Vracející se vzpomínky

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Lincey » Ned 25 Jan 2009, 22:40

velmi dobrý diel, teda nečakala som že Daniel bude taký zákerný a hlavne, že sa Brice prejaví ako skvelý snúbenec, chúda Danette teraz to asi bude mať riadne pestré
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod Janika31 » Ned 25 Jan 2009, 23:11

eva píše:Waaau :inlove:
Keď to čítam, akoby som tam bola tiež nasáčkovaná :P
A neviem, ale Daniel mi príde celkom zlatý :oops: :lol:


Děkuju za komentík :lol: Jinak si asi jediná, komu přijde Daniel nějakým způsobem fajn a sympatický. :roll:

Lincey:I tobě moc děkuji za komentík a hlavně, že čteš můj příběh a snad se ti i líbí.A pokud se jedná o toho Daniela, tak bude mít určitě ještě důležitou roli. :wink:
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod Janika31 » Štv 05 Feb 2009, 01:07

10.Díl

Danett


Zůstala jsem stát na místě, jako opařená a nepřítomně jsem civěla na dívku ležící přede mnou.
Byla bledá a vyzáblá. Ruce i nohy měla poškrábané do krve a tvář překrytou vrstvou zrzavě zářících vlasů. Ležela nehybně na místě a kolem ní byly kousky roztrhaného oblečení.
Hruď se jí zanedbatelně hýbala, bylo to sice velmi slabé, ale byla na živu a dýchala.

Když jsem se konečně vzpamatovala z tranzu, přiskočila jsem k ní a pokusila se ji vzít do náruče a odnést dovnitř bezpečí chaty.


Obrázok

Položila jsem dívku do své měkké postele. Z očí jsem jí odhrnula hřívu jejich vlasů.
Jakmile jsem pohlédla do její poškrábané a pobledlé tváře, uvědomila jsem si neskutečnou podobu s Bess. Pěknou chvilku jsem ji sledovala a dávala si pro i proti jestli by to mohla být ona. Došla jsem k názoru, že je to moje ztracená Bess, i když na to vůbec nevypadala, když byla tolik zubožená.
Nechala jsem ji ležet klidně na posteli a šla jsem jí udělat studený obklad a najít nějakou dezinfekci na ošetření ran, které utrpěla. V hlavě mi ležela otázka, kdo jen jí to mohl udělat?


---------------------------------------------------

Brice

Když jsem se probudil druhý den ráno, byl krásný slunečný den. Sice byl podzim a začínalo se ochlazovat, ale to mi nevadilo , byl jsem rád za to slunce, které mi dodávalo energii do dalších dnů.
Hodil jsem si rychlou sprchu a pak zasedl ke kávě a ranním novinám.
Pořád jsem byl myšlenkami u Danett a její roztomilé tváře. Miloval jsem její sladký úsměv a upřímný pohled, který mě srážel na kolena, ale čím víc jsem na tohle myslel tím víc mě píchalo u srdce.
Přemítal jsem si události, které se staly až do Danettiného zmizení. Vzpomněl jsem si, že se vypravovala k Chiaki.
Ano Chiaki, že mě to nenapadlo dříve. Musel jsem se pro sebe pousmát. Odložil jsem noviny
a prázný hrnek odnesl do myčky.


Obrázok

Vydal jsem se nahoru do ložnice, abych našel adresu Chiakinyho apartmánu. Adresa ležela v nočním stolku u postele. Na nic jsem nečekal a vydal se vstříc pravdě.

-----------------------------------------------

Danett

Bessiny rány jsem ošetřila a nezpouštěla ji z očí. Pořád jsem doufala, že se probere a já se dozvím, kdo ji takhle ublížil. Bess nepřítomně ležela na posteli a jemně oddechovala.

Obrázok

Měla jsem o ni neskutečný strach. Teď už jsem byla přesvědčena, že je to opravdu ona.
Její nos byl neskutečně podobný nosu její matky a mateřské znamínko v podobně pihy, které vynikalo na její pravé noze bylo i na téhle dívce.
Zamyšleně jsem na ni upírala svůj zrak, když v tom se Bess začínala probouzet.
Upřela na mě své zelenkavé oči a prohlížela si mě. Byla hrozně zesláblá a vyděšená.


,, Ahoj‘‘Ustaraně jsem ji pozdravila, ale Bess si mě jen prohlížela a moc se k odpovědi neměla. Tak jsem musela začít se slovy já.
,, Asi si říkáš, kde si, že?‘‘Čekala jsem jestli se vzpamatuje a něco odpoví a hle opravdu se nadechovala k odpovědi.
,, Ano.‘‘Pípla slabounce.
,, Nejsi tady v bezpečí.‘‘Začala ze sebe chrlit.
,, Ale Bess, co to říkáš.‘‘Zkusila jsem ji oslovit.
,, Bess? Ty znáš mé jméno?‘‘
,, To víš, že znám. Já jsem totiž Danett Grandetová.‘‘
Chvíli zavládlo ticho Bess, jako by se snažila vybavit odkud mě zná a pak se jí rozzářily oči.
,,Danett?Moje milovaná Danett?‘‘
,, Ano, přesně ta.‘‘
Bess, jako by ji ovládla nějaká vnitřní energie, odhodila přikrývku a zapomněla na všechny rány, které měla po těle a energicky vstala z postele a vrhla se mi kolem krku a plakala štěstím, vlastně ne jen ona, ale i já.

Obrázok

------------------------------------

Brice

Štrádoval jsem si to městskými uličkami a hledal apartmán, kde přebývala Chiaki.
Konečně jsem ho našel. Typický městský dům, plno popelnic a nepořádek a ruch aut kolem.
Vystoupal jsem po kamenných schodech až ke dveřím, abych zazvonil a ohlásil svůj příchod.


Obrázok

Zanedlouho mi přišla otevřít černovlasá, pohublá a bledá dívka.
Když mě spatřila, nevěděla o koho jde, jelikož mě nikdy neviděla.

Otázala se:


,,Copak si přejete?‘‘
,, Dobrý den slečno Chiaki, já jsem Brice snoubenec Danett.‘‘
,, Ach taak. Těší mě. Co vás ke mně přivádí?‘‘
,, Vlastně je to kvůli Danett.‘‘
,, Co s ní je?‘‘Vytřeštila oči.
,, Nechcete si o tom popovídat v klidu?‘‘
,, Ano, to bude určitě lepší, pojďte dál.‘‘

Dokončila proslov a zabouchla za mnou domovní dveře.

----------------------------------

Danett

Pěknou chvíli jsme se objímaly. Bess tomu nemohla uvěřit, jako prvně Chaiki, když jsme se setkaly v onom parku.
Chtěla jsem Bess všechno říct, ale bylo na ní vidět, jak je pořád ještě slabá.

,, Bess lehni si, si ještě moc slabá a ty rány se musí zhojit.‘‘
,, Rozkaz šéfe.'' Pousmála se.
,, Skočím ti udělat čaj a ty mi povíš, co se stalo ano?‘‘
,, Jasan.‘‘

Odběhla jsem do malé kuchyňky postavit vodu na čaj. Vykoukla jsem z okna , venku bylo šero, pomalu, ale jistě přicházela tma. Zase na mě padal ten divný pocit strašlivého lesa.
V tom jsem uviděla matný stín, který přeběhl, kolem jednoho ze stromů. Docela mě to vyděsilo. Okamžitě jsem zamířila zamknout dveře.


Obrázok

Po návratu voda byla uvařená, a proto jsem jejím obsahem přelila čaj umístěný v hrnku.

Popadla jsem hrnek a nesla ho do ložnice Bess. Bess, ale poklidně podřimovala v posteli.

Ani se jí nedivím, muselo jí tohle všechno unavit. Pořád mi jen vrtalo hlavou, co se jí stalo a kdo ji takhle ošklivě napadl a způsobil krvavé rány.

Posadila jsem se do křesla u ní a pozorovala jsem ji. V hloubi duše se vůbec nezměnila, je pořád tak úžasná, jako vždy. Měla jsem ji ráda, a proto jsem chtěla za každou cenu zjistit, co se to tu děje.

Mezi tím les pohltila lavina temné noci. Rozsvítila jsem malou lampičku a posadila se klidně do starého křesla. Bohužel mě pohlcoval onen pocit večera, který jsem nesnášela. Dnes jsem byla trochu klidnější, jelikož tu s semnou byla Bess. Sice klidně spala, ale bylo mi fajn, že tu nejsem sama.
V tom jsem opět uslyšela ty hrozivé zvuky a kroky kolem chaty. Nebyla jsem schopná se ani pohnout.


Obrázok

To be continued.....


---------------------------------------

Takže zde máte nový dílek. Jinak jsem chtěla hrozně moc poděkovat haany, za její výtvor v podobě roztrhaných šatů. Děkuji mockrát, že si je pro mě udělala si vážně zlato.

Jinak doufám, že se vám dílek bude líbit. Přeji příjemné počtení. :wink:
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod Janika31 » Štv 05 Feb 2009, 21:43

:cry: žádný komentík?
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod Lincey » Pia 06 Feb 2009, 00:25

teda konečne som dobehla zameškaný diel...Danett zaujímavým spôsobom stretáva svoje kamošky, som naozaj zvedavá kto okolo tej chatky chodí a kto tak ublížil Bess, či je to ten istý neznámy.
Tak Brice síce hľadá ale pochybujem že aj nájde, kedže Danett sa nám tak dobre skryla.
Velmi sa teším na nový diel
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Pia 06 Feb 2009, 19:16

je to supr diel ako vzdy. som zvedava ci sa tri kamosky zasa daju dokopy. je to cim dalej tim lepsie. (sry ze soom vcera nedala koment, ale nestihla som docitata a mama ma uz vyhanala)
Škola nie je krčma, aby sa do nej chodilo každý deň
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Janika31 » Pia 06 Feb 2009, 23:12

Pááni děkuji vám oboum za rpima komentíky a Tatranko, nic se neděje. :roll:
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Re: Vracející se vzpomínky

Poslaťod sewanewa » Str 06 Máj 2009, 23:33

bude ešte niekedy novy diel? len pre info...je to celkom zaujimavy príbeh..
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Vracející se vzpomínky

Poslaťod Wia » Pon 25 Máj 2009, 11:49

Veľmi sa mi páči tvoj príbeh...sú tam pekné obrázky, je to krásne napísané...vidno že si dávaš na tom dosť záležať...takže mám pred tebou dosť veľký :respect:
Wia
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Sob 12 Apr 2008, 21:38

Re: Vracející se vzpomínky

Poslaťod Wia » Pon 25 Máj 2009, 11:53

ináč lincey ty nie si nahodou keira kruger? ja len taaak.... :roll:
Wia
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Sob 12 Apr 2008, 21:38

Re: Vracející se vzpomínky

Poslaťod Lincey » Pon 25 Máj 2009, 23:52

nie bohužial vôbec netuším kto to je
Janika budeš pokračovať v príbehu? :pray:
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Re: Vracející se vzpomínky

Poslaťod Janika31 » Str 27 Máj 2009, 00:26

Ahoooj všem. Omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla. Nějak jsem na totoforum uplně zapomněla, snad i proto, že jsem myslela, že příběh už nikdo skoro nečte, ale protože jsem se zmílila a chci to napravit přináším nový díleček.

11.Díl

Danett

Seděla jsem, jak přikovaná a vduchu prosila boha, ať se Bess probudí a nenechává mě v tom samotnou. Dnes zvuky byly hrozivé a intenzivnější, vypadalo to, jako by to souviselo s Bess, že by ji někdo hledal,chtěl ji získat a dokončit to, co začal? Na tohle jsem nechtěla ani pomyslet. Opět jsem v hlavě měla tolik otázek. Kdy tohle skončí? Co se to tu děje? Proč se to děje? A mnoho dalších....

Bess lehce oddychovala a byla ponořená do svých snů, teď ji nic netrápilo, možná akorát dějství snu. Pořád měla obličej pohmožděný škrábanci a modřinami. Hromadila se ve mně zloba se smutkem zároveň. V téhle situaci jsem si vzpomněla na Brice. Jak by se zachoval asi on? Nevím proč, ale začínám si uvědomovat, jak mi ten chlap chybí. V onom strachu, který prožívám, je lepší myslet na něco pozitivnějšího. Za tohle všechno si můžu jedině sama, tolik jsem chtěla být chvilku sama a urovnat si všechno v hlavě. Proč já jsem sem zatraceně lezla, moje zvědavost po poznání mi nedala spát.
Ale kdybych tu nebyla, Bess by přišla o život a to bych si nikdy neodpustila.

Venku se odehrávalo něco o čem nikdo neměl ponětí. Hrozivé zvuky doprovázelo vytí vlků a pomalu, ale jistě se schylovalo k bouři. Běhal mi mráz po zádech, něco tak hrozného jsem snad ještě nezažila. Přála jsem si být doma s Bricem, popíjet horký čaj a sledovat spícího Chipsyho, prostě cítit tu rodinou idylku.
Tohle všechno jsem si mohla jen představovat, skutečnost byla jiná. Byla jsem zde, obklopená něčím neidentifikovatelným.

Konečně jsem se odhodlala pomalu se zvednout a dojít si pro knihu, doufala jsem,že aspoň u té zapomenu na vše, co se tady děje.


Obrázok

----------------------

Brice

,, A po té odešla.‘‘
Dopověděla mi Chiaki návštěvu Danett. Cítil jsem se hrozně, nejen kvůli Danett, ale teď už i kvůli Chiaki. Byla vážně nemocná a já jsem vtrhnu, přidělávat ji další starosti, musím se ji nějak rozumně omluvit.
,, Slečno Chiaki, chtěl jsem se vám omluvit, že jsem sem takhle vpadl, proto bych byl rád, kdybyste přijala mou nabídku na večeři, hm?‘‘
Chiaki se zarazila, byla na pochybách, jestli přijmout,nebo odmítnout.
,, No já nevím, přijde mi to vůči Danett nespravedlivé.‘‘
,, Ale proč? Jen vás chci pozvat, jako omluvu za vám přidělávané starosti, na večeři. To není nic hrozné, žádné rande ani nic podobného. Nejsem žádný záletník, miluji Danett a nikoho jiného.‘‘
,, Tak tedy dobře, ale opravdu jen, jako omluvu nic víc v tom nehledejte.

Obrázok

,, Jsem velmi rád, za vaše přijetí. Vyzvednu vás dnes v 8 hodin večer, ano?‘‘
,, Dobře, budu vás očekávat.‘‘
,, Tak, děkuji vám za vaše informace a snad jsem vás moc neunavil, držte se, Danett by si to určitě přála. Nashle a večer jsem tu, jako na koni.‘‘

,, Dobře, děkuji vám. Nashle Brici.‘‘

Zamávala mi na cestu a opět zabouchla domovní dveře. Po cestě jsem přemýšlel o všem, co mi Chiaki sdělila. Měl jsem v hlavě hrozný zmatek, ale byl jsem si takřka jistý, že odchod Danett nebude kvůli mně, nýbrž kvůli Chiaki, ale proč? Mohli jsme to zvládnout společně, od toho jsou partneři, aby si navzájem pomáhali. Bože, proč jen ji tolik miluji?
V zamyšlení jsem došel k našemu malebnému domečku, kde už mě vrtícím ocáskem vítal Chipsy, těšil se, že ho vezmu na obvyklou obchůzku. Pořád jsem si říkal, co na něm ta Danett vidí, ale když jsem pohlédl do těch jeho tajemně prosících očí, nemohl jsem odolat a hned jsem mu připnul vodítko. Vydali jsme se na předvečerní procházku ulicemi.


Obrázok

--------------------------------

Danett

Pomalu venku začínal nastávat klid, nebo jsem si to aspoň myslela. Nechtěla jsem tu Bess nechávat samotnou, aby se jí něco nestalo, jelikož jsem byla přesvědčená, že ty zvuky jsou kvůli ní. Seděla jsem v křesle a pročítala si historii tohoto lesa. Knihu jsem našla zastrčenou ve spodní polici knihovny.
Že by mi babička, něco zatajila? Proč mi vyprávěla onu legendu, když ona se z lesa vždycky dostala a s ní i já, když jsem byla malá?
Nic z toho mi nedávalo smysl, nezbývalo mi nic jiného než čekat, až se Bess probere a vše mi vyjasní.
Další věc, co mi nedávala smysl, byla proč zde v lese je jiný čas? Zde byla hluboká noc a ve měste teprve rané odpoledne?
Tohle jsem vypozorovala, už v mládí, a když jsem se ptala babičky, jak je to možné, s úsměvem na tváři mi odvětila, že jsou někdy věci, které si nikdo nedokáže vysvětlit a teplou rukou mě pohladila po mé lehce opálené tváři.
Tyhle vzpomínky na babičku mi v hlavě dělaly nepořádek a nejistotu. Existuje snad jiný svět, o kterém nikdo nemá ani potuchy?
V zamyšlení jsem se oblékla do teplého pyžama a vydala se do místnosti vedle. Chtěla jsem se trochu ohřát u krbu a soustředit se na knihu.


Obrázok

----------------------

Chiaki

Byla jsem v rozpacích z Bricova pozvání. Nemohla jsem se zbavit pocitu obelhávání Danett. Nikdy jsem neměla v úmyslu udělat ji něco tak strašného, jako přebrání partnera. Tahle večeře není žádné rande, nýbrž omluva, snažila jsem se uklidnit.

Den ode dne jsem byla slabší a narůstala ve mně hrůza smrti. Nechtěla jsem umřít takhle mladá. Život teprve před sebou. Přála jsem si hodnotnou rodinu. Milujícího manžela a 2 krásné, zdravé děti. Rodinný baráček na vesnici a jsem tam vyjet si na dovolenou, ať už k moři, či na hory. Tohle bylo mé jediné přání, kterého jsem se nechtěla jen tak vzdát, byla jsem odhodlaná bojovat.

Tímhle přemýšlením ničeho nedosáhnu, musím jednat. Dnes vyrazím na večeři a zítra k doktrovi na poradu, co podstoupit pro moje uzdravení.

Došla jsem si pro čistý ručník a pak honem do koupelny, naložit se do voňavé koupele.

Koupel byla neskutečně povbuzující a dodávala mi energii, dokázala jsem se příjemně odreágovat a nemyslet na nic špatného.


Obrázok

------------------------

Brice

Nemohl jsem se ubránit pocitu, jak je Chiaki hezká dívka, proto mi bylo smutno, že tak mladou dívku postihlo něco tak hrozného, ale ona se bez boje nevzdá věděl jsem to a byl jsem si jistý, že ona vyhraje. Už s lepší náladou a pobrukováním jsem se strojil na dnešní večeři.
Těšil jsem se a narůstala ve mně i nervozita, ale proč? Vždyť to není rande, tak proč jsem tak nervózní, jako kdybych šel na svoje první rande? I přes to, že jdu na večeři s jinou dívkou, nepřestal jsem myslet na Danett, ona je dívka mého srdce. V hloubi duše, jsem doufal, že se brzy vrátí a budeme spolu a konečně si řekneme své ano.

V těchto myšlenkách jsem mrkl na hodiny a hle už byl čas pomalu vyrazit.

Poklidil jsem nepořádek, pozhasínal světla, rozloučil se s Chipsym a vydal jsem se na cestu.


Obrázok

-------------

Chiaki

Zkoušela jsem si různé kousky oblečení, ale všechno mi připadlo strašlivé. Když jsem si zkoušela jedny šaty, zamotala se mi hlava a udělalo se mi mdlo před očima. Musela jsem se rychle posadit.
,,Ne tak to by nešlo,‘‘ říkala jsem si. Nejlepší by bylo, kdybych zůstala doma, ale to už nejde Brice už je určitě na cestě. No počkám až přijde a pak se dohodneme, co dál.

Pokusila jsem se vstát a doobléct šaty, které vypadaly nejlépe. Pak jsem ještě popadla šminky ležící opodál a trochu si poupravila make-up.


Obrázok

-------------------

Danett

Nevím, jak se mi to povedlo, ale usnula jsem na pohovce. Dnešní den mě natolik vyčerpal, že se mi víčka samy zavřely. Zkoušela jsem se bránit, ale moc to nepomohlo, únava mě stejně na konec přemohla.

Nevím, jak jsem spala dlouho, ale mě to moc dlouhé nepřišlo. Někdo s semnou začal lomcovat, bylo to prudké a vystrašené. Když jsem konečně rozlepila mé unavené oči, vzhlížela na mě vyděšená Bess.

,, Copak se děje?‘‘
,, Danett, musíme odejít, nesmíme tu zůstat další noc, není tu bezpečno.‘‘
,, Bess, uklidni se. Co se stalo?‘‘
,, Ty zvuky, které určitě slýcháváš každou noc, nejsou náhodné. Chtějí tě dostat.‘‘
Jakmile tohle vyslovila, jako by se ve mě krve nedořezal. Nechápavě jsem na ni koukala.
,, Kdo, mě chce dostat? Co to povídáš, za nesmysly?‘‘

-------------------------

Chiaki

Z příprav mě vylekal zvonek. Bez pochyby to byl Brice, pomalu jsem sešla schody a došla ke dveřím.

,, Dobrý večer, Brici.‘‘
,, Dobrý večer, krásná slečno. Můžeme jít?‘‘
,, No, víte, mám na vás prosbu?‘‘
,,Ano?‘‘
,, Nemohli bychom zůstat tady? Když jsem se oblíkala, hrozně se mi zamotala hlava a udělalo se mi nevolno, nerada bych, aby se to opakovala někde v restauraci.‘‘
,, Pane bože, jste vpořádku?‘‘
,, Ano, už je to lepší, jen bych raději zůstala tady.‘‘
,, To není žádný problém, něco si objednáme, nebo uvaříme.‘‘
,, Tak dobře.‘‘ Usmála jsem se.

S těmito slovy jsem ukončila náš rozhovor, vyzvala Brice dovnitř a pak zabouchla dveře.


To be continued......
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Re: Vracející se vzpomínky

Poslaťod sewanewa » Str 27 Máj 2009, 12:08

Som rada, že si sa sem vrátila..Diel bol super.. Okolo Danett si vytvorila dobre napätie a tajomno... Páči sa mi to :wink:
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Vracející se vzpomínky

Poslaťod Janika31 » Str 27 Máj 2009, 16:18

moc děkujii. :roll:
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Predchádzajúci

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia