Veľký sen

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Poslaťod tamuska » Pia 11 Júl 2008, 01:26

6.diel Novy začiatok???

Tánia:
Konečne nastal deň D, doktor Peter David mi povedal, že môj zrak sa náramne zlepšil a nemusím nosiť okuliare. Tak som sa na tento deň tešila. Dnes je 22 a s Ondrejom sa poznám presne mesiac no už 2 dni od tej jeho bývalej sa mi neozval. Neviem prečo a chcela som to zistiť chodila som ku nemu domov, no nikto neotváral raz mi otvoril jeho otec a chladne mi povedal aby som sa s tohto pozemku pratala a viac sa tu neukazala ja i moja mama. Vedela som prečo je taký práve mal svadbu s Bellou. No už o mojej mame nechcel nič počuť mne to i tak síce bolo jedno, ale tak ma surovo vyhodiť??
Bolo ráno čas ísť do obchodu nejaké nové veci pokúpiť, Tiffany mi urobila vlasy a okuliare už nenosím takže treba ešte nejaké pekné vecičky.
Obrázok
Čakala som na zastávke pred domom, pretože mi mama nechcela dať auto len preto lebo mi len dnes dali dole okuliare a bojí sa aby som nehavarovala. Bože toľko ironie som v sebe držala, ale musela som sa krotiť.
Vchádzala som pomaly do obchodu keď som uvidela doktora Petra spolu s manželkou.
"Dobrý deň pán doktor."
"Ach Tánia. Dobrý tak čo nakupovať??"
"Ale áno."
"Tak to som rád, že ťa vidim šťastnú uži si nákupy."
"Ďakujem dovi."
"Dovi" zmizol ani neviem kam.
Obrázok
Pozerala som si nejaké veci a keď som uvidela Ondreja.
"Ahoj!!"Moja ironia sa odštartovala.
"No ahoj prečo sa mi ani neozveš?"
"Robiš si srandu?"
"Nie "
Obrázok
"Uvedomuješ si Tánia, že zajtra spolu chodime mesiac."
"Čože?? Ale ak sa dobre pamätám mi sme spolu ani nezačali chodiť"
"Ale ja, ja som si myslel...A keď sa ťa pýtali či spolu chodime čo si povedala?"
"Myslieť si si mohol. A keď sa ja dobre pamätám nikdy si sa ma to nespýtal. Prečo?? neviem a poviem ti tak je mi to aj tak jedno lebo pravdu viem. A keď sa ma pýtali?? Povedala som pravdu, že sme len dobrý kamaráti, ale nechodime spolu. Prv mi neverili ale keď som im povedala, že keď si prišiel k nám len sme mali románik a nič viac ktorý i tak nebol dosť silný na vzťah."
Ondrej ostal zarazený ako ho vypiekla ona vedela po celý čas? Nevedel netušil pýtal sa sám sebe, ale odpovede sa nedočkal.
"O akej pravde to hovoriš?"
"O tej pravde. S tvojou frajerkou Lenkou. Není to žiadna ex ktorej chýbaš a viem to tak lebo mi to povedala najlepšia kamarátka a ona to vie priamo od Lenky povedala mi to presne deň keď som od teba odišla."
"A nič viac??"
"A čo malo by byť ešte viac??"
Obrázok
Teraz som nebola len slabá chudera bola som holka ktorá vie čo chce a ide si zatím stoj čo stoj.
"No tak dozviem sa??"
"Tak dobre, i tak je to už jedno. Bolo to presne pred mesiacom keď kamošov napadlo staviť sa, že s tebou budem chodiť. Bral som to pre zábavu veď nevinná hra. No keď už bolo pred finále uvedomil som si, že sa ťa nespýtal či chceš somnou chodiť no bolo pozde a Lenka sa o tom niečo dozvedela povedal som jej i to že chalani mi zato dajú prachy ja netušil som."
Viac mi netrebalo otočila som sa k stojanom a išla nakupovať i keď mi ešte niečo hovoril Ondrej bolo mi to jedno cítila som k nemu odpor ktorý človek dokáže cítiť.
Obrázok
Obrázok


Rodina Daiwisová začina žiť. No Laura začala pracovať v športe. Ako nováčik družstva bola povýšena. Ale malo to niekoľko výhod museli sa sťahovať!Hoci nie ďaleko i keď o nejakú tu ulicu ďalej, ale sťahovanie.

Laura:
"No dievčatá tu dnes prespíme a zajtra pojdeme do nášho nového domu, pretože dnes nám ho zariaďuje jedna firma s práce."
"Mami??? A či je to vlastne dom???" opýtala sa zvedavo Tiffany.
"No tak to je dom mojho manažéra, ale ten je zatiaľ v zahraničí a vráti sa až zajtra večer a ponúkol mi jeho dom na prespanie."
"Manažér???"
"No ano človek ktorý hľadá talenty a mimochodom je šťastne ženatý a práve sa im narodil syn takže prestaňte s týmito naražkami."
Dievčatá stíchli a neveriacky obdivovali dom a jeho krásy bol taký nádherný sotva tomu uveriť.
Obrázok
Stáli sme pred domom a nemohli sme sa ani pohnúť stále sme obdivovali jeho dom vyžarovalo s neho teplo domova čo som až tak nečakala pretože on vyzeral dosť prísno a to, že je romantik by mi ani náhodou neprišlo a keď viem, že ten dom staval s jeho bratom.
Dievčatá sa na mňa zvedavo pozerali a ja som snívala, že raz budem taka bohatá a kúpim si niečo také krásne alebo aspoň podobizeň.
Obrázok
Zvnútra nebolo bohviečo, ale teraz práve teraz pracuju na dokončený takže základ tam je posteľ a ladnička. V myšlienkach som sa tak smiala s celého domu s von nádherny a s vnútra ubohosť. Alebo sa azda idú sťahovať veď raz mi niekto ukazoval fotku s vnútra a bolo to dosť luxusne zariadené. No moje prekvapenie výjdem do záhrady a Tiffany skáče po záhradnej lavičke a smeje sa ako malé dieťa.
"Mami poď pridaj sa bude zábava."
"No tak dobre." skákali sme celý čas no Tánii sa to moc nepozdavalo a odišla do nejakej novej zoo nie s živými ale vypchatými zvieratmi.
Obrázok
Obrázok
Odviezla som ju bola fascinovaná no zároveň prekvapená ale aj smútna, že sa našli taký ľudia čo tie zvieratá zabili.
No mne vtedy lámala len jedna informácia ktorú som sa dozvedela od známej.
Do mesta sa prisťahovala nová rodina čakala som, že každy bude zvedavý no nie. Táto rodina má tajnú minulosť spojenú s vraždami ktoré sa stalo v tomto meste.



Pokračovanie nabudúce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 11 Júl 2008, 12:53

som zvedavá na tú rodinu
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod Mousze » Pia 11 Júl 2008, 14:54

Och... čo to bude za rodinu... dúfam že im neublíži :wink:
8)8)8)

SUMMER

8)8)8)
Obrázok užívateľa
Mousze
Batoľa
Batoľa
 
Príspevky: 173
Registrovaný: Pon 12 Máj 2008, 17:08
Bydlisko: Pod Mostom 2 hehe

Poslaťod tamuska » Pia 11 Júl 2008, 16:01

Medzi diel...o rodine Danger.


Všetko začalo príchodom rodiny Danger opäť do mesta. Táto rodina bola známa tím, že keď ich niekto navštívil nevrátil sa odtiaľ. Ľudia sa ich domu vyhýbali veľkým oblukom. Ten dom po smrti Dona Pedra Dangera a jeho manželky Dajany Danger ostal neobývaný pretože ich deti Syndy a Bred boli ešte malí na taký veľký dom. Hoci ten dom bol niekoľko rokov neobyvaný a bol aj na predaj nikto z miestnych o neho nejavil záujem lebo vraj v tom dome pochovávali mrtvoly. Ktoré zabili. No nikto o nich nepočul roky a tak si mysleli, že deti známych zabijákov už dávno sú niekde na konci sveta. No to sa všetci ľudia mýlili. Nastal deň keď niekto v tom dome otvoril dvere ktoré zaškrípali. Do domu vstúpil vysoký muž s blod vlasmy a žena s ryšavými, miestny ľudia nemohli uveriť, že niekto vstúpil do tohto domu. No nikomu nenapadlo, že do domu sa vrátili miestny obyvatelia. Áno bol to Bred so Syndy.
Poznáte to keď sa niekam vrátite o niekoľko rokov a ten pocit vás naplňa šťastím tak to bol pocit aj Breda ktorý teraz mal syna Majka s jednou miestnou prostitútkou ktorá zomrela na rakovinu a Majka si zobral on nebol bez citov ako jeho otec, ale niečo zdedil a to bola hrubosť a pomsta.
Prvé zastavenie Breda bol miestny cintorín kde ležala jeho mama a otec a strýko Begred.
Obrázok
Bred vedel, že do tohto mesta neprišiel len náhodou sľúbil to rodičom. Sľúbil totiž pomstu rodinám Snílkovým a Gotovým. Vraj oni zničili dobré vzťahy medzi jeho rodičmi a ostatnými s mesta. Nie raz k nim prišla polícia pozrieť si dom. Keď bol Bred malý nechápal čo tam chceli no keď bol väčší dozvedel sa všetko prečo to tak bolo povedala mu to teta Sendy. Ktorá si ich zobrala po smrti rodičov.
Obrázok
Keď stál nad hrobom matky a otca cítil bolesť ktorú necítil roky. Okolo kostola sa zbiehali nejaký ľudia ktorý hovorili o nejakom Davidovi Snílkovy a Bele Gothovej, že v tomto miestnom kostole majú mať svadbu a niekoľko týždňov pokladal to za veľmi dobrú priležitosť pomstiť sa rodinám.
Obrázok
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Ned 13 Júl 2008, 10:58

zajtra uz asi pridam novy diel
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 15 Júl 2008, 22:36

7.diel Žeby to bol osud??


Laura:
Od tej informácii od Davida som nemohla nato prestať myslieť, že nejaký ľudia čo sa tu len nasťahujú su nejaký zabijáci. Nedá mi to veriť niekomu kto ma len tak oklamal?? Zdalo sa mi to dosť podozrivé keď v ten deň čo mi David oznámil, že si berie Belu tak sa objavila aj rodina Danger síce ich nepoznám, ale nechcem mať s nikým problémy. Rozhodla som sa pojdem navštíviť tu rodinu a urobim si o nich názor sama a nie nejakými blbými historkami. Prišla som pred obrovský dom, pamätám sa keď sme sa tu nasťahovali tak vraj bol na predaj a keď som ho chcela kúpiť tak mi to nejako neceli dovoliť. No teraz som stála zoči voči domu a nielen domu ale aj žene s červenými vlasmi ktoré na prvý pohľad vyzerali ako divý oheň. Tá žena bola na pohľad odomňa o nejaké tie roky mladšia. S jej postavy mi vyplíva, že skúsenosť s nosením dieťaťa nemá.
"Dobrý deň som Syndy Danger ako vám môžem pomôcť??"
"Dobrý deň ja sa volám Laura Daiwisová a prišla som vás privítať v tomto meste." Pozrela sa na mňa nechápavo asi tím pohľadom naznačovala jasne ja to tu poznám a nepotrebujem nikoho tak sa prataj.
"Ďakujem ste prvá ktorá nás prišla navštíviť"
"Akože prvá?"
"No viete šíria sa o nás všelijaké veci, že sme zabijáci a tak ale neni to pravda to bolo len klamstvo ktoré na našu rodinu hodina Samantha Snílková spolu s Bellou Gothovou. A po tej nešťastnej udalosti keď Bella zmizla obvinili z toho môjho otca, síce to boli klamstvá moja mama to psychicky nezvládla a odpadla do komy a po nejakom čase zomrela. Môj otec sa nikdy nezmieril s jej smrťou a dal nás k tete na vidiek aby nás chránil no on to tiež dlho nevydržal zavreli ho do väzenia hoci nemali dostatok dôkazov kde aj zomrel."
"To je mi ozaj ľúto ja len, že keď niečo budete potrebovať môžte sa na mňa obrátiť."
"To ste milá, ale ja už naozaj musím potrebujem nájsť svojho brata a synovca."

Obrázok
Došla som domov a vedela som, že tá rodina nemôže byť až taká zla. Vstúpila som do obývačky a čakalo ma niečo čo som vôbec nečakala. Mala som odkaz od Davida.
"MILÁ LAURA, TU JE DAVID VIEŠ, ŽE BY SOM BOL RÁD KEBY SI PRIŠLA NA MOJU SVADBU KTORÁ SA BUDE ODOHRÁVAŤ DNES O 16:30 A BOL BY SOM RÁD KEBY SI PRIšLA. TO VIEŠ ZMENILI SME DÁTUM PRETOŽE BELLA DOSTALA VÝHRAŽDNÝ LIST A PRETO SME ZMENILI ´AJ MIESTO TAKŽE BUDE SA TO KONAŤ U BELLY NA ZÁHRADE PROSíM PRÍĎ ."
Nevedela som čo mám robiť ísť alebo neísť. Keby som nešla bola by som považovaná za chuderku no nie. Zobrala som sa a odišla som tam svadba už bola v plnom prúde no hneď keď Bella odišla preč David sa postavil predomňa a snažil sa ma bozkávať. Neubránila som sa a dala som mu facku.
"David neviem čo sa tu snažiš pred necelými 3 minútami si si zobral Bellu a chceš ma bozkávať?"
"Ale Laura ja dobre viem, že potom tajne túžiš."
"Tak to sa mýliš" odišla som preč so zlosťou

Obrázok
Išla som na peši až domov nevedela som čo to ma byť a prečo je to tak no v diaľke som zbadala krásneho muža.
"Dobrý večer slečna."
zasmiala som sa veď taka lichotka dokíže zahriať u srdca.
"Dobrý večer heh, či slečna no neviem už davno mám 2 dcéry teen. S ktorými sú len starosti."
"Ja to tiež poznám mam syna vola sa Majk. No prišiel som tu bývať len nedávno spolu aj so sestrou Syndy."
"Ach tak potom musíš byť Bred Danger."
"Ach ano som to ja ale ty vieš moje meno ale ja tvoje krásne meno nepoznám ."
"Ach prepáč ja sa volám Laura Daiwisová" rozprávali sme sa celou cestou odprevadil ma až pred dom. Stála som tam pozerala som do jeho krásnych očí keď sme sa spolu začali bozkávať bolo to také spontánne. No cítila som sa ako dievča čo sa zaľubilo.
Obrázok
Obrázok

Tánia:
Bola som zničena v škole nám ani nedovolili dýchať. Všetko sa to zhoršilo do školy prišiel nový chalan a na starosť som ho dostala ja vraj si šikovná a usilovná žiačka a môžeš previesť nového spolužiaka po škole a po meste ešte to mi chýbalo tráviť čas s nejakým nováčikom. Keď som prišla ja do školy tak nikto nejavil záujem aby som to tu spoznala.
"Achoj ja sea voliať Simoon. A ja neumiet dobre viasu riec."
"Ano chapem nevieš našu reč, ale nechápem prečo ťa dali práve mne. Mne si ukradnutý."
"Priepač ale ja aasom nicoho nič nepytval."
"Radšej sa nerozprávajme bude to tak lepšie."
Obrázok
Mala som niečo v pláne ja si pojdem ponakupovať nejaké to oblečenie a on chudák nemôže nič namietať takýto systém sa mi dosť páčil.
Hoci ma doma čakali povinosti nemala som chuť ich plniť mama zo mňa ce vzornú dcérku hoci ona sama nejde príkladom tak potom nechápem čo chce. Každý deň si nájde nejakého ineho a nevydrži s ním hoci mesiac.
Obrázok
Celý deň som nakupovala a ten cudzinec na mňa čumel a niekedy sa mi zdalo že mu vyšla sem tam aj nejaká slina. Pozerám na hodinky no nie o chvíľku bude 16.45 a o 5 minút ide posledný autobus domov. Rozbehla som sa na autobus a ten neznámy ostal stáť a nechápal prečo som utekala. No čo som urobila som si uvedomila keď som bola na ceste domov, čo on bude robiť veď je tu celkom nový.
Obrázok

Tiffany:
Sedeli sme Ja mama a Tánia pri stole a jedli sme nejakú tu hamku. Naša mama bola nejaká šťastná no nejako sa odhodlala a začala hovoriť.
"No viete dievčatá, ja som spoznala Breda vyzera to na mileho muža."
"Mami ale to hovoríš stále." skočila jej do reči Tánia.
"Mami a nieje to náhodou ten muž čo sa prisťahoval"opýtala som sa zvedavo.
"Ano Tiff je to on a má aj syna vo vašom veku takže nieje to nejaký muž ktorý nevie čo chce."
"Mami, ale nieje to náhodou vrah." povedala Tánia a mne a mame zaskočilo.
"Nie nieje to su vymysli" povedala mama a odišla naštvaná od stolu ja som nechápala sestru prečo jej to nepraje.
Obrázok
No odišla som preč aj ja bolo mi akosi zle a zajtra mám isť k doktorovi a ten mi povie čo mi je strašne sa bojím, ale musím to nejako zvládnuť sadla som si na posteľ a rozmýšľala som keď to bude niečo zlé tak ako to poviem mame a sestre??? No o niekoľko hodín sa dozviem čistú pravdu.

Obrázok



Pokračovanie nabudúce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Pon 21 Júl 2008, 16:51

upútavka :

Obrázok
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 29 Júl 2008, 02:43

8.diel


Laura:
Poznáte to ráno sa zobudíte máte chuť ísť na nákupy, ale vaše povinnosti vám to nedovolia. U mňa je to stále tak. Moje dcéry sú síce skoro dospelé, ale ráno si neprivstanú aby si pripravili raňajky do školy nie to stále ja ešte stále sa cítim, že v dome sú 3 ročné dievčatá ktoré majú zakázane dotknúť sa sporáku. Všetko sa to zmení. Kúpila som si Reštauráciiu. Moj sen sa plní...ale nemám čas to tam ísť omrknúť kvôli Tánii a Tiffany....
Obrázok
Pozerala som na hodiny a odskočila som si na chvíľku na záchod...no zabudla som, že jedlo mám na sporáku začalo horieť..bože takto sa začal nový deň???.....Rýchlo som volala Hasičom...vraj za okamih...skoro mi zhorela celá kuchyňa no dievčatá našťastie tvrdo spali...
Obrázok
Pratala som spúšť v kuchyni keď zhora kričali dievčatá, že raňajky dnes nebudú lebo sa nestihajú potom ešte upraviť a moja snaha vyšla nazmar...a k tomu som vôbec nemusela podpáliť kuchyňu nikam by som sa neponáhľala...a robila som si pokojne svoje veci....Sadla som si na gauč a chcela som sa natiahnúť....ale ten hluk dievčatá utekali dole schodmy rovno do autobusu a bolo už len počuť buchot dveri.
"Ach jaj čo budem robiť nemám čas na seba...."už som sa rozprávala sama so sebou...keď v tom niekto zvoní pri dverách....bol to Bred Danger....bola som z neho hotová a cítila som k nemu niečo ..
"Ahoj Laura ja rád by som ťa pozval k nám na oslavu.."
"Jasne len sa prezlečiem..."
trvalo mi to len chvílku zopla som vlasy a obliekla som nejake oblečenie a boli sme na ceste no zastavili sme sa v parku.. nešli sme k nemu celý deň sme trávili v parku ...
Obrázok
No bolo už dosť neskoro a vrátili sme sa ku mne...ešte sme si dali horúcu kávu...a odprevadila som ho k dverám...Sladkým bozkom
Obrázok

Tánia...
Volal doktor...vraj mám odkázať sestre, že tie jej nezvyčajné zvracanie bolo kvoli stresu a, že si pomylil naše výsledky...vraj je to somnou vážne a moja sestra je zdravá. Hoci si to uvedomil až teraz trpím Ja tou nebezpečnou chorobou a že mi ostávaju posledné 4 Roky...No to je prekvapenie...keď po takom dlhom čase sa dozviete, že už máte len 4 roky...!!!!Prv čo som urobila odišla som na vysokú školu vraj tam zažijem veľa vecí i tak mi ostáva málo....času.
Obrázok
Prv mi to trvalo dosť lebo keď som mala skoro podmienečne vylúčenie tak to prehliadli kvoli mojmu zdravotnému stavu vraj mi nebudú brániť tu ostať ak ovšem budem mať aspoň -3
Užívala som si hranie...všeličo každodenú party na streche...všetko nikdy mi už nebránilo matkine telefonáty som ignorovala jej smútok sa mi zdal cinický....Vraj ona chce mi pomôcť ale ja ju nepotrebujem!!!!
Obrázok
NO viete to ...sestra chcela ísť somnou ale ja som povedala, že posledné roky cem sa od nich odlúčiť ...aby ich to menej bolelo...aspoň som si to ja myslela...to viete vysoká mi ubehla ako voda....a prišiel čas keď som maturovala aj s najlepšou kamarátkou s ktorou sme si urobili rovnaké účesy..
Obrázok
Maturovali sme spolu ale len ona si obliekla šaty ...ja som si nemohla dovoliť...ostával mi síce mesiac....ale....zabávala som sa...
Obrázok


Tiffany
Poznáte to keď odchádzate s domova na inú školu bez svojej sestry ktorá zomiera???? Není to nič príjemné...Trávila som väčšinou času v parku kde som ležala a rozmýšľala nie raz mi volala mama ,že Tánia ju ignoruje že mám zaňou ísť no koľko krát som to skúšala toľkokrát mi povedali, že tam není síce som ju videla na okne...
Obrázok
Všetko tak bežalo rýchlo a ubehol jeden rok na vysokej a ja som makala na seminárnej práce...TO viete keď máte rodinné problémy tak nič iné okrem školy nemáte...No vtedy sa stalo niečo čo som vôbec neočakavala.
Obrázok
"Ahoj Tiffik"
Tiffik???Tak mi hovoril Sajmon....otočím sa a stál tam on...
"Sajmon???"
"Ano ty moj TIffiik"
"Čo ty tu robíš??...."
"Ja som sa presťahoval s inej koľaje na túto azda ti to nebude vadiť."
"Nie no..."
"prepáč TIff ale musím si isť ešte po nejaké veci."
Obrázok
Odišiel Sajmon a mne volali z nemocnice ....vraj sestra....viac mi netrebalo utekala som tak rýchlo ako som len mohla
Obrázok



Pokračovanie nabudúce
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod lucyka » Uto 29 Júl 2008, 09:42

super časť taj jak vždy :birthday:
Celym menom som Anna Maria Lucia ale psst...
Obrázok užívateľa
lucyka
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 426
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 19:38
Bydlisko: Kde chcemw):lol

Poslaťod tamuska » Uto 05 Aug 2008, 17:32

9.časť


Tánia.
Odviezli ma do nemocnice vraj mi zlyháhajú všetky organy. No už cítim ako sa ku mne blíži smrť, nedokážem to zmeniť.Nie sme nezničiteľny a myslim ze je to tak ako sme v rukách osudu. Moja budúcnosť zhasína ako oheň ktorý necháte uprostred ničoho. Odchádzala som v sanitke zo školy učiteli sa okolo mňa zhrnuli presne moja porážka bola na záverečných skúškach. Odchádzala som do najbližšiej nemocnici bolo to vážne vraj nejaká operácia. Operácia....vraj je malá šanca ....Zastavila sanitko to miesto bolo strašidelne. Tá nemocnica bola ako keby niekde ďaleko od všetkého života. Izba bola deprimujúca.
Obrázok
O niekoľko hodín sa mi ale do izby nahrnula mama s očami plných sĺz, oznámila mi, že čakám bračeka. To je novina na smrteľnej postely. Vraj ma termín o niekoľko dni, že isto budem šťastná. Doniesla mi nejaké veci. A nielen to i vlasy mi urobila vraj tak budem krajšia, no pre mňa už krása nema význam. Poprosila som mamu aby odišla nechcela som spoločnosť, nepotrebovala som nikoho chcela som byť sama.
Obrázok
Môj život klesal mál všetko mal bohatstvo všetko, ale načo mu to bolo budúcnosť plynie. A môj život sa kráti ako presipacie hodiny a je to len otázka času keď sa poberiem druhou cestou. S chodby boli počuť výkriky, plač všetko. Už som dúfala, že sa to len skončí a ja budem žiť druhý život v nebi. Keď sa dvere otvorili. Vošiel doktor.
"dobrý deň ja som Doktor Brg Din. A budem vás operovať."
"Ja som Tatiana Daiwisová, ale ja operáciu nepotrebujem cítim pri sebe smrť, cítim jej chladnú ruku ako sa ma už ide pomaly dotknúť."
"Ale no tak slečna Daiwisová to sú výplody vašej fantázie. Nebojte možno sa stane zázrak a budete mať ešte kopu detí no tak si ľahnite o chvíľku po vás prídu aby vás odniesli na operačku."
"Ano ano dovi doktor."
"Dovi a ničoho sa nebojte."
Obrázok
Ľahla som si a čakala na koniec.....

Tiffany:
Bola som v nemocnici no pokiaľ som tam prišla sestra bola na operačnej a mňa čakali skúšky musela som sa vrátiť. Skúšky...skúšky som zvládla hoci keď som sa vrátila naspäť do internátu zavrela som sa do izby a plakala. Nedokážem si predstaviť, že moja sestra zomrie moja sestrička...TO nie...to sa nemôže stať..keď v tom KLOP KLOP!!!
"Prosím..."
"Tiff to som ja Sajmon...."
"Choď preč nechcem s nikym hovoriť, je mi nanič."
"Ale no ták Tiff otvor porozprávame sa a bude ti omnoho lepšie uvidíš."
Po chvíľke váhania som otvorila dvere, oči som mala plné sĺz, ale nemohla som sa hodiť do jeho náruče toľko toho som chcela...ale nie musela som sa zdržať.
Obrázok
"No tak Tiff čo je s Tániou??"
"Ale nechcela vraj s nikým hovoriť a keď som tam prišla práve ju operovali. Vraj keď sa to nepodarí nič sa nedeje veď by zomrela tak či tak...asi tak povedali doktori ale keby sa to níhodou podarilo tak ju prevezú do zahraničia."
"Tak dúfam, že sa to podarí no vieš ja som ťa cel niekam pozvať ..ale prišla tá zlá správa o tvojej sestre. JA viem viem už ku mne nič necítiš, ale ja áno ľúbim ťa."
"Sajmon...prosím ťa."
Rozutekala som sa preč....no Sajmon utekal zamňou v tej chvíli som chcela zomrieť kenečne som sa dočkala toho slova od neho a presne vtedy keď mi sestra zomiera...
"TIfffff počkaaaaaaaaaaaj neutekááááj"
"Tiff bude dobre...budem tu pre teba.."
"Ďakujem Sajmon, ale musím odísť zo školy a vzdať sa všetkého aj teba!"
"Nie to nesmieš..." No ja som už odišla preč...
Obrázok
Odišla som do miestného parku rozmýšľať o všetkom o tom či ostať v škole...no v hlave mi vírili 2 veci....1.bola sestra ...a ta druhá Sajmon.....



Pokračovanie nabudúce...
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Majo358 » Uto 05 Aug 2008, 18:26

to je smutné :cry: teraz som si prečítal posledné 3 časti a :shock:
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod tamuska » Pon 11 Aug 2008, 00:09

Upútavka





Obrázok
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Majo358 » Pon 11 Aug 2008, 17:08

to znie zaujímavo :shock: ja to nevydržím... :(
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod prasiatko » Pon 11 Aug 2008, 18:45

:shock: jojko pekne
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod tamuska » Uto 19 Aug 2008, 19:25

10.diel


Tiffany..

Poznáte to keď konečne skončíte vysokú školu a k tomu zasnúbená? No ja áno, Sajmon si ma chce vziať. Bola som rada vošla som do rodného domu a tam nikto."Haloo mami???" no nikto sa neozýval dom pácholp rázdnotou. Bolo mi to divné, ale predsa možno šla navštíviť Tániu do hlavného mesta. Myslela som to pokiaľ som neotvorila noviny ktore ležali na stole a boli 2 mesiace staré noviny plus list od babky. "Milá Tiff, keď budeš čítať tieto noviny pochopíš. No neboj sa vystopovala ich konečne po tej dobe polícia. A ešte malého súrodenca nebudeš mať mama potratila. Vraj sú niekde na zámku uveznení. A keď tam príde polícia aby ho zatkla tak strieľa. A preto konaj dievča rozvážne s laskou Babka."
Obrázok
Moja sestra ?? Ona neni v nemocnici...veď jej po operácii dávali niekoľko mesiacov...preto mala odísť do hlavného mesta za všetko môže mama stale sa flákala s kade kým a tak to aj dopadlo..uniesol ju a aj mamu ale prečo aky mal dvôvod? Čo mi mama zatajila o Bredovi?

Zatiaľ čo TIFFANY rozmýšľala čo podnikne niekde na zámku sa konal rozhovor:
Obrázok
"Mami je mi zle."
"Ja viem dievčatko moje, ja viem."
"Mami prečo to urobil??"
"Tánia ja netuším. Vraj ma videl so Snílkom."
"Mama ty si nedaš pokoj pozri kde si nas dostala do pekla!"
"Dievčatko nevrav tak."
"Mami odíď chcem si ľahnúť."
"Dobre dcérenka len si pospi."
Obrázok
Tánia ležala v zimnej miestnosti a cítila sa ako pred niekoľkými mesiacmi. Keď zomierala. No teraz nevravela nič, lebo sa s tým nič nedalo robiť.
No nielen Tánia ale s toho bola hotová aj Laura. Nevedela sa spametať s toho čo sa stalo jej a dcére plus potrat nového člena.
Obrázok
Obrázok
No keď tak sedela a nevnímala začala krik. Ten krik patril Bredovi kričal po Tánii. Postavila sa a trošku schopila vošla do tej miestnosti.
"A ty čo tu robíš." začal jej vyčítať Bred
"Ja som počula hluk. Nebudeš kričať na moju dcéru je vane nemocná a ty nás k tomu unesieš."
"A prečo neodídeš."
"Tak prepusť mňa a moju dcéru."
"Nie Tánia ostane pri mne!!!!"
Obrázok
"prečo ceš Tániu?"
"Lebo som sa do nej zaľúbil."
"Ano a potom prečo si somnou?"
"Lebo teba som len využil.."
"Ano a keď ju tak ľubíš prečo ju nedáš do nemocnice aby bola zdrava??"
"Lebo nechcem aby ma opustila."
Obrázok
"vieš čo tak to je posledná kvapka!!!Pusti moju dcéru!!!"
"Ukludni sa i tak nič nevyriešiš policia sa ma boji tak čo chceš."
Keď tu zrazu začuli policajné auto. Pozreli sa na seba neveriacky. No Bred vykukol s okna a čo nevidí. Tiffany.Prefarbena. Jeho myšlienkach sa rodil ďalši skvelý plan. No Tiffany netušila čo sa teraz v nútri odohráva
Obrázok
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia