V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - Už bez fotiek

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Budete čítať aj bey fotiek?

Samozrejme!
1
11%
Nie, nebude to ono.
2
22%
Uvidím
6
67%
 
Celkom hlasov : 9

Re: V ríši snov-Niekomu späť v čase a inému bolesť v súčastnosti

Poslaťod Tatranka525 » Ned 22 Feb 2009, 20:03

dakujem vam vsetkym za potesujuce komentiky. na novom diely sa uz pracuje uz len fotky chybaju
Škola nie je krčma, aby sa do nej chodilo každý deň
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov-Niekomu späť v čase a inému bolesť v súčastnosti

Poslaťod Tatranka525 » Uto 24 Feb 2009, 21:18

no, a je tu novy diel. je mozno menej fotiek, ale zle sa mi fotilo, lebo mi to vkuse sekalo :?


-Už si zbalená?- opýtala a ma Lena nedočkavo a pobehovala v mojej izbe ako mravec.
-Skoro. Nevidela si niekde moju zubnú kefku?- opýtala som sa a bola som načisto zúfalá. Celé ráno som ju nevedela nájsť.
-Je v kúpeľni v tej taštičke.- povedala a a prehrabávala sa v kabelke.
-To lietadlo na nás nepočká. Ak si nepohneš, nechám ťa tu!- povedala Lena už menej šťastným tónom.
-Áno, už idem. Pomôžeš mi zapnúť kufor?- opýtala som sa Leny, ktorá sa na mňa kyslo pozrela, no pomohla mi. Po polhodinovej ceste autom sme prišli na letisko hemžiace sa ľuďmi. Jeden pán sa hádal s pani pri okienku, no nevenovala som tomu nejakú pozornosť. Po polhodine čakania sme konečne nastúpili do lietadla. Vzlietlo a ja som sa ponorila do mojich myšlienok.

TWEEKY

Je to tu krásne. Pláže, palmy, čisto čisté more, proste typické trópy. Vystúpili sme s Lenou z taxíka a ovanula nás horúčava. Stáli sme pred krásnym hotelom.

Obrázok

Slnko sa skrylo za hotel, čiže ten akoby žiaril. Prišli sme do vestibulu a ja som zamierila k recepcii. Lena zatiaľ postávala bokom a strážila nám kufre. Podpísala som potrebné papiere a zamierila k našej batožine. Podala som Lene kľúč od našej izby a zobrala svoj kufor. Cesta hore schodmi bola nekonečná. Konečne sme prišli pred izbu 111 a otvorila som dvere. Obzrela som sa dookola. Izba ako každá iná. Dve postele, gauč, dvere do kúpeľne atď. Zapla som ventilátor a a hodila sa na posteľ. Lena na mňa hodila súcitný pohľad a hodila sa na posteľ tiež. Boli tri hodiny poobede.

Obrázok

-Nejdeme na pláž? Možno tam niekoho zbalíme. Hm? Poď, prosím.- prosíkala Lena a ja som sa nechala nahovoriť. Do tašky som si zbalila osušku a opaľovací krém. Navliekla som na seba plavky a dala šortky a krátke tričko. Nasadila som na seba slnečné okuliare a vyšla som za Lenou do spálne. Ona ma už nahnala do tej horúčavy a vyrazili sme na pláž.

PLÁŽ

Keď sme dorazili, bolo nám neskutočne teplo. Tašku som odhodila na piesok a strhla zo seba oblečenie. Vrhla som sa do mora, ktoré bolo tak príjemne chladivé.

Obrázok

S Lenou sme na seba začali fŕkať vodu. Takto sme sa zabávali asi polhodinu. Keď sme boli dostatočne schladené, sadli sme si k baru a objednali ovocné misy.

Obrázok

Boli veľmi chutné. Premohla nás únava, nuž sme sa pobrali sa trošku opáliť. Natrela som sa krémom a ľahla si na osušku.

Obrázok
Jemný vánok príjemne pofukoval po pláži jemne nás ochladzoval. Pomaly som začala chytať správnu farbu. Pretočila som sa na druhý bok a ostala ležať. Odrazu som pocítila na sebe jemný tieň. Otočila som hlavu a pozrela na neznámeho. Vlastne známeho. Bol to Tibor!

Obrázok

-Čo tu robíš?- opýtala som sa a rýchlo som vstala.
-Ja? Skôr čo tu robíš ty?- opýtal sa ma s prekvapeným tónom v hlase.
-Som tu na dovolenke. Potom idem študovať. Ako sa ti darí?- opýtala som sa opäť som pocítila to jemné šteklenie v bruchu. Nohy sa mi začali podlamovať, no ja som to vydržala.
-Ja som tu na výmennom pobyte. Aspoň sa nebudem učiť. Večer tu bude diska. Chceš ísť so mnou?- opýtal sa ma a pri tom sa mi pozeral do očí.

Obrázok

-No jasné. Áno. Toľko si musíme povedať. Tak o ôsmej?-
-Áno. Stretneme sa pri bare. Tak zatiaľ.- povedal a už ho nebolo.
-Kto bol ten feši čo sa ti prihovoril?- opýtala sa ma Lena uštipačným tónom.
-Kamarát. Ty ho nepoznáš. Zoznámila som sa s ním pred...- no vetu som nedokončila, lebo sa mi do očí nahrnuli slzy. Bolo to dve noci pred tým, než mama upadla do kómy. Zadržiavala som slzy ako sa dalo, no nakoniec som im podľahla. Utrela som si ich do vreckovky a tú zahodila do koša.
-No, tak. Neboj sa. Tvoja mama bude v poriadku. Uvidíš. A mimochodom, nevieš, či má ten chalan aj nejakých kamošov?- opýtala sa Lena s lačným tónom v hlase.
-Ehm, neviem. Ale príď aj ty. Možno niekoho dovedie.- povedala som a začala som sa smiať. S Lenou sme zamierili k hotelu a rozprávali sa o garderóbe na dnešný večer.

TIBOR

Prišiel som do chatky a ľahol na gauč. Vytiahol som mobil a naťukal číslo. Nejaká energia ma začala tlačiť do chrbta. Zavrel som oči a ani nie o sekundu som stál v tmavej komnate.
-Pani, je na dosah. Dnes večer uskutočním náš plán.- povedal som a čakal som na odpoveď.
-Buď presný! Už rok sa sem nedostala a pri tom prešla triedením. Je to čudné. Musíme ju dnes odchytiť! Emily Baloová viac nesmie utiecť!- povedala Joany a škodoradostne sa zasmial. Opäť som vytočil číslo na mobile, ale odzadu. Opäť som sa ocitol v chatke. Hodil som sa na posteľ a zaspal.

LENA

-Ja asi budem vracať!- povedala som a rozbehla som sa na toaletu. V skutočnosti mi zle nebolo, no chcela som sa vypariť.

Obrázok

-Nechceš ísť na vzduch? Alebo ti mám niečo doniesť?- neustále sa ma pýtala Em, no ja som naďalej vydávala zvuky ako pri zvracaní.
-Nie, ja sa asi pôjdem prejsť. Neviem kedy dojdem. Chcem byť sama!- povedala som a spláchla.
-Naozaj ti je dobre? Nechceš dnes večer ostať tu? – pokračovali jej otázky. Ja som odpochodovala z izby a vyšla smerom k plážovým chatkám.

Obrázok

31, 32, a som na 33. Zaklopala som sa rýchlo som si rozpustila vlasy. Otvoril mi Tibor. Jemne sa na mňa usmial a gestom mi naznačil, aby som vošla dnu.
-Dnes uskutočníme svoj plán.- povedal mi Tibor a ja som sa v duchu usmievala.
-No najskôr, plány našej lásky. – povedal a začal ma silno obíjmať. Naše pery sa stretli a z jemných božtekov sa stali poriadne vášnivé.

Obrázok

19:12
Obliekla som na seba šaty a vyšla na pláž. Bolo mi strašne teplo. Prišla som do hotela a keď som vošla do izby, Em si ma zvedavo premeriavala.
-Si nejaká strapatá. Čo si robila?- opýtala sa ma Em a niečo jej na mne nesedelo.

Obrázok

-Ehm, fúkal vietor a ešte mi bolo trochu zle. Asi pokazené ustrice.- neisto som sa na ňu usmiala.
-Je najvyšší čas na chystanie. Alebo chceš ísť na disku ako strašiak do maku?- opýtala som sa Em a tá sa rýchlo začala pripravovať. Ja som na seba navliekla šaty a učesala svoje hniezdo na hlave. Vyrazili sme krátko pred ôsmou a len tak, tak sme stihli otvorenie sezóny.

EMILY

Hudba pustená na plno, tancujúci dav a obíjmajúce sa páry. Klasika. O dverách sa zjavil Tibor a letmo sa na mňa usmial. Podišiel ku mne a povedal:
-Nechceš ísť na vzduch? Alebo chceš niečo na pitie?- opýtal sa ma.
-Nie, som v pohode. Poď tancovať.- vyzvala som ho na parket, ale bola to veľká chyba. Tibor sa rozháňal rukami a pritom trafil dve dievčatá do hlavy a ruky. Neboli z toho moc nadšené. Dídžej pustil slaďák a všetci sa roztriedili do párov a unášali sa tónmi pomalej hudby. Tibor ma chytil okolo pása a ja jeho okolo krku. Tancovali sme celkom v rytme, keď Tibor sklonil hlavu ku mne a pobozkal ma. Bolo to krásne. Potiahol ma za ruku a ťahal ma von na pláž. Tam sme sa rozprávali dlho do noci a vlny z mora nám tancovali okolo nôh. Potom Tibor vytiahol mobil a začal písať esemesku. Potom ho dal späť do vrecka a chytil ma za ruku. Zrazu k nám pribehla Lena. Bola naradostená a oslnivo sa na Tibora usmiala. Hytila ho za druhú ruku a z vrecka vytiahla mobil. Vyťukala do neho nejaké číslo a ja som len pocítila, ako ma nejaká čudná energia tlačí do chrbta. Zavrela som oči, a keď som ich otvorila, stála som v nejakej čudnej miestnosti. Podišla k nám nejaká čudná postava. Predo mnou sa škľabila Joany!!!
Škola nie je krčma, aby sa do nej chodilo každý deň
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - O tri roky

Poslaťod sewanewa » Uto 24 Feb 2009, 22:44

No z Tibora sa vyklul pekny podrazák, to som teda nečakala..Len tak ďalej.. :what:
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - O tri roky

Poslaťod Tatranka525 » Štv 26 Feb 2009, 21:42

no, aspon koli tebe sa platilo vylizt z postele k pocitacu a fotit napriek komplikaciam spojenymi s bolestami hlavy, lebo ako vidim, nikto si na mna nespomneul.... :shake:
Škola nie je krčma, aby sa do nej chodilo každý deň
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - O tri roky

Poslaťod sewanewa » Štv 26 Feb 2009, 23:35

Určite nezabudol nikto, len každý zrejme nie je taký maniak ako ja, že je tu za deň aj trikrát.. :hugo: :hugo:
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - O tri roky

Poslaťod Mafuš » Pia 27 Feb 2009, 18:41

Hiiiiiii,to co malo znamenat :?: To Tibor je taky sviniar a este ak tomu aj ta Lena?no toto,tak to som teda necakala. :shock:
A pekny dielik :roll:
SPISOVATELIA SÚ NAJSLOBODNEJŠÍ ĽUDIA NA SVETE.
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - O tri roky

Poslaťod Tatranka525 » Sob 07 Mar 2009, 16:59

diki mafus. novy diel neviem kedy bude, no posnazim sa co najskor. treba dopisat a nafotit a bla bla bla.... ale dakujem za komnetiky :)
Škola nie je krčma, aby sa do nej chodilo každý deň
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - O tri roky

Poslaťod Antscha » Ned 08 Mar 2009, 20:04

ani j asom necakala ze z Tibora sa vykluje taka svina...velmo sa mi paci tanto pribeh je to take napinave som zvedava co sa bude diat dalej :o
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - O tri roky

Poslaťod Tatranka525 » Pia 13 Mar 2009, 23:11

No, menej dobra spravy. Asi uy nebudem davat dielz s fotkami, lebo ledva stiham pisat a sotva fotit a absolutne nestiham tak vas prosim o pochopenie, e dufam ye vas to neodradi od citania.
Škola nie je krčma, aby sa do nej chodilo každý deň
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - O tri roky

Poslaťod sewanewa » Str 25 Mar 2009, 13:16

No mňa to neodradi..Fotky si domyslim..Veď načo je fantazia.. :dance:
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - O tri roky

Poslaťod Tatranka525 » Str 01 Apr 2009, 16:08

-Nie!- vykríkla som. Chcela som sa Tiborovi vytrhnúť zo zovretia. Mykala som sa a hádzala na všetky strany. Na hlave som zacítila prudkú bolesť a klesla som na podlahu.
Otvorila som oči a zistila som, že som prezlečená a ležím na podlahe. Postavila som sa a rozhliadla. Bola som v kamennej miestnosti so sochami. Neboli tu nejaké dvere, iba schody do hora. Pozrela som sa ako sú vysoko, no diaľka bola nekonečná. Položila som nohu na schod, keď vtom ma čosi zdrapilo za tričko a hodilo na podlahu. Bola to LENA!
-Nie! Ja som ti verila! Myslela som si že si moja kamarátka!- povedala som a do očí sa mi nahrnuli slzy.
-Nie! Ja som s tebou nemala nič spoločné. Smiala som sa na tvojich hlúpych vtipoch a predstierala som priateľstvo s tebou. Chcela som to dotiahnuť až sem. Po tvoj únos. Joany vždy uprednostňovala Tibora predo mnou a ja som bola vždy tá posledná. Tak som ťa uniesla, lebo ty si tu najžiadanejšia. Ty si dcéra hlavnej bohyne bieleho rádu a Oscara! Ty si dedička oboch trónov a spojitelkou oboch ríši!- dopovedala Lena a utierala si oči chrbtom ruky. Našu pozornosť odpútal nejaký rachot za dverami. Niečo ma treslo po hlave a ja som padla na zem. Pred očami sa mi mihali rozmazané oranžové iskričky.

Prebudila som sa v mimoriadne mäkkej posteli. Otvorila som oči a bieloba ma skoro oslepila. Pomaly som zažmurkala a videnie sa mi vyjasňovalo. Bola som v bielej miestnosti a na sebe som mala biele spodné prádlo. Odhrnula som bielu perinu a vstala z bielej postele. Pri stole(ktorý bol tiež biely) ma čakali biele šaty. Vyzerali veľmi veľké, no keď som si ich nasadila, zistila som, že sú mi ako uliate. Otvorila som dvere a vyšla na chodbu. Z dverí na konci chodby sa ozývali hlasy. Zatajila som dych. Potichu ako myška som vykročila k dverám. Už som bila celkom blízko, keď sa dvere rozleteli a na chodbu vyšli traja ľudia. Ako som očakávala, boli oblečení v bielom. Ako náhle si ma všimli, zjavil sa im na tvári výraz, akoby sa mi chceli pokloniť. Prevládli svoje nutkanie a prešli okolo mňa bez jediného slova. Podišla som ku dverám a jemne na ne zaklopala. Dnu utíchli hlasy a jeden hlboký povedal:
-Ďalej.- otvorila som dvere a vošla do miestnosti.
-Prečo ste ma zachraňovali?- opýtala som sa ani neviem prečo. Nechcela som, aby ma zas niekto zachraňoval. Chcela som to spraviť sama. Muž za stolom na mňa prehovoril:
-Lebo si naša budúcnosť. Ty jediná môžeš spojiť dve ríše bojujúce proti sebe milióny rokov. Si potomok dvoch vodcov. Ty si naša...-
-Áno, to som už počula, ale kto je teda naozaj moja matka?- opýtala som sa vecným tónom.
-Ja!- povedal mi zamatový hlas a ja som sa otočila. A stála tam. Mulatka sa hnedými vlasmi po lopatky a bielych šatách. V očiach sa jej ligotali slzy.
-Nechcela som ťa opustiť. Prepáč mi to prosím. Chcem ti to vynahradiť. – predierala vety cez silnejúci plač. Podišla ku mne a roztiahla ruky na objatie. Ja som však odstúpila.
-Nedotýkaj sa ma! – skríkla som na ňu.
-Odhodila si ma a celých sedemnásť rokov si sa o mňa nezaujímala. Myslíš si že ti to len tak odpustím? Tak to teda nie. Nenávidím ťa! – rozbehla som sa smerom k dverám, ktoré, ako som si domyslela vedú von. Rozrazila som ich a môj hnev ma okamžite prešiel. Od prekvapenia som zabudla zatvoriť ústa. Stála som v krásnej záhrade plnej motýľov a krásnych kvetov. Boli tu krásne stromy a také ticho, aké som nikdy nezažila. Na ruke som zacítila mierne šteklenie. Zdvihla som ju s úžasom pozerala na neuveriteľne krásneho motýľa. Pod vŕbou som uvidela pohodlne vyzerajúcu lavičku. Sadla som si na ňu a nespúšťala som oči od motýľa. Odrazu sa otvorili dvere a do záhrady vošiel láskyplne vyzerajúci dedko. Mal na sebe biely plášť a brada mu siahala až po hrudník. Sadol si ku mne a milo sa na mňa usmial.
-Vieš, tvoja mama je skvelá žena. Nie je pravda že ťa nemala rada. Bola veľmi smutná keď sa ťa vzdala.- povedal milým hlasom.
-Tak prečo to teda urobila?- povedala som dosť ostro.
-Lebo ťa chcela uchrániť pred takým nebezpečenstvom, akým si nevieš predstaviť. Všetci by na teba poľovali lebo si spojiteľka. Nie je od teba pekné, že teraz sa jej chceš vyhýbať. Tam vonku, by to bolo oveľa nebezpečnejšie ako tu. No, pochop, že tvoja mama vzdala veľkú obetu pre tvoje dobro. No je len na tebe, či sa s ňou pomeríš. Poriadne som premýšľala. Ja sa s ňou chcem pomeriť. Tak prečo tu ešte sedím? Vstala som a hlavou mi vírili mnohé myšlienky. Bude to ťažké, no bude to stáť za to. Už som bola vnútri, keď do mňa niekto vrazil. Prekvapená som hľadela na moju skutočnú mamu. Objala som a cez svoje vzlyky som predrala slová:
-Prepáč mi to mami!-

TO BE CONTINUED...
Škola nie je krčma, aby sa do nej chodilo každý deň
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - O tri roky

Poslaťod sewanewa » Str 01 Apr 2009, 22:57

Júú, tak že sa dostala k tým dobrým nakoniec...Len toľko buchnátov do hlavy chúďa zažila :P :P :P
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - Už bez fotiek

Poslaťod Tatranka525 » Str 08 Apr 2009, 12:13

aspon tebe dakujem ze si si nasla cas. velmi si to vazim. dakujem ti :napkin:
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - Už bez fotiek

Poslaťod sewanewa » Str 08 Apr 2009, 13:16

Neni zač, mne sa tvoj príbeh páči, a vždy si ho prečítam.. :respect:
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: V ríši snov - NOVÁ ČASŤ - Už bez fotiek

Poslaťod Tatranka525 » Štv 09 Apr 2009, 18:54

prepac sewanewa, ale ja uz v pribehu pokracovat nebudem. viem ze som ta sklamala ale nemam na vyber. aky to uz dava zmysel? preto prosim o lock

:lock:
Škola nie je krčma, aby sa do nej chodilo každý deň
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia