Veľký sen

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Re: Veľký sen

Poslaťod tamuska » Str 15 Apr 2009, 12:20

LaRak: Tak diel bude asi vtedy ak si pofotím ešte niekoľko obrázkov a bude dielik ... lebo je málo času.
Small999:Ďakujem moja :P hehe šak ale tak teraz sa na niečom inom pracuje no nie :P
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Veľký sen

Poslaťod Small999 » Sob 02 Máj 2009, 12:41

A kde je ďalší diel???? :roll:
Jednou z príčin, prečo sa mnoho ľudí nikdy nepokúsi o nič nového, je strach zo zlyhania.

čiernobiely blog
Obrázok užívateľa
Small999
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Sob 07 Feb 2009, 17:00
Bydlisko: zapadákov na východe SR
Pohlavie: Simka

Re: Veľký sen

Poslaťod Zdenuška » Ned 03 Máj 2009, 17:56

Bolo to krásne.Teším sa na pokračovanie.
Obrázok užívateľa
Zdenuška
Starec
Starec
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Štv 30 Okt 2008, 12:11
Bydlisko: V mojej izbe a pri PC:D
Pohlavie: Sim

Re: Veľký sen

Poslaťod LaRak » Pon 04 Máj 2009, 16:28

Šup, šup s tým dielikom
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: Veľký sen

Poslaťod tamuska » Pon 04 Máj 2009, 20:32

Dam taky mini dielik ako pripravu na dlhsi dielik :) co vy nato??
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Veľký sen

Poslaťod tamuska » Pon 04 Máj 2009, 20:39

Pokračovanie po dlhej dobe


Nevedela som čo som mala robiť všetko sa udialo tak rýchlo až som neverila, že to je skutočnosť. Čakala som, že ma nejaký zlý pirát prebudí a ja budem musieť ďalej pracovať ako ich slúžka. No nie mýlila som sa. Sedela som vedľa Sajmona a venovala som mu ten najkrajší úsmev. Bola som taká rada a prijala som prstienok i keď som na svadbu nebola pripravená.
Obrázok
Pomaly som si dávala na ruku prstienok Sajmon sa usmieval, ale tiež musel mať pochybnosti o tom všetkom veď zbehlo sa to tak rýchlo. A vlastne skadiaľ mal pri sebe prstienok.
"Sajmon eh vieš a odkiaľ máš zasnubný prstienok?"
"No vieš budem k tebe uprimný. Keď sme boli na vysokej tak som sa do teba nesmierne zamiloval a ty si musela zrazu odísť za sestrou. A tak som objednal večer podnik kde som ťa chcel požiadať, ale ty si sa nevracala a tak som si myslel, že sa ti niečo stalo. Rozhodol som sa ťa hľadať, ale prstienok som nosil stále pri sebe a ten prsteň ma poháňal aby som ťa neprestával hľadať."
Nevedela som čo povedať zároveň zvláštne a zároveň také zlaté.
Obrázok
"To je tak krásne. I ten prsteň." celý čas som neprestala pozerať na prsteň, ktorý teraz zdobil môj prst. Bolo to niečo iné ako obyčajné darčeky, ale nikdy som si nemyslela, že JA sa zasnubim.
Rozpravali sme sa spolu so Sajmonom ešte hodnú chvíľku až napokon sme si šli ľahnúť. Bola som unavená, ale čo mi povedal Sajmon ma hneď prebralo.
"No vieš Tiff ja by som tu chcel ostať aspoň ešte 5 dni je to tu krásne a chcem aby sme chodili popozerať si okolie a tak."
"Ja by som najradšej bola už doma. Ale jeden výlet nám neuškodí."

Ráno začalo svitať slnko pomaly som sa ponaťahovala venovala ešte jeden pohľad na Sajmona vyšla som na balkón a pozorovala som vlny, ktoré narážali na skaly. Ach aké som mala šťastie, že som sa vyplavila na pláži a k tomu na Sajmonovej. Ale všetko bolo také čudné prečo nebol doma a prečo bol práve tu.
Obrázok
Veľa záhad a nezodpovedané otázky, ktoré mi v noci nedávali spávať. Ale čo sa stalo s mamou? A vlastne ako to všetko bolo
ohľadom smrti mojej sestry. Bože tak veľmi mi chýba.
Sledovala som vlny keď v tom som počula jemné kroky, ktoré nepatrili nikomu inému ako Sajmonovi.
"Dobré ráno princeznička pripravená na výlet??"
"Áno len si vezmem nejakú bundu a môžeme vyraziť."
Pomaly sme šli až na mólo kde bolo vážne nádherne až keď ten božský kľud prerušil krik malého chlapca ktorý nadšene kričal.
"Aha loď ide tu loď."
Každý sa na ňu pozeral. Pomaly s nej vystupovali piráti presne tí, ktorý ma uväznili.
Obrázok
Začala som behať rýchlo k Sajmonovej malej vilke. Sajmon utekal za mňou s nechápavým pohľadom....


Zatiaľ čo v hlavnom meste..

Zatiaľ čo ľudia sedeli doma vo svojich teplých domoch nikto netušil, že po svete chodia nadprirodzené bytosti. Každý sa tešil s prvého kroka svojho dieťaťa, ale nie každá rodina ostala i naďalej šťastná.
Vraj keď nevyzeráte ako každý môžete sa rozlúčiť s tým, že vás ľudia príjmu medzi seba.
Obrázok
Presne Táto rodinka sa tešila s každeho pekného rána s každého pekného dňa a slniečka. Nikdy však netušila, žeby prišli o niečo cenné. Vraj zlodeji v ich meste niesu a šak práve to. Človek si zvykol na bezstarostný život plnej harmónie. A však na Zem prišlo niečo abo niekto čo mení pocity ľudí.
Bola to Mia. Nebola človek nebola duch bo to posol čoho?? Nevie sa.
Chcela však byť slobodná, ale stále ju nejako prekabátili a jej sny
sa nemohli plniť a tak musela plniť jej úlohu a však nerobila ju rada
no teraz musela uniesť dieťa. Dieťa, ktoré nebolo ako každé jedno bolo výnimočné.
Obrázok

Pokračovanie nabuduce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Veľký sen

Poslaťod LaRak » Pia 08 Máj 2009, 13:23

PEKNY mini dielik :D
Neodkladaj niečo na zajtra keď to môžeš urobiť dnes, lebo zajtra môže byť neskoro. :-)

-----------------------------------
Môj príbeh My Life
viewtopic.php?f=14&t=607
Obrázok užívateľa
LaRak
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 130
Registrovaný: Pia 13 Mar 2009, 17:16
Bydlisko: Poprad a počítač
Pohlavie: Simka

Re: Veľký sen

Poslaťod sewanewa » Pia 08 Máj 2009, 19:42

súhlasím s LaRak,že je to pekný mini dielik :) a to ako rozmyšlala, že ako je možné, že je Sajmon práve na tom ostrove si tak pekne napísala až som ja začala rozmýšľať tiež :lol: :)
sewanewa
Dieťa
Dieťa
 
Príspevky: 206
Registrovaný: Sob 06 Dec 2008, 15:33
Pohlavie: Simka

Re: Veľký sen

Poslaťod tamuska » Pia 08 Máj 2009, 21:50

hh no vies ten Majk chcel nieco za nieco aby on mu pomohol najst Miu ...tak mu pomohol i ked sice nemal :) ale sak uvidis to bude este inak zamotane takze sa mas na co tesit
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Re: Veľký sen

Poslaťod Alisiq » Pia 04 Feb 2011, 18:55

Proste....je to strašne krásny príbeh,a vidím že je dosť úspešný.Veľmi sa teším na nový dielik :D
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Re: Veľký sen

Poslaťod Alisiq » Str 25 Jan 2012, 19:29

(pokračko ku môjmu komentáru).....Ktorý už asi nebude :(
Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. Sheldon. BAZINGA!
Obrázok užívateľa
Alisiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 751
Registrovaný: Str 08 Dec 2010, 20:57
Bydlisko: simsland
Pohlavie: Simka

Predchádzajúci

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia