Box full of my world

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Páči sa vám príbeh ??

Hlasovanie končí za Uto 02 Dec 2008, 13:09

Áno
8
62%
Nič vynímočné
3
23%
Nie
2
15%
 
Celkom hlasov : 13

Poslaťod Zdenuška » Štv 27 Nov 2008, 21:24

Supeeer.Už sa veľmi teším. :)
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Poslaťod tamuska » Ned 30 Nov 2008, 03:00

celkovo zaujimave :) Som zzvedava na dalsi dielik
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Pia 30 Jan 2009, 20:14

takže som vám dala neuveriteľne dlhú pauzu za čo sa ospravedlňujem ale nemala som čas a na malú dobu ani PC takže prinajlepšom nový diel bude už dnes večer alebo zajtra ! :wink:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Antscha » Pia 30 Jan 2009, 21:36

no zacala som citat tento pribeh a zapacil sa mi...je pekny a zaujimavy a aj postavy su mi sympaticke :) ...a aj ja sa tesim na dalsi dielik :) :D
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Sob 31 Jan 2009, 19:10

2. KONEČNE ŽIVOT ...
Dlhé a zlé obdobie u mňa sa pomynulo . Teda aspoň si to myslím . Tiež mi to niečo dalo no viem že keby to skončilo lepšie niesom kde teras som vyšie. Nikdy však netreba ľutovať čo bolo len to čo bude alebo byť môže!
_____________________________________________________________
Dan u mňa býval pár dlhých dní asi tri týždne. Bolo mi s ním fajn pretože ma vedel rozosmiať a ja som tak strašne zbožňovala tie jeho tortilové čipsy až mi je za nimi ľúto . A možno nie . Zdalo by sa že ma tak zbožňuje apodlizuje sa tými jeho super čipsami , snažil sa zapôsobiť čím to len išlo. Kupoval dolárovi pochúťky, Polieival mi kvety a bol pozorný a keď ráno vychádzal zo svojej podkrovnej izby bol tak núprosne sexy .
Obrázok
Bavili sme sa vždy. Až kým ma z krásneho sna neprebla opääť krutá realita.
mohlo mi byť jasné už dávno, že keď mi na telefón volal ženský hlas , ktorý znel tak sladko a pýtal si Brada (čiím myslel Dana) , že to nebude náhoda.
Až kým zrejme dáme v jemných červených vlasoch neprtiekli nervy a nedala si námahu dôjsť až sem. K môjmu domu . V tigrovaných šatách vyzerala úžasne sexy i keď brucho mala trocha posilnejšie (bola tehotná).
Keď som v ten deň prišla z práce a on bol s ňou na mojej pohovke a Dolár štekal zo zavretej kúpelne. Vbehla som dnu a zrejme ako ja ostala prekvapená aj slečna.
Peniaze som potrebovala a tak som Dana nevyhnala , a ona sa vždy tváril že medzi mnou a niím nikdy nič nebolo a možno to ak bolo lepšie.
Obrázok
Slečinka k nám chodila každé ráno , vždy sme sa míňali no jej to bolo jedno , aj to že Dan býva s o mno. Ju som totiž v meste častokrát vydela s nejedným chlapom v náročí . Mohlo mi to byť jedno . Dana už zjavne u mňa bývať tiež mocneavilo a tak sa odsťahoval.
_____________________________________________________________
Bola som workoholik . totálny .
Obrázok
Bola som na to m tak zle že som zamestnala svojho psa ktorý , narozdiel odo mńa už bol na vrchole svojej kariéry. Každé ráno Predo domom zaparkovalo vojenské auto a dolár už sedel dnu .
Obrázok
Ráno keď som vstala a dolár odišiel , som zavolala domov k našim. Volala som im dennodene aby som vedela čo sa deje. Mama dokázala rečniť aj hodinku . Ako som tak s ňou rozprávala pozrela som si na nechty . Bože, boli už v hroznm stave.
Obrázok
Mama mi celá nadšená hovorila ako boli včera v kine pretože to otca ráno napadlo ,
Obrázok,
a to ako sa skvele, mlado , a pekne cítila keď ju ocko pozval do reštauráacie.
Obrázok
Rozprávala by som sa s ňou najradšej celé dni , ale už som musella zložiť. Vyšla som do kúpelne obleiekla sa a pozrela sa do zrkadla . Chelo by to zmenu len akú ?
Obrázok
Zavola som taxík že zájdem do Modran - nákunej časti hodinku a pol od nášho mesta
Zašla som do kúpeľou a salónu . Skočila som si tam na výhrevnú masáž a potom sa zverila do rúk šikovnej černoške
Obrázok
Tá zo mňa za pár minút urobila toto :
Obrázok
Bola som s jej prácou celkom spoojnaá- Neskôe som si zašla kupiť nejaké tie šaty na seba , a skočila som i do realitky kde som si vybavila pozemok . Áno Pozemok . Chcem začať podnikať . Mám Veľké pláy , no a v tento deň aj kreatívne myslenie vyhladnutá som prišla do miestnej Reštaurásie kde som is dala na obed špecialitku od kuchára . Bola úžasná.
Obrázok

Zavolala som si taxík zaplatila a šla domov.
Obrázok
doma som sa len stihla prezliecť do niečoho normálneho a už zazvonil telefón ...
Obrázok


Chcem sa ospravedlniť za dlhé čakanie no o to viac dúfam že sa vám príbeh zapáči a každým dielom bude len epší a lepší
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod Antscha » Sob 31 Jan 2009, 21:23

noooo super dielik....je tento pribeh zaujimavy...no a tesiiim sa na pokracko :D
Obrázok užívateľa
Antscha
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 632
Registrovaný: Sob 28 Jún 2008, 21:17
Bydlisko: Bratislavaa
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Sob 31 Jan 2009, 21:41

bol to zaujimavy dielik. teraz som docitala. paci sa mi tvoj pribeh.
Škola nie je krčma, aby sa do nej chodilo každý deň
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Pon 02 Feb 2009, 22:22

:) %dakujem oboom dúfam že ďalší diel vám napíšem čo najskôr
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod livia » Uto 03 Feb 2009, 16:22

celkom dobrý diel ....to s tou danou ma zaskočilo
livia
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Uto 22 Apr 2008, 12:31

Poslaťod qwerty » Uto 03 Feb 2009, 19:53

ďakujem novej čitateľke ! a to je Dan je to chlap ale to nevadí ! možno som napísala nejasne ! :wink:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod tamuska » Str 04 Feb 2009, 17:52

konecne som precitala dielik a sa mi paci som zvedava na dalsi co bude :)
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mafuš » Str 04 Feb 2009, 18:31

Takze,zacala som citat aj tvoj pribeh popri ostatnych a celkom sa mi paci,len na dva diely je to este tazko povedat.Musi sa to rozbehnut :lol:
Ale inac zaujimave.
Len mi tam chybalo nieco viac o tom Danovi a jeho priatelke.Ale to mozno bude az neskor.
Tesim sa teda na dalsi dielik :D
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Str 04 Feb 2009, 23:53

Ja viem ale on nebol pointa ! Neskôr pochopíš § :wink: a ďakujeem
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Re: Box full of my world

Poslaťod LaRak » Str 03 Jún 2009, 20:58

No, síce sa prihováram iba teraz ale píšeš proste pekne. Ten dej je skvelý a keď sa môžem spýtať, kedy bude pokračovanie?
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: Box full of my world

Poslaťod Mimi » Pia 05 Jún 2009, 14:46

nevadí tí že je už jún ?? :roll:
Neplač,že zapadlo slnko,lebo slzy ti nedovolia uvidieť mesiac.

Každý člověk má v podstatě jen tři velké zážitky: narození,život a umírání. Neví o tom, že se narodil, trpí, když umírá a zapomíná že žije... Štěstí je jako ze skla.
Jak se leskne, tak se i
láme.
Obrázok užívateľa
Mimi
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 08:52
Bydlisko: V Vesmíre v inej Galaxii
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia