Veľký sen

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Poslaťod Invisible » Uto 01 Júl 2008, 20:19

Pekná časť. :) Aj tá zápletka je zaujímavá. :D
Our love would be forever and if we die, we die together. ©
Obrázok užívateľa
Invisible
Starec
Starec
 
Príspevky: 1697
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 18:02
Bydlisko: Zombieland
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Uto 01 Júl 2008, 23:17

heh ta pribeh sa budeme vselijakymi smermi brat :-D presnu diagnozu este netusim taze je sa na co tesit
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Str 02 Júl 2008, 01:04

ja sa aj teším :lol: :lol: veľmi pekný diel :wink:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Str 02 Júl 2008, 14:36

2.diel Veľa informácii naraz



Tiffany:

deň začal ako obyčajne len nato, že bol víkend a chcela som ísť za Sajmonom. Naša mama trvrdí, že umenie je veľmi dôležité no a preto nás stale nutí hrať na klavíri alebo maľovať. Raz chce aby sme boli umelci no alebo skôr ja? Sestra vie čím chce byť no ja nie ja mám budúcnosť ešte stále pred sebou, no moja mama to nikdy nechápala.
Obrázok
Pokojne som hrala v hudbe som nachádzala zmysel života niečo čo ma napĺňa, ale ako svoju živnoť som si to nedokázala predstaviť. Hrala som keď na mňa kričala Tánia.
"Tiff máš telefón"
"A kto to je???"
"Ale Sajmon ti volá"
klavír som nechala tak a utekaa som k telefónu konečne po nejakej dobe sa mi ozval na email mi ešte neprišla odpoveď keď som mu napísala, že ho v sobotu navštívim neprišla odpoveď a teraz mi volá? Deje sa niečo?
Obrázok
"Ahoj Tiffík"
"Ahoj Sajmi, Ako sa máš?"
"Ja sa mám dobre len nato, že si ma nechala a mne volal kamarát, že si si našla na novej škole náhradu."
"Sajmi neni to tak, vieš on chce somnou chodiť, ale ja nie moje srdce patrí tebe."
"Klameš do telefónu ."
"Nie neklamem prišiel ti email?ô
"Aky email??"
"Čo som ti odpísala."
"Ale ja som ti nič nepísal."
"Ćože" zložila som telefón a neuvedomila som si,že on stále je na tom telefóne no uvedomila som si to až keď som odišla do obyvačky.
Obrázok
Zaspala som nad ránom no niečo som sľúbila Tánii, že pôjdeme ráno pojdeme do salónu nek jej niečo urobia s vlasmy a do módy niečo nové kúpiť. Chcela som jej zmeniť život no popri nej som aspoň zabúdala na svoj problém s Sajmonom.
Vystúpili sme z auta a pred domom nás mama čakala s výčitkami kde sa len túlame no ona nečakala len na nás.
Obrázok
Rozmýšľala som na môj telefónát so Sajmonom no musela som to urobiť zavolala som mu Telefón no on nezdvíhal bála som sa čo tak asi urobil. Vedela som, že niekto sa vydával za neho a ja som hlúpa tomu verila a chcela som ísť za ním a bohviečo by som tam uvidela. Skúšala som to každú polhodinu no keď bolo už večer zdvihla telefón jeho mama
"Dobrý deň tu Sajmonova mama čo si želáš?"
"Dobrý deň tu je Tiffany Daiwisová chcela by som rozprávať so Sajmonom."
"Bohužiaľ Sajmon nieje doma niekde odišiel vravel, že idú zo školou na výlet a vráti sa až o 3 dni."
"Ďakujem dovi."
Obrázok
Kde mohol ísť len pred nedávnom začala škola a oni idú na výlet to sa mi vôbec nepozdáva. Obvolala som všetkých starých známych no nakoniec som zavolala aj Márie True.
"Ahoj Márie, nevieš kde šiel Sajmon na výlet?"
"Aký výlet o čom to hovoriš Tiff?"
"Volala som Sajmonovi, no zdvihla jeho mama a povedala mi, že išli na vylet a je mi to nejaké divné"
"Veď sa len začala škola a vtedy sa na výlety nechodi nepamätáš??
"Áno, ale tak potom?"
"No vieš Sajmon a Brewi Brodetová sú spolu."
"Prepáč nepočula som idem niekto zvoní potom mi to nabudúce poviš. Papik maj sa krásne."
"Tiff, ale"no z telefónu sa ozvalo len tú tú.
Otvorím dvere a v nich stál Sajmon, vraj sa chce porozprávať.
Obrázok
"Sajmon ja som ti to nevysvetlila."
"Nezaujíma ma to, len chcem ti oznámiť nejakú novinku"
"Poď sadmene si"
"Tak teda fajn"
Obrázok
"Vieš ja som ti chcel oznámiť, že tvoj odchod znamenal pre mňa veľa no teraz som sa rozhodol no už včera keď si si dokázala tak rýchlo nájsť iného tak ja som si našiel tiež volá sa Brewi Brodetová"
"Čože ja som si žiadnu inú náhradu nenašla neviem o čom to hovooríš."
"Je mi to i tak jedno ja som ti to len prišiel oznámiť."

Tánia:

V obyvačke boli Tiff a Sajmon no ja som sa snažila robiť domácu úlohu nejako sa mi nedarilo urobiť to presne tak ako sme mali prílohu no musela som dačo s tím urobiť.
Obrázok
Robila som celý deň domácu úlohu no čakala som na telefón od Ondreja bola som do neho až po uši zaľúbena no on tiež, ale otázka o chodení nepadla. Prečo potom trávi toľko čas somnou. Zavolala som mu či k nám príde, no on povedal, že sa bude snažiť, že má ešte niečo na pláne.
Obrázok
Nevedela som čo práve robí no nemala som nejaký dobrý pocit. Sadla som si k Tiff do obývačky vedela som, že je jej zle no potrebovala som jej radu. Ona a chlapci to išlo stále do kopy no ja mám 1 konečne normálneho chlapca. No ten chlapec sa nejde nejako rozhýbať a ja sa mu vnucovať nebudem.
Obrázok
"Tif počúvaj ma vieš Ondrej Snílek. Ten chalan sa mi strašne páči a i ja jemu aspoň si to myslim"
"No a v čom je ako problém nechápem"
"Že som ho volala a on neprišiel, vravel že má niečo dôležitejšie." Vtedy vošla do obývačky mama a vypočula si ten zčiatočný rozhovor no hneď skočila d reči a bola taká šokovaná, že som ju takú ešte v živote nevidela.
"ČOŽE TY CHODIŠ S ONDREJOM SNILKOM??? A JEHO OTEC SA NÁHODOU NEVOLA DAVID SNILEK???"
"Mami ja neviem ako sa vola jeho otec."
"Mami myslíš toho muža čo si s ním spala??"pridala sa do rozhovoru Tiff
"Čože ???Mami ty si spala s jeho otcom"
Utekala som preč od nej už som vedela dôvod prečo nechce somnou chodiť tuší, že možno budeme súrodenci. Ale moja mama mi to nemôže prekaziť. No niekto zvoní je to Ondrej.
Obrázok
"Ahoj Tánia?? Bože ty si sa zmenila si nejak krajšia."
"To mám brať ako komplimnet??"
"Ach prepač."
Obrázok
Ušla som do mesta aj s Ondrejom nechcela som mu nič povedať o mojej matke a jeho otcovi bolo by to dosť nanič. Mojej mame chýba muž, ale prečo práve on??Boli sme v nejakom malom hoteli. Zobrali sme si izbu a chceli sme tam stráviť noc no bohužiaľ mi v kuse vyvolávala mama a vyhrážala sa mi ak do 1 nebudem doma bude volať políciu.
užívali sme si chvílky stravené spolu no bohužiaľ keby nebolo mojej mami bolo by možno ešte krajšie.
Obrázok
Obrázok




Pokračovanie nabudúce
Naposledy upravil tamuska dňa Str 02 Júl 2008, 15:15, celkovo upravené 1
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Majo358 » Str 02 Júl 2008, 14:52

nádhera!!!! :love: len mám jednu výhradu :
"Že som ho volala a on neprišiel, vravel že má niečo dôležitejšie."
"ČOŽE TY CHODIŠ S ONDREJOM SNILKOM??? A JEHO OTEC SA NÁHODOU NEVOLA DAVID SNILEK???"
"Mami ja neviem ako sa vola jeho otec."
ani som nevedel, že pri rozhovore bola aj mama. nespomenula si ju. ( kričí z kuchyne? :lol:)
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod tamuska » Str 02 Júl 2008, 15:13

prepáč, ale vtedy som pridala fotku s pohľadom, že je mama v izbe no ked som si to mrkla tu fotku mi nechcelo zobrazit ˇ) ja to opravim
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Sasiq » Str 02 Júl 2008, 15:15

Pekna cast, pekny pribeh.....ale nikdy nefot v stavacom mode... vyzera to blbo ked mas kococky na zemy :wink:
Sayleen vždy sama sebou...
Obrázok užívateľa
Sasiq
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Sob 22 Mar 2008, 16:03
Bydlisko: GAMESIMS-4um

Poslaťod Majo358 » Str 02 Júl 2008, 19:36

no vidíš tamuska, už je to o.k. :wink: teraz je to bez jedinej chybičky :heart:
Majo358
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 746
Registrovaný: Pon 26 Máj 2008, 14:01
Bydlisko: Evergreen Terrace 742, Springfield
Pohlavie: Sim

Poslaťod qwerty » Str 02 Júl 2008, 20:02

no celkom fajn začiatok ! najlepšiea ako v 1.dieli že "myslela som na ondreja" a v obláčiku vaňa :lol:
a poto m jak prišiel aj ondrej tak mali oobaja vaňu v obláčiku ! :lol: :lol:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod tamuska » Str 02 Júl 2008, 20:04

to vieš si predstavovali :-D ze tam budu spolu :-D hh
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod qwerty » Str 02 Júl 2008, 20:05

jaaj :lol: tak potom nič nebudeme ich tam rušiť :oops: :twisted:
I am back ...
Obrázok užívateľa
qwerty
Rodič
Rodič
 
Príspevky: 861
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 12:51
Bydlisko: Pohár od kofoly

Poslaťod tamuska » Str 02 Júl 2008, 21:16

Asi okolo 9 možno dám nový diel podľa času
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

Poslaťod Tera » Str 02 Júl 2008, 23:20

Jeeeej ,prečítala som všetky dieli..a moc sa mi páči ako píšeš,teším na další diel :)
Extáza <3
Obrázok užívateľa
Tera
Starec
Starec
 
Príspevky: 1457
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 19:55
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Str 02 Júl 2008, 23:35

veľmi sa ti vydaril :shock:
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod tamuska » Štv 03 Júl 2008, 15:20

3.DIEL


Laura:

Moj vzťah s Davidom Snílkom som pokladala za niečo dôležité, ale ak Tánia má byť kvôli mne nešťastná tak som sa ho vzdala. Rozmýšľala som nad mnohími vecami no uvedomila som si, že mladá do smrti nebudem a musím využiť každú príležitosť. Kamarátka Nataša mi poradila dohadzovaciu službu na ktorej si ona osobne našla muža a majú spolu už 3 deti. Tak som jej závidela no urobila som to zavolala som tej pani a tá hneď prišla.
Obrázok
Tá žena bola veľmi zvláštna zdala sa mi ako podvodníčka ktorá chce len vymámiť s ľudí peniaze no, ale ja som už túžila po láske ktorá ma bude napĺňať. Poradila mi aj nejaky ten nápoj pre zblíženie hoci týmto veciam bohvieako neverím kúpila som si ho.
Obrázok
tá žena bola taka podliezavá a chcela za rande peniaze vraj koľko som ochotná dať za nejaké to rande. Dala som jej nejaké ti peniaze a z neba spadol on.
Obrázok
Bol veľmi priateľský hoci nebol môj typ v mojom veku som si už nemohla vyberať staroba za dverami a ja si ešte vyberám??? Nie musím sa s tým zmieriť, že niesom ta najmladšia a moja dcéra je prvoradá.
Obrázok
Obrázok
Robila som všetko vrtko nebrala som ohľad nato aké to bude mať následky brala som naše rande veľmi s rýchleho spádu ani neviem ako a skončili sme v posteli milovali sme sa, no až potom som si uvedomila čo som urobila. Vedela som, že som v tom až po krk.
Obrázok
Tánia bola šťastná no mne chýbal David chýbalo mi to objatie ktoré len pri ňom bolo také príjemné.
[

Zatiaľ čo v rodine Daiwisovej prichádzali nezhody ani v rodine Snílka to nevyzeralo veľmi najlepšie. Ondrej túži po Tánii, ale jedna prekážka im stoji v ceste. Tou prekážkou je jeho frajerka Lenka Slušná. Zatiaľ čo randil s Tániu nepovedal jej pravdu o tom, že na konci mesta mu býva jeho ďalšia láska, že jeho srdce nepatrí len Tánii ale aj Lenke.
Zavolal si Lenku k sebe domov a chcel sa s ňou rozísť, ale nejako to nešlo.
Obrázok
Lenku ľúbil, ale musel sa s ňou rozísť, pretože Tánia trvala natom, že pokiaľ spolu nebudú chodiť tak sa ďalej nebudú stretávať. On si to nemohol dovoliť, pretože ona mu nikdy nebola ľahostajná zaľúbil sa do nej na prvý pohľad no na Lenku už pomaly zabúdal, ale keď prišla mu smska od Lenky nevedel čo má robiť hádal sa s ňou a chcel jej povedať o tom, že ju neľúbi ale nemohol.
Obrázok
Nedokázal to tak zavolal Tániu a keď prišla tak ju vášnivo pobozkala dúfal, že to Lenka uvidí no tá práve hrala videohry
Obrázok
Tánia nechcela ísť dnu lebo sa ponáhľala tak odišla preč a Lenka ostala ďalej on bol s toho zúfaly nevedel čo má skôr keď sa do domu vrátil sa Lenka na neho vrhla a on si to nechál veď čo sú frajeri. No vtedy zabudol čo bude ďalej s ním a Tániou
Obrázok





Pokračovanie nabudúce
Naposledy upravil tamuska dňa Štv 03 Júl 2008, 20:04, celkovo upravené 1
Nad alkoholom sa ešte nikomu nepodarilo zvíťaziť. Len východniarom sa podarilo remizovať.


92% populácie počúva hip-hop. Ak patríš k zvyšným 8%, tak si skopíruj tento popis.
Obrázok užívateľa
tamuska
Dospelý
Dospelý
 
Príspevky: 564
Registrovaný: Pia 28 Mar 2008, 23:01
Bydlisko: Gamesims.:P
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia