?“
Obrázok
„Koho?“
„Ale prosím ťa, nerob sa za hlúpu! Vieš predsa, že myslím Daniela.“ začal na ňu vyhukovať, ale vzápätí sa upokojil a sadol si
„Áno videla, ak teda myslíš toho blond chlapca.“ povedala nezaujato a zároveň dodala „A pokiaľ ide o to na čo sa chystáš tak podľa mňa je to nesprávne.“
„Charlie!“ uškrnie sa Quentin „Bývaš u mňa, ješ u mňa, dokonca ti platím školu a namiesto vďaky sa dočkám tohto!“
„Nerozkrikuj sa.“ usmiala sa naňho úlisne
„Pod sebou mám plno ľudí, každý sa mi klania až k nohám. Keď idem po chodbe, po meste každý sa mi uhýba. Len ty! TY! Ktorú mám najbližšie, ma nerešpektuješ!“
Obrázok
„A taktiež som jediná, ako teda vidím, ktorá ťa vie rozčúliť.“ povie a z úsmevom a zdvihne obočie
„Charlie, prečo mi to robíš? Hmm?“ opýta sa jej už s pokojným hlasom
„Ja neviem, možno preto lebo je to sranda.“ znova sa naňho usmeje
„Ty suka!“ natiahne sa cez stôl a chytí ju pod krk „Toto si ku mne nedovolíš!“
„Quentin!“ povie Charlie chrapľavým hlasom „Quentin!“
„Dal by som ti všetko na svete a ty ma neustále ignoruješ!“ povie a začne ju zvierať ešte viac
„Quentin...“ povie už len polohlasom
„Ahh.“ vzdychne si Quentin a hodí ju na zem
Charlie sa ocitla na zemi a pri tom ako vstávala všimla si , že je na tvári tečie krv.
Obrázok
„Keď máš niekoho rád tak, že mu dáš všetko na svete neväzníš ho a nebiješ ho.“ povedala otočená k Quentinovi chrbtom a odišla von z miestnosti
Quentin chvíľu stál a pozeral sa na zatvorené dvere.
„ARGHHHHH!“ zhučal a kopol do stola tak že sa prekotil

***

Obrázok
Cherri sa pomaly obliekala vo svojej izbe. Cherri bola Quentinova milenka. Nebola jediná ale hlavná, bola niečo ako oficiálna priateľka. Nebola najlepším človekom na svete, ale zato bola úlisná a vypočítavá. Práve keď si Cherri obliekala pančuchy, vrazil do miestnosti Quentin.
„Hmm, vyzerá to tak , že si mal rozhovor s Charlie.“ povedala mu hneď ako za sebou zabuchol dvere
„To nás bolo až tak počuť?!“ opýtal sa a popri tom sa zvalil na pohovku
Obrázok
„Nie ale vždy keď prídeš a máš na tvári ten nahnevaný výraz, viem, že si sa s ňou rozprával.“ odpovie mu s úsmevom a začne si hľadať šaty
„To dievča je hrozné! No povedz mi čo jej tu chýba, dal som jej bývanie, jedlo, šaty, svoje meno, všetko... a ona??!!!! Stále sa vzpiera.“
„Možno by chcela slobodu.“ povie do zrkadla Quentinovi priamo do očí
„Slobodu?!. Pch...ľudia ako ona, ako ja, ako sme mi všetci , taký ľudia nemôžu žiť slobodne.“ povie postaví sa a odíde z miestnosti
„Bohužiaľ.“ oznámi Cherri zrkadlu, už len polohlasom
Obrázok


***

Charlie odišla po hádke s Quentinom do záhrady, za Quentinovou matkou. Utekala cez bludisko ako keby chcela utiecť osudu ktorý ju už dávno dostal.
„Kristepane!“ vykríkla Marie Quentinova matka hneď ako uvidela tvár Charlie „Čo ti to zase urobil, to , že so mňa urobil blázna je oveľa menej ako to čo robí tebe.“
„Už neviem ako ďalej, každým rokom je to horšie, stále viac a viac ma kontroluje.“ povedala, kľakla si Mariným nohám a oprela si hlavu o jej kolená
Marie ju začala hladkať a upokojovať.
„Dnes v noci sa mi sníval sen, bola si v ňom ty v zeleno-modrých šatách.
Obrázok
Bola si v modrom lese. Vyzerala si spokojná a šťastná. Ale potom si sa ocitla za lesom, na lúke, začalo sa ťa zmocňovať niečo temné, niečo s čím si nevedela bojovať. Bolo ti to nepríjemné, kričala si od bolesti.
Obrázok
Ale potom zrazu prišiel neznámi muž, chytil ťa a ukázal ti ako máš zvíťaziť, ako byť silnejšia a ty si nakoniec tú moc ktorá ťa ovládla vedela používať k svojmu zámeru.“
Obrázok
„A kto to bol, Quentin?“
„Nevidela som mu do tváre ale na Quentina to nevyzeralo, bol to niekto koho teraz ani nepoznáš.“ odpovedala jej Marie
Možno je to ten Daniel, pomyslela si Charlie, ale vedela že o Danielovi nemôže Marii povedať
Naposledy upravil babyblue dňa Štv 30 Apr 2009, 11:47, celkovo upravené 1
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Re: Hra/The Game-!!!NOVY 3.DIEL!!!

Poslaťod sewanewa » Str 29 Apr 2009, 22:32

Neviem prečo som tvoj príbeh nezačala čítať už skôr..je perfektný a tie videá..no proste bomba..len dúfam, že dieliky budes už pridávať častejšie.. :) vyzerá to zaujímavo..
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia