Hell / Strašný život

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Páči sa vám tento príbeh?

Skvelý.
4
15%
Priemerný.
14
54%
Hrozný.
8
31%
 
Celkom hlasov : 26

Hell / Strašný život

Poslaťod Brett » Sob 01 Nov 2008, 22:55

Takže po dlhom premýšlaní so sa rozhodol pridať vlastný príbeh. Budem rád ak mi poviete, či má zmysel pokračovať. Takže:


Časť prvá: Vitaj Francúzsko!

Obrázok
Takže, volám sa Nikolas Takashi. Ja a moja rodina sme sa prasťahovali z Japonska do Francúzska. :? No nie je to skvelé? Mama a otec sa zoznámili, keď išla študovať do Japonska. Do mojich 13-tich sme mohli bývať tam, ale potom si zmysleli, že toto bude pre mňa a sestru Moniku lepšie. Monika má z toho radosť, lebo vie písať až 100 písmen kandži a jej slovná zásoba tiež nie je bohviečo. Máme apartmán s dvoma poschodiami. Vyzerá skvele.


Obrázok
Vyzerá to tu ako po výbuchu! No to bude vybaľovania z tých krabíc!


Obrázok
Hlavne, že máme krb! Otec sa v tom vyžíva!


Obrázok
Tak toto bude moja izba? Celkom pekná. Hor sa do vybaľovania.


Obrázok
Po asi 3 hodinách už takmer končím!


Obrázok
Monika je úžasná! To si vážne myslí, že jej budem vybaľovať veci? :evil:


Obrázok
Mám ju celkom rád, ale je príšerná! Ale urobím jej radosť.


Obrázok
Mama sa vyžíva vo varení... :)


Obrázok
Monika si užíva ihrisko.


Obrázok
Mňam, mama sa rozhodla obdarovať susedov svojim kulinárskym umením a nám zostala čína.

Obrázok
Tá je teda smiešna! Možno aj preto bola v škole na srandu spolužiakom.


Obrázok
Som zvedavý na školu, aká bude? Zvládnem to s mojou francúzštinou? Myslím, že hej.
Naposledy upravil Brett dňa Sob 01 Nov 2008, 23:03, celkovo upravené 1
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Poslaťod Majo358 » Sob 01 Nov 2008, 23:00

Ako sa volá hlavný hrdina? Kebyže neukážeš Moniku na fotke, nieviem kto to je. A k fotkám viac opisu, oveľ viac. dúfam, že sa zlepšíš, lebo treba veľa popracovať.
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod Simby200 » Sob 01 Nov 2008, 23:01

suhlasim viac textu a truchu predstavit osoby :) ale podla prveho dielu sa tazko sudi :wink:
Obrázok užívateľa
Simby200
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Sob 11 Okt 2008, 09:41

Odpoveď

Poslaťod Brett » Sob 01 Nov 2008, 23:02

No je to len taký úvod. Zabudol som predstaviť. :oops:
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Poslaťod savi3 » Sob 01 Nov 2008, 23:12

opis vyepsit...skus davat najvacsie fotky a nie taky pohlad nad nich ale vodorovny, nech m vidime aspon do oci:D
Obrázok užívateľa
savi3
Starec
Starec
 
Príspevky: 2017
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 15:54
Bydlisko: v hlbookej doline...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Zdenuška » Sob 01 Nov 2008, 23:22

No ja si myslím že je to priemerné.Ale daj viacej opisu a nabudúce predstav aj rodinu.Inak sa to dá. :wink:
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Poslaťod Syyya » Ned 02 Nov 2008, 00:33

Celkom sa to dá, ale môze tho byť ešte lepšie, vážne daj viac textu. Ale určite si počkám na dielik :)
Obrázok užívateľa
Syyya
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 189
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 20:13

Poslaťod klei6 » Ned 02 Nov 2008, 01:00

Vyzerá to zaujímavo ale je to len také opisovanie za úvod to berem ale prvý diel bude hádam lepší...už sa teším :lol:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poďakovanie

Poslaťod Brett » Ned 02 Nov 2008, 13:16

Ďakujem všetkým, určite Vaše rady využijem na nový dielik. :wink:
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Poslaťod Bambi » Ned 02 Nov 2008, 14:18

počkam si na dalši dielik ale zatila ma to nezaujalo. Viac opisovat a viac textu ale z uvodu sa moc neda posudit. :D
A little time to build up our lives
A little time to make up our minds
A little time to fill up our dreams
Obrázok užívateľa
Bambi
Starec
Starec
 
Príspevky: 1216
Registrovaný: Ned 30 Mar 2008, 18:43
Bydlisko: ZA
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tatranka525 » Str 05 Nov 2008, 19:23

no ja neviem, pointa dobra ale ako tu niekto spominal je tam malo komentaru. ak sa zlepsis tak budem vernou fanusickou bo pointa sa mi paci no som zvedava ako sa to vyvinie. dufam za co najlepsie
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Catqa » Str 05 Nov 2008, 19:26

Paci sa mi dej, ale odporucila by som ti neopisovat jednotlive fotky, ale niako plynule to zahrnut do deje Skus pisat viac "knizne"
Obrázok užívateľa
Catqa
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 1959
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 23:30
Pohlavie: Simka

Poslaťod chocolatQa » Str 05 Nov 2008, 22:41

myslim ze sa snažíš a to sa cení a preto ti sľubujem že budem čítať aspoň prvých 20 dielov :lol:
Mládeži do 18 nenalievať...........
....... mládež je šikovná naleje si sama!
chocolatQa
Novorodenec
Novorodenec
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Štv 28 Aug 2008, 14:23

Ospravedl.

Poslaťod Brett » Ned 09 Nov 2008, 22:11

Prepáčte, že nestihnem nový diel, dám vám sem aspoň upútavku. Je to zlá fotka, ale je to len uputávka. :D

Obrázok
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

2. diel

Poslaťod Brett » Sob 15 Nov 2008, 13:09

Ďakujem všetkým za ich pripomienky. Snažím sa ich využiť v tomto dieli.

Časť druhá: Škola

Obrázok
Ráno som sa plný očakávania zobudil do daždivého rána. Popravde ma zobudil školský autobus. Rýchlo som vyletel a nastúpil do autobusu. Bol ešte skoro prázdny, bol tam iba jeden chalan - Jacqes. Možno z nás budú priatelia. A ešte Thérése - tiež vyzerá celkom milo.


Obrázok
Môj prvý dojem z triedy, no radšej nekomentujem, myslím, že všetci padli na hlavu, ešte aj ten náš učiteľ. "Vitaj!" privítal ma učiteľ a všetkým nahlas hovoril o mne a mojej bývalej škole a všetkom čo u moja úžasná mama povedala, keď ma išla prihlásiť do školy. Nakoniec ma privítal a posadil vedľa Jacqesa.

Obrázok
Začínali sme francúzštinou. Na začiatku hodiny všetci sedeli v pozore, ale ku koncu tam bol taký hluk, že ma rozbolela hlava. Tešil som sa na zazvonenie. Pripadalo mi to ako večnosť ... ale nakoniec som sa dočkal.

Obrázok
Cez prestávku som zistil kto je vodcom zlej časti triedy, je to Jean-Luc. Ako sa dalo čakať, je nechutne bohatý, a preto je namyslený a môže si dovoliť na škole čo chce. Najhoršie je, že do zlej partie patrí on a ďaľší, ktorých som ešte nespozbal, ktorý tvoria väčšinu. Do dobrej ako sa zdá patrí iba Jacques a Térése. To je tá z autobusu.

Obrázok
Po všetkých tých mučiacich hodinách prišiel obed. Ako som zistil Francútzi nemajú radi rýchle občerstvenie.

Obrázok
Obed nebol najhorší, no potom prišiel Jean-Luc. No super, len dúfam, že si nás nevšimne. Neviem čo by sa stalo, ale určite by to nebolo dobré.

Obrázok
Neskoro! "Hej, ty, chcem sa ti ospravedlniť!" zahučal na mňa a podal mi ruku. Tak dobre, povedal som si a podal som mu ruku tiež. V tej chvíli ma zatriaslo. Veľm vtipné, hahaha.

ObrázokJean-Luc sa rehotal ako šialený, začul ho učiteľ a vynadal mu. No Jean-Luc sa začal rehotaľ´ť ešte viac. Mám taký zvláštny pocit, že to učiteľ nemal robiť.

Obrázok
Po škole som sa rozprával s Jacqesom. "Počuj ty si z Japonska, však?" opýtal sa no než som stačil odpovedať hovoril ďalej. "Dnes dávajú v konie japonské filmy. Nechceš sa tam ísť mrknúť?" Tento raz už čakal odpoveď. A keďže zbožňujem japonské filmy neodmietol som.

P.S.: Prepáčte tie fotky, mal som to vtady zle nastavené.
Brett
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 22:06

Ďalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia