I andělé přinášejí špatné zprávy-10.kapitola (5.7.)

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod tamuska » Str 15 Apr 2009, 12:52

Prečítala som si dielik a otvárala som ústa. Je to perfektné a stále sa nejako dostanem ako keby...že tam stojím a sledujem to niekde s boku...A aspoň dobre, že tak toho Robina...ukľudnila...tak mu treba..
Som zvedavá kto je ten záhadný chlapec..a teším sa na ďalší dielik
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod Mafuš » Str 15 Apr 2009, 15:40

uplne super diel ani nemam co ine k tomu povedat len to ze bol vazne uzasny,uzasne napisany a este k tomu aj napinavy, aj ked zrejme dalsie diely budu este napinavejsie :lol: ,jaaaaaaj uz sa tesiiiim :excited:
SPISOVATELIA SÚ NAJSLOBODNEJŠÍ ĽUDIA NA SVETE.
Obrázok užívateľa
Mafuš
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 180
Registrovaný: Uto 25 Nov 2008, 18:41
Pohlavie: Simka

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod Maggi » Str 15 Apr 2009, 16:35

asi som stratila niť, netušila som na začiatku kto je kto :( :(
asi si to budem musieť prečítať celé, ach to môj net nezvládne :(
ale inak ako vždy veľmi veľmi dobre napísaný :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod eva » Str 15 Apr 2009, 17:18

Sa mi páči ten veľký nápis že konečne :mrgreen:
Uf, ak ty sa zahrabávaš ze jeden mesiac do zeme meter, tak ja sa môžem rovno dva :) .
Inač ja žiadne nedostatky na fotkách vôbec nevidím, akurát je to ďalší úžasný diel. :)

A ja že čo mi tu ten mesiac tak chýbalo.. :oops:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod America » Str 15 Apr 2009, 20:04

Díky, díky, díky. :oops: :heart: Jsem ráda, že jste na mě nezapoměli, i když jsem tu delší dobu nebyla. Doufám, že další díl mi měsíc trvat nebude, ale jak jsou teď různá volna(sic jednodenní, ale člověk je vděčný za to málo), tak to snad bude dřív. Nerada bych vás do nekonečna napínala. :)
eva- Ale jo... nějaký nedostatky tam mám. Třeba že Robin má dle textu černý auto ale na obrázku mám šedý. Nebo že jsem nebyla štolc dát klukům lepší obleky. To co má Robin a Curt zrovna do viktoriánské doby nepatří. :whistle: Ale jseem ráda, že to není tak hrůzné, a že se to dá přehlednot. :D
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod sewanewa » Str 15 Apr 2009, 21:32

America tak tu máš dôkaz, že väčšina z nás nepozerá na detaily tvojich fotiek, lebo máš veľmi pútavý dej a čo ešte viac, veľmi pekný štýl písania tak ako písala tamuska, že ťa to vtiahne do deja..
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod America » Sob 18 Apr 2009, 17:25

sewanewa-děkuji, tohle člověka potěší. :oops:
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod Mirabi » Pia 24 Apr 2009, 19:51

je to super, ten dlhovlasy chalan sa mi velmi lubi, uz aby bolo pokracovanie :roll:
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod America » Pon 27 Apr 2009, 19:46

Mirabi-Dílek? No bude snad tento víkend. Mám čtyři dny volno, čili by se dalo pokračování relativně stihnout. :D Dílek mám totiž už z docela obstojné části sepsaný.
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod Shell » Ned 24 Máj 2009, 14:59

Ahoj. Už od kedy si začala písať tento príbeh tak ho čítam, len som nepísala koment, lebo som nebola zaregistrovaná. Ale teraz už som. :D Tak prečo by som nenapísala? Strašne sa mi tvoj príbeh páči. Neviem sa dočakť na "mystik" časti. :mrgreen: Arlen zatiaľ šetríš. :mrgreen: Teda, od mystikých situácií. Ale hádam tie raz prídu. :) Teším sa na ďalší dielik . :respect: Btw, kedy asi bude? :whistle:
Lakomý otec! "Ocii, dáš mi 5 korún?"
"4 koruny? Načo sú ti 3 koruny? Nestačili by 2? Tu máš 1 korunu a dones výdavok!" =D
Shell
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str 13 Máj 2009, 19:49
Pohlavie: Simka

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod America » Sob 30 Máj 2009, 16:52

Shell-Tedy, ani nevíš jak mě tvůj komentář potěšil. Jsem ráda, že mám novou čtenářku.
Dílek je ve výrobě... tedy, pomalé výrobě, no. :hugo: Budu ho muset rozseknout na dvě části, jinak by mi to trvalo ještě déle a to já nechci.
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod Shell » Uto 02 Jún 2009, 15:03

Som rada, že ťa môj komentár potešil. Áno, máš novú čitateľku. A stálu. :D A strašne sa teším na nový diel. Aj keď je v pomalej výrobe. :mrgreen: Ale ja si počkám. A kedy bude? :mrgreen:
Lakomý otec! "Ocii, dáš mi 5 korún?"
"4 koruny? Načo sú ti 3 koruny? Nestačili by 2? Tu máš 1 korunu a dones výdavok!" =D
Shell
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str 13 Máj 2009, 19:49
Pohlavie: Simka

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-KONEČNĚ 9.kapitola (14.4.)

Poslaťod America » Ned 05 Júl 2009, 18:39

Asi by byla nějaká výmluva zbytečná. Ale z následujícího krátkého dílku poznáte, že jsem poslední měsíce byla vážně v časové tísní.

10.kapitola-Krása krásu předejde

„Slečno Rosalino, nemůže tu jen tak vyspávat. Vaše matka i otec na vás čekají. No tak se vzbuďte!“ odkudsi z povzdálí jsem slyšela ženský hlas, který asi volal na mě. I když jsem se asi mohla mýlit, jelikož ta ženská chtěla probudit nějakou Rosalinu.
„Slečno!“ zakřičela ta ženská znovu a tentokrát se mnou zatřásla. Takže přeci jen chtěla probudit mně. To třesení mým tělem se stále zvyšovalo a mě došlo, že můžu vnímat okolí.
Otevřela jsem pomalu a ztěžka své oči a nad sebou jsem spatřila baculatou ženu.

Obrázok

Když uviděla, že jsem se probrala, tak se mnou přestala cloumat. Žena se na mě kupodivu přívětivě usmála a pomohla mi, abych se posadila na kanape, na kterém jsem zřejmě vyspávala.
Rozhlédla jsem se po pokoji. Bylo mi jasné, že jsem byla kdekoliv, jen ne u nás doma. Pokoj byl prostorný a v rohu stálo obrovské zrcadlo.
Chytla jsem se za hlavu a zavřela oči. Připadala jsem si jako v nějakém divném snu. Nicméně po štípnutí do ruky a znovuotevření oči, jsem zjistila, že jsem stále tam, kde jsem byla. V pytli a to doslova.
„Slečno, myslela jsem, že si obléknete ty fialové šaty. Vaše matka na tom lpěla,“ žena, která mě probudila, se nechovala nijak zvláště. Neustále na mě mluvila, jako kdyby mě znala. Nechápavě jsem se na ni dívala. Ne, nepoznávala jsem ji.
„Cože?“ tohle byla jediná věc, na kterou jsem se zmohla.
Obrázok
„Víte, jak vám vaše matka kladla na srdce, že si máte vzít ty fialové šaty a vy si vezmete tyto červené. Jsou ale o moc pohodlnější, to ano,“ usmála se na mě přívětivě baculatá žena a prohlížela si mě od hlavy až k patě. Že by začala něco tušit? To by teda měla! Neznám ji a ona mi vykládá, že máma po mě chce, abych si vzala fialové šaty.
Trochu neohrabaně jsem vstala z pohovky a pomalými krůčky se blížila k zrcadlu.
„Co to vyvádíte, slečno,“ ozvala se za mnou spěšně ta ženská. Naprosto jsem ji ignorovala. Docela mě začala štvát.
Šaty, co jsem na sobě měla, byly příšerně těsné. Tlačily mě všude a hlavně jsem v nich nemohla skoro dýchat. Ježíši, tohle mě nemá vůbec zajímat! Co do šatů, když mě má zajímat to, kde se tady vůbec beru. A co je to tady? Vždyť ani nevím, kde jsem a nerozumím tomu, proč mi nějaká ženská neustále říká „slečno“.
Nic, absolutně nic, jsem nechápala.
K zrcadlu jsem se blížila pomalým krokem, jako bych se bála toho, co v něm spatřím.
„Co když to nejsem ani já?“ Takové podobné myšlenky se mi honily hlavou.
Nicméně alespoň maličká část obav ze mne spadla, když jsem spatřila svůj odraz v zrcadle. Byla jsem zcela v pořádku (tedy až na to, že jsem na sobě měla opět šaty z dob dávno minulých a vlasy jsem měla stažené do drdolu). No nevím, co jsem předpokládala, že uvidím. Snad ne to, že mám místo rukou chapadla nebo tak něco. Přesto jsem se necítila tak říkajíc ve své kůži. Ještě chvíli jsem tupě zírala na svůj odraz.
Obrázok
„Ano, vypadáte báječně, slečno Rosalino,“ chválila mě za zády žena. Bylo na čase skoncovat s tím, co se tu děje. Musela jsem vyvést tu ženu z omylu. Nejsem žádna slečna Rosalina.
Zhluboka jsem se nadechla a otočila jsem se k ní.
„Víte madam...“
„Ale jakápak madam. Já jsem přeci vaše chůva,“ vyvedla mě z omylu a přitom se neustále usmívala. Že bych měla nějakou chůvu? Doposud jsem si toho nevšimla.
Chtěla jsem začít protestovat, ať si konečně uvědomí, že nejsem ta, za kterou mě pokládá, ale všimla jsem si, že na stolečku, který stál vedle zrcadla, leží jakési fotky. Fotky byly připevněné k malým a úhledně zabaleným balíčkům. Naklonila jsem se nad ně a jeden balíček jsem si vzala do ruky. Fotka vypadala zvláštně. Byla černobílá a zažloutlá a o nějaké kvalitě se taky nedalo mluvit. Znáte takové ty staré fotky z dob, kdy fotoaparáty byly známkou luxusu? Přesně tohle byl ten případ. Podívala jsem se na fotku blíže a uviděla na ni portrét malé holčičky, která nemohla být starší než můj bratr Edmund. Na fotce bylo ještě, nejspíše inkoustem, napsáno: Krásné Vánoce přeji své drahé sestřičce Virginii. Rosalina.
Obrázok
„Své sestřičce?“ blesklo mi hlavou. Začaly mi docházet nějaké souvislosti. Za prvé: Vůbec nevím, kde jsem. Tedy, ne že by mě to dříve nenapadlo. Za druhé: Žena, co mě probudila si myslí, že jsem Rosalina. Počítám s tím, že ona nebude jediná, kdo si to myslí. A na tuhle druhou věc, navazují i další. Jako třeba ta sestra. Musela jsem za každou cenu zjistit, co se tu děje.
Obrázok
************************************
Pokračování příště.
Moc děkuji Věrce Volné za betareader.
Všem čtenářům se omlouvám z dlouhou pauzu. :oops:
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-10.kapitola (5.7.)

Poslaťod Shell » Ned 05 Júl 2009, 20:14

Wow. :o Prvý komentár! :lol: Ale aj na diel sa dá povedať len jedno- wow. :respect: Bol krátky, ale myslím, že to až tak nevadí. Som zvedavá kde sa to Arlen dostala. Veď naposledy...aha, ona odpadla pred domom. Waau, ďalšia vidina? :) Jee, strašne sa mi diel páčil aj keď bol krátky. :mrgreen: Teším sa na ďalší. :)
Lakomý otec! "Ocii, dáš mi 5 korún?"
"4 koruny? Načo sú ti 3 koruny? Nestačili by 2? Tu máš 1 korunu a dones výdavok!" =D
Shell
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Str 13 Máj 2009, 19:49
Pohlavie: Simka

Re: I andělé přinášejí špatné zprávy-10.kapitola (5.7.)

Poslaťod America » Str 08 Júl 2009, 01:33

Shell-Děkuji za přispěvek, jsem ráda, že si na mě nezapoměla. :) Ano, díl byl krátký, ale asi je budu takto porcovat, čili budou častěji. :)
Můj příběh-I andělé přinášejí špatné zprávy
America
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Pon 11 Aug 2008, 02:05
Bydlisko: Tak různě, ale hlavně doma v Třebíči

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť