V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - Už bez fotiek

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Budete čítať aj bey fotiek?

Samozrejme!
1
11%
Nie, nebude to ono.
2
22%
Uvidím
6
67%
 
Celkom hlasov : 9

Poslaťod Antscha » Pia 02 Jan 2009, 22:39

woow no zaujimave to je mne sa to velmo paci super rada to citam :)
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod A.M.Y.8.0. » Pia 02 Jan 2009, 22:54

pripajamsa aj mne sa to pacilo velmi
Kazdy frajer ma dve tvare: dobrua zlu.
Tu zlu na sebe prejavuje kazdy bozi den a tu dobru ma v hlbke svojho srdca, ktoru sa snazi ukryt svojimi frajerskymi skutkami.
A.M.Y.8.0.
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 17:06
Bydlisko: Blizko pri Intere

Poslaťod Tatranka525 » Pia 02 Jan 2009, 23:07

jeeej tak ste na mna az tak nezabudli dufam ze aspon vam budem moct pridat cokoro dalsi diel.
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod babyblue » Pon 05 Jan 2009, 19:28

tvoj pribeh ma velmi zaujal, tak lahko sa cita nic komplikovane ako moje hatlaniny :D najviac sa mi lubilo sto rokov temnoty muahahahahaha, :lol:
tesim sa na dalsi dielik :oops:
...mnohým ľuďom ničí realita sny, ja ničím realitu snom...
Obrázok užívateľa
babyblue
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 504
Registrovaný: Str 20 Aug 2008, 19:48
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Uto 06 Jan 2009, 00:38

o diki babyblue. ved ja este nejake hatlaniny chystam, o to sa bat nemusis :lol:
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 06 Jan 2009, 17:21

akurat som docitala..dieliky ktore som nestihla a strasne sa mi lubi uz cem dalsie diel
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Uto 06 Jan 2009, 18:45

novy diel bude uz coskoro. len treba nafotit a trichu dopisat . len neviem definovat coskoro, lebo teraz sa musim dost ucit, no do tyzdna by to urcite byt mohlo :)
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Janika31 » Uto 13 Jan 2009, 18:40

tak jsem si našla čásek a přečetla si tvůj příběh. Vypadá velmi zajímavé a originálně, už se těším na další dílek. :oops: :)
Život je pes a proto žít je psina
Moje stránky:http://icecreamgirl31.blog.cz/
Obrázok užívateľa
Janika31
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Uto 30 Dec 2008, 21:09

Poslaťod Mirabi » Str 14 Jan 2009, 12:14

pekne, paci sa mi to s tymi radmi, to vyzera na nejakych okultistov :twisted: ja dufam, ze sa dej este skomplikuje :roll:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Pia 16 Jan 2009, 23:21

diki vam za potesujuce komentiky. a prinasam pozitivnu spravu. cez vikend by mal byt uz byt diel. uz ho len nafotiit treba iank to mam napisane. poviem len ze tam bude vela novych postav a dam vam malu ukazku. znej sa asi nic nedozviete, ale co uz.

-Pohnite sa! O chvíľu musíte byť hotoví!- skríkla na nás až sa všetci strhli. Len Tiborovi sa na perách pohrával odhodlaný úsmev. Nevedela som čo má za lubom, no nemala som sni čas to zistiť. Postavila som sa za záves a navliekla na seba šaty z drsnej látky. Nepríjemne ma škrabali. Vo vreci som uvidela hrebeň a topánky. Obula som s a pristúpila k zrkadlu. Malo čierny rám ako ostatné. Keď som na seba hľadela, akoby som sa pozerala na inú osobu. Zobrala som hrebeň a zaborila ho do vlasov. Dala som si dolu čelenku, ktorú som tak milovala. Hodila som ju do vreca a vytiahla z neho gumičky a sponky. Boli nepríjemne bodavé, ale prežijem to(snáď). Vyšla som spoza závesu a zistila som že som posledná.
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Sob 24 Jan 2009, 00:51

mnnnnnnnno. tak po dlhe odmlke pridavam konecne dalsi diel a vsetkym vam dakujem za komentiky. :)

S chlapcom sme na seba vystrašene pozreli.
Obrázok
On síce nevyzeral, že by bol nejako extra vystrašený, no neistota sa mu dala vyčítať z jeho pohľadu. Niečo sa mi na tom nezdalo, no musela som to nechať tak. Joany nás zdrapila za ruky a vliekla do neznáma. Išli sme cez desiatky kamenných chodieb a naša cesta stále nekončila. Keď sme konečne zastavili, necítila som si nohy. Stáli sme pred obrovskými dverami, siahajúcimi až po strop.
Obrázok
Boli čierne ako zvyšok toho, čo sme zatiaľ videli. Joany si začala niečo mrmlať popod nos nejakým nezrozumiteľným jazykom. Odrazu sa v tichu ozval veľký tresk a hneď na to sa otvorili dvere. Viedli do kamennej miestnosti s nízkou teplotou. Začala mi biť zima. Potom Joany prehovorila:
-Z tejto miestnosti sa nikto nedostane, takže nemáte šancu na únik. Ja teraz odídem, a dovediem sem ďalšie bezradné dušičky, ako tie vaše. Ak zistím, že ste sa pokúšali ujsť, je po vás. Rozumeli ste?- spýtala sa chladným hlasom, ktorý akoby znižoval teplotu v miestnosti.
Obrázok
-Áno? Tak som hneď späť.- a odišla. Kamenné dvere sa s hlasným tresknutím zabuchli. Pozreli sme na seba. Jeho pohľad akoby mi dával nádej, že sa mi nič nestane. Bola to naivná myšlienka, no dávala mi silu.
-Mimochodom, som Tibor.- povedal chalan, zrejme aby uľahčil napätie.
-Ja som Emily. Stále tomu nemôžem uveriť. Je to ako noční mora.- povedala som.
-Ktorá nikdy nekončí.- dopovedal Tibor.
Obrázok
Dvere sa opäť rozleteli. Stála tam Joany a za ňou sa vliekli dve dievčatá a jeden chlapec. Boli rovnako vystrašený ako ja a Tibor. Vo vzduchu sa vznášala negatívna energia.
-Tu sú vaši spoločníci. S nimi budete sto rokov, až kým si neodpykáte trest. Najskôr, však príde k rituálu, ktorým sa stanete členmi pekla a temnoty. Len vyvolený sa dostane von a tí menej cenný tu ostanú hniť navždy. Každý z vás bude musieť plniť úlohy, ktoré mu budú pridelené. Každá bude ťažšia od tej predchádzajúcej. Rituál sa uskutoční dnes o polnoci. Teraz k vám prídu moji služobníci a tí vás pripravia na nadchádzajúci rituál. Teraz odídem. Uvidíme sa o polnoci. – a už jej nebolo. Zostalo po nej len ticho. Pomaly som si začala zvykať na chlad, ktorý tu bol. Nedávalo to zmysel, lebo v pekle býva teplo. To som si doteraz myslela. No nesmie sa obracať za minulosťou, musím hľadieť pred seba. Musím byť pripravená na to čo príde. No čo oni? Chcela som vedieť, ako sa sem dostali oni.
Obrázok
-A, a, aj vy ste boli v, v labyrint, te? Spýtala som sa dvoch dievčat oproti mne roztraseným hlasom.
-Ja som bola v kapitánovej kajute a Katty bola v prázdnote. A tuto Josha uniesol Oscar. To je...-
-Temný pán a vládca temného rádu.- dopovedala som za ňu.
-Ako sa vlastne voláš? Ja som Emily. Bolo by čudné kebyže sme spolu sto rokov a nevieme svoje mená.- povedala som.
-Ja som Betty. Nechce sa mi uveriť že sa to stalo. Je to také čudné.- povedala Betty.
Rozleteli sa dvere a dnu vošla jedna žena. Mala v rukách tri vrecia. Pred každého z nás položila jedno vrece. Otvorila som to svoje a našla som v ňom nejaké šaty z drsnej látky podobajúcej sa na handry na dlážku.
-S tým máme utierať podlahu?- opýtala som sa Betty ktorá na tie svoje pozerala s nechuťou.
-NIE!!! To sú šaty na váš rituál slečinka. Teraz sa do nich napraceš a ja ťa potom dochystám. –povedala žena škrekľavým hlasom. Luskla prstami a následne sa pred nami zjavil nábytok. Miestnosť vyzerala útulnejšie, no stále chladivo.
-Pohnite sa! O chvíľu musíte byť hotoví!- skríkla na nás až sa všetci strhli. Len Tiborovi sa na perách pohrával odhodlaný úsmev. Nevedela som čo má za lubom, no nemala som sni čas to zistiť. Postavila som sa za záves a navliekla na seba šaty z drsnej látky. Nepríjemne ma škrabali. Vo vreci som uvidela hrebeň a topánky. Obula som sa a pristúpila k zrkadlu.
Obrázok
Malo čierny rám ako ostatné. Keď som na seba hľadela, akoby som sa pozerala na inú osobu. Zobrala som hrebeň a zaborila ho do vlasov. Dala som si dolu čelenku, ktorú som tak milovala. Hodila som ju do vreca a vytiahla z neho gumičky a sponky. Boli nepríjemne bodavé, ale prežijem to(snáď). Vyšla som spoza závesu a zistila som že som posledná.
Dvere sa odrazu otvorili a vošiel dnu Gerd a Joany. So zlovestnými iskričkami v očiach si nás prehliadali od hlavy až po päty. Joanin pohľad sa zastavil pri mne a Gerdov zas pri Betiných.
Obrázok
Vyzerala nesvoja ako asi všetci. Len na Tiborovi bolo niečo zvláštne, niečo čo sa mi nezdalo. Tak čudne sa uškŕňal.
-Rituál vykonáme po jednom.- povedala Joany až som sa naľakala.
-Ostatný zatiaľ budú čakať tu. Prvá pôjdeš ty!- a ukázala na Betty. Bolo mi jej ľúto. Nikto nevedel, čo ju čaká. Nikto nevedel, čo bude nasledovať potom. Nikto nevedel, či sa z tadeto niekedy dostaneme. Bolo tu veľa nezodpovedaných otázok. No Joany zrazu podišla bližšie ku Betty a ukázala na dvere. Betty neistým roztraseným krokom vyšla z miestnosti a Gerd s pomocníčkou ho nasledovala.
Obrázok
Ostali sme tam len ja, Tibor, Katty a Josh. Tibor ku mne prišiel a povedal:
Buď pokojná. Nič sa nestane. Je to len rituál. Potom bude všetko v poriadku.- povedal a chytil ma za ruku. Vtom sa mi rozbúchalo srdce. Neviem koľko ten okamih trval, no mne sa to zdalo ako večnosť.
Obrázok
Odrazu sa rozleteli dvere a vztýčený prst ukázal na mňa. Pozrela som na ostatných. Nevedela som, či ich ešte uvidím, no najviac by mi asi chýbal Tibor. Mal krásne oči a pohľad neviniatka. No niečo vo mne mi na ňom nesedelo. Roztrasenými krokmi som odišla z miestnosti. Ešte raz som sa obzrela.
Obrázok
Tiborovi sa na tvári znovu zjavil pokojný úškrn.
Obrázok
No tvrdý úder do chrbta ma prebral a ja som sa pohla ďalej. Prešli sme len zopár krokov, keď som začula rámus. Rozliehal sa po celej chodbe a my sme napriek tomu išli ďalej. Stále som myslela na Tibora a hnedovlasú bohyňu, ktorá ma priviedla ku dverám. Cítila som k nej nenávisť, alebo niečo iné? Povedala mi cestu zámerne, alebo ma chcela naviesť do pasce? Tieto myšlienky mi v hlave vírili ako tornádo, ktoré sa nie a nie zastaviť. Odrazu som uvidela nástenku, na ktorej bola Bettina fotka a nad ňou napísané:
PRVÁ TRIEDA OSMIROHOV
Obrázok
Nechápala som tomu, no ďalší buchnát do chrbta ma už nedokázal nechať stáť. Rámus sa stupňoval a mňa začala bolieť hlava. Zastavili sme pred točitým schodiskom smerom dole. Zišla som ním dolu a v mysli mi vírila len jediná otázka. ČO BUDE ĎALEJ?
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Antscha » Sob 24 Jan 2009, 16:20

Tatranka fiha tak to je teda napinave superny dielik a uz sa newiem docka ze co bude dalej :o :D
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mafuš » Sob 24 Jan 2009, 17:11

Takze,zacala som to citat dnes a uz som to aj docitala.
Musim povedat,ze je to zaujimavy pribeh s novym napadom. :) Len na zaciatku to malo podla mna rychly spad,ale potom sa to tak niak ustalilo a cita sa mi to dobre :)
Som zvedava na dalsi diel bo to skoncilo celkom napinavo :D
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Ned 25 Jan 2009, 15:05

nooo konecne som to precitala...nieco mi vadi nieco sa mi paci, ale nebudem sa vyjadrovat, lebo mozno sa to cele zmeni este a ja zmenim pocity, dojmy a tak:D ale som rada ze som to precitala:D
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod livia » Ned 25 Jan 2009, 15:15

naozaj sa mi tento príbeh páči, som zvedavá čo to bude za rituál
livia
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Uto 22 Apr 2008, 12:31

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia