Vracející se vzpomínky

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Poslaťod tamuska » Štv 08 Jan 2009, 10:50

pekny diel len je mi luto chiaki..a dufam e najde i aj tu druhu stratenu kamaratku som zvedava na dalsi diel
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Štv 08 Jan 2009, 17:49

jej super dielik len mi je luto chaiki. dufam ze najdu bess. ale aj tak to bolo super
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Štv 08 Jan 2009, 18:54

Och, už tak dlho sa snažím nájsť si na to čas :oops: Prečítala som myslím prvé dva diely a začalo sa mi to veľmi páčiť :) Tak potom napíšem že ako... :oops:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Janika31 » Štv 08 Jan 2009, 21:21

Všem moc děkuji za krásné komentíky, velmi mě těší. :oops:
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod Janika31 » Ned 11 Jan 2009, 21:22

6.Díl

V parku jsem musela zůstat opravdu dlouho, jelikož pomalu, ale jistě začala krajinu pohlcovat tmavá peřina noci. Díky pláči jsem neměla pojem o čase a ani jsem si nevšimla, jak v tuhle potemělou dobu působí park strašidelně. Přemýšlela jsem o návratu domů, jelikož chladný vánek mi na holých rukou i nohou vyčaroval husí kůži a já pociťovala jistý chlad. Pomalu jsem se začala zvedat, když v tom jsem na sobě ucítila něčí pohled. Opatrně jsem se pokoušela otočit, abych zjistila, kdo si dovoluje mě pozorovat při mém smutku a bolesti.
To jsem však neměla dělat při pohledu na onu osobu mi vyletěli oči kupředu zaleknutím a pocítila jsem nevolnost. Neudržela jsem se na nohách a padala dolů do chladné trávy.


Obrázok

Když jsem se probudila nemohla jsem si nic vybavit, hlavně jsem nebyla v parku, ale v cizím domě a cizí posteli. Začala jsem panikařit a snažila si vybavit, co se vlastně stalo a proč jsem zde. Jediné na co si vzpomínám, je pohled do obličeje jisté osobě, náhla nevolnost a pád do vlhké trávy.
Náhle se otevřely dveře a do pokoje vstoupil ON. Zůstala jsem na něm svým pohledem a vduchu se tázala, kde se tu vzal a co dělám u něj doma.
Byla jsem v domě Daniela. U mladíka, který mi kdysi zlomil srdce a který mi utkvěl v mysli. Pořád se mi vrací onen bolestivý příběh a teď tu sedím pár metrů od něj v jeho posteli.
S mými vlasy si pohravá letmý vánek, z pootevřeného okna.
A pak se to stalo, Daniel mě oslovil.


,, Dobré ráno Danett.‘‘
Bože on si mě snad pamatuje, to neni možné.
,, ehm ...eee..aah ...Ahoj.‘‘
Nedokázala jsem ze sebe vypravit nic kloudného, co by dávalo smysluplnou větu.
,, Koukám, že jsi poněkud zaskočená. Ani se ti nedivím. No nic udělal jsem ti snídani, určitě máš hlad.‘‘
,, ehm...děkuju.‘‘
Byla jsem skromná s odpovědí, bohužel.
,, Jinak ve skříni najdeš nějaké čisté a teplejší oblečení a vedle je koupela, kdyby ses chtěla umýt.‘‘
,, Dobře.‘‘
,, No nebudu tě rušit vidím, že nemáš zájem o konverzaci s semnou a ani se ti nedivím.‘‘
Pomalu se otáčel k odchodu.
,,Počkej.‘‘
Vyhrkla jsem, ani sama nevím proč. Dělala mi dobře jeho přítomnost.
Vstala jsem a přistoupila k němu blíž.


Obrázok

,, Proč si mě vzal sem k sobě?‘‘
,, Přece tě tam nenechám ležet uprostřed parku v zimě a ke všemu v takovém stavu.‘‘
,, To je od tebe milé.‘‘
,, Když si to myslíš.‘‘
Mrknul na mě.
,, Dlouho se u tebe nezdržím. Musím domů.‘‘
,, Jo to je vpohodě. Určitě na tebe čeká tvůj přítel , že?‘‘
Znervozněla jsem. Brice bude mít určitě strach.
,, Přítel ne, spíš snoubenec.‘‘
Uzemnila jsem ho.
,, Aha, v tom případě by si ho neměla nechat čekat.‘‘
Dokončil naši konverzaci, otočil se a zmizel za dveřma.

O chvilku později

Z koupelny jsem zamířila k zrcadlu, abych se upravila a udělala ze sebe normálního člověka.
Začala jsem se přehrabovat v hromadě dámského oblečení a říkala jsem si, že Daniel měl hodně extravagantní přítelkyni, možná ještě má, podle některých modelů. Nakonec jsem si žádné oblečení nevybrala, rozhodla jsem se pro to své, které leželo na židli opodál. Nechtěla jsem si brát nic od něj, co tu měl už z jistého důvodu, abych se sem nemusela vracet.

Teď už v normálním stavu jsem sešla dřevěné schody a postřehla Daniela na gauči s novinama v ruce. Asi neměl zájem znova mě spatřit.
Usedla jsem ke stolu a pustila se do snídaně. Připravil mi svěží sálat, který jsem kdysi v minulosti taky milovala, ale pojisté události se mi zprotivil, ale abych neurazila , spráskla jsem ho a navíc mi kručelo v břiše hladem.


Obrázok

Když jsem dojedla, popadla jsem talíř a zbylé nádobí a pečlivě ho umyla, abych nepřidělávala Danielovi ještě více práce.

Pomalým krokem jsem docupitala k sedícímu Danielovi, abych mu sdělila svůj odchod. Nemohla jsem tu už zůstat.

,, Dane, děkuju za všechno, co si pro mě včera a dnes udělal, ale už musim jít. Snad někdy příště. Sbohem.‘‘
Třesoucím hlasem jsem dopověděla, co jsem měla na jazyku.
,, Nemusíš děkovat Danett. To je jen to nejmenší, co jsem mohl udělat, i kdybych udělal něco víc, nic se nevyrovná tomu, jak jsem se kdysi zachoval. Snad mi budeš moct jednou odpustit.‘‘
Měla jsem slzy na krajíčku.
,, Nepřípomínej mi to Dane, byla to pro mě bolestivá část mého života a pořád to némám jednoduché. Sbohem‘‘
Byla jsem téměř na odchodu, ale Dan mě chytil za paži probodl mé oči těmi svými a věnoval mi jeden vášnivý polibek. Nedokázala jsem se bránit. Jen jsem tam tak stála u něj a opětovala mu jeho polibky. Přišla mi to, jako věčnost.

Obrázok

Pak jsem se od něj konečně odtrhla, podívala jsem se na něj chladnýma očima a beze slova jsem utekla daleko pryč od jeho domu. Pěknou chvíli jsem bloudila jen tak po vylidněném městě a přemýšlela o všech událostech za poslední dny. Nakonec moje myšlenky spadly k ubohé Chiaki, která má smrtelnou nemoc a já nevím, jak jí pomoct. Tohle mě tížilo nejvíce. V zamyšlení jsem konečně dorazila ke svému domu, který se zdál být opuštěný a vyzařoval z něj smutek. Ani nevím jestli to byla pravda, nebo to byla jen moje vsugerovaná představa.

Uslzenýma očima jsem se šourala k domu. Brice ustaraně seděl se sklopenou hlavou na schodech. Věděla jsem, co ho trápí. Našlapovala jsem lehce, ale on to zřejmě mé kroky zaznamenal a vmžiku vzhledl ke mně. Vystrašeně na mě koukal, musela jsem vypadat hrozně.

Cítila jsem podivný pocit, začínala se mi podlamovat kolena. Zatočila se mi hlava a já opět padala do mdlob.


To be continued....
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod tamuska » Ned 11 Jan 2009, 21:45

Pekna cast stretla svojho ex..nejako skoro..no aspon ju zachranil..uvidime no ci povie Bricovi o tom bozku,..a ci vobec mu povie pribeh o nom..
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Ned 11 Jan 2009, 22:14

jej pekny dielik. :) pacilo sa mi jak jej daniel pomohol. tiez som zvedava co povie bricovi a co ho trapillo :D
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod faaster » Ned 11 Jan 2009, 22:32

aj ja si myslim žesa s ním nejako skoro stretla ale ako vždy fantastické... :)
Netlačte mi do hlavy kaleráby!
Obrázok užívateľa
faaster
Trestaný
Trestaný
 
Príspevky: 665
Registrovaný: Sob 18 Okt 2008, 13:10
Bydlisko: Sunset Valley
Pohlavie: Sim

Poslaťod eva » Ned 11 Jan 2009, 22:42

Konečne som všetko dohnala a fakt je to veľmi zaujímavý príbeh :)
Ale fotiek by sa určite podarilo nafotiť viacej :oops:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Janika31 » Ned 11 Jan 2009, 23:44

:oops: děkuju všem za krásné komentíky. Moc mě těší a povzbuzují k dalšímu psaní. :roll:
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod Janika31 » Štv 15 Jan 2009, 21:31

7.Díl

Cítila jsem bolest všeho druhu. Bezvládně jsem ležela v posteli a nedokázala jsem zvednou ani víčka. Věděla jsem, nebo spíš cítila, jaké má Brice kvůli mně starosti. Seděl u mě a nežně s láskou mě hladil po tváři. Cítila jsem jeho teplou dlaň, milovala jsem ho za to, jak je ke mně pozorný a záleží mu na mě, ale teď jsem měla své city pomatené. Ve svém snu jsem si říkala: ,,Proč si tak blbá holka a necháš se unést někým, kdo ti kdysi tolik ublížil? Co to je jeden bezvýznamný polibek? Proč ti to tolik ubližuje a nedá ti to chvíli klidu?‘‘

Nemohla jsem tu ležet, jak spráskaný pes a nechat dál Brice se užírat. Pootevřela jsem oči a spatřila jeho čokoládový pohled. Jeho rty byly semknuté v tenkou čárkou, ale jakmile spatřil, že na něj hledím svým modrým zrakem, pookřál a rty roztáhl do půlměsíce a ukázal mi svůj bílý chrup. Chvíli jsem na něj zmateně hleděla, než jsem se zorientovala, kde vlastně jsem a kdo jsem. Po té ze mě konečně vyšla hláska, která nebyla asi moc srozumitelná, ale mělo to znít, jako pozdrav.

,, Aoj‘‘Vyšlo ze mě.
,, Ahoj princezno. Konečně si se na mě podívala , začínal jsem se bát. To se dělá takhle mě zlobit?‘‘ Pousmál se. A já nemohla mít taky pořád ten skleslý výraz, proto jsem mu vrátila něco podobného, jako malé pousmátí.
,, Promiň, už se to nestane.‘‘Nedokázala jsem mu to zatím nijak rozumně vysvětlit.
,, To doufám, nechám tě ještě odpočinout, vypadáš unaveně a pak mi řekneš, co se ti stalo.‘‘Lehce mě políbil na čelo, usmál se a zmizel za dveřmi.

Obrázok

Nedokázala jsem to udržet , začly mi po tvářích opět stékat slzy. Byla jsem hrozně zoufalá a zničená ze všeho. Neměla jsem sílu už na nic a ani jsem už nechtěla bojovat dál s překážkami, které mi život stále staví do cesty. Jen tak jsem ležela a plakala. Zanedlouho mi vyčerpáním spadly víčka a já usla, jako dudek.

Když jsem se probrala ze svého spícího kómatu, bylo už rané odpoledne. Typuji tak 4 hodiny.
Celá polámaná a spráskaná životem jsem se doplazila do koupelny, kde jsem si napustila horkou koupel. Doufala jsem, že ta mi pomůže.

Lehce jsem vplula do vařící vody a snažila se uvolnit a nemyslet na starosti, které mě doprovází poslední dobou poměrně často.


Obrázok

Po koupeli jsem samozřejmě zase zamířila ke skříni, abych se oblékla do něčeho čistého a hlavně teplého, podzim se začínal čím dál tim rychleji hlásit.
Po celou tuhle dobu mi hlavou poletovala myšlenka, kterou jsem chtěla, co nejdříve uskutečnit. Byla svým způsobem bláznivá, ale pro jistého člověka asi šokující. Měla jsem v sobě velký zmatek, proto mě nic jiného nenapadlo. Potřebovala jsem být sama, daleko od všeho a všech.


Uslyšela jsem hrozný zvuk , který ohlašoval návštěvu. Křikla jsem na Brice, ať skočí otevřít, ale ani neodpověděl a zvonek ohlašoval opětovné zvonení. Nezbylo mi nic jiného než jít otevřít, když Brice asi zase není doma. Sebrala jsem se a docupitala ke dveřím. Mé zděšení vzrostlo po otevření dvěří.

Obrázok

Vzhlížel na mě Daniel se svým pomněnkovým pohledem. Nedokázala jsem se bránit a musela jsem si ho prohlížet taky. Jak je možné, že ví kde bydlím? Copak mě sledoval?

,,Danett?‘‘Otázal se. Byla jsem jako v tranzu a civěla jsem na něj, muselo to vypadat hodně divně.
,,Eee.. Co t..t..ty tu d..děláš?‘‘ Vykoktala jsem ze sebe
,, Jak co já tu dělám? Spíš ty ne?‘‘ Zvědavě si mě prohlížel a čekal na mou reakci.
,, No já tady bydlím.‘‘ Setřela jsem ho odpovědí.
,, Moment tady bydlí Brice ne?‘‘
,, Ty znáš Brice?‘‘ Kulila jsem oči
,, No to víš, že znám je to můj dobrý přítel a dal mi tuhle adresu, že tu teď přebývá.‘‘
Zírala jsem na něj , jak na debila. Tohle neni snad možný on zná Brice, ale to by nevadilo on je s nim ještě velkej kamarádíček. No to je moc.
,, A předpokládám, když jsem tě tu našel, že je to tvůj přítel, že?‘‘Rychle jsem se vzpamatovala a odpověděla.
,, Je to můj přítel a nejen to.‘‘
,, Aha, no tak já tě nebudu otravovat, vidím, že o mojí přítomnost nestojíš a ani se nedivím, jen vyřiď Bricovi, že jsem tu byl. Ahoj Danett.‘‘
Dokončil proslov, smutně mě sjel pohledem a po té odešel.

Obrázok

Ještě chvíli jsem stála ve dveřích a nevěřila svým vlastním uším, co jsem vyslechla. Jakmile jsem se vzpamatovala, ani chvilku jsem neváhala a vrhla se do domu, kde jsem začla s balením věcí.

Když jsem měla vše pečlivě sbalené , ještě jsem omrkla ložnici a trochu jsem poklidila.
Pak už jsem nervózně zasedla za psací stůl a snažila se vymyslet něco kloudného a vysvětlitélného.

Dokončený dopis jsem naaranžovala na stůl. Mezi tím se venku setmělo. ,,To je to, co jsem potřebovala.‘‘ Pomyslela jsem si.
Všude jsem pozhasínala a už jsem byla na odchodu, když jsem v koutě zahlédla sklíčeného Chipsyho. Vycítil, že se něco děje, že mi není moc fajn. Položila jsem kufr a všechno jsem mu vysvětlila. Zdál se být klidnější. Naposled jsem ho pohladila a lehce políbila.


Obrázok

Pak už mě tu nic nedrželo, a proto jsem se vydala vstříc tajemné noci, která venku panovala.........


To be Continued
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod Antscha » Štv 15 Jan 2009, 21:36

jejoo fakt super dielik..proste cely pribeh je suprovy pekne pises a pekne fotky robis :)
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lincey » Štv 15 Jan 2009, 22:06

Konečne som dočítala diely ktoré som zameškala a velmi sa mi to páči. Teda chúda Danet nemá to lahké, ale snád sa všetko opäť vyrieši. Nájde kludné miesto a zistí čo vlastne chce. Teším sa na pokračovanie
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Štv 15 Jan 2009, 22:47

tak to clovek ma vela problem a ked on je este jeho kamarat...co bude..no a kde to pojde som zvedava :) co bude dalej
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Janika31 » Štv 15 Jan 2009, 23:38

:oops: Pááni, děkuji za prima komentíky. Jsem ráda, že se dílek líbil. Určitě to Danett ještě nebdue mít jednoduché, ale nebudu nic prozrazovat. :roll: :wink:
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia