V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - Už bez fotiek

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Budete čítať aj bey fotiek?

Samozrejme!
1
11%
Nie, nebude to ono.
2
22%
Uvidím
6
67%
 
Celkom hlasov : 9

Poslaťod Tatranka525 » Uto 16 Dec 2008, 17:25

diki vsetkym. dufam za novy diel budem co najskor moct napisat aj nafotit, lebo teraz sa musim ucit na dve pisomky a opravit znamku este jednu lebo som dostala dostatocnu :huh: a cez vianoce mozno nejaka bude
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Antscha » Uto 16 Dec 2008, 18:01

Jeeeeeeeeeej mne sa to velmi paci doby diel.....len tak dalej :)
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Uto 16 Dec 2008, 18:07

dikes
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod 95lula19 » Str 17 Dec 2008, 16:50

no je to super diel pokracuj :D
95lula19
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Sob 27 Sep 2008, 15:46

Poslaťod Mirabi » Štv 18 Dec 2008, 11:25

Velmi pekne je to, pacilo sa mi :)
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mimi » Štv 18 Dec 2008, 18:47

Zaujimave tesim sa na dalsi :shock: :shock: :shock:
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Ned 21 Dec 2008, 23:33

dikki len v dalsich dnoch asi nepridam nic bo ideme na lyzovacku... :) a vsetkym mojim citatelom stastne a vesele vianoce :D
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Antscha » Pon 22 Dec 2008, 00:08

Aj tebeee......inak sa tesi mna novy diel....a velm is ami paci tvoj pribeh som zvedava ako zvladne ten labyrint
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Pon 29 Dec 2008, 21:00

tak sa hlasim. novy diel bude coskoro, uz len staci nafotit. to bude len taky mini ale potom dam aj dalsi. 8) dufam ze si to niekto z vas precita a ze ste na mna nezabudli :)
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Uto 30 Dec 2008, 16:53

3. Labyrint 2/2

Obrázok

Rýchlo som utekala k dverám, ktoré pre mňa znamenali všetko. Vyslobodenie z tohto sveta a hlavne pokojný život. Bola som už tak blízko, že som mohla rozoznať vzor na skle. Už som sa dotýkala kľučky. Trhnutím som otvorila dvere, vybehla a zarazila som sa.

Obrázok

Predo mnou stál Oscar, ktorý na brunetku uvalil uspávacie zaklínadlo. Na jeho scvrknutých perách sa mu pohrával škodoradostný úsmev. Oči mu tak iskrili, že keby som mala kúsok dreva, okamžite by na nich vzplanul. Chytil ma za ruku a ...

Obrázok

Na zvyšok si už nepamätám, pretože som upadla do bezvedomia. Zobudila som sa na hlasnú hudbu z klavíra, ktorý stál vedľa mojej postele.

Obrázok

No, neviem či sa to dalo nazvať posteľou. Bola to dajaká rakva. Zmätene som nadvihla hlavu a pozrela sa okolo seba.

Obrázok

Izba bola celá čierna, nič okrem mojich šiat na nej nebolo farebné. Potichu som zastonala:
-Čo to...- no odpoveď som uvidela prv, než som stihla dokončiť svoju otázku. Vedľa klavíra stál Oscar a niečo zúrivo rozprával žene oproti, oblečenej do čiernych šiat.
Vyzerala pôvabne, no zároveň odstrašujúco. Klavirista hral tak nahlas, až ma boleli uši. Nehýbala som sa a znovu som zavrela oči, aby neprišli na to, že som sa už prebudila. Stihla som si vypočuť útržok z rozhovoru ženy a Oscara.

Obrázok

-Ale pane, náš rád už obsadil všetky miesta vo svetlom ráde. Je nemožné že to dievča našlo dvere. Veď ste tam boli vy a takmer ste ju mali, nebyť tej bezočivej manekýnky. A keď ...-
-Nemusíš sa trápiť Joany, mám to pod kontrolou. To dievča som dostal a je v tej rakve oproti. Ešte sa neprebudila. Myslím že som ju zabil. No nie som si istý. Radšej spravme rituál až keď sa zobudí. Už sa teším na výraz v jej očiach, keď sa dozvie, čo sa stalo s jej pomocnými bohyňami rádu. Ha ha ha- ozval sa jeho zákerný smiech.
-Môj pane, - začula som opäť hlas tej ženy - som zvedavá, ako sa bude tváriť, keď sa dozvie, že tá bezočivá bohyňa je jej ...-

Obrázok

no čo je moja som sa nedozvedela, lebo sa dvere otvorili dokorán a vošla ďalšia osoba. Niekoho priviedla. Izbou sa rozľahol dunivý zvuk, ako keby niečo padlo na podlahu.


Obrázok

Začula som prudké tlesknutie a hneď na to krátky vzlyk. Začula som nejaký pohyb. Postava sa ku mne blížila zatiaľ čo ja som sa snažila pôsobiť ochabnuto. Postava sa nado mnou zohla. O chvíľu odišla a niečo šepkala tej druhej osobe.

Obrázok

-Nie, s tým nesúhlasím.- Vykríkol odrazu druhý muž.
-Ale je to dokonalé! Porozmýšľaj o tom, veď sa prakticky nič nestane.- chlácholila žena muža.
-Ale čo ak to nevyjde. Čo ak sa ...-
-Nič sa nepokazí ty jeden podlízavý červ. Odbachli by sme ju tak či tak. Bola by to len otázka času.-

Obrázok

-Myslím že Joany má pravdu. Musíme to tak spraviť. Teraz nediskutuj, radšej zožeň nejakých strážcov. A pohni tým svojím zadkom Gerd.- ukončil Oscar hádku. Začula som náhlivé kroky a buchnutie dverí.

Obrázok

Zostala som tam sama. Posadila som sa a poriadne rozhliadla okolo seba. Na zemi som uvidela nejakého chalana. Vyzeral byť skľúčený. Mohol mať asi sedemnásť ako ja. V tom momente som si to uvedomila. Postihol ho taký istý osud ako mňa. Nečakala som a rozbehla sa k nemu.

Obrázok

-Musíme niečo urobiť. Poď, teraz odišli, musíme ...-
-My musíme len splniť ich úlohy. Táto miestnosť je začarovaná. Nikto sa z nej nedostane okrem hlavného pána a jeho pomocníkov.- spustil na mňa trasľavým hlasom.
-Ako to vieš?- Nebolo mi totiž jasné, ako to všetko vie.
-Moja sestra mi to povedala. Neveril som jej. Vtedy mala sedemnásť, tak ako ja. Neveril som jej až do teraz.- po líci sa mu skotúľala slza.
-To znamená, že sa odtiaľto dostala! Nepovedala ti náhodou, aké tu boli úlohy?- opýtala som sa s nádejou, že to bude niečo ľahké.

Obrázok

-Keď som jej nechcel veriť, urazila sa na mňa. Odvtedy so mnou nerozpráva.- povedal mi chalan. Vtedy sa rozleteli dvere a dnu vošla žena.
-Poďte vy naivné škrečky. Je čas na sto rokov temnoty! Muahahahahaaaaaaa!!!!
Obrázok
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Uto 30 Dec 2008, 16:56

A ešte pridávam exkluzívne nepodarené fotky z fotenia v Šafránovej Zátoke v ateliéroch:D
Obrázok že repovať nie je zakázané
Obrázok
vilomeniny online
Obrázok
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod savi3 » Uto 30 Dec 2008, 17:08

este som necitala ale pozeram ze uz aspon v troch pribehoch bolo bludisko pouzite:D
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Uto 30 Dec 2008, 20:04

tak to som nevedela savi :lol: ale uz sa tam neobjavi. aspon to nemam v plane
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Str 31 Dec 2008, 11:07

pls aspon jeden koment
Naposledy upravil Tatranka525 dňa Str 31 Dec 2008, 14:24, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Deniska » Str 31 Dec 2008, 11:26

No tak som si to precitala a dobre to skoncilo(naivne skrecky :D :D) no a celkom fajn to skoncilo,som zvedava ako dopadnu,no a tie nepodarene fotky su super :D hlavne ta druha ako nanu pozeraju :D
Scissors cuts paper
Paper covers rock
Rock crushes lizard
Lizard poisons Spock
Spock smashes scissors
Scissors decapitates lizard
Lizard eats paper
Paper disproves Spock
Spock vaporizes rock
And as it always has, rock crushes scissors
Obrázok užívateľa
Deniska
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 706
Registrovaný: Sob 11 Okt 2008, 14:00
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia