I andělé přinášejí špatné zprávy-10.kapitola (5.7.)

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Poslaťod America » Str 14 Jan 2009, 22:02

Děkuji mnohokrát každému... :oops: Ani nevíte jak mě komentáře těší.
Jinak i mě se Kargen líbí, jen má svůj čas... Než na něho dojde, tak tu bude ještě dost dílku. Však musím Arlen ještě nechat odpočinout než jí začnu znepřijemňovat život. :P
Ještě k Andromédě...Chtěla jsem prostě jméno, které jen tak někdo nemá.Je jasné, že jsem ji mohla pojmenovat Petra či tak... Ale prostě Androméda je lepší.
Stejně v příběhu mám už dost neobvyklých jmen -Kargen, Arlen což je skomolenina Arven.
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Poslaťod Mafuš » Štv 15 Jan 2009, 18:01

Jeeeeej,nadherny dielik si teraz spravila.No ta Andromeda je celkom originalne meno,ale ja by som decku take nedala-to len moj nazor. :) Ale ta mala je strasne zlata a Arlen s bratom su tiez podareny,to ako v skutocnom zivote :D
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Poslaťod Lincey » Štv 15 Jan 2009, 22:11

Pekný dielik, mala som pocit ako by som bola pri jeho čítaní súčasťou deja, tak pútavo bol napísaný. Súrodenecká hádka bola úplne ako tá moja so sestrou-výborne napísané. Andromeda je pekné bábo a meno sa mi páči, hoci ja by som ho svojej dcére nedala. Teším sa na pokračovanie.
"Attingere caelum diagito"

Skvelé RPG
Obrázok užívateľa
Lincey
Starec
Starec
 
Príspevky: 1428
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Pohlavie: Simka

Poslaťod America » Sob 17 Jan 2009, 16:53

Děkuji oběma za příspěvky. :oops: :love: :oops:
Sjem vždy potěšená, když se nějaký objeví. A jsem ráda, že se líbí menší rozepře mezi Arlen a Edmundem. Ale neberte je vážně. V hloubi duše se mají oba dva rádi. :)
Jinak se díl už chystá... Bude toršku o ničem... Musím nechat chvíli Arlen odpočinout.
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Poslaťod America » Pon 26 Jan 2009, 23:33

Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych sepsala pokračování. Ve škole zkouší o sto šest, takže na psaní nebyl čas.
Následující díl je krátký a o ničem. No, snad se i přesto bude líbit.

5.kapitola

Pečlivě jsem zkoumala recept v kuchařce, ale ani po pátém přečtení jsem nebyla nijak moudrá.
„Tak co je?“ ozval se nakvašeně Edmund. Ignorovala jsem ho a dál se věnovala receptu.
„Konečně si to přiznej. Nejsi žádná kuchařka. Radši zajdeme do blízké restaurace a tam si jídlo necháme zabalit,“ prohodil znovu ledabyle bratr. Tentokrát jsem zvedla kuchařku do vzduchu a pohrozila mu, že jestli nepřestane žvanit, tak mu v nejbližší době přistane na hlavě.
Abyste byli v obraze. Doktoři si nechali mámu v nemocnici na pět dní. Maminčin stav nebyl zrovna nejlepší. Zato sestřička překypuje zdravím. I když ta pochopitelně zůstala taky v porodnici. Mámina nepřítomnost na sebe nenechala dlouho čekat. Celý chod domácnosti zůstal takřka na mě. Úklid jsem celkem zvládala, ale horší to bylo s vařením. Moje kulinářské schopnosti skončily někde u toho, že jídlo se má vybalit z krabice a strčit do mikrovlnky. Tátu a hlavně bráchu už po druhé večeři přestaly bavit moje kulinářské experimenty a tak jsem z knihovny vytáhla kuchařku a zkusila vařit podle ní. Jenže orientovat se v kuchařce bylo v mém případě stejné, jako kdybych četla čínskou knihu. Proto následující tři dny byly na stůl podávány makaróny se sýrem, přičemž jednou se mi to podařilo připálit. Všichni tři jsme měli jediné přání a to, aby se máma vrátila co nejdříve z nemocnice, jelikož kromě možnosti vyhladovění tu hrozila i možnost vyhoření celého domu. Naštěstí ten den očekávaní nastane už dnes. Táta odjel mámu vyzvednout z nemocnice a já a Edmund jsme zůstali doma. Rozhodli jsme se tedy, že připravíme malé překvapení v podobě večeře. Tedy, spíše toto břemeno padlo na moje ramena. Edmund kromě svých „vtipných“ poznámek jako obvykle nic nedělá.
„Ehm ehm,“ odkašlal si bratr. Tentokrát jsem se rozhodla mu udělit svojí pozornost.
„No co je?“ zeptala jsem se znuděně.
„Mám hlad,“ řekl. Ta věta mi začala lézt krkem. Edmund posledních pět dní mluvil se mnou jen o jídle.
„Kriste, myslíš ty taky na něco jiného než na svoje břicho a Alenku z 4.B?“ tu poslední poznámku jsem pronesla obzvlášť důkladně, jelikož jsem o jeho lásce věděla.
Obrázok
Bratr ale mojí ironickou poznámku vzal provokativně. Strčil do mě a už se chystal na rvačku. Naštěstí ještě nejsem tak slabá, abych nepřeprala svého bratra, takže jsem rvačku přerušila ještě v zárodku.
„Hele klídek jasný? Šetři si svoji energii na jinou věc. Osobně já ti za to nestojím.“
„Ale za to mi něco dlužíš!“ prohlásil najednou bratr.
„A co ti jako mám dlužit,“ sykla jsem.
„Co já vím. Něco mi za to dej,“ nabídl.
Obrázok
„Ty malý vyděrači,“ štěkla jsem. „Nu dobře, tady máš sušenky. Snad ti zasytí ten tvůj nekonečný břich.“ Bratr se otočil ke kuchyňské lince, kde ležel balíček sušenek, co jsem měla jako svačinu, a vzal si je.
Obrázok
„A teď odsud vypadni. Ráda bych ještě udělala večeři.“
„Jasně, už jdu… Měj se, bašťoune!“ křikl přes rameno a zmizel v obýváku. Za chvíli se odtud začaly ozývat zvuky, které mi prozradily, že zrovna jde v televizi hokejový zápas – další bratrova vášeň. Už pomalu šlape Alence na paty.
Já ještě na chvíli nahlédla do kuchařky. Bylo mi jasné, že podle ní nic neuvařím. Proto jsem vytáhla z kredence sáček s makaróny a z lednice pak sýr se šunkou, a začala připravovat zapečené těstoviny. Vypadá to asi tak, že dlouho těstoviny se sýrem jíst nebudu. Za těch pět dní mi lezou krkem.
Obrázok
Kolínka povařit, smíchat se šunkou, nasypat do zapékací mísy, vše zasypat vrchovatou porcí sýra a hodit do trouby. Recept je tak jednoduchý, že ho zvládnu i já.
Sedla jsem si na židli a začala koukat do blba. Za chvíli se ve dveřích objevil opět Edmund a začal čenichat vůní, která se linula z trouby.
„Neříkej, že zase vaříš makaróny se sýrem,“ řekl znechuceně a protáhl obličej v znuděnou grimasu.
„Ne, tohle je pečená veverka.“
„No tak to by bylo stokrát lepší, než tohle.“ Nijak jsem na něj nezareagovala. Opřela jsem si bradu o židli a čekala na rodiče.
Zamyslela jsem se. Přemýšlela jsem o tom, co se to se mnou začalo dít. Všechny ty moje vize a sny musely něco znamenat. Jenže než jsem dospěla k nějakému východisku, tak už přišli naši.
Táta šel v čele a za ním cupitala máma, která nesla Andromédu.
Obrázok
Po přivítání jsme šli mámě ukázat pokojík, který jsme pro nového člena rodiny připravili. V době, kdy máma s malou byla v porodnici, chopili jsme se všichni tři úkolu připravit pokoj pro sestru. Nakonec po několika hodinové úmorné práci se dostavil konečný výsledek. Útulný pokojík v zeleno-žluté barvě.
Obrázok
Máma byla šťastná, když to uviděla. Pochválila nás a ihned uložila sestru do postýlky. Ta nato usnula.
Obrázok
„Arlen?“ ozval se Edmund, když jsme se všichni rozplývali nad sestrou.
„Hm...?“ odvětila jsem mu duchaplně.
„Vyndala jsi už tu večeři z trouby?“ zeptal se opatrně.
Ve mně to jen hrklo. Co nejrychleji jsem upalovala do kuchyně, abych zabránila nějaké pohromě.
Naštěstí se jídlo nepřipálilo, takže jsme mohli zasednout ke stolu.
Všichni si na večeři pochutnávali, jen já jsem se v jídle bezmyšlenkovitě nimrala.
„Není ti nic, zlatíčko?“ vyptávala se starostlivě máma.
„Ne, jsem v pořádku,“ zalhala jsem.
Ve skutečnosti jsem ale v pořádku nebyla. „Musím si rychle najít nějakou zábavu, než se ze všeho zcvoknu,“ řekla jsem si pro sebe a začala jsem se už konečně trochu víc věnovat debatě, která se u stolu vedla.

Pokračování příště
Opět děkuji kamarádce Dominice za betareader. :wink:
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Poslaťod Mafuš » Uto 27 Jan 2009, 12:51

Aký podareny diel :D
Som sa pobavila na zaciatku,ked sa Arlen pokusala varit a ta Alenka zo 4.B. :lol:
A uz to asi pomaly zacina nadvazovat na ten zaciatok.
Takze super dielik :)
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Uto 27 Jan 2009, 13:36

To bola teda rychlovka :lol: Tak pekné ale nič sa tam také prevratné nestalo, takže ja budem nabudúce komentovať :) :P
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod breathee » Uto 27 Jan 2009, 14:12

ďalší príbeh, ktorý budem sledovať ako sa vyvinie :)

krásne opisuješ aj tie najbanálnejšie veci až sa človek cíti, že je súčasťou príbehu, rovnako aj fotky sú super :)

som zvedavá aké zmeny nastanú v trojuholníku Arlen-Curt-Robin :D
Sedím jak hluchý dvere...:-D
Obrázok užívateľa
breathee
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 365
Registrovaný: Ned 26 Okt 2008, 18:12
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Simka

Poslaťod Yka » Uto 27 Jan 2009, 15:37

Rano som postrehla novy diel ale akosi by som nestihal bus, tak som čítala teraz :) nestalo sa nič podstaté ale myslím že aj to treba, kým sa chúda Arlen dostane do jej zamotaného života :)
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod America » Str 28 Jan 2009, 17:38

Mafuš-Díky... No to vaření a Alenka. Snažím se občas text pro,ožit něčím vtipným, ať trochu ulehčím to napětí ve čtení. :)

eva a Yka-No, trochu nechávám Arlen být... Ona to bude mít pak holka těžší a těžší, tak ať si ještě užije poslední dny normálního života.

breatheeStrašně jsi mě potěšila. Mám radost, že mám novýho čtenáře.
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Poslaťod America » Pia 06 Feb 2009, 23:23

6. kapitola

Zima v Quiet Townu byla tento rok velice zvláštní. Obvykle ještě deset dnů před začátkem adventu sněžilo a mrzlo docela vydatně, ale letos po sněhu nebylo ani památky. Když už ale začalo trošku sněžit, tak vše roztálo dřív, než by si toho člověk stihl užít. Štvalo mě to, jelikož jsem měla toto roční období moc ráda.
Přesto ale venku foukal nepříjemný vítr. Proto bylo nezbytné mít kabát či bundu se šálou.
První prosincový den jsem trávila u Roxalany doma. Musela jsem, protože Curt a Robin jeli přestěhovat naše hudební nástroje. Už jsme nemohli zkoušet u Robina doma, jelikož si jeho otec našel nějakou přítelkyni a ta se k nim nakvartýrovala. Čili z toho vyplynulo, že nám zakázala hrát, aby jí nebolela hlava.
Naštěstí má Robin hodného strýčka a ten nám dovolil zkoušet si svoje hudební vystoupení u něho.

Chtěla jsem klukům se stěhováním pomoct, ale oni o tom nechtěli ani slyšet. Proto jsem skončila u Roxalany doma, kde už snad hodinu hrajeme tu samou hru.
Obrázok
„Wow! Roxalana Cuneová opět vítězí,“ zaradovala se kamarádka a nadskočila. Přála jsem ji, aby místo na gauč spadla na zem.
Obrázok
„Jo, seš prostě lepší,“ pogratulovala jsem jí nepřítomně.
„To si piš, že jsem, ty žabaři!“ vysmívala se mi. „Dáme ještě jednu hru?“ zeptala se mě, a aniž by čekala na mou odpověď, zahájila nové kolo.
„Ne díky, s tebou už nehraji,“ odsekla jsem. Nechtěla jsem znovu slyšet ty kamarádčiny rýpavé komentáře o tom, že jsem ve všem levá. Vstala jsem z gauče a položila ovladač na zem.
Obrázok
„Neumíš prohrávat,“ řekla Rox a rozesmála se na celé kolo.
„Jen se klidně směj... Ale kdybych jedinkrát vyhrála já, tak se mnou taky určitě nehraješ.“
„Jenomže jsem vítězem já a to na plné čáře,“ zkonstatovala a dál se smála, až jí slzely oči. Aspoň někdo tu měl náladu na smích. A bohužel jsem to nebyla já. Měla jsem zrovna těžké období, čili jsem čím dál tím víc padala do depresí.
Popošla jsem pár kroků do kuchyně a vyhoupla se na barovou stoličku, přičemž jsem si hlavu znuděně položila na kuchyňskou linku.
Kamarádka šla v těsném závěsu za mnou. Její cesta ale vedla k ledničce.
„Dáš si sušenky, chipsy nebo džus?“ zeptala se, když se prohrabávala v poličkách ledničky.
„Džus by bodnul,“ řekla jsem popravdě, jelikož mě docela sužovala žízeň.
„Prosím panstvo, jeden džus,“ řekla a hodila po mě plechovku s vytouženým nápojem. Já se po ní natáhla a chytila ji. Jenomže jsem zavrávorala na židli a v následujícím zlomku vteřiny jsem se ocitla na podlaze. Přistání to bylo tvrdé, jelikož jsem se na zemi rozplácla celým svým tělem. Nejvíce to pak odnesly moje zuby a hlava.
Rox ihned přiběhla a pomohla mi na nohy.
„Jsi v pohodě?“ zeptala se starostlivě.
„Jo, jen mě bolí hlava... Mohlo být hůř,“ konstatovala jsem a vydrápala se na nohy. Sebrala jsem džus ze země a šla si sednou do křesla. Na tu prokletou stoličku mě už nikdo nedostane!
Rox bylo ale jedno, jak nebezpečná byla ta židle. Bylo to její oblíbené místo k sezení a proto se tam usadila s pytlíkem sušenek.
Mezitím už do obýváku dorazili Roxalanini bratříčkové a začali okupovat tu hru, kterou jsme před chvíli hrály.
Obrázok
„Nechceš mě tím džusem doufám otrávit?“ zeptala jsem se spiklenecky kamarádky.
„Za co mě máš? Kdybych tě chtěla sprovodit ze světa, tak ti radši dám tričko s potiskem Tokio Hotel.“
„Ty si snad přeješ mojí pomalou a velice bolestivou smrt?“ Můj hlas zněl velice uraženě. Roxalana dobře věděla o mém negativním postoji k této... bože, kdybych to nazvala hudební skupinou, tak se do konce života budu považovat za největšího rouhače.
„Jo, občas bych si ji přála,“ pronesla.
Chtěla jsem po ní něco hodit, ale kromě enormně těžkých předmětů mi nic pod ruku nepřišlo.
Další momenty jsem strávila tím, že jsem pozorovala, jak kamarádčini bratrové hrají tu pitomost, se kterou jsem sekla.
Obrázok
Jenomže je to po chvíli přestalo bavit, takže se rozhodli jít ven. Já opět zůstala jen s Rox. Nebylo mi zrovna příjemné. Věděla jsem, že kamarádka mě podrobí výslechu.
Snažila jsem si udržet neutrální tvář a nedala na sobě už nic znát. Bohužel kamarádka ve mně četla jak v otevřené knize.
„Tak řekneš mi, co se to s tebou děje? Nebo tě mám nutit násilím?“ vyptávala se.
„A co se má jako dít? Já jsem v klidu... Vidíš?“ Hodila jsem po kamarádce nechápavý pohled. Snažila jsem se dělat jako by nic. Za pokus to přece stálo.
Obrázok
„Arlen McQueenová, přestaň mě tady opíjet rohlíkem. Znám tě už nějaký ten pátek... K tomu víš, že hned rozpoznám, když mi někdo něco tají.“ Musela jsem s pravdou ven. Zatracený Roxalanin vnitřní detektor lží!
„Dobře, dobře... řeknu ti to,“ párkrát jsem se nadechla, než jsem šla s pravdou ven. „Víš, mám dneska v plánu říct Robinovi, jak na tom s ním jsem,“ vyklopila jsem spěšně a zrak upřela ihned na zeď.
Obrázok
A bylo to venku! Tahle věc mě už nějaký ten týden sužovala. Už několik dní jsem si připravovala správný proslov. Stála jsem celé hodiny před zrcadlem, přičemž jsem si představovala v odraze Robina a snažila si namluvit, že on mě bude chtít. Ale vím, že jakmile nastane ta chvíle a já mu to budu muset říct, tak to zvořu. Zvořu i ten nejtitěrnější detail.
Jenomže kamarádka místo toho, aby mě podržela, tak se začala smát, plácat mě po ramenou a s velkou dávkou ironie mi začala klást různé rady.
„Děkuji ti za projevenou podporu,“ odsekla jsem ve vzteku.
Obrázok
„Tak si to tak neber. Snad víš, že nedokážu udržet emoce na uzdě,“ omlouvala se mi Rox.
„Všimla jsem si.“
„A co tak najednou? Co tě přimělo k tomu, že půjdeš s pravdou ven? Nezdálo si mi, že by ses do toho nějak hrnula.“
Chvíli jsem přemýšlela, než jsem našla vhodné vysvětlení mého počinu.
„Já už prostě dál nemůžu... Nemůžu kolem něj chodit a dělat, že je pro mne jen přítelem. Prostě to v sobě už neudržím. Nahlodává mě denně ten samý pocit toho, že mu lžu do očí,“ řekla jsem popravdě.
„Popravdě a nestává se mi to tak často, ti musím povědět, že na tohle ti nemůžu nic říct. Snad jen ti popřeji hodně štěstí,“ usmála se Rox a jemně mě poplácala po ramenou.
Obrázok
Než jsme ale stihly cokoliv udělat, rozezněl se telefon. Bylo mi jasně, kdo volá. Roxalana bez meškání běžela zvednout telefonní sluchátko.
„No, prosím... Vážně?... To je báječné!... Už tam za chvíli jsme.“ Po krátkém telefonátu odložila sluchátko a přiběhla ke mně.
Obrázok
„Tááák! Očekávaný moment je zde. Kluci zapojili celou aparaturu, takže nám nic nebrání v tom, abychom je poctili návštěvou.“
Obrázok
Nevěděla jsem, jestli z toho mám mít radost. Na jednu stranu byl dobře, že jsme mohli mít kde zkoušet. Na druhou stranu jsem byla nešťastná z toho, že moment pravdy se nezadržitelně blížil.
Rox byla s oblékáním rychle hotova, ale já si ještě dělala promenádu před zrcadlem. Chvíli jsem se prohlížela a pak si přehodila vlasy na druhou stranu a nasadila si na hlavu čepici.
„Kriste! Tak už pojď,“ sykla netrpělivě kamarádka a táhla mě za ruku ven. Tam se už setmělo.
Obrázok
Vzhledem k tomu v jakém spěchu jsem musela opustit dům, knoflíky na kabátě jsem si zapínala venku, kde už dost mrzlo.
Bob, tak se totiž Robinův strýc jmenuje, bydlel nedaleko Cuneových. Cesta nám zabrala necelou čtvrt hodinu.
Když jsme se společně s Rox přiblížily k domku Boba, hned nám vyšel jeho majitel naproti.
„Nazdárek princezny. Jakpak se vede?“ uvítal nás.
„Strejdo Bobe, to je ale doba, kdy jsme se neviděli. Vypadáš ale stále skvěle,“ usmála jsem se.
Obrázok
Na strýčka Boba jsem si pamatovala hlavně z dětství, kdy k nám společně s Robinovým tátou chodil každou neděli koukat na zápasy v televizi. A bylo jedno, jestli to byl hokej, fotbal či box. Vždy byla doma legrace.
Všichni tři jsme vešli z toho mrazu do domu. V předsíni jsme si s kamarádkou sundaly kabáty. Čepici jsem si ale na hlavě nechala. Nechtěla jsem, aby mě Robin viděl se zplihlými vlasy.
Bob nás nasměroval k obýváku, kde na nás netrpělivě čekali oba dva kluci.
Přivítání bylo bouřlivé. Alespoň jsem si to tak představovala. Ve skutečnosti ty Robinovy polibky na tvář nebyly ani žádné polibky.
Obrázok
Robin si mě na chvíli odtáhnul od těla a chvilku si mě prohlížel.
„Vypadáš báječně. S tou čepici vypadáš jako francouzská umělkyně,“ pochválil mě a já zrudla jako rajče. Tohle mi rozhodně k sebejistotě nepřidalo.
Obrázok
Všichni čtyři jsme se posadili na pohodlné sedačky a začali řešit věci kolem chodu kapely.
„I přes několik problémů poslední doby, jsme ukázali, jak dobří jsme přátele a držíme spolu,“ začal Curt.
„Tohle je projev hodný prezidenta,“ rýpla si Rox a šťouchla do Curta.
„Nech ho být, Roxalano. Curt má pravdu. Je dobře, že držíme pospolu. Jenomže...“ Robin se na chvíli odmlčel a zadíval se před sebe.
„Jenomže co?“ zeptali jsme se všichni tři a našpicovali uši.
„Přemýšlel jsem o tom dlouho, takže to prosím neberte jako mojí chvilkovou záležitost, ale potřebujeme do kapely klávesáka.“
Obrázok
Naše reakce byla stejná – zůstali jsme všichni tři sedět jako přibití s pusou dokořán.
První jsem se na odpověď zmohla já.
„Robine, co tě to popadlo?“
„Náhodou mě napadla skvělá věc,“ obhajoval se. „Trochu mi špatně zní naše hudební souznění. Další hudební nástroj by nám mohl vypomoct.“
„A že to říkáš zrovna ty, který pohrdá všemi klávesáky ze všech rockových kapel,“ nadala jsem se.
Obrázok
Tohle mi přišlo od Robina nefér. Postavil nás skoro před hotovou věc. Ať to ode mne bude znít jakkoliv sobecky, tak připustit si do naší party nového člena se mi nechce.
„Bohužel se přikláním k názoru Arlen. Je sice hezké, že myslíš na kapelu, ale mohl by se s námi poradit,“ konstatoval Curt.
Obrázok
Rychle jsme se koukly na Roxalanu a čekali, jaký bude mít názor.
„Mě je to celkem putna. Vlastně kdyby ten nebo snad ta klávesák byl v pohodě, nevidím důvod, proč bychom nemohli přijmout dalšího člena kapely,“ hlesla.
Obrázok
Roxalanin názor mě dost překvapil. Zrovna od ní bych čekala kategorické ne. Na druhou stranu jsem musela souhlasit si tím, že pokud by dotyčná osoba byla normální, mohla by být v kapele sranda. Stejně jsem ale byla na Robina naštvaná.
„Dobře, beru to jako prozatímní ne. Ale byl bych rád, kdybyste si to nechali projet hlavou.“
Obrázok
„Teď ale z jiného soudku. Když už tu máme všechny věci, mohli bychom si konečně zahrát,“ navrhl Robin a my nemohli nesouhlasit.
„A co si zahrajeme jako první?“ zeptala jsem se nadšeně.
„Co Smokie-What can I do?“ doporučil Curt.
Rozhodně to byla dobrá volba. Smokie jsou klasika.
Obrázok
Byla to ironie hrát tuto písničku. Tím, že mě Robin naštval, mi znesnadnil situaci. Nevěděla jsem, jestli je zrovna vhodná chvíle s ním o tom všem mluvit. Rozhodně tím, že jsem ho nepodržela, jsem si nepomohla.
„Proboha Arlen! Jak to hraješ? Nějak ti to nezní,“ napomenul mě Robin.
Tak a bylo rozhodnuto! Po tomhle jsem neměla absolutně žádnou chuť mluvit o citech. Bytostně nesnáším, když mě někdo opravuje v tom, jak moc špatně hraji na kytaru.
Vztekle jsem praštila do strun, aby byl pan dokonalý spokojen.
Obrázok
Pokračovnání příště
Za betareader opět děkuji kamarádce Dominice
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Poslaťod tamuska » Pia 06 Feb 2009, 23:52

Akurat som docitala tie posledne dva dieliky ....a musim uznat ze je to dobre chuda Arlen, Robin chce niekoho noveho do kapely a preco ja mam taky hnusny pocit ze to bude zenska a k tomu este jeho nova frajerka?? :..neviem no som zvedava tesim sa na dalsie dieliky
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Yka » Sob 07 Feb 2009, 01:38

No ani sa Arlen nedivím že si to s tým rozhovorom rozmyslela, ale súhlasim s tamuskou, že nový člen bude asi nejaká slečinka :lol: ale nevadí... :lol: teším sa predsa na dalekú budúcnosť s Kargenom, čo tam po Robinovi :lol: :lol: ale nie :roll:
Teším sa na ďalší diel, číta sa to skvele :yes:
A inak ta čiapka jej fakt pristala :)
Obrázok užívateľa
Yka
Výherca
Výherca
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 15:56
Pohlavie: Simka

Poslaťod America » Sob 07 Feb 2009, 21:40

Děkuji vám tamusko a Yko. :oops: Jsem ráda, že alespoň někdo příběh čte.
Jinak co se týká nového člena, samozřejmě že to může být holka. Může to ale být i kluk a nebo nikdo. :P Každopádně brzy se to dozvíte.
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Poslaťod Maggi » Sob 07 Feb 2009, 21:42

Pri čítaní akokeby som tam bola :lol:
hmm... krásne píšeš :D
dúfam, že mu to raz povie :P
a s čapičkou jej to teda vážne sekne ;)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia