Katkin denník- KONIEC!

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Tatranka525 » Str 03 Dec 2008, 17:56

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol:
Obrázok užívateľa
Tatranka525
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Sob 01 Nov 2008, 12:16
Bydlisko: V simsovi:D
Pohlavie: Simka

Poslaťod Amyna » Štv 04 Dec 2008, 17:04

dúfam že som prečítala všetky ...pekný diel ... a nech ju zožerie .... a potom zdechne :lol: :lol: :lol:
Moje RPG
Vždy ťa budem ľúbiť Čačinka
Obrázok užívateľa
Amyna
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 331
Registrovaný: Štv 23 Okt 2008, 17:52
Bydlisko: u Hilarky :D

Poslaťod Maggi » Pia 05 Dec 2008, 11:41

Amy: oo ďakujem že si si to prečítala :love:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Uto 09 Dec 2008, 15:30

tiež as ospravedlnujem, cez víkend som nemala k disopzícii zálohu kde som mala príbeh a cez týždeň neni čas a navyše aj zákaz takže až nabudúci týždeň :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Sob 27 Dec 2008, 21:36

Dnes ráno sa nám pokazil počítač a stala sa hrozná vec :(
vymazalo mi to moje dokumenty :cry: , simsovské som mala zálohované, ale príbehy nie :( takže s príbehom budem musieť končiť :cry:
ale mala som nafotený príbeh a fotky na USB, takže dám posledný diela končím :cry:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod oskar123511 » Sob 27 Dec 2008, 21:37

:o :o :o :o ...Maggiiiiiiiiiiii Jooooj a ja som to začal čítať a tak strašne sa mi to páčilo :( :cry:
Koľko ty mne, toľko ja tebe. A keď ty mne menej, ja tebe viac, nech sa to zasa vráti do harmónie...
Obrázok užívateľa
oskar123511
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 824
Registrovaný: Pia 14 Nov 2008, 19:02
Bydlisko: Snina
Pohlavie: Sim

Poslaťod eva » Sob 27 Dec 2008, 22:05

Ale My story ostane... dúfam (?) :oops:

Nechcem, aby to znelo sebecky ale aj tak sa teším, pretože (keď My story ostane) budeš mať viac času na My story a ten príbeh (MS) som si už naozaj obľúbila :oops: :)
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Sob 27 Dec 2008, 22:20

Srdce mi trepotalo ako splašené a ruky sa mi začali potiť. Na chvíľu akoby som sa už videla v zuboch jeho papuľe. Taký malý okamih. Vieš denník, cítila som akokeby som skamenela a nemohla sa ani pohnúť. Gepard ma stále pozorne sledoval tak som sa ani nepohla, čakala som že kým mi niekto príde na pomoc, ale neprišiel. Nik! Ani vtáčik letáčik. Pomaly sa ku mne približoval a oči sa mi rozširovali od hrôzy.
Obrázok
Gepard okolo mňa krúžil a vyžíval sa v tom, že sa bojím. Bolo ticho. Zrazu to hrozné ticho prerušilo pískanie. Gepard otočil hlavu smerom odkiaľ ten zvuk šiel. Mala som jedinečnú šancu. Neváhala som a rýchlo som skočila do kríkov.
Obrázok
Gepard šľahol pohľadom smerom ku mne, ale rozbehol sa za pískaním. Keď som ho už ani nevidela postavila som sa a ukryla za skalu.
Obrázok
Celá som sa triasla a stále som sa obzerala, či nebude niekde inde. Pri každom šuchote som sa príšerne zľakla. Vyšla som von z pralesa, ale asi zlou stranou, nikde nebol náš tábor. Zrazu som v diaľke uvidela bieleho človeka. To bude niekto z nás! Prebehlo mi mysľou. Radostne som sa ku nemu rozbehla, no na moje prekvapenie to nebol nikto z nás. Bol...bola to....SAŠA!
Otočila sa na mňa s úsmevom.
Obrázok
“Konečne človek.” Priateľsky ma pobúchala po chrbte až sa jej slaniny zatriasli. Patrila medzi tých tučnejších ľudí, ktorí sú veľmi spoločenskí. Neurážajú sa, všetko vidia optimisticky a sú obojpohlavní. Teda kamarátia sa so všetkými a nikdy na nikoho nepozerajú ako na muža či ženu, ale na kamaráta.
“Ahoj.” Placho som ju pozdravila.
Obrázok
“Keď si tu ty, mali by tu byť aj iní.”
“No..áno je tu ešte Ján, Zuza,Jana, Betka a Palo.”
“Super. Poď ukážem ti svoj tábor.” A už ma ťahala.
Po chvíli sme došli na miesto. Boli tam nejaké divné jazierka z ktorých sa parilo, Saša mi vysvetlila, že sú to horúce pramene a že sa dá v nich v pohode kúpať.
Obrázok
Nedôverčivo som si ich prehliadala.
“Máš to tu super.” Pochválila som jej tábor.”Oveľa lepšie ako u nás....”
“tak sa presťahujte je tu miesta dosť!”
Obrázok
Celá sa uchvátila svojim nápadom a už začala plánovať, čo kde bude. Teraz ich len nájsť. Hmm dúfam, že to bude ľahšie...
***
Milý denník, nemala som vôbec čas ti niečo napísať. Keď sme ich našli, všetci boli uchvátení Janiným táboriskom, hlavne tými prameňmi. Najviac som sa čudovala Zuze, lebo chalanom to bolo jedno:
“No super. Oveľa lepšie!” Priateľsky si tľapli s Palom aj Janovi sa páčilo.
Obrázok
Obrázok
Jana robila oduté ksichty,ale nikto si ju nevšímal a tak sme sa pustili do prenášania. Tentoraz spravil Palo aj mne prístrešok. Trvalo nám to dosť dlho, ale stálo to za to. Ešte pred zotmením sme mali tábor kompletne presunutý.
Potom sa všetci namočili do prameňov a rozprávali sa.
Obrázok
Obrázok
Ja som pokojne zaspala.
Obrázok


_______________________________________________________
Epilóg
Milý denník,
Obrázok
Koľko času ubehlo odkedy sme tu stroskotali? Pár mesiacov? Rok? Netuším....
Možno raz nájdem na svoje otázky odpoveď... Ale kým to dosiahnem, dúfam, že zažijem veľa pekného. Najradšej som aj tak JEDINEJ veci.
Našla som si cestu ku spolužiakom. Teda už spoluprežitým. Je nás 5. Viem...jeden chýba. Je to smutné, ale Jana zablúdila v pralese a už sa nevrátila. Jano a Zuza už svoj vzťah netaja. Stalo sa toho tak veľa! Ale nemám čas teraz všetko hovoriť.
Obrázok
Musím ísť chytať ryby, už mi to celkom ide. Teda som v tom najlepšia a stala som sa táborovým rybárom. Denník som zabalila do debny a idem ho poslať na šíre more.
Keď nájdete tento denník, prosím odkážte mojim rodičom, že žijem, že som šťastná a mám sa dobre.
Zbohom
navždy Vaša Katka..........
Naposledy upravil Maggi dňa Sob 27 Dec 2008, 22:24, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Sob 27 Dec 2008, 22:22

Takže je koniec :(
Dúfam, že ma nezabijete, ale ja vážne za to nemôžem :cry:
možno nejaké voľné pokračovanie na mojej sims stránke, ale asi nie, týmto som to ukončila..musím sa priznať bolo mi do plaču :(
eva: neboj MS bude :wink: sims som mala zálohu :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Majo358 » Sob 27 Dec 2008, 22:28

úplne nádherné, a ten koniec :( super, ten začiatok bol tiež dobrý ;)
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod klei6 » Ned 28 Dec 2008, 18:35

no škoda že už je koniec bol to skvelý príbeh ale no čo už...dielik bol veľmi pekný :lol: :cry:
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod Amyna » Ned 28 Dec 2008, 18:39

škoda že končíš aj keď som viac čítala ms ... aj toto bol super príbeh ... a krásne si to zakončila
Moje RPG
Vždy ťa budem ľúbiť Čačinka
Obrázok užívateľa
Amyna
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 331
Registrovaný: Štv 23 Okt 2008, 17:52
Bydlisko: u Hilarky :D

Poslaťod katty » Ned 28 Dec 2008, 19:57

Ten koniec ma uplne dojal :cry: . Zaciatku dielu som velmi nepochopila, az potom mi to zacalo zapadat.. Ten koniec bol ale vazne nadherny :wink:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Ned 28 Dec 2008, 22:51

ďakujem vám :cry:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mirabi » Pon 29 Dec 2008, 20:50

Skoda ze uz koniec, ale bolo to velmi pekne, jeden z mojich oblubenych pribehov :)
Obrázok užívateľa
Mirabi
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 580
Registrovaný: Pia 04 Apr 2008, 09:42
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 3 hostia