Box full of my world

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Páči sa vám príbeh ??

Hlasovanie končí za Uto 02 Dec 2008, 13:09

Áno
8
62%
Nič vynímočné
3
23%
Nie
2
15%
 
Celkom hlasov : 13

Box full of my world

Poslaťod qwerty » Uto 18 Nov 2008, 13:09

Volám sa Demi Miller a toto je môj príbeh :
Neodmysliteľne doňho patrí moja rodina ktorá však nie je veľká, môj nový domov a moj pes . Toto je ten už spomínaný dom na Stratherfoord street v Kvetolúkach :
Obrázok
Som športovkyňa s mám rada zvieratá, dobrú hudbu , priateľov ktorých síce nemám veľa pretože od malička ma otec viedol k športu pri ktorom som na priateľov veľa času nemala , avšak pár dobrých ich mám a za nič by som ich nemenila. Moja najblišia rodina sú mama Katy a otec John Millerovci . Vždy ma podporili a boli pri mne keď som to najviac potrebovala. Nie som jedináčik ale súrodencov nemám . Bola som najmladšia avšak najstaršieho brata Sama a staršiu sestru Emily mi vzal požiar . Chýbajú mi . Ostali mi po nich len spomienky . toto som ja :
Obrázok
Pri robení raňajok ktorými sú väčšinou cornflake alebo toast .
Obrázok
Nie že by solm viac nevedela ale nestíham a nemám peniaze. Po tom ako som sa presťahovala od rodičov, do nového domu , ktorý som sama zariaďovala za našetrené peniaze , mi ich veľa neostalo a teraz som len o prémiach a nízkom plate Zelenáča . Do môjho života patrí aj môj pes Dolár . Veľmi som chcela psa tak som si adoptovala šteňa za 399 Simoleonov aj keď som nevedela ako vyzeral a nebol nič naučený , žiadne povely , žiadne chovanie , nič. Ale naučila som ho to a teraz neľutujem že ho mám je to len taký malý , živý psík ale veľa toho vie aby som na tom nebola až tak zle tak som zamestnala aj jeho . Zamestnala som ho ku polící. Vždy som chcela byť policajtká ale ocko o tom nechcel ani len počuť . Jeho teória je že ja mám naviac !
Dolár & ja :
Obrázok
Obrázok
MAma rada varí
Obrázok
, spí
Obrázok
(ako ona hovorí aj keď pri otcovi toho veľa nenaspí), stará sa o záhradku , má rada aj zvieratá a odvtedy čo mi jóga pomohla prestať fajčiť , začala z meditáciou a jógou proti stresu .
Obrázok
Zdravo sa stravuje a s otcom často chodia na kávu alebo čaj len tak do mesta.
Otec je zas strašne aktívny a ja to mám , niekedy bohužiaľ po ňom . Je novinár v penzíi a teraz píše články len tak doma a snaží sa o román.
Obrázok
Je za každú srandu ale tá nie vždy musí dobre skončiť :)
Obrázok
Obrázok
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod tamuska » Uto 18 Nov 2008, 13:50

teraz som to docitala a slubny uvod
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Uto 18 Nov 2008, 13:54

jéej ďakujem budem na tom pracovať aby to tak ostalo
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Bambi » Uto 18 Nov 2008, 17:13

uvod sa mi pači. Budem čitat dalej :wink:
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod Zdenuška » Uto 18 Nov 2008, 17:17

Pekný úvod.Tiež budem aj naďalej čítať. :wink:
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Poslaťod qwerty » Uto 18 Nov 2008, 17:59

obom vám Ďakujem som rada a mám už premyslení ďalší diel , budem rada ak ho budete čítať Bude sasi až cez víkend alebo vpiatok podľa toho ako budem mať čas :wink:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Zdenuška » Uto 18 Nov 2008, 18:05

qwerty: Nie je začo.A už sa veľmo teším na nový dielik. :)
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Poslaťod Kikuša » Uto 18 Nov 2008, 20:18

uvod je fajn :)
Priateľ je ten, pred ktorým môžem myslieť nahlas...:heart:
Obrázok užívateľa
Kikuša
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1170
Registrovaný: Pia 27 Jún 2008, 17:52
Pohlavie: Simka

Poslaťod Syyya » Uto 18 Nov 2008, 21:27

Aj mne sa veľmi páči úvod :wink:
Obrázok užívateľa
Syyya
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 189
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 20:13

Poslaťod Brett » Uto 18 Nov 2008, 23:30

úvod je fajn.
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Poslaťod Mimi » Str 19 Nov 2008, 16:25

fajn tesim sa
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Sob 22 Nov 2008, 00:02

1.NOVÝ SPOLUBÝVAJÚCI
Ako tak dni išli , peniaze neboli a môj workoholizmus stúpal prišla som na jeden fajn nápad ! V Pondelkové upršané ráno som čítala čerstvé noviny. Všímala som si najmä inzeráty . Predám kozu , kúpim husle , potrebujem 2-izbový byt - SÚRNE !! a pod. napadlo ma čo keby som si aj ja vzala podnájomníka ? Vybehla som hore a na oficiálnu stránku denníka Kvetolouky som napísala inzerát :
K dispozícií 3 - izbový dom s komplet zariadením interiérom vrátane , podkrovia (prenajímana izba , bez zariadenia!!). V dom jeden obyvateľ
(-JA), a malý pes. Záujemci píšte na e-mail : DeMI_deVil@sim.kv alebo na tel 0xxxxxxxx7 .
Išla som sa prezliecť. Celý deň som ako besná chodila každých 10min. pozerať na nové e-maily . Záujemcovia boli 3 .
spolubývajúci č.1 :
Opísal sa ako Arnold Deventarsher . Jeho fotka vyzerala ako fotka bifľoša kt. už odišiel od rodičov a teraz nemá kde byvať . NO to je jedno poďme rdšej na opis : Som mladí veselí a pekný ( :lol: :laugh: )mladí muž, vo veku kedy by sa mi už aj zišla partnerka ale aj priestory na môj pripravovaný projekt o molekule nevie čoho (lebo som ničomu neporozumela) vegetarián, chodí na MHD lebo auta ničí klimu, má alergiu na srsť , vajíčka, oregáno , a všetko čo len môže byť . Ďalej radšej už nechcite ani počuť !
Záujemkňa č.2 : mala 3deti bez manžela , 2 mačky a skoro žiadne peniaze ani domov ! Nie že by mi jej nebolo ľúto ale proste som na 3deti a 2mačky chuť nemala !!!
spolubývajúci č.3
stručný opis : potrebujem voľný dom každý piatok
Už som nemala chuť !
Na ďalšie ráno som čítala čerství vytláčok denníka Sim city a zdalo sa že záujemca sa našiel !!
Obrázok
Obrázok
V telefóne znel sympaticky, dohodli sme sa na dnes po 14:00
Obrázok
Ráno som všetko upravila, upratala, pripravila urobila som poriadok v skrini a stihla som vysať pavučiny no to autobus už bol tu !!
14:00
Obrázok
HALóóóó´óó ? Je tu niekto ?
Obrázok
"Dolár TICHO !! Ty budeš Dan však ??"
Obrázok
Chlap v čiernom saku sa otočil
"Demi ? DEmi Miller ?"
"Áno to som ja tak vitaj doma !"
Obrázok
PO tom ako som Danovi ukázaal môj (teraz už aj jeho :-| ) dom , zariadil si podkrovnú izbu a ponúkol sa že urobí večeru . Hm nenamietala som a šla som sa prezlicť .
Je taký zvláštny neni pekný ale zato milý !
Obrázok
Obrázok
KeĎ sme dojedli pustil hudbu na mojom starom rádiu a zatancovali sme si
Obrázok Bol milý. Tancovala by som až do rána , ale po Dolára dnes prišlo po prvý krát auto do práce . Vyprevadila som ho a keď som už prišla Dan spratoval . Zbehla som do izby kde som sa prezliekla do pyžama a keď som sa do kuchyne vrátila stále tam niečo spratoval . Sadla som si a chvíľu som si ho len tak obzerala .
Obrázok
"Čo jee ??" opýtal sa keď sa otočil
"Nič len si ťa tak premeriavam :) " usmiala som sa na ňho aj on na mňa a potom sme sa až do polnoci rozprávali o tom ako žije čo robí , čo robí nerád a tak o mne ...
Obrázok
Až som sa zobudila ráno na posteli , na to že trúbi auto . Zase tá istá rachotina kt. Dolárka odviezla . Prišiel . Povýšili ho čo bolo úplne super !!
Rýchlo som za prezliekla a dala mu maškrtu .
Obrázok
KeĎ som vstala bol už hore . Urobilk mi rtaňajky ktoré čakali na stole a šiel si dať sprchu. Vyžiel z nej ako chodiaca tuba od tej najlepšej vône na svete !
Medzitým niekde inde :
Dan ak to nezdvihneš tak budem vážne nahnevaná !!.....
Obrázok

TO BE CONTINUED ...
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Mimi » Str 26 Nov 2008, 16:19

Zaulimave
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Poslaťod Zdenuška » Str 26 Nov 2008, 20:16

Super dielik. :)
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Poslaťod qwerty » Štv 27 Nov 2008, 21:09

dikk nový diel možno zajtra možno ces víkend !
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Ďalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť