Allisonin (ne) normalny zivot

Miesto pre vaše príbehy vytvorené rukou spisovateľa alebo režiséra.

Moderátor: Sašena

Paci??

Ano
42
65%
Nie
10
15%
Trochu
13
20%
 
Celkom hlasov : 65

Poslaťod katty » Sob 17 Máj 2008, 17:49

no hej... :lol:
v najblizsom case budem fotit, uz mam diel aj opraveny, a davno... :oops:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Natalia » Sob 17 Máj 2008, 18:06

Precitala som teraz tri diely naraz, lebo doteraz nejak nebol cas, no a velmi sa mi ten pribeh paci :) aj ked niekedy sa trochu v texte stratim ale inak super, a ani mi nevadi ze je ho tak vela :lol:
Obrázok užívateľa
Natalia
Teenager
Teenager
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Pia 21 Mar 2008, 23:25

Poslaťod katty » Sob 17 Máj 2008, 18:09

Jejky, dakujem moc, som cela cervena :oops:
Som rada ked i tu zanechate bud kritiku, alebo pochvalu, je mi to jedno, taze potom ma nesetrite a pustite sa do mna :lol:
A Naalia-vela? kazdy mi hovori ze ake kratke :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Ned 18 Máj 2008, 20:59

Tento diel je trochu kratsi, a celkovo nezaujimavy, ale no ved co uz :lol:
Obrázok
Ráno som sa prebudila - víkend, bez školy, voľno. Potom sa mi v hlave ozval detský krik. Zatriasla som hlavou, prestal. Vážne z toho mám dilemu…
Obrázok
“No nazdar, kráska” Pozdravila ma mama a nasadila úsmev od ucha k uchu. “Ahoj, mami, čo máme na raňajky?”
“No, mysleli sme, že by sme s ockom mohli ísť nakupovať oblečenie a veci pre nového obyvateľa domu” Žmurkla zase s tým úsmevom. ”A ako vieš, preboha, čo to bude?”
“Neviem, ale mohli by sme…”
“Mami, buď realista, v koľkom dni/týždni/mesiaci vlastne si??”
Obrázok
“Som v druhom a pol mesiaci, Allison.”
“Dobre, ale veď to ešte nič nie je.” Mamina na mňa vyvalila oči.
“Nič?? Za 7 a pol mesiaca tu bude počuť detsky krik, nevieme čo to bude, a ani to nechceme vedieť.” Pozrela na mňa s prísnym úškrnom. ”Ok, a kde bude??”
“Nevieme, asi na chvíľu v našej izbe, a keď už sme pritom, prišla ti prihláška na vysokú.”
Obrázok
“Fakt??” Pozrela som prekvapene.
“Áno, ale musíš si opraviť biológiu.” Pozerala na mňa smutnejšie.
“Jasné, budem sa snažiť, učiteľke odišli hlasivky, tak budeme mat sekretárku, tá mi to opraví…”
“Ok, už len štipendium vypýtať, ale Allison, ak bude menej ako $500, pôjdeš na internát. ”Povedala poriadne vážne. ”Ale dobre, to viem už dávno…”
Bolo mi jedno či budem v prenájme, alebo na internáte, hlavne aby som bola s Jamesom.
“A volal ti James.” Povedala keď som vybrala prísady na cornflaky.
Obrázok
Letela som k telefónu, vyťukala číslo, a ozval sa Jamesov hlas: ”Ahoj, práve nie som pri telefóne, napíšte mi na moje ICQ-123-456-789. James Isbell. “
Obrázok
Išla som k počítaču, prihlásila sa na môj mail, značila sa tam obálka, s Jamesovým menom a textom:” Alli, dúfam že pôjdeš na vysokú, lebo mňa prijali, keby si si opravila biošku, odpíš.”
James je totižto chorý, a nejde do školy. Cely deň premýšľam len nad bračekom/sestričkou teraz som vyplňovala formulár o štipendií.
Ďalší diel - Štipendium? Bioška? Výhra? Prehra?
Ok, a neskusajte to ICQ, to som len natukala :lol:
Diakritika:Lincey :)
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pon 19 Máj 2008, 12:49

na to, že je krátky sa mi páči. dobrý text+dobré fotky=super diel :oops: :P
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod katty » Pon 19 Máj 2008, 12:55

Jeziiis, dakujem, ale ja som s nim vobec neni spokojna :(
Nepytajte sa preco, ani ja neviem, ale mne sa zda nezaujimavy :oops:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Pon 19 Máj 2008, 13:52

woow krasny dielik :oops: :oops: :oops:
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod katty » Pia 23 Máj 2008, 21:28

Obrázok
„Vaše Štipendium má výšku 2.250$“
Vyšla mi hláška z počítača. Ale ako je to možné, to nemôže byť možné…
Hneď som si zapla mail. Zase tá stupídna obálka, ktorú som však “vybalila” opatrne, aby som ju náhodou nezmazala, alebo s ňou niečo nespravila, bola totižto od Berlinovej.
“Milá Allison,
Po preštudovaní tvojich výsledkov som zvážila, že nie si najhoršia žiačka, dokonca si veľmi dobrá, nemusíš si nič opravovať, so slečnou riaditeľkou sme o tom hovorili a povedala že sa lepšíš, nielen v správaní, ale aj v testoch. Ako už vieš, na našej škole sa dali získať len tri štipendia. Myslím normálne štipendia, nie výnimky pre siroty, a tak. Ty máš štipendia zo všetkých troch a to z: Keramiky+výtvarnej a textilného designu, to je spolu, Varenia, Biológie. Slečnu riaditeľku ohúrili tvoje karamelové múčniky poliate čokoládovou penou, gratulujem. Môžeš sa dostať na akúkoľvek univerzitu…
Tvoja Učiteľka Biológie, Slečna Berlinová
Po prečítaní mailu mi ruka skĺzla dolu zo stola, dotknutím studeného vzduchu, moju prekvapivú reakciu doplňovali aj neslušne otvorené ústa, a neskôr môj výkrik
“To je super! Mám veľké štipko od Berlinky!!!” Zvrieskla som a zaliezla do kuchyne za maminou.
Obrázok
“750$?”Odpovedala ochutnávajúc makaróny so syrom. Pritom si chytila jazyk, asi ju popálili…
“Áno, ale to iba za jeden predmet. Ja som to dostala za 3 predmety! Takže 3x 750$!”
Mama nechala varenie varením, a pozrela s prižmúreným okom…
“2.250$?”
“No hej! Ani nevieš aký veľký dom sa dá za to kúpiť!
“No…keď už sme pri toľkých peniazoch, môžeš so sebou vziať aj Aliciu.” Povedala a znova ochutnala, potom zdvihla svoj tenký ukazovák, a zavolala:
“Je obeeeed.”
“Čože? Aliciu za moje peniaze?, a veď ona ani nechce isť na vysokú…”
“Srdiečko, vždy bol môj sen dať ju tam, tak prečo nie, ona dostala len 5$.
“Od koho?” Opýtala som sa, lebo keď už tak málo tak ma zaujalo od akého dementa
“Hackerová, predpokladám za to, že Alice sa zdraví s tou ich malou husou.”
“Mohla som si myslieť.” Povedala som, mama zase zdvihla ukazovák, znova zhukla, “Je obeeeeed!”
Obrázok
A ja som si išla sadnúť za stôl. Uvažovala som nad tým, aké by to bolo bývať spolu s Jamesom, ale nie s Alice a jej frajerom, Stevnom…
Keď mama už tretíkrát zakričala vetu ‘Je obeeeed!’ nevydržala som a zakričala: ”Je obed, vy hlucháni!!!”
Skríkla som to tak hlasno, že som rada, že to nerozbilo misky, ktoré mama pokladala na stôl.
“Ďakujem, ale nemuselo to byť tak hlasno…”Prehlásila, keď som znížila tón hlasu, presnejšie, zdalo sa mi, že prichádzajú.
Obrázok
Ja som len kývla hlavou a pozrela na Aliciu, ktorá bola vyfintená, a to poriadne.
“Hej, kam ideš, predvádzať módu pre extravagantných somárov?” Poznamenala som na jej image, ktorý bol prehnane zničený samými šminkami.
Obrázok
“Ha, ha, ha…veľmi vtipné…musím ísť za riaditeľkou, máme schôdzku, ide mi ukázať v akom debilnom zapadlom internáte budem bývať.”
Povedala prirodzeným tónom, žiadnym takým, aký by sa dal z toho imagu očakávať..
Ako to pokračovalo sa dozviete v ďalšom diely -Sláva vyhráva!

Diakritika:Lincey
Velmi pekne dakujem :)

A sorry, na fokach je taka mala chybicka, a to spalane makarony, ja viem mama mala viac cvivit varenie :roll: :lol:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Maggi » Pia 23 Máj 2008, 21:34

tento diel a mi páči a som zvedavá či pôjde alica s alison na výšku :)
inak fotky sú super a j text

pozn. nemala teraz robiť text alison, lebo s hovorila, že sa budú striedať :)
Obrázok užívateľa
Maggi
Starec
Starec
 
Príspevky: 5509
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 20:41
Bydlisko: Slovakia
Pohlavie: Simka

Poslaťod eva » Pia 23 Máj 2008, 21:42

Skvelý diel :) Len tá podlaha v kuchyni, to má byť schválne? :roll:
Obrázok užívateľa
eva
Starec
Starec
 
Príspevky: 2094
Registrovaný: Str 26 Mar 2008, 17:07
Pohlavie: Simka

Poslaťod klei6 » Pia 23 Máj 2008, 22:24

velmi velmi pekny diel
Time is an illusion.
Obrázok užívateľa
klei6
Starec
Starec
 
Príspevky: 1821
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 02:03
Bydlisko: Tam kde su moji priatelia,rodina a FUNRADIO

Poslaťod katty » Pia 23 Máj 2008, 23:25

Maggi:Mala robit Alison, ale bola prec, tak robila Lincey :wink:
Eva:Dakujem, a ta podlaha, ta neviem preco je tak, Emerald asi pouzivala Teen Style balik, a ten ja nemam, proste mi nejde zmenit ta podlaha... :roll:
Klei6:Dakujem moc :oops:
A inac, co sa tyka tej podlahy, teraz bude vo viacerych dieloch, a je vo ciacerych miestnostiach tak, tak prosim ignorujte to potom :oops:
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

Poslaťod Alison » Pia 23 Máj 2008, 23:33

diel je pekný :) som zvedavá ako to pôjde ďalej :D a to spálené jedlo nevadí :D to bolo určite preto,že sa zakecala :lol:

Maggi jj mala som aj robiť :) ale nebola som doma :wink:
"Až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo pre nás znamenal."
Obrázok užívateľa
Alison
Starec
Starec
 
Príspevky: 1203
Registrovaný: Ned 23 Mar 2008, 18:28
Pohlavie: Simka

Poslaťod prasiatko » Pia 23 Máj 2008, 23:36

krasny dielik :)
Moje a Kattyne forko: http://www.kamitown.forums-free.com/
čo ti rodičia chcú...najprv nás učia rozprávať a chodiť...a teraz máme držať hubu a sedieť na zadku
Obrázok
Obrázok užívateľa
prasiatko
Zrelý
Zrelý
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv 27 Mar 2008, 09:32
Bydlisko: Ťapkovo

Poslaťod katty » Pia 23 Máj 2008, 23:48

Alison22:Vidis? Uz viem co poviem ked sa budu pytat, zakecala sa :lol:
A pripravujem dalsi diel, zajtra ti ho uz asi poslem na diosku :wink:
Prasiatko:Dakujem :D
Láska je ako príklad z matematiky... počítaš... zmýliš sa... chceš sa opraviť ale už je neskoro... zvoní
○ Deviant ○
Obrázok užívateľa
katty
Starec
Starec
 
Príspevky: 2814
Registrovaný: Pon 24 Mar 2008, 23:39
Bydlisko: Ehm...
Pohlavie: Simka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Príbehy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia